Kripto piniginių tipai: 5 geriausios monetų laikymo galimybės

Kai reikia apsaugoti savo šifravimą, jie yra tik tokie pat saugūs, kaip ir piniginė, kurioje juos saugote.

Šiuo metu yra įvairių rūšių kriptografinių piniginių. Jie skiriasi pagal numatomą naudojimą, saugumą, mobilumą ir kainą. Atsižvelgiant į šį pasirinkimą, būtina žinoti tikslius jų ir giminės skirtumus už ir prieš kiekvieno.

Šiame įraše apžvelgsiu 5 kriptovaliutų piniginių rūšis. Aš taip pat apžvelgsiu kiekvieno iš jų pranašumus ir trūkumus ir pateiksiu jums geriausius jūsų asmeninių pageidavimų variantus. Aš taip pat baigsiu kokiu nors viršumi kripto piniginės saugumo patarimai.

Kuri kripto piniginė yra geriausia?

Yra keletas piniginių tipų, kuriuos galima naudoti kriptovaliutoms laikyti. Tai yra aparatinė įranga, darbalaukis, mobilusis, žiniatinklis ir popierius. Kiekvienas iš jų turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o nustatymas, kurį naudoti, priklausys nuo to, kokį turėtumėte galvoje piniginę ir joje saugomą kriptovaliutą. Apsvarstykite šiuos klausimus:

 • Ar piniginė bus naudojama kasdieniams sandoriams, ar tiesiog ilgalaikiam kriptovaliutos laikymui?
 • Ar jums reikia laikyti tik vieną kriptovaliutą ar kelias kriptovaliutas?
 • Ar jums reikės prieiti prie kriptografinės piniginės tik iš namų, ar taip pat būnant toli nuo namų?

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus nulems, kokios rūšies kriptografinės piniginės jums tiks geriausiai. Dabar atidžiau pažvelkime į kiekvieno tipo kriptografinę piniginę.

Aparatinės piniginės

Aparatinės šifravimo piniginė yra šiek tiek unikali, nes joje viešieji ir privatieji raktai saugomi fiziniame įrenginyje, panašiame į USB diską. Aparatinės piniginės yra saugesnės nei daugumos kitų tipų piniginės, nes kriptovaliutos saugomos neprisijungus, todėl įsilaužėliams jų negalima pasiekti..

„Ledger Nano S“ piniginė

Įsigykite „Ledger Nano S“ šiandien

Aparatinės piniginės gali būti naudojamos daugeliui skirtingų kriptovaliutų saugojimui, todėl jos yra labai patogios. Jas naudoti taip pat lengva. Vartotojai prijungia juos prie interneto prijungto įrenginio, pvz., Savo namų kompiuterio, įveda saugos PIN kodą, tada išsiunčia kriptovaliutą ir patvirtina. Aparatinės piniginėse taip pat yra fizinis patvirtinimas pačiame įrenginyje, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Aparatinės piniginės privalumai:

 • Vienas saugiausių kriptovaliutų saugojimo būdų.
 • Puiki vieta laikyti didelius kriptovaliutų kiekius investavimo tikslais.

Aparatinės piniginės trūkumai:

 • Aparatinės piniginės nėra nemokamos, o kai kurios kainuoja šimtus dolerių.
 • Nors juos paprasta naudoti, jie gali būti ne pats geriausias pasirinkimas naujiems kriptovaliutoms.

Kai kurios populiariausios aparatinės piniginės yra „Ledger Nano S“ arba „Nano X“, „Trezor Model T“ ir „KeepKey“..

Darbalaukio šifravimo piniginės

Stalinės piniginės gali būti saugus pasirinkimas kriptovaliutoms saugoti, ypač jei jos veikia neprisijungus veikiančiame kompiuteryje arba žinomame, kad joje nėra kenkėjiškų programų ar virusų. Stalinės piniginės taip pat paprastai yra vienos iš produktyviausių piniginių, ir beveik kiekviena kriptografinė moneta sukurs savo „pagrindinę“ piniginės versiją..

„Bitcoin Core“ piniginės vartotojo sąsaja

„Bitcoin Core“ piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdo šaltinis: Vikipedija

Žinoma, yra kompromisas, o darbalaukio piniginės gali būti jautrios įsilaužėliams, kurie nukreipia į vartotojo asmeninius raktus.

Tačiau jei įdiegiate darbalaukio piniginę kompiuteryje, kuris niekada nebuvo prijungtas prie interneto, tai iš esmės tampa šalta pinigine ir yra viena saugiausių priemonių kriptovaliutai laikyti.

Darbalaukio piniginės privalumai:

 • Labai patogu, jei prekiaujate kriptovaliutomis.
 • Jūs prižiūrite savo asmeninius raktus.
 • Gali būti labai saugus, jei naudojamas kompiuteryje, kuris nėra prijungtas prie interneto.

Darbalaukio piniginės trūkumai:

 • Tai apsunkina kriptofondų naudojimą kasdieniams pirkimams.
 • Tai tampa daug mažiau saugu, jei jis yra prie interneto prijungtame kompiuteryje.
 • Galite prarasti kriptovaliutas, jei neturite piniginės atsarginės kopijos ir jūsų kompiuteris mirs.

Kai kurios populiaresnės darbastalio kriptografinės piniginės yra „Exodus“ piniginė, „Jaxx Liberty“ ir „Electrum“ piniginė. Taip pat pastebėsite, kad dauguma kriptovaliutų turi savo gimtąją darbalaukio piniginę, kuri dažnai yra saugiausias tos monetos pasirinkimas.

Mobilios kriptografinės piniginės

Mobilioji kriptografinė piniginė yra įdiegta mobiliajame įrenginyje, kaip ir bet kurioje kitoje programoje. Jie leidžia patogiai leisti kripto fondus kelyje, kaip ir „ApplePay“. Jūs pastebėsite, kad kai kurios stalinės ir internetinės piniginės taip pat turi mobiliųjų versijas, tačiau kitos mobiliosios piniginės yra skirtos tik mobiliesiems.

Mobilioji kriptografinė piniginė

„Atomic Wallet“ mobiliosios piniginės pavyzdys

Žinoma, šis papildomas patogumas reiškia, kad jūs prarandate tam tikrą funkciją, kurią paprastai gauna pagrindinės darbalaukio piniginės.

Pvz., Negalite naudoti savo telefono, kad uždirbtumėte didesnes premijas už monetas, įrodančias nuo akcijų paketo. Jūs taip pat negalite iš tikrųjų naudoti savo mobiliojo telefono išteklių monetoms išgauti, o tai gali būti padaryta daugelio iškasamų kriptovaliutų pagrindinėse piniginėse..

Mobiliosios piniginės privalumai:

 • Paprastai saugesnės nei internetinės piniginės.
 • Labai patogu tiems, kurie reguliariai naudoja kriptografiją kaip mokėjimą.
 • Daugelyje mobiliųjų piniginių taip pat yra QR nuskaitymo funkcija.

Mobiliosios piniginės minusai:

 • Pametus telefoną, taip pat galite lengvai prarasti savo kriptografinį turtą.
 • Mobilieji virusai ir kenkėjiškos programos lengvai surenkamos.

Kai kurios populiarios mobiliosios kriptografinės piniginės yra „Coinomi“, „Jaxx Liberty“, „Mycelium“ ir „Coinbase“ mobilioji programa..

Žiniatinklio šifravimo piniginės

Daugelis žmonių jums pasakys, kad tai yra mažiausiai saugus kriptografinių piniginių tipas ir jie nebūtų visiškai neteisūs. Ir vis dėlto yra rimtų priežasčių naudoti internetinę piniginę nedidelėms kriptofondų sumoms. Vienas iš jų yra tas, kad prieigą prie savo lėšų galite siųsti, gauti ir atlikti mokėjimus iš bet kurio įrenginio, turinčio naršyklę ir prijungtą prie interneto.

Kripto internetinė piniginė

Kripto žiniatinklio piniginės pavyzdys Blockchain.com

Neigiama yra tai, kad jūs turite saugoti savo asmeninius raktus žiniatinklio piniginės teikėjo serveriuose. Visos populiarios žiniatinklio piniginės teikia jūsų privačių raktų šifravimą, tačiau tai, kad jie vis dar juos saugo savo serveriuose, daro internetinę piniginę mažiausiai saugia kriptografinės piniginės tipu.

Žiniatinklio piniginės privalumai:

 • Itin greitos operacijos.
 • Gali palaikyti įvairiausias kriptovaliutas.
 • Patogu tiems, kurie visada eina.

Žiniatinklio piniginės trūkumai:

 • Apgaulių ir įsilaužėlių grėsmė saugumui.
 • Kompiuterinių virusų rizika.
 • Trečiųjų šalių prieiga prie jūsų privačių raktų.

Yra keletas žiniatinklio piniginių, kurias galite naudoti, įskaitant keletą populiariausių, įskaitant „Green Address“, „MyEtherWallet“ ir blockchain.info. Atkreipkite dėmesį, kad kriptovaliutų mainų teikiamos piniginės iš esmės yra žiniatinklio piniginės.

Popierinės piniginės

Apie popierines pinigines kalbama ne taip dažnai, tačiau jas labai lengva naudoti ir jos suteikia puikų saugumo lygį. Paprasčiausia popierinė piniginė yra ne kas kita, kaip fizinė jūsų viešųjų ir privačių raktų kopija. Galite sukurti tokį, patys užsirašydami juos ant popieriaus lapo.

Taip pat yra popierinių piniginių generatorių, kurie gali sukurti raktus ir juos atspausdinti kartu su QR kodu. Naudoti popierinę piniginę yra nesudėtinga. Norint papildyti lėšas piniginėje, pervedama į viešąją popierinės piniginės adresą. Tada piniginę galima laikyti šaltoje saugykloje, kuri neleidžia įsilaužėliams.

Popierinė šifravimo piniginė

Popierinė piniginė, sukurta iš interneto Piniginės generatorius

Norėdami išleisti lėšas popierinėje piniginėje, tiesiog perveskite iš popierinės piniginės į kitą piniginę naudodami asmeninius raktus arba nuskaitydami QR kodą.

Popierinės piniginės privalumai:

 • Jūs valdote asmeninius raktus.
 • Niekas nėra saugomas internetiniame įrenginyje.
 • Iš esmės įsilaužėlių įrodymas.

Popierinės piniginės minusai:

 • Sunku naudoti kasdienėms operacijoms.
 • Nėra patogi tiems, kurie naudojasi kriptovaliuta.
 • Jie gali būti sunaikinti (gaisras, vanduo ir kt.), Todėl jūs galite prarasti juose saugomą kriptografinį turtą.

Vienas populiariausių popierinių piniginių generatorių yra „WalletGenerator.net“. Jis palaiko 197 skirtingų kriptovaliutų popierinių piniginių kūrimą. Jei ji nepalaiko monetos, galite rankiniu būdu sukurti popierinę piniginę arba „Google“ konkrečios kriptovaliutos piniginės generatoriui..

Kripto piniginės apsauga 101

Geriausios kriptovaliutos piniginės radimas iš tikrųjų yra tik pirmas žingsnis, kai reikia apsaugoti monetas. Lygiai taip pat svarbu, kaip elgiatės su kriptografija ir kaip naudojate piniginę. Yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti saugant piniginę:

 • Kurti atsargines kopijas: Kai kuriate kriptografinę piniginę, jums paprastai bus suteikta pradinių žodžių kolekcija, kuri gali būti naudojama jai atkurti. Būtinai pasidarykite jų atsarginę kopiją, nes kartais jie yra vienintelis dalykas, skiriantis pamestą slaptažodį nuo prarasto šifravimo. Buvo begalė istorijų apie žmonių kuriems nepavyko padaryti savo sėklų atsarginių kopijų.
 • Laikykite savo kompiuterį / mobilųjį telefoną švarų: Jei saugote savo kriptografiją kompiuteryje ar mobiliojoje piniginėje, turite įsitikinti, kad neatsisiųsite jokių įtartinų failų ir neįdiegsite kenksmingų programų. Yra tikrai protingų įsilaužėlių, kurie netgi sukūrė kenkėjiškas programas, kurios gali veikti nepastebėtos antivirusinės programinės įrangos. Jie taip pat gali įkelti oficialias programų parduotuves mobiliųjų programų, kurios parsisiunčia tūkstančius kartų ir kurios atrodo visiškai teisėtos. Visada būk įtartinas!
 • Tyla yra auksinė: Viena iš pagrindinių „Bitcoin“ kūrimo varomųjų jėgų buvo vartotojų lėšų privatumas. Taigi iš tikrųjų nėra geriausia mintis apeiti žmonėms, kiek kriptografijos turi piniginėse. Tai atveria daugybę grėsmių, įskaitant fizinę formą. Pranešta apie daugybę atvejų, kai kripto investuotojai susiduria su smurto grėsme, jei jie neperdavė savo kripto piniginių raktų. Niekas neturi žinoti, kas tu esi Hodlingas!

Išvada

Kriptovaliutų piniginės yra didelis dalykas, nes jos yra labai svarbios saugant jūsų lėšas. Tai taip pat yra vienintelis būdas, kuriuo dauguma žmonių galės siųsti, gauti ir laikyti kriptovaliutas. Naudojamos piniginės tipas priklausys nuo to, kaip naudosite kriptovaliutas.

Daugelis žmonių supras, kad jiems reikia kelių rūšių piniginių. Galbūt jie turi aparatinę piniginę, skirtą dideliems kriptovaliutų kiekiams laikyti, mažesnę stalinių kompiuterių piniginę, kurią naudoja prekybos tikslais, mobilią piniginę kasdieniam naudojimui ir internetinę piniginę biržoje, kad būtų lengviau prekiauti..

Kiekviena kriptografinės piniginės rūšis turi savo pliusų ir minusų, o tinkamos pasirinkimas priklausys nuo to, kokį jos panaudojimą planavote. Nepaisant to, kurią piniginę nuspręsite rinktis, įsitikinkite, kad sekate kripto piniginės apsauga 101.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me