Kriptopijos apžvalga: išsamus pradedančiųjų vadovas

„Cryptopia“ yra kriptovaliutų birža, siūlanti vieną iš didžiausių šiandien rinkoje esančių altkoinų pasirinkimą. Prekybininkai dažnai kreipiasi į biržą, kai ieško perspektyvių mažos rinkos kapitalizacijos altcoins.

Tačiau ar kriptopija yra saugi ir ar jomis galima pasitikėti?

Šioje išsamioje „Cryptopia“ apžvalgoje mes apžvelgsime šiuos mainus ir viską, ką jis gali pasiūlyti. Išanalizuosime platformą, saugumą, mokesčius ir prekybininko patirtį.

Mes taip pat apžiūrėsime jus per platformą ir suteiksime jums informacijos apie „Cryptopia“ veiksmus ir trūkumus.

Kriptopijos apžvalga

Kriptopija yra Naujosios Zelandijos kriptovaliutų keitykla, įsikūrusi Kraistčerče. Birža veikia kaip teisėta Naujosios Zelandijos įmonė, kurios registracijos numeris yra 5392901.

Kalbant apie Naujosios Zelandijos įstatymus, „Cryptopia“ nėra registruota kaip „finansinė paslauga“. Bendrovė yra įtraukta į „programinės įrangos kūrimo paslaugą“, kuri greičiausiai susijusi su bendro pasaulinio skaitmeninio turto reguliavimo nebuvimu.

2014 m. Jį pradėjo du įkūrėjai, vadinami Robu Dawsonu ir Adamu Clarku. Iš pradžių jie pradėjo mainus kaip pomėgį, tačiau praėjusiais metais nusprendė mesti darbą ir visą laiką vykdyti mainus.

Kadangi per pastaruosius metus Bitcoin kaina sprogo, „Cryptopia“ patyrė didžiulę plėtrą. Pavyzdžiui, pernai jie turėjo tik du steigėjus, kurie valdė biržą. Dabar bandydama patenkinti paklausą rinkoje, komanda išsiplėtė iki daugiau nei 50.

Jie yra tarpusavio mainai, kai vartotojai tiesiogiai tarpusavyje prekiauja platformoje. Jie taip pat yra gana unikalūs, nes juose yra rinka, kurioje Bitcoin gali būti išleista beveik viskam.

Ar saugi kriptopija?

Kaip ir daugelis kitų mainų praeityje, „Cryptopia“ buvo gana didelio įsilaužimo auka. Tai įvyko 2019 m. Sausio 14 d., Kai įsilaužėliai gavo prieigą prie 17 000 biržos piniginių.

Nors apie tai buvo pranešta policija sausio 14 d., įsilaužimas tęsėsi daugiau nei dvi savaites po to. Tai reiškia, kad įsilaužėliams pavyko išgauti tūkstančius privačių raktų, apie kuriuos „Cryptopia“ net nežinojo.

Rezultatas buvo tas, kad įsilaužėliai galėjo išvalyti nuo mainų nuo 16 iki 23 milijonų dolerių. Tačiau panašu, kad mainai sugebėjo sustabdyti srautą, o policija teigė, kad mainai galėtų vėl pradėti veikti vasario 13 d.

Taigi, nors mainai sugebėjo sustabdyti įsilaužimą ir atvėrė kelią grįžti į internetą, tai nekelia didelio pasitikėjimo savimi. Bent jau „Cryptopia“ apie tai yra atvira ir reguliariai atnaujina vartotojus dėl tyrimo ir mainų būklės.

Ką tai reiškia eiti į priekį?

Na, kaip minėta, buvo nemažai kitų mainų, į kuriuos buvo įsilaužta ir pavyko gana efektyviai sugrįžti. Tai apima tokius kaip „Poloniex“ ir „Bitstamp“. „Cryptopia“ svarbiausia yra tai, kad jie išmoko iš šios patirties ir užtaisė savo sistemas bei pažeidžiamumus, kurie leido tai įvykti.

Vis dar yra nedaug informacijos apie vidaus saugumo protokolus, kurių laikosi „Cryptopia“, ir galime tikėtis, kad jie laikosi geriausios praktikos, kai kalbama apie piniginės šaltojo saugojimo ir kelių parašų protokolus..

Tačiau yra svarbių naudotojų apsaugos priemonių.

Vartotojo sauga

Pirma, galime iš karto pamatyti, kad mainai yra apsaugoti SSL. Tai reiškia, kad visas jūsų srautas naudojant mainus yra užšifruotas.

„Cryptopia SSL“ sertifikatas

„Cryptopia SSL“ sertifikatas

Labai svarbu įsitikinti, kad lankotės teisingoje svetainėje, kurios naršyklės adreso juostoje yra SSL spynelė. Įsilaužėliai dažnai naudojasi sukčiavimu, kad nusiųstų jus į neteisėtas svetaines.

Kalbant apie prisijungimo saugumą, atrodo, kad „Cryptopia“ turi visas standartines 2 veiksnių autentifikavimo procedūras. Tai nenustatyta kaip numatytoji, todėl patartina šią funkciją įgalinti sukūrus paskyrą. Taip yra todėl, kad daugelis vartotojų pranešė apie nežinomus prisijungimo bandymus savo „Cryptopia“ paskyrose.

Nepaisant keitimo saugumo procedūrų, niekada neturėtumėte įprasti palikti biržoje didelį kiekį monetų. Nuo „Bitgrail“ įsilaužimo iki Mt. Pirmiausia, žmonės išmoko nelengvą lėšų palikimą mainams.

„Cryptopia Asset Support“

Tikriausiai vienas iš geriausiai parduodamų „Cryptopia Exchange“ taškų yra tai, kad tai yra itin plati turto parama. Iš tikrųjų remiamo turto skaičius yra toks didelis, kad vargu ar kuriam nors prekybininkui prireiks net pusės jo.

Pavyzdžiui, iš „Cryptopia“ galite nusipirkti „PutinCoin“ (kurio šiandieninė prekybos apyvarta siekė 0,6 bitkoino) „MagnetCoin“ (kurio apimtys šiandien buvo 0,28 bitkoino) ir netgi ką nors vadinamo „King 93“ (kurio tūris 0,04 bitkoino).

Ne tik neįtikėtinai platus turto pasirinkimas, bet ir svetainė leidžia tiesiogiai keistis tarp įvairių populiarių valiutų, tokių kaip „Litecoin“ ir „Ethereum“. Tai svarbu, nes tai reiškia, kad prekybininkams nereikia visų pirma konvertuoti į Bitcoin, kol jie galės konvertuoti į kitą kriptovaliutą. Tai gali sutaupyti mokesčių, nes kiekvieną kartą, kai prekiaujama valiuta, imamas mokestis.

Kalbant apie „Cryptopia“ biržų apimtį, šiuo metu turite 24 valandų apytiksliai apytiksliai 16 mln. USD. Žemiau galite pamatyti didžiausios apimties per pastarąją dieną suskirstymą. Tikriausiai pastebėsite, kad kai kurių neaiškesnių altcoinų tūris yra didesnis nei nustatytų monetų.

Kriptopijos mainų apimtis

Šaltinis: coinmarketcap.com

Kalbant apie „Altcoin“ kiekį, „Cryptopia“ turėjo maždaug 50% visos „Ormeus“ monetos dienos apimties. Tai rodo, kad būtų teisinga keistis, jei turėtumėte ypatingą susidomėjimą prekyba šia moneta.

Kriptopijos mokesčiai

„Cryptopia“ ima 0,20% visos kiekvienos prekybos vertės mokestį. Lyginant tai su kitomis biržomis, „Binance“ ima 0,1%, o „Polonium“ – nuo 0% iki 0,25%. Tai reiškia, kad „Cryptopia“ mokesčiai yra vidutinio lygio ir nėra ypač dideli ar maži.

Kalbant apie finansavimą ir išėmimą, „Cryptopia“ turi mokestį už monetų atsiėmimą. Jie skiriasi priklausomai nuo monetos ir yra vienodo dydžio. Pavyzdžiui, jie yra 0,01 BTC už 1BTC ar lygiaverčio pašalinimą.

Informacijos suvestinėje galite peržiūrėti nagrinėjamos monetos atsiėmimo mokestį spustelėdami „nustatymai“. „Cryptopia“ teigia, kad jie yra pagrįsti mokesčiais už konkrečios monetos blokinę grandinę.

Monetos atsiėmimo mokesčiai

Finansavimas / atsiėmimas

„Cryptopia“ yra įsikūrusi Naujojoje Zelandijoje, o jų naudojamas bankas taip pat yra šalyje. Tai reiškia, kad jie gali rinktis tik žmones, gyvenančius Naujojoje Zelandijoje ir finansuojančius NZD.

Tačiau jei norėtumėte prekiauti kriptopija ir nesate įsikūręs Naujojoje Zelandijoje, vis tiek galite naudoti kriptovaliutų finansavimą. Savo šalyje turėtumėte naudoti kitą „Fiat“ vartą, kuris leis jums įsigyti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ su savo valiuta.

Kaip nauja paskyra turite 1 lygio patvirtinimo lygį. Tai leidžia atsiimti iki 5000 USD NZD per dieną be jokios tapatybės. Jei norite aukštesnio lygio patvirtinimo, galite paprašyti 2 lygio patvirtinimo.

Tam reikia pateikti dokumentus, pvz., Asmens tapatybės kortelę, taip pat savo gyvenamosios vietos adresą. Jei buvote patvirtinti iki 2 lygio, turite teisę atsiimti iki 500 000 USD NZD. Yra trečioji patikrinimo pakopa, kurią galima naudoti didelės grynosios vertės asmenims ir verslo sąskaitoms.

„Cryptopia“ klientų aptarnavimas

Kaip ir daugelyje kitų populiarių mainų, „Cryptopia“, atrodo, nepavyksta. Greita interneto paieška rodo daugybę šimtų ar net tūkstančių klientų, kurie pyksta negavę jokio atsakymo, dažnai kelias dienas ar net savaites.

Šie skundai dažnai būna susiję su neveikiančiais arba neatsirandančiais indėliais ar grynaisiais. Tai gali būti labai nerimą kelianti patirtis, kai klientas jaučia, kad jų pinigai iš esmės dingo ir atrodo, kad niekam tai nerūpi.

Be klientų, skundų taip pat turi tie, kurie siekia, kad jų turtas būtų įtrauktas į biržą.

Kalbėdamas apie anonimiškumo sąlygą, vienas labai gerbiamas asmuo, dirbęs su keliais „blockchain“ projektais, norėjusiais būti įtrauktas į biržą, pažymėjo:

„.. Patikėkite manimi: laikykitės atokiau nuo kriptopijos“, ir „tai NĖRA profesionali kompanija, ir aš tikiuosi, kad ateis daug problemų“.

Šaltinis toliau pasakojo

… Aš žinau, kad jų klientų aptarnavimas yra neprofesionalus, nes tu nori juokauti seksą ir panašiai, kol nori išvardyti savo monetą.

Šaltinis mus informavo, kad įtraukimo į „Cryptopia“ kaina jau viršija 400 000 USD ekvivalentine kriptovaliuta.

Tačiau reikėtų pažymėti, kad tikėtina, kad tik tie, kurie turi blogos patirties, internete kreipsis komentarų apie palaikymą. Jei kas nors turėjo geros patirties, greičiausiai nepaliks komentarų apie tai. Tačiau daugybė neigiamų komentarų reiškia, kad vis dar kyla daugybė problemų dėl „Cryptopia“ klientų palaikymo.

Kriptopijos garbei tai yra tai, į ką jie atkreipia dėmesį. Mes matėme, kad „Cryptopia“ komanda iš 2 žmonių prieš metus tapo daugiau nei 50. Jų palaikymo puslapyje buvo paskelbta:

Dėl nuolatinio precedento neturinčio augimo paramos bilietus gauname greičiau, nei galime išmokyti naujų darbuotojų juos spręsti

Kriptovaliutų rinkoms atvėsus nuo intensyvios gruodžio / sausio paklausos, tikėtina, kad atsakymo laikas palaikant „Cryptopia“ būtų pagerėjęs.

Prekybos platforma

Pereikime prie žvėries variklio. Kai pereisime į „Cryptopia“ skirtuką mainams, galite pamatyti rinkų, su kuriomis galima prekiauti, asortimentą. Jie taip pat turi gražią dienos tendencijų monetų santrauką.

Kriptopijos populiariausių rinkų tendencijos

To reikia, nes monetų, kurios yra įtrauktos į biržą, kiekis gali būti šiek tiek didžiulis. Šios peržiūros metu jų buvo 1737. Reikia susimąstyti, ar būtina visas šias monetas įtraukti į sąrašą, ypač tas, apie kurias beveik nereikia kalbėti. Tai neabejotinai „Cryptopia“ verslo sprendimas.

Jei norite prekiauti tam tikra moneta, rinką rinkitės kairėje pusėje. Pasirinkę rinką, būsite nukreipti į atitinkamos rinkos užsakymų knygas ir diagramas. Žemiau turime „Electroneum“ rinkos ekrano kopiją.

„Cryptopia“ prekybos platforma

Čia galite persijungti tarp skirtingų rinkų. Pirkimo / pardavimo užsakymo formos yra gana paprastos. Užsakymo knygas taip pat galite pamatyti po užsakymo forma. Deja, panašu, kad tiems profesionaliems prekybininkams, kurie nori pažangių diagramų, „Cryptopia“ to nesiūlo.

Mums taip pat nepatinka tai, kad rinkos gylis yra atskirame skirtuke. Prieš pradėdami prekybą, turėsite naršyti ten, kad pamatytumėte pirkimo / pardavimo sienas.

Kalbant apie prekybos greitį, atrodo, kad variklis reaguoja gana greitai ir sąlyginai efektyviai verčia jūsų užsakymą į knygas. Darant prielaidą, kad rinkoje yra pakankama likvidumo suma, kuria domitės, jūsų pavedimas turėtų būti įvykdytas palyginti efektyviai.

Apibendrinant galima teigti, kad prekybos platforma atrodo gana paprasta naudoti, tačiau palieka ko norėti labiau pažengusiems prekybininkams.

Pridedamos naujos monetos

Atsižvelgiant į tai, kad „Cryptopia“ turi platų monetų, kuriomis prekiaujama, reputaciją, yra daugybė žmonių, kuriuos domintų procedūra, kurios reikia norint pridėti monetas. Tai gali būti bendruomenės vartotojai, norintys, kad jų moneta būtų pridėta, arba projekto komandos nariai.

Naujų monetų pridėjimas kriptopijoje

Naujų monetų pridėjimas kriptopijoje

Jei norite pridėti monetas, turėsite pereiti į „Paytopia“ skyrių. Čia užsisakysite visas paslaugas ir produktus, kuriuos tiesiogiai siūlo birža. Pasirinkite „Exchange Listing“ parinktį.

Kaip matote, tai kainuoja 5 mln. DOT („Dotcoin“). Pagal dabartinius rinkos kursus, kurie kainuoja apie 95 000 USD. Nors tai vis dar brangu, tai yra daug mažiau nei aukcionai didesnėse rinkose, tokiose kaip „Binance“ (beveik 1 mln. USD).

Pateikta kartu su šiuo paketu, jūsų moneta bus prekiaujama trimis poromis (LTC, BTC ir Doge). Jūsų monetoje taip pat bus naudojami „Cryptopias“ prekybos varikliai ir „Arbitrage“ įrankiai. Taip pat yra daugybė kitų mainų paslaugų, kurias galite įsigyti, kurių čia nenagrinėsime.

Ar tai gera „Cryptopia“ idėja? taip ir ne.

Puiku, kad keičiantis kiekvienam yra lengva išvardyti savo monetas, tai reiškia, kad į sąrašą galėtų patekti visa eilė tikrai žemos kokybės monetų. Kol komanda sugeba subraižyti 5 m DOT, jie gali gauti bet kurią atsitiktinę monetą.

Pridėjus kai kurias iš šių monetų, jos iš tikrųjų gali silpti, kaip matėme.

Kitos funkcijos

Kaip jau pasirinkote, „Cryptopia“ yra gana keistas mainų būdas jų siūlomose prekėse ir paslaugose. Nors nėra abejonių, kad svarbiausia biržos dalis yra jų prekybos platforma, jie turi keletą kitų funkcijų, kurios reikalauja tam tikros aprėpties.

„Cryptopia Marketplace“

Kaip minėta, „Cryptopia“ dar labiau kaip pomėgį pradėjo kurti abu kiviai dar 2014 m. Vienas iš įdomių plėtinių, kuriuos jie įtraukė, buvo kriptovaliutų rinka. Laisvai remdamiesi „Ebay“ modeliu, vartotojai platformoje gali pirkti ar parduoti įvairias kriptovaliutų prekes.

„Cryptopia Marketplace“

„Cryptopia Marketplace“

Kaip matote, yra įvairių prekių, pateiktų parduoti. Kai kurie iš jų yra susiję su programine įranga, pvz., Robotais ir signalo paslaugomis. Taip pat yra platūs prekybos vadovai ir mokomoji medžiaga.

Jei norite patys sukurti sąrašą, spustelėkite mygtuką „Pridėti“. Užpildę informaciją, galite pasirinkti nustatyti fiksuotą sąrašo kainą arba leisti jį vykdyti kaip aukcioną.

„Coininfo“

Jei norite gražios ir glaustos visų rinkoje esančių monetų santraukos bei techninės informacijos apie jas, galite pereiti į monetų informacijos skiltį. Tai yra viršutinėje biržos antraštės juostoje.

„Cryptopia Coininfo“

„Coininfo“ skyrius apie kriptopijos mainus

Tai suteiks jums informacijos apie monetą, įskaitant maišos algoritmą, vartotojo įvertinimą, sutarimo algoritmą, taip pat dabartinį bloko aukštį. Taip pat galite spustelėti konkrečią monetą, ir kairėje bus pateikta išsamesnė informacija.

Ši informacija apima tokius dalykus kaip piniginės, monetų tiekimas, kasyba ir susijusios projekto nuorodos. Monetos informacinis puslapis iš tikrųjų yra puikus būdas jums gauti mažesnių monetų monetų apžvalgą. Geriausias dalykas yra tai, kad jūs net neturite paskyros „Cryptopia“, kad galėtumėte peržiūrėti šią informaciją.

Arbitražas

Siekiama pasinaudoti kainų skirtumais daugelyje kriptovaliutų rinkų?

„Cryptopia“ siūlo mainų arbitražo paslaugą. Tai iš esmės suteiks jums informacijos apie kainas, kuriomis daugelis populiarių kriptovaliutų yra nurodytos kitose biržose. Tai gali suteikti jums galimybę „įvertinti“ skirtingus tarifus, jei nustatysite neteisingą kainą.

Nors šiais laikais užsidirbti pinigų dėl kriptografijos arbitražo gali būti gana sunku dėl didesnio kapitalo monetų, vis tiek gali egzistuoti daugybė galimybių naudojant mažesnio kapitalo kriptovaliutas. Pagal bendrą nykščio taisyklę, toms monetoms, kurios turi mažiau likvidumo ir apimties, bus daugiau žaibiškų „Arb“ galimybių.

Arbitražo stebėjimo priemonė

Arbitražo stebėjimo priemonė

Pavyzdžiui, aukščiau pateiktame paveikslėlyje Einsteinium (EMC2) yra nedidelė arbitražo galimybė. Galite nusipirkti „Poloniex“ („Ask“) ir tada iškart parduoti „Bittrex“ („Bid“) už nedidelį pelną. Žinoma, tai apima keitimo ir tinklo mokesčius.

„Cryptopia Rewards“

Kitas įdomus papildymas „Cryptopia“ yra jų atlygio botas. Iš esmės tai bus atlygis prekybininkams, kurie platformoje atliks daugybę užduočių. Užduotys, taip pat monetos ir atlygio suma iš tikrųjų yra atsitiktinio pobūdžio ir turi būti įvykdytos per tam tikrą laikotarpį.

Pavyzdžiui, atlygis gali būti suteiktas už tam tikrų blokų paiešką, už balsavimą dėl kai kurių rezultatų ir arbatpinigius ar prekybą.

Panašu, kad paskutiniai atlygiai buvo gauti atgal kovo mėnesį, todėl galbūt vartotojų, nusprendusių dalyvauti programoje, skaičius yra sutelktas į kitus dalykus.

Išvada

Norėdami gauti savo sąskaitą, turėsite naudoti „Fiat“ vartus, kad gautumėte „Bitcoin“. Nors prekybos variklis atrodo gana efektyvus, galbūt norėsite apsvarstyti kitą biržą, jei jus domina pažangesnis grafikas.

Jūs taip pat turėsite praktikuoti kantrybę palaikydami klientų aptarnavimą, nes jie žinomi kaip gana lėti, kai kalbama apie jų bilietus. Laimei, jie turi forumą svetainėje, kad galėtumėte paklausti kitų prekybininkų, kurie gali įžvelgti.

Trumpai tariant, tai puikus mainas į mažesnius rinkos kapitalo „Altcoins“, kurių nėra didesnėse biržose, ir tai yra visiškai naujų monetų bandymų poligonas..

Panašus vaizdas per Cryptopia.co.nz

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me