Kriptografinių prekybos robotų API

>

Kriptografiniai prekybos robotai yra vienas iš dažniausiai naudojamų įrankių, kuriuos naudoja prekybininkai. Šios programos gali suteikti prekybininkams patogius būdus įgyvendinti strategijas, kurias būtų nuobodu įgyvendinti.

Deja, kūrėjams sunkiai sekasi kurti prekybos programas. Norint sukurti infrastruktūrą, kuri jungiasi prie kiekvienos biržos, reikia daug laiko ir kantrybės. Daugelis komandų neteisingai mano, kad yra paprastų prekybos infrastruktūros mastelio būdų, tačiau greitai sužino, kad tai kur kas sudėtingiau, nei atrodo iš pradžių.

Daugelis prekybos paslaugų stengiasi įveikti net vienos biržos integraciją. Kiekviena nauja biržos integracija, praėjusi didžiausią biržą, duoda vis mažesnę grąžą, todėl yra nepraktiška kurti paslaugą daugiau nei keliems populiariausiems biržoms..

Tolesniuose skyriuose bus aptarta, kaip kūrėjai gali integruoti kiekvieną svarbų mainą, nesijaudindami dėl mainams reikalingos sudėtingos infrastruktūros išlaikymo ir mastelio..

Kripto prekybos robotai – išsamus vadovas

Biržų integravimo problemos

Kūrėjams sunku kurti prekybos programas, kurios jungiasi prie kriptovaliutų biržų.

Kai ruošiatės kurti kriptovaliutų prekybos įrankį, pvz., Robotą, pirmiausia turite suprasti valiutos infrastruktūros sukūrimo riziką nuo nulio..

Pastaba: tai tik kai kurie iš klausimų, kurie jums turėtų rūpėti. Yra dar daugybė dalykų, kurių neaptarsime.

Nenuoseklumas

Kiekvienas mainai yra skirtingi. Nėra dviejų mainų, palaikančių tas pačias API, prekybos funkcijas, duomenų formatus ar elgseną. Nėra jokių standartų, kaip turėtų būti kuriamos kriptografinės biržos.

Rezultatas – kiekviena mainų integracija yra naujas nuotykis. Ne vienas iš tų malonių nuotykių, dėl kurių viduje jautiesi gyvas. Tai tarsi vienas iš tų nuotykių, kai pasiklysti 2 mėnesiams dykumoje ir nebegali atskirti haliucinacijų ir miražų. Žodžiu, viskas atrodo kaip oazė, bet galų gale tai tiesiog daugiau dykumos.

Gali prireikti mėnesių, kad suprastumėte skirtingas kiekvieno mainų spąstus. Sukurti nuoseklų prekybos būdą kiekvienoje biržoje gali atrodyti beveik neįmanoma. Jūsų sukurta infrastruktūra turės keistis vėl ir vėl, kai atskleisite naujus būdus, kurie keičiasi jūsų ankstesniu dizainu.

Nenuoseklumas apsiriboja ne tik API galiniais taškais. Biržų turtas turi skirtingus simbolių simbolius, pavadinimus ir kitą identifikavimo informaciją. Kad palaikytų visą biržos turtą, kūrėjai turi rankiniu būdu susieti turtą visose biržose, ištirdami, kokį turtą biržoje išvardijo.

Kadangi turto yra tūkstančiai, procesas gali užtrukti kelias savaites. Maža to, kiekvieną kartą, kai biržoje nurodomas naujas turtas, kūrėjai turi patvirtinti naują turtą.

Automatiškai susieti turtą beveik neįmanoma. Norint užtikrinti tikslumą, tai turi būti rankinis procesas.

„Shrimpy“ kūrėjų API išsprendžia šią problemą automatiškai identifikuodami ir žymėdami išteklius visose biržose. Prekybos elgesys ir formatai, kuriuos naudojame duomenims, yra vienodi kiekvienoje biržoje. Bet kokius rankinius procesus tvarko „Shrimpy“ komanda, todėl galite sutelkti dėmesį į funkcijų kūrimą.

Priežiūra

Kaip jau minėjome anksčiau, kai kurie mainai dažnai pateikia turto sąrašą. Įtraukimo į sąrašą procesas, turto žymėjimas ir turto susiejimas biržose iš esmės yra rankinis.

Tai nėra vienintelė priežiūra, reikalinga prekybos infrastruktūrai kurti. Mainai dažnai neveikia dėl priežiūros, atnaujina API arba netikėtai pakeičia užklausų veikimą.

Kiekvienas mainų atliktas pakeitimas reikalauja, kad kūrėjai išleistų naujinimus, perdėstytų serverius ir automatiškai aptiktų, kai šie pakeitimai bus atlikti. Tam tikromis sąlygomis biržos net nepraneša kūrėjams, kai ateis pokyčiai. Vieną rytą atsibusite ir API bus kitokios.

Jau nekalbant apie nuolatines pastangas integruoti naujas funkcijas, kurias palaiko mainai, nebeveikia senų funkcijų ar galinių taškų ir atnaujina kodą kaip mainų sąlygas.

„Shrimpy“ kūrėjų API išsprendžia šią problemą tvarkydami naujinius, perskirstydami infrastruktūrą ir integruodami naujas funkcijas, niekada nekeisdami API sąsajos. Kūrėjai gali būti ramūs naktį, žinodami, kad pabus nuo kartu dūzgiančio produkto.

Normos ribos

Kiekvienoje biržoje yra skirtingi tarifų apribojimai ir taisyklės, kaip galite bendrauti su API. Siekdami laikytis šių taisyklių, kūrėjai dažnai yra priversti išlaikyti serverių, reikalingų tvarkyti aplikacijų, kurias programa vykdo, ūkį..

Šiam serverių ūkiui reikalinga koordinacija ir sumanus maršruto parinkimas, kad įsitikintumėte, jog paslauga laikosi API apribojimų, tačiau vis tiek laiku vykdo kiekvieno vartotojo prekybą..

Didėjant vartotojų skaičiui, ši problema tik dar labiau komplikuojasi. Košmaras tampa šimtų serverių, kurių kiekvienas nepriklausomai sąsaja su mainais, valdymas.

„Shrimpy“ kūrėjų API išsprendžia šią problemą tvarkydami serverių ūkį už jus. Mūsų infrastruktūra plečiasi su jumis, taigi, nesvarbu, ar turite 1 vartotoją, ar 1 000 vartotojų, nėra būtinų pakeitimų, kaip auginate savo infrastruktūrą.

Kaina

Dešimčių tūkstančių ar šimtų tūkstančių vartotojų valdymui reikalingos serverio išlaidos yra brangios. Tiesą sakant, tvirtos infrastruktūros sukūrimas daugumai komandų kainuotų nuo 3 iki 6 USD / vartotojui per mėnesį. Nors tai skamba labai brangiai, tai kainuoja išlaikyti tokį didelį serverių ūkį, jungiantį centrines stotis.

Deja, į tai net neįtraukiamos kūrimo išlaidos. Gali būti brangu samdyti pasaulinės klasės kūrėjus, turinčius pakankamai patirties, kad sukurtumėte reikiamą infrastruktūrą. Išlaidos tik didėja, nes jums reikia papildomų integracijų.

Statyti mainų infrastruktūrą yra brangu.

„Shrimpy Developer“ API yra nebrangios. Išlaidos prasideda nuo 1,40 USD / vartotojui per mėnesį ir mažėja, kai esate daugiau vartotojų.

Vartotojo abonemento valdymas

Dabar, kai suprantame mainų infrastruktūros valdymo sunkumus, panagrinėsime pavyzdžius, kaip galime panaudoti „Shrimpy Developer“ API, kad supaprastintume savo kūrimo procesą.

Norėdami pradėti, turime žinoti, kaip valdyti vartotojus, prisijungti prie vartotojų mainų paskyrų ir pradėti naudotis jų sąskaitos informacija.

Naudojant „Shrimpy“ API, kiekvienas vartotojas yra valdomas atskirai, todėl jis susiejamas su jūsų programos kūrimo būdu. Jei jūsų programoje yra 1000 vartotojų, turėsite 1000 vartotojų, sukurtų naudojant „Shrimpy“ API.

„Python“ aplinkos nustatymas

Prieš pradėdami, nustatykime savo „Python“ aplinką įdiegdami „Shrimpy Python“ biblioteką.

„pip install“ „shrimpy-python“

Pastaba: „Shrimpy Python“ biblioteka skirta dirbti su „Python3“. Jei naudojate „Python2“, atnaujinkite savo „Python“ versiją.

Krevetės & „Exchange“ API raktai

Kai scenarijaus pavyzdžiuose matote šias eilutes, turime įvesti „Shrimpy“ viešus ir slaptus API raktus. Jie sugeneruojami užsiregistravus „Shrimpy“ ir pasirinkus kurti naujus API raktus.

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

Be „Shrimpy“ API raktų, kode matysime ir viešųjų ir slaptųjų API raktų mainų vietas. Šie raktai reikalingi norint prisijungti prie mainų sąskaitų.

exchange_public_key = ‘…’

exchange_secret_key = ‘…’

Sukurti vartotoją

Kiekvieną kartą, kai vartotojas prisijungia prie jūsų paslaugų, jums tereikia sukurti naują vartotoją naudojant „Shrimpy“. Šis procesas gali atrodyti taip.

# importuoti reikalingas bibliotekas

importuoti krevetes

# priskirkite „Shrimpy Master“ API raktus vėlesniam naudojimui

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# sukurkite „Shrimpy“ klientą

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# sukurkite vartotoją, kuris bus susietas su mūsų mainais

create_user_response = client.create_user (‘Krevečių meistras’)

user_id = create_user_response [‘id’]

Išsaugokite „user_id“, kad jį būtų galima naudoti vėlesniuose scenarijuose. Tai yra ID, kurį naudosite priskirdami savo vartotoją vartotojui, sukurtam naudojant „Shrimpy“. Šį žemėlapį galima išsaugoti kur nors, pavyzdžiui, duomenų bazėje.

Prijunkite mainus

Sukūrę vartotoją, tikėtina, kad jie norės prisijungti prie įvairių savo mainų. „Shrimpy“ leidžia pagal nutylėjimą prisijungti iki 20 mainų paskyrų vienam vartotojui (šią ribą galima padidinti paprašius). Naujo mainų sąskaitos susiejimo su vartotoju procesas yra tiesus.

# importuoti reikalingas bibliotekas

importuoti krevetes

# priskirkite „Shrimpy Master“ API raktus vėlesniam naudojimui

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# priskirkite mainų raktus, kuriems norite pasiekti balanso duomenis

mainų_vardas = "bitrex"exchange_public_key = ‘…’

exchange_secret_key = ‘…’

# priskirti vartotojo_id, kuris buvo sugeneruotas paskutiniame scenarijaus pavyzdyje

user_id = ‘…’

# jei neprisimenate savo „user_id“, gaukite jį iš „Shrimpy“

# tai turėtų būti pirmasis vartotojas, jei sukūrėte tik vieną

vartotojai = client.list_users ()

user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# sukurkite „Shrimpy“ klientą

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# susiekite pirmąjį mainą, kad galėtume pasiekti balanso duomenis

link_account_response = klientas.link_account (

Vartotojo ID,

mainų_vardas,

mainų_publikos_raktas,

mainų_slapties_raktas

)

account_id = link_account_response [‘id’]

Išsaugokite „account_id“, kad galėtume jį naudoti vėlesniuose scenarijuose. Kiekviena vartotojo mainų sąskaita turės unikalų ID.

Gaukite sąskaitos likučius

Kai mainų sąskaita bus susieta su vartotoju, galėsime pasiekti šios mainų sąskaitos likučius vykdydami šį scenarijų.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi vartotoją sukūrėme ankstesniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

Vartotojo ID

)

account_id = sąskaitos [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

user_id, # user_id

account_id # account_id

)

Šio scenarijaus rezultatas yra kiekvieno vartotojui priklausančio turto sąrašas ir tikslus kiekvieno turto kiekis.

Prekyba & Užsakymų valdymas

Be prekybos pastatyti prekybos botą būtų neįmanoma. „Shrimpy Developer“ API suteikia patikimiausias prekybos galimybes. Šios parinktys supaprastina kūrimo procesą, supaprastina strategijas ir optimizuoja sandorių vykdymą.

Yra keletas skirtingų užsakymų tipų, kuriuos palaiko „Shrimpy“ kūrėjų API. Svarbiausi užsakymų tipai bus įtraukti į diskusiją čia.

Riboti užsakymus

„Shrimpy“ palaiko du skirtingus limito pavedimų tipus. Tai yra TOK ir GTC užsakymai. Nors jų abiejų prielaida yra ta pati, jų elgesys šiek tiek skiriasi, todėl jie idealiai tinka skirtingoms situacijoms.

Neatidėliotini arba atšaukiami (IOC) užsakymai

TOK užsakymai skirti vykdyti nedelsiant. Užsakymas turėtų būti pateiktas už kainą, kurią šiuo metu užima atviras užsakymas, todėl užsakymas įvykdomas nedelsiant už nurodytą kainą ar geresnę kainą. Jei rinka juda ir nurodytos kainos nebėra, pavedimas bus nedelsiant atšauktas, o užsakyme užrakintos lėšos bus grąžintos vartotojui.

Vykdant IOC užsakymą, „Shrimpy“ atrodytų maždaug taip.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi vartotoją sukūrėme ankstesniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

# įvykdyti TOK ribos nurodymą

place_limit_order_response = client.place_limit_order (

first_user_id, # user_id

first_account_id, # account_id

„ETH“, # base_symbol

„BTC“, # quote_symbol

‘0,01’, # bazinio_simbolio kiekis

„0,026“, # kaina

„PARDUOTI“, # pusė

„IOC“, # time_in_force

)

limit_order_id = place_limit_order_response [‘id’]

Atkreipkite dėmesį, kaip šį tikslų scenarijų galima paleisti kiekvienam mainui. Norint vykdyti prekybą kitoje biržoje, nereikės keisti nieko, išskyrus tą valiutos keitimo sąskaitą, į kurią nurodote.

Šis elgesys būdingas tik krevetėms. Norėdami patys įdiegti infrastruktūrą, kiekvienam mainui turėtumėte parašyti pasirinktinį kodą.

Pastaba: čia nurodyta prekybos kaina yra tik kainos pavyzdys. Kaina turėtų būti nustatoma atsižvelgiant į dabartinę rinkos būklę. Nepaleiskite šio scenarijaus „taip, kaip yra“.

Gera „atšaukti“ (GTC)

GTC užsakymai pateikiami už tam tikrą kainą ir kiekį. Užsakymas liks atidarytas biržoje, kol kitas prekybininkas įsigys užsakymą arba kol neatšauksite užsakymo. Atviras pavedimas, kurį priima kitas prekybininkas, ima gamintojo prekybos mokesčius.

Kūrėjų mokesčiai paprastai yra mažesni nei imtuvų mokesčiai daugelyje biržų, nes paliekant atvirus pavedimus biržoje, rinkai padidėja likvidumas. Dėl šios priežasties daugelis biržų nori atlyginti už papildomą likvidumą.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi vartotoją sukūrėme ankstesniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

# įvykdyti GTC apribojimo nurodymą

place_limit_order_response = client.place_limit_order (

first_user_id, # user_id

first_account_id, # account_id

„ETH“, # base_symbol

„BTC“, # quote_symbol

‘0,01’, # bazinio_simbolio kiekis

„0,026“, # kaina

„PARDUOTI“, # pusė

„GTC“, # time_in_force

)

limit_order_id = place_limit_order_response [‘id’]

Pastaba: čia nurodyta prekybos kaina yra tik kainos pavyzdys. Kaina turėtų būti nustatoma atsižvelgiant į dabartinę rinkos būklę. Nepaleiskite šio scenarijaus „taip, kaip yra“.

Skaitykite daugiau apie „Limit Orders“

Išmanusis užsakymų maršrutas

Duomenų rinkimas iš šimtų prekybos porų ir duomenų analizė siekiant optimizuoti prekybos maršrutą yra sudėtinga. Dėl šios priežasties „Shrimpy“ siūlo „Smart Order Routing“ (SOR) iš karto.

SOR automatizuoja užsakymo vykdymą, todėl galite skirti daugiau laiko valdyti, kur turėtų būti lėšos, o ne kaip jie ten patenka. „Shrimpy“ sumaniai nukreips pavedimą per prekybos poras, kad užtikrintų geriausią pavedimo vykdymą.

Pavyzdys: tarkime, kad norite prekiauti ETH į LTC.

Bet kurioje konkrečioje biržoje gali būti 10 skirtingų būdų, kuriais galima parduoti ETH ir nusipirkti LTC. Galėtumėte eiti į ETH->BTC->LTC, ETH->LTC, ETH->USDT->LTC, ETH->USDC->LTC ir pan. Kiekvienas iš jų turės skirtingus tarifus, kurie nuolat keičiasi.

SOR automatiškai įvertins visas šias galimybes, suskaidys užsakymus ir vykdys optimalius sandorius.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi vartotoją sukūrėme ankstesniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

# vykdyti rinkos pavedimą

smart_order_response = client.create_trade (

first_user_id, # user_id

first_account_id, # account_id

„BTC“, # from_symbol

„ETH“, # simbolis

‘0,01’ # simbolio iš__suma

True # enable smart_routing

)

„Smart Order Routing“ API

Tiesioginiai rinkos duomenys

Norint vykdyti sandorius, mums reikia tiesioginių rinkos duomenų, kad galėtume greitai priimti sprendimus, kaip ir kada vykdyti pavedimus.

„Shrimpy“ teikia ir „REST“ API, ir „Websocket“ API, kad užtikrintumėte, jog galite kurti programą su tiesioginiais duomenimis, kurie jums labiausiai tinka.

REST API galiniai taškai

Šie REST API galiniai taškai yra paprasčiausias būdas kūrėjams pasiekti rinkos duomenis pagal pareikalavimą, neprisijungus prie interneto lizdų.

Užsakyti knygas

Galite pasiekti naujausią užsakymų knygos momentinį vaizdą naudodami šį galinį tašką. Tai akimirksniu grąžins tiesioginės knygos momentinę nuotrauką, kurią galėsite naudoti priimdami sprendimus, kaip vykdyti sandorius.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

orderbooks = client.get_orderbooks (

‘binance’, # mainai

‘XLM’, # base_symbol

„BTC“, # quote_symbol

10 # riba

)

Žvakidės

Jei jums reikia diagramų, kurios stebi tiesioginius rinkos atnaujinimus, galite paprašyti naujausių žvakidžių, kad jos būtų nuolat atnaujinamos kiekviename rinkos judėjime..

Šis taškas pateikia paskutines 1000 žvakidžių. Jei jums reikia daugiau žvakidžių, turite naudoti galinį tašką „Istorinė žvakidė“.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

žvakės = client.get_candles (

‘binance’, # mainai

„XLM“, # base_trading_symbol

„BTC“, # quote_trading_symbol

„15m“ # intervalas

)

„Websocket Endpoints“

Prekybai realiuoju laiku reikia nuolatinių rinkos duomenų realiuoju laiku. Lengviausias būdas įgyvendinti šias strategijas yra pasinaudojant užsakymų knygos ir prekybos duomenų interneto lizdais. Šios interneto jungtys abonentus informuoja apie kiekvieną įvykdytą sandorį ir kiekvieną biržoje pateiktą pavedimą.

Užsakymų knygos interneto lizdas

Užsakymų knygos interneto lizdas nuolat siunčia naujausius užsakymų knygos pakeitimus. „Shrimpy“ visada iškart siunčia naujinius, kai jie tampa prieinami.

importuoti krevetes

public_key = ‘…’

privatus raktas = ‘…’

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą klaidos pranešimą į konsolę

def error_handler (klaida):

spausdinti (klaida)

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def tvarkytuvas (msg):

spausdinti (msg)

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (public_key, private_key)

raw_token = api_client.get_token ()

klientas = shrimpy.ShrimpyWsClient (error_handler, raw_token [‘token’])

užsiprenumeruoti_duomenys = {

"tipo": "Prenumeruoti",

"mainai": "binance",

"pora": "ltc-btc",

"kanalą": "užsisakyti knygą"}

# Pradėkite apdoroti „Shrimpy“ interneto lizdo srautą!

client.connect ()

klientas. prenumerata (prenumeratos_duomenys, tvarkytojas)

# Kai baigsite, sustabdykite klientą

klientas. atjunkite ()

Prekybos interneto lizdas

Prekybos interneto lizdas siunčia kiekvieną iš sandorių, kurie vykdomi biržoje. Šie prekybos pagal varnelę duomenys suteikia greičiausią būdą peržiūrėti kiekvieną sandorį, kurį vykdo visi rinkos dalyviai.

importuoti krevetes

public_key = ‘…’

privatus raktas = ‘…’

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą klaidos pranešimą į konsolę

def error_handler (klaida):

spausdinti (klaida)

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def tvarkytuvas (msg):

spausdinti (msg)

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (public_key, private_key)

raw_token = api_client.get_token ()

klientas = shrimpy.ShrimpyWsClient (error_handler, raw_token [‘token’])

užsiprenumeruoti_duomenys = {

"tipo": "Prenumeruoti",

"mainai": "binance",

"pora": "ltc-btc",

"kanalą": "prekyba"}

# Pradėkite apdoroti „Shrimpy“ interneto lizdo srautą!

client.connect ()

klientas. prenumerata (prenumeratos_duomenys, tvarkytojas)

# Kai baigsite, sustabdykite klientą

klientas. atjunkite ()

Istoriniai rinkos duomenys

Kiekvienas iš šių istorinių duomenų taškų pateikia įvairius duomenis, kuriuos galima naudoti vertinant rinką skirtingais laikais, bandymo strategijas ir analizuojant našumą..

Istorinės žvakidės (OHLCV)

Istorinės žvakidės gali būti naudojamos diagramoms kurti, analizuoti ir kurti naujas prekybos strategijas. Krevetėse galima įsigyti istorinių žvakidžių 1m, 5m, 15m, 1 val, 6 val, arba 1d intervalais. Šie intervalai buvo standartizuoti mainuose, kad būtų išvengta nenuoseklumo.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

žvakės = client.get_historical_candles (

„Binance“,

„LTC“,

„BTC“,

„2019-05-19T00: 00: 00.000Z“,

„2019-05-20T00: 00: 00.000Z“,

100,

„15m“

)

Istorinės užsakymų knygos

Istoriniai užsakymų knygos momentiniai vaizdai yra prieinami visose biržose. Šie momentiniai vaizdai daromi 1 minutės intervalu, kad būtų galima pateikti vieną iš didžiausių rinkoje galimų užsakymų knygos momentinių vaizdų laikotarpių. Užsakymų gylis yra apribotas iki 20 geriausių kiekvienoje užsakymų knygos pusėje.

Užsakymų knygos apžvalgos gali būti naudojamos kuriant atgalinio testavimo sprendimus, analizuojant rinką ilgalaikėje perspektyvoje arba tiriant praktinius prekybos modelius.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

historical_orderbooks = client.get_historical_orderbooks (

„Binance“,

„LTC“,

„BTC“,

„2019-05-19T00: 00: 00.000Z“,

„2019-05-20T00: 00: 00.000Z“,

100

)

Istoriniai sandoriai pagal pirkimą

Prekybininkai dažnai naudojasi istoriniais prekybos pagal varneles duomenimis kaip veiksniu kuriant naujas prekybos strategijas. Šie istoriniai duomenys yra išsami kiekvieno sandorio, įvykdyto biržos prekybos poroje, istorija.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

trades = client.get_historical_trades (

„Binance“,

„LTC“,

„BTC“,

„2019-05-19T00: 00: 00.000Z“,

„2019-05-20T00: 00: 00.000Z“,

100

)

Apie krevetes

Krevetės yra programa pritaikyti kriptovaliutos indekso fondus, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto portfelį. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 17 palaikomų kriptografinių biržų.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra skirti kūrėjams. Integravimasis į mūsų vieningas API suteikia jums greitą prieigą prie vienodų prekybos, duomenų rinkimo, vartotojų valdymo ir kitų galinių taškų visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose.

Norėdami pasiekti visas „Python“ ir „Node“ bibliotekas, atlikite šias nuorodas:

Mazgas

„Python“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me