Kripto reguliavimo „Vanguard“ metu Rusija siekia, kad kriptografija būtų naudojama savo sąlygomis

Vos prieš kiek daugiau nei dvi savaites šifravimo erdvė sulaikė kvapą, kai sukosi gandai apie tai, ar Rusija laikysis Kinijos pavyzdžio išmontuodama kriptografinius mainus, uždrauddama ICO ir t. T..

Tačiau vėlesnėmis dienomis iš Rusijos plūstelėjo daugybė kripto palaikančių naujienų, rodančių, kad nors tarptautinis nesąžiningas asmuo gali būti pakuotės gale, kai kalbama apie pasaulinę politiką, jis dabar yra eilės priekyje, kai tai ateina iš tautų, kurios rimtai žiūri į kriptografiją, kad pakeistų „fintech“.

Likusį pasaulį būtų protinga pasivyti. Tuo tarpu leiskite jums paspartinti visus svarbius reguliavimo pokyčius, atsirandančius iš Motinos Rusijos.

Paskelbta reguliavimo sistema

Kriptografijos entuziastai spalio viduryje palengvėjo, kai pirmą kartą buvo paskelbta, kad Rusijos vyriausybė oficialiai pradėti reguliuoti kriptovaliutas.

Prieš tai bendruomenėje kilo nemaža abejonė, kad aukščiausia Rusijos vadovybė pereis prie kriptografijos reguliavimo, o ne uždraudimo.

Iš tiesų, Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui susitikus su vidaus centrinio banko pareigūnų kabala, buvo nuspręsta, kad reguliavimui bus suteikta žalia šviesa.

Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas apibūdino susitikimo rezultatus:

Mes susitarėme dėl šių dalykų: valstybė turėtų reguliuoti kriptovaliutų išleidimo procesą, kasybos procesą, apyvartos procesą … Valstybė turėtų vadovauti šiai situacijai ir ją teisėtai reguliuoti..

„Cryptoruble“ sukūrimas tęsiasi

Rusijoje kriptografiniai reglamentaiPaskelbus Rusijos reguliavimo sistemą, greitai pasklido naujienos. Vienas žymiausių apreiškimų buvo artėjantis Rusijos kriptovaliutos – rublio „skaitmeninės kriptovaliutos“ versijos „kriptografo“ sukūrimas..

Per uždarą durų verslo konferenciją Maskvoje Nikolajus Nikiforovas – Rusijos komunikacijos ir žiniasklaidos ministras – pripažino, kad Putinas pradėjo organizuoti kriptografo kūrimą:

Aš taip užtikrintai pareiškiu, kad paleisime kriptovaliutą dėl vienos paprastos priežasties: jei to nepadarysime, tai po 2 mėnesių mūsų kaimynai Eurazijos ekonominėje bendrijoje tai padarys

Nikiforovas konkrečiai pasakė, kad naujasis kriptografas bus sukurtas siekiant „supaprastinti gyventojų pajamų mokesčio mokėjimą“.

Reguliatoriai tobulina kriptografinius kalnakasius

Rusijos reguliavimo institucijos taip pat nepamiršo apie kriptografus, nes jie nori, taip sakant, patekti į reguliavimo dienos šviesą, kad būtų galima visiškai apmokestinti.

Finansų rinkų komiteto direktoriaus Anatolijaus Aksakovo planas yra apmokestinti Rusijos kriptografinius kalnakasius pagal elektros suvartojimą:

Jei kalbėtume apie kasybą, tada tai yra didelis elektros energijos suvartojimas, akivaizdu, kad tai nėra sunku atsekti. Čia nematau jokių problemų.

Kripto detektyvų agentūra

Aukščiausia Rusijos įstatymų leidybos institucija pasiūlė įsteigti „kriptografinių detektyvų agentūrą“.

Pasak Valstybės Dūmos finansų rinkos komiteto, agentūrai būtų pavesta ištirti ICO ir kitas kosmoso įmones kaip priemonę apsaugoti Rusijos investuotojus nuo kenkėjiškos, apgaulingos veiklos.

Ši šlovinta tyrimų grupė neabejotinai materializuosis per ateinančius kelis mėnesius.

Didelis verslas Rusijoje reikalauja tik nacionalinių kriptovaliutų

Pagrindinė Rusijos verslo grupė – Verslininkų asociacija verslo patriotizmo plėtrai – dabar lobizuoja Rusijos federalinę vyriausybę, kad Rusijoje būtų leidžiama naudoti tik vietines kriptovaliutas..

Ši grupė užsienio kriptovaliutas laiko destabilizuojančiomis jėgomis Rusijoje. Jie siūlo, kad tautoje galėtų laisvai veikti tik Rusijoje pagamintos kriptografinės įmonės.

Valstybės Dūmos pareigūnai atkreipė dėmesį į savo skepticizmą, ar techniškai net įmanoma atskirti užsienio kriptovaliutas..

Ateis daugiau naujienų

Nuostabu, kad visos šios antraštės atsirado vos per dvi savaites.

Kripto ateitis yra įdomi Rusijoje, tačiau akivaizdu, kad Rusijos vyriausybė savo sąlyga ketina įsitraukti į „blockchain“ technologiją ir erdvę aplink ją.

Ieškokite kitų tautų, kurios žengtų pasivijimą, o Rusija kriptovaliutų srityje tebėra teisinis reguliatorius.

Vaizdai per „Fotolia“ ir NBC naujienos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me