Kripto mokesčių ataskaitų teikimo patarimai didelės apimties ir algoritminiams kriptografijos prekeiviams

>

JAV mokesčių pateikimas terminas, Balandžio 15 d., Yra visai šalia. Daugumai žmonių metų mokesčių mokėjimas yra skausmingas procesas. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie investuoja į kriptovaliutas, nes kiekvienos prekybos atveju reikia pranešti apie pelną ir nuostolius JAV doleriais. Šiame vadove aptarsime įvairius mokesčių ataskaitų teikimo patarimus, kuriuos gali naudoti tie, kurie naudojasi kriptografinės prekybos robotais ir automatinėmis strategijomis, kad būtų lengviau pranešti apie kriptografinius mokesčius.

1. Atsižvelkite į visus savo šifravimo mainus

Mokesčių ataskaitos tampa eksponentiškai lengvesnės, kai turite įrašų, kuriuose išsamiai aprašyta visa jūsų kriptografinės prekybos istorija. Jungtinėse Amerikos Valstijose. ir daugumoje kitų šalių, prekiaujant viena kriptovaliuta kita, atsiranda apmokestinamas įvykis, apie kurį reikia pranešti 8949 forma. Jei nesekėte kiekvieno savo kriptovaliutų prekybos, nesijaudinkite. Beveik visose kriptovaliutos keityklose yra galimybė vartotojams atsisiųsti CSV failą su visa jų operacijų istorija, kuri įvyko toje biržoje.

Prieš atsisėdus atlikti savo kriptografiniai mokesčiai, sudarykite visų mainų, kuriuos naudojote per metus, sąrašą. Nesvarbu, ar naudojate konkrečią programinę įrangą, ar „Excel“, ar rankinius skaičiavimus, atsisiųsdami operacijų istoriją iš kiekvienos kriptovaliutos biržos, galėsite lengviau pateikti mokesčių ataskaitas..

2. Panagrinėkite konkretaus identifikavimo skaičiavimo metodą

Po naujojo IRS kriptovaliutų mokesčių gairės išėjo 2019 m. spalio mėn., paaiškino, kad skaičiuojant jūsų kriptovaliutos operacijų pelną ir nuostolius, gali būti naudojami konkretūs identifikavimo metodai, jei turite įrašų, leidžiančių konkrečiai identifikuoti savo kriptografiją.

Tai skamba daug kompleksiškiau nei yra. Iš esmės, prieš 2019 m., Dauguma bitkoinų ir šifravimo investuotojų naudojo bendrą „First-in First-Out“ skaičiavimo metodą, kad apskaičiuotų savo prekybos pelną ir nuostolius (pirmiausia pirkote kriptovaliutas, kurias įsigijote pirmiausia), nes IRS dar nenurodė ar buvo leista pateikti konkretų asmens tapatybės dokumentą. Dabar, kai naujosios gairės tai aiškiai nurodo, konkretus identifikavimas yra puikus būdas sumažinti jūsų pelną.

Naudodamiesi šia strategija, norėtumėte pirmiausia identifikuoti ir „parduoti“ kriptovaliutas, kurias pirmiausia įsigijote už didžiausią kainą. Aktyviems prekybininkams šis nedidelis pokytis gali padėti sutaupyti daug mokesčių.

Kripto mokesčių skaičiuoklės kaip „CryptoTrader.Tax“ yra sukūrę mokesčių mažinimo algoritmus, tokius kaip HIFO („Highest in first out“) ir LIFO („last in first out“).

Kad galėtumėte naudoti konkretų identifikavimo metodą, turite sugebėti konkrečiai identifikuoti šifravimo vienetą, kaip nurodo IRS:

Norėdami konkrečiai identifikuoti kriptovaliutos vienetą, turite turėti šios informacijos įrašus:

  • Kiekvieno vieneto įsigijimo data ir laikas,

  • Jūsų pagrindas ir kiekvieno vieneto tikroji rinkos vertė jo įsigijimo metu,

  • Kiekvieno vieneto pardavimo, keitimo ar kitokio pardavimo data ir laikas

  • Kiekvieno vieneto tikroji rinkos vertė parduodant, keičiantis ar perleidus, pinigų suma arba turto vertė, gauta už kiekvieną vienetą

Jei turite šiuos duomenis savo operacijoms, galite naudoti konkrečius identifikavimo metodus, pvz., LIFO ar HIFO, kurie gali smarkiai sumažinti jūsų kriptovaliutos kapitalo prieaugio mokesčius.

3. Išnaudokite nuostolius, kad sumažintumėte apmokestinamąsias pajamas

2019 m. Kripto rinkose buvo tiek pakilimų, tiek nuosmukių. Metų pabaigoje viskas tarsi mažėjo; tačiau anksčiau vasarą bitkoinai vyko fenomenaliai ir viršijo 12 000 USD už monetą. Nors tikslas visada yra pelnas, bet kokius patirtus nuostolius galite panaudoti faktiškai sumažindami savo mokestinę prievolę.

Tarkime, kad įsigijote bitkoiną už 10 000 USD ir pradėjote prekiauti turtu ir iš jo. Tarkime, kad dėl šios prekybos veiklos jūs patiriate apie 2000 USD grynųjų nuostolių. Šie nuostoliai registruojami 8949 formoje, kaip ir jūsų kapitalo prieaugis. Tačiau užuot padidinę apmokestinamąsias pajamas, jie jas sumažina. Tai reiškia, kad paduodami savo kriptografinius nuostolius iš tikrųjų sutaupote pinigų!

4. Norėdami išbandyti ataskaitas, išbandykite „Crypto Tax“ programinę įrangą

Kriptovaliutų mokesčių programinės įrangos įrankiai, pvz CryptoTrader.Tax buvo sukurti automatizuoti visą kriptovaliutą ir bitkoinų mokesčių ataskaitos procesą. Didelės apimties ir algoritminiams prekybininkams programinės įrangos įrankiai gali būti didžiulis laiko taupymas. Kadangi „Shrimpy“ komanda susivienijo su „CryptoTrader.Tax“, kad vartotojams būtų lengviau pranešti apie savo mokesčius, „Shrimpy“ vartotojai gali gauti 20% nuolaidą visoms mokesčių ataskaitoms su kodu GRIEŽIMAS2019.

„CryptoTrader.Tax“ veikia integruodamasis į visas pagrindines kriptovaliutų mainus, kad vartotojai galėtų automatiškai importuoti savo istorines operacijas. Programinė įranga be problemų gali apdoroti dešimtis tūkstančių sandorių. Susieję paskyras su API raktais arba importuodami CSV, vienu mygtuko paspaudimu galite sugeneruoti 8949 formą ir kitas kriptografinių mokesčių ataskaitas. Šias ataskaitas galima importuoti į tokias platformas kaip „TurboTax“ arba „TaxAct“, arba tiesiog išsiųsti mokesčių specialistui, kad jis pateiktų jūsų vardu.

Ar turite kokių nors konkrečių klausimų apie kriptografinių mokesčių situaciją? Nedvejodami kreipkitės į komandą CryptoTrader.Tax. Jie turi tiesioginio pokalbio galimybę ir gali jums padėti nemokamai 🙂

Papildomas skaitymas

Ar norite sužinoti daugiau apie šifravimo mokesčių programinę įrangą? Galite daugiau sužinoti apie geriausia kriptografinių mokesčių programinė įranga kurią galite naudoti apskaičiuodami savo Bitcoin mokesčius.

Svečių dienoraštis CryptoTrader.Tax komanda

Atsakomybės apribojimas: Šiame svečio įraše išreikštos nuomonės, nuomonės ir pozicijos yra vien autoriaus nuomonės ir neatspindi „Shrimpy“. Negarantuojamas šiame straipsnyje pateiktų teiginių tikslumas, išsamumas ir pagrįstumas. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už klaidas, praleidimus ar pareiškimus. Šio turinio autorinės teisės priklauso autoriui, o atsakomybė už intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus tenka jiems.

Šioje svetainėje pateikta informacija nėra investicinė, finansinė ar prekybos konsultacija. Prieš priimdami bet kokius sprendimus dėl investavimo, atlikite išsamų patikrinimą ir pasitarkite su savo finansų patarėju. „Shrimpy“ nebus atsakinga už investicinius sprendimus, kuriuos priimsite remdamiesi svetainėje pateikta informacija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me