Kriptovaliutų indekso fondų kūrimas 2020 m

>

Krevetės tampa numatytąja kriptografinės erdvės portfelio valdymo programa. Dar niekada nebuvo taip lengva paskirstyti įvairų portfelį kiekvienoje didesnėje biržoje. Vos keliais paspaudimais dabar galima automatizuoti portfelį, kuris gali sekti rinką, vykdyti periodinę ar slenksčio balansavimo strategiją ir supaprastinti savo portfelio valdymą..

Pristatome „Shrimpy Index Fund Builder“.

Šis indeksų kūrėjas yra galingiausias būdas indeksuoti kriptovaliutų rinką su minimaliomis pastangomis. Užuot pasirinkęs pasirinktus portfelius, indeksas automatiškai pirks ir parduos turtą jūsų mėgstamoje biržoje, kad sukurtumėte pasirinktą indeksą.

Kodėl verta naudoti „Shrimpy To Index“?

„Shrimpy“ mes neapsiribojame keletu pasirinktų indeksų. Gaunate begalines galimybes konfigūruoti jums tinkantį indeksą.

  • Pasirinkite bet kokį indekso išteklių diapazoną.

  • Paskirstyti pagal rinkos viršutinę ribą, kvadratinių šaknų rinkos viršutinę ribą arba tolygų paskirstymą.

  • Nustatykite didžiausią turto paskirstymo procentą.

  • Nustatykite minimalų procentinį paskirstymą vienam turtui.

  • Išskirkite turtą, kurio jūsų indeksas turėtų nepaisyti.

  • Įtraukite turtą, kurį indeksas visada turėtų įtraukti.

  • Nustatykite turto buferinę zoną, kad išvengtumėte dažno turto keitimo.

  • Pasirinkite pusiausvyros periodą ar slenkstį, kuris tinka jūsų strategijai.

Norėdami geriau suprasti, kaip veikia kiekviena iš šių konfigūracijų, apžvelkime keletą indeksų, kuriuos galima sukurti „Shrimpy“ programoje, pavyzdžių. Pirmiausia turėtume pažvelgti į patį pagrindinį indekso fondą – tokį, kuris pagal rinkos viršutinę ribą stebi 10 geriausių turtų.

Tai yra dešimties didžiausių kriptovaliutų indeksas, įvertintas pagal rinkos viršutinę ribą. USDT buvo neįtrauktas, nes jis yra susietas su fiat valiuta.

Pažvelgus į šį indeksą, akivaizdu, kad bendras šio fondo pelningumas labai priklausys nuo Bitcoin veiklos. Portfelis, kuris labai priklauso nuo vieno turto rezultatų, gali būti rizikingas statymas. Dėl to galite nuspręsti, kad norite sumažinti priklausomybę nuo „Bitcoin“, nustatydami viršutinę procentinę dalį, kuri leidžiama vienam turtui. Sakykime, kad norime maksimalaus 20 proc. Procento paskirstymo.

„Shrimpy“ leidžia jums lengvai išspręsti šią problemą, įvedant minimalų ir didžiausią procentinį paskirstymą, kad būtų apribotas procentas, kurį kiekvienas turtas gali laikyti jūsų portfelyje. Tai neleis bet kokiam turtui išlaikyti tikslinį paskirstymą, viršijantį didžiausią procentinį paskirstymą, ir pasiekti tikslinį paskirstymą, mažesnį už minimalų procentinį paskirstymą.

Maks. Ir min. Procentai, kuriuos pasirinkote, priklauso tik nuo jūsų.

Be minimalaus ir maksimalaus procento nustatymo, apsimeskime, kad perskaitėte mūsų straipsnį apie įvairovę, ir tai paskatino norėti įvairesnio portfelio. Straipsnį galite rasti čia:

Kriptografijos vartotojai, kurie įvairina, veikia geriau [nauji tyrimai]

Dar kartą galite tai padaryti naudodami „Shrimpy“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai į indeksą įrašyti turto, kurį norėtumėte laikyti, skaičių. Jei norite turto nuo 12 iki 96, įveskite 12–96. Jei norite 26 turto, tiesiog įveskite 26. Tai taip paprasta.

Kol kas rezultatas yra indeksas, turintis 26 turtą, įvertintą pagal rinkos viršutinę ribą, o didžiausias paskirstymo procentas yra 20%. Šis indeksas atrodys maždaug taip:

Tai yra 26 geriausių kriptovaliutų indeksas, įvertintas pagal rinkos viršutinę ribą. Didžiausias bet kurio turto paskirstymas yra 20%.

Greitai matome, kad tai tampa galingu įrankiu daugybei naudojimo atvejų.

Paskyrę tokį gražų 26 turto portfelį, tarkime, apsigalvojote. Jūs nusprendėte indeksuoti tik 6 geriausias kriptovaliutas. Be to, galbūt perskaitėte mūsų straipsnį apie turto paskirstymo optimizavimą ir nustatėte, kad tolygiai paskirstytas portfelis būtų geresnė strategija. Šį straipsnį galite rasti čia:

Turto paskirstymo optimizavimas kriptovaliutų balansavimui

„Shrimpy“ leidžia akimirksniu pakeisti savo strategiją ir per kelias sekundes įdiegti šį naują indeksą. Tai lengviausias dalykas, kurį kada nors padarysite kripto erdvėje. Lengviau nei prisijungti prie biržos, atlikti rankinius sandorius ir bandyti apskaičiuoti visus procentus, tai tikrai. Pažvelkime, kokie būtų paskirstymai „Shrimpy“.

6 populiariausias turtas, įvertintas tolygiai.

Dabar, kai jūsų portfelis buvo paskirstytas, jums gali kilti klausimas, kiek reikia priežiūros.

Na, nė vieno.

„Shrimpy“ automatiškai prideda ir pašalina turtą iš jūsų paskirstymų, kai jie patenka į jūsų nurodytą rangą ir iš jo. Jei pasirinkote laikyti 5 geriausius turtus pagal rinkos viršutinę ribą, visada turėsite 5 geriausius, net kai rinka juda ir reitingai keičiasi.

Pusiausvyros periodas

Visi žino mus dėl mūsų pusiausvyros pusiausvyros, todėl galbūt jūs klausiate savęs: „Gerai, bet ar tai subalansuoja“.

Nebūk kvailas!

Žinoma, tai subalansuoja. Pasirinkite bet kurį pusiausvyros periodą ar slenkstį. Bet kur – nuo 1 valandos iki milijono metų. Ribas galima nustatyti nuo 1% iki 100%. Jūs turite laisvę pasirinkti pusiausvyros strategiją, kuri jums labiausiai tinka. Taip pat galite bet kuriuo metu greitai subalansuoti pusiausvyrą spustelėdami mygtuką „Rebalance Now“ prietaisų skydelyje.

Jei nesate susipažinę su pusiausvyros palaikymu, galite sužinoti daugiau čia:

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Pradėkite šiandien

Rinkoje nėra programos, kuri būtų lyginama su „Shrimpy“. Įgykite aukščiausios kokybės programos lankstumą ir laisvę už nieką. Nors kitos programos ima ranką ir koją, mes šifravimo pasaulį paverčiame jūsų žaidimų aikštele ir neimame nė cento. Mėgaukitės viskuo, ką „Shrimpy“ gali pasiūlyti užsiregistruoju šiandien.

Indeksavimo ateitis

„Shrimpy“ yra novatoriškas būdas šifravimo indeksavimui. Nepirkdami indeksų fondo, galite patekti į galingiausius indeksus išlaikydami pagrindinį „Shrimpy“ turtą ir indeksuodami per „Shrimpy Index Fund Builder“..

Vis dėlto mes nebaigėme indeksavimo. Yra daugiau funkcijų ir galimybių, kurios bus pasiekiamos mūsų vartotojams naudojant „Shrimpy“ programą. Nagrinėdami indeksavimo parinktis, mes ir toliau pristatysime naujus jūsų portfelio valdymo būdus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me