Kriptovaliutų portfelių dolerio kainos vidurkis (2020 m. Atnaujinimas)

>

Dolerio kainos vidurkis (DCA) yra investuotojų naudojama strategija, siekiant sumažinti neigiamą riziką vienu metu pateikti į rinką dideles pinigų sumas.

Nors tai gali būti vieno turto įsigijimas reguliariais laiko tarpais, mes sutelksime dėmesį į strategiją iš portfelio perspektyvos. Svarstymas apie tai, kaip reguliariai investuoti naujas lėšas į portfelį.

JAV dolerių kainų vidurkinimo strategija leis efektyviai paskirstyti investuotas lėšas portfeliui, remiantis nustatytu tikslinių paskirstymų sąrašu.

Kaip tai veikia

Kad geriau suprastume šią strategiją, suskirstykime kiekvieną žingsnį, atliekamą per dolerio kainų vidurkinimo įvykį.

Indėlių aptikimas

DCA vykdys tik tada, kai bus aptiktas indėlis. Reguliariai 15 minučių intervalu galime įvertinti, ar į portfelį buvo įtraukta naujų lėšų. Aptikus indėlį, suveikia DCA.

Aptikus indėlį, mes užfiksuosime deponuoto turto sumą. DCA šias deponuotas lėšas naudos tik vykdydama sandorius atlikdama šiuos veiksmus.

Pastaba: Sandorių vykdymas biržoje už „Shrimpy“ ribų laikomas indėliu už prekiaujamą turtą. Tai sukels DCA! Jei planuojate prekiauti tiesiogiai biržoje, išjunkite DCA bent 15 minučių nuo paskutinės prekybos.

Lėšų paskirstymas

Dabar, kai indėlis aptiktas, paimsime pervestas lėšas ir įvertinsime, kaip jas paskirstyti pagal dolerio kainos vidurkinimo strategiją. Vykdant DCA, kitas turtas ar lėšos nebus perkeltos.

Remdamiesi dabartiniais mūsų portfelio paskirstymais ir atitinkamais tiksliniais paskirstymais, galime apskaičiuoti, kiek deponuotų lėšų turėtų būti skirta kiekvienam portfelio turtui, kad būtų pasiekti tiksliniai paskirstymai.

Pastaba: Gali būti neįmanoma pasiekti tikslinių asignavimų pervedant lėšas. Tokiu atveju lėšas paskirstysime proporcingai sumai, kuri priklauso kiekvienam turtui. Pvz., Jei mes turime 4 BTC paskirstyti, bet du turtus, kuriems reikia 2 BTC ir 3 BTC, kad pasiektų tikslinius paskirstymus, mes paskirstysime 2/5 x 4 = 1,6 BTC pirmajam turtui ir 3/5 x 4 = 2,4 BTC į antrąjį turtą.

Prekybos vykdymas

Apskaičiavus norimus sandorius, kiekviena atskira prekyba bus įvykdyta, kad būtų sukurtas tikslinis portfelis. Visos lėšos, likusios DCA pabaigoje dėl nesėkmingų sandorių ar minimalių prekybos limitų, liks deponuotame turte.

DCA dabar galima visiems „Shrimpy“ portfeliams. Šis nustatymas yra skirtuko „Automatika“ skiltyje „Rodyti daugiau nustatymų“.

Pavyzdys

Norėdami pateikti DCA veikimo pavyzdį, apžvelkime portfelio modeliavimą.

Įsivaizduokite, kad turime 100 USD vertės portfelį. Šiuo metu šis portfelis turi tolygų 5 skirtingų turto paskirstymą, kad kiekvieno turto portfelio vertė būtų 20 USD. Todėl taip pat galėtume pasakyti, kad šiuo metu portfelis paskirstė 5 turtus po 20%.

Portfelis atrodytų maždaug taip:

Išankstinio DCA portfelis: turto vertės

Kiekvieno portfelio turto pradinė vertė yra 20 USD arba 20% visos portfelio vertės.

Įsivaizduokime, kad mes įnešame dar 100 USD į šį portfelį ir norime, kad lėšos būtų skaičiuojamos pagal dolerio kainą į portfelį. Jei tiksliniai paskirstymai yra 30% BTC, 25% LTC, 20% ETH, 15% XRP, 10% BCH, tada dolerio kainos vidurkinimo rezultatas po indėlio būtų toks portfelis.

Matome, kad didžioji dalis lėšų paskirstoma BTC, norint kompensuoti reikiamą sumą, kad būtų pasiektas tikslinis 30% paskirstymas. Tuo pat metu šios operacijos metu nebuvo nupirktas BCH, nes jis jau buvo numatytas.

Atkreipkite dėmesį, kaip mes paprasčiausiai neėmėme tikslinių asignavimų ir panaudojome šiuos procentus paskirstydami lėšas (taip, kad BTC gautų 30% naujų lėšų, LTC – 25% ir pan.). Vietoj to, lėšos buvo pridėtos tokios operacijos pabaigoje, portfelis buvo kuo arčiau tikslinių paskirstymų.

Kuo tai naudinga?

Dolerio kainos vidurkis yra portfelio strategija, leidžianti nedelsiant nustatyti ir paskirstyti lėšas į portfelį. Lėšos paskirstomos taip, kaip jos dirba, kad būtų pasiekti tiksliniai kiekvieno portfelio turto paskirstymai.

Atkreipkite dėmesį, kad dolerio kainos vidurkis yra NE a pusiausvyra. Tik lėšomis, kurios buvo įneštos, prekiaujama vidutinio dolerio kainos rengimo metu. Gali būti, kad visas portfelis nepasieks tikslinių paskirstymų. Visiškai įmanoma, kad portfelis nukrypo pakankamai toli, kad dolerio sąnaudų vidurkis neleistų pasiekti tikslinių paskirstymų.

Sumažintas prekybos dažnis

Prekiautojai, kurie žino apie vykdomų sandorių skaičių, dabar turi strategiją, pagal kurią jie gali sumažinti savo prekybos įvykdymo dažnumą. Tai gali sumažinti apmokestinamų prekybos įvykių skaičių, pašalinti kai kurių pusiausvyros pokyčių būtinybę ir išlaikyti subalansuotą portfelį laikotarpiais, kai deponuojamos naujos lėšos..

Prekybos mokesčiai

Naudojant dažnai indėlius, kai kuriuos pusiausvyros sutrikimus galima pakeisti vidutiniais dolerio kainų įvykiais. Tai gali sumažinti mokesčius, patirtus per pusiausvyrą, sumažinti lėšų judėjimą pirmyn ir atgal tarp to paties turto ir padėti sukurti holistinę portfelio strategiją..

Nustatykite ir pamirškite

Kaip ir daugumoje strategijų, į kurias orientuojamės, DCA yra dar vienas būdas supaprastinti savo gyvenimą. Nereikia blaškytis su rankine prekyba, vykdant slenksčio pusiausvyrą, kad būtų galima imituoti DCA, ar rankiniu būdu. Tiesiog nustatykite savo DCA ir automatiškai paskirstykite lėšas kiekvienam indėliui.

susiję straipsniai

Slenkstinis balansavimas – kriptovaliutų portfelio valdymo raida

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Kriptovaliutų balansavimas – naujos karštosios Bitcoin prekybos strategijos studijavimas

Apie krevetes

Krevetės pirmauja rinkoje kaip pagrindinė portfelio valdymo programa. Vartotojai gali sukonfigūruoti pasirinktinį šifravimo portfelį ir įgyvendinti pasyvią pusiausvyros strategiją, pašalindami rūpesčius dėl aktyvios prekybos kriptografija.

„Shrimpy“ žiniatinklio programa: „Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy’s Developer Trading“ API yra vieningas būdas integruoti prekybos funkciją visose pagrindinėse biržose. Rinkti istorinius rinkos duomenis, prieiti prie realaus laiko interneto lizdų, vykdyti pažangias prekybos strategijas ir valdyti neribotą vartotojų skaičių..

„Shrimpy Crypto Trading“ API: Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Nepamirškite sekti paskui mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas, ir užduokite klausimų nuostabiai, aktyviai mūsų bendruomenei Telegrama.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me