Kriptovaliutų rizikos valdymas savo portfelyje: populiariausi patarimai

Nors yra daugybė istorijų apie žmones, kurie investuodami į tam tikras kriptovaliutas uždirbo didžiulę investicijų grąžą, taip pat svarbu suprasti, kad yra daugybė riziką šiose rinkose.

Žmonės visada linkę visada apie tą vieną asmenį, kuris uždirbo milijonus iš ankstyvų investicijų į Bitcoin. Arba jie galbūt girdėjo apie tą vieną vaikiną, kuris nužudė investuodamas į ICO. Tačiau jie nėra linkę girdėti apie didžiules nesėkmes ar žmones, kurie prarado turtą dėl nepagrįstos kriptovaliutos investicijos.

Kaip ir visose investicijose bei prekyboje, sėkmingi investuotojai, kurie sugeba nuolat gauti stiprią grąžą, yra tie, kurie taiko efektyvias rizikos valdymo strategijas. Jie taip pat priima investavimo sprendimus remdamiesi šaltai apskaičiuota analize, o ne paprastais „nuojautomis“.

Žemiau esančiame įraše mes bandome pažvelgti į keletą efektyvių kriptovaliutos rizikos valdymo būdų ir keletą patarimų, kurie padės jums priimti teisingus sprendimus prekiaujant..

Neleisk „Hype“ tavęs vairuoti

„ICO Hype“ su kriptovaliutomisVienas iš didžiausių sėkmingo investavimo priešų yra jūsų pačių žmogiškieji impulsai. Turite vengti kai kurių neapdorotų impulsų, kuriuos galime jausti, pavyzdžiui, „FOMO“ (baimė nepastebėti). Kai kas nors priima sprendimus atsižvelgdamas į tai, ar gali būti „per vėlu vakarėliui“, jis linkęs investuoti į kriptovaliutos turtą, apie kurį galbūt mažai žino, arba į tokį, kuris gali būti didžiausias.

Tai nutiko visai neseniai man pažįstamam žmogui, kuris investavo beveik 10 000 USD į NEO („Antshares“), kai rugpjūčio mėn. Nors NEO yra patikrinta technologija, jo investicija buvo atlikta prieš pat Kinijos pranešimą, kad jie uždraus ICO.

Tai akivaizdžiai turėjo didelę įtaką NEO, nes ji buvo įsikūrusi Kinijoje ir turėjo būti naudojama kaip pagrindinė blokų grandinė, kur emitentai pritrauktų savo lėšas. Jis prarado beveik 50% savo investicijų. Nors NEO gali atsigauti, tai buvo visiškai kitoks rezultatas nei 100% + grąža, įvykusi savaitę prieš jo investiciją.

Ši įspėjamoji pasaka rodo, kad neturėtumėte automatiškai tikėtis, jog praeities tendencijos tęsis amžinai. Visada būkite atsargūs dėl neišvengiamų kainos pataisymų, kurie gali atsirasti atsitiktinai.

Tai taip pat gali nutikti ICO erdvėje, jei investuotumėte į per daug hipotetinį ICO. Nors jūsų analizėje sakoma, kad projektas iš tikrųjų nereikalauja investicijų, vis tiek galite susigundyti investuoti, atsižvelgdami į spaudos kiekį, kuris buvo išmestas ICO atžvilgiu..

Įvairinimas yra pagrindinis

Beveik šimtmetį tai buvo vienas iš labiausiai žinomų investavimo įsitikinimų. Laikydami visus kiaušinius viename krepšyje, jūs tikite tik tuo krepšiu. Tai pasakytina ir apie kriptovaliutą, ir apie bet kurį kitą turtą. Jei visas savo investicijas susidedate į vieną ženklą, jūs prisiimate daug „savitos rizikos“.

Idiosinkratinė rizika yra terminas, kuris buvo naudojamas tradiciniuose finansuose apibūdinant riziką, kuri nėra sisteminga turto klasėje ar sektoriuje. Jie apsiriboja tik tam tikru turtu ir juos labai sunku nuspėti. Pvz., Sisteminė kriptovaliutos rizika yra reguliavimas, rizikos vengimo jausmai ir pan. Tai lemia tam tikrą turtą.

Kita vertus, savotiška, pavyzdžiui, „Iota“ rizika gali būti pranešimas apie tai, kad buvo sugadintas kriptokoinų maišos algoritmas. Ši rizika buvo būdinga tik IOTA, ir niekas negalėjo jos numatyti. Tai sumažino IOTA vertę tik tada, kai likusi rinkos dalis buvo palyginti stipri.

Kai investuojate į daugiau nei vieną kriptovaliutos turtą, jūsų portfelio savitoji rizika sumažėja. Pridedant daugiau monetų, ši unikali rizika sumažės. Teoriškai galima manyti, kad investicija į beveik visą kriptografinį turtą būtų geras žingsnis.

Tačiau savita rizika taip pat gali padėti. Kuo daugiau turto turite, tuo labiau sumažinsite savo šansą dalyvauti žetono kainos mitinge. Taigi protinga rasti pusiausvyrą. Tradicinėje investicijų teorijoje tai būtų rasti optimalią vietą „efektyvios sienos“ grafike. Tai turime žemiau esančiame paveikslėlyje.

efektyvus pasienio investavimas su kriptovaliutomis

Per daug nesigilinant į techninį aspektą, kaip Efektyvi siena veikia, tai daugiausia rizikos ir grąžos pusiausvyra. Investuotojas turi pabandyti surasti gerą vietą tarp to, ko nori pasiekti, ir rizikos, kurią jie nori prisiimti.

Jei investuotojas investavo viską į vieną monetą, rizika yra kreivės viršuje. Panašiai, jei investuotojas investavo į visas turimas monetas, jos atsidurtų kreivės apačioje ir tai turėtų mažą riziką, bet ir mažą atlygį. Optimali vieta yra kažkur grafiko viduryje.

Susitelkite į idėjas, o ne į žetonus

Investavimo į kriptovaliutas idėjosKartais žmonės gali nusinešti ir investuoti į monetą ar žetoną tik remdamiesi atlikimu ar gandais / gandais apie monetą. Tai ypač aktualu, kai žmonės galvoja apie investicijas į ICO ir palyginti naujas monetas. Tačiau tai nėra geriausias būdas atlikti deramą patikrinimą.

Svarbu sutelkti dėmesį į idėją, o ne tik į žetoną ar startuolį. Tam tikrame lauke veikia daugybė monetų, kurias galite paskirstyti savo rizikai. Pavyzdžiui, turite „Ethereum“ ir „NEO“, kurie abu yra žetonai, orientuoti į pažangių sutarčių technologijas.

Taip pat galite lažintis dėl daiktų interneto „blockchain“ technologijos per kriptovaliutą, tokią kaip IOTA. Yra debesies saugyklos „blockchain“ sprendimų, tokių kaip „Filecoin“ arba „Sia Coin“, galimybės. Turite pažvelgti į skaičius ir priimti sprendimą, ar sutinkate su pagrindine idėja.

Kai tikite tam tikra idėja, galite pradėti paskirstyti savo investicijas tarp visų konkrečių tos idėjos monetų, kad gautumėte įvairovę, kuri jums patogi.

Apsidraudimas kitu turtu

Nors kriptovaliutomis galite būti gana atsargūs, turint didelę dalį savo portfelio šiame turte, sunkiau valdyti kriptovaliutų riziką apskritai. Čia gali praversti kitos turto klasės.

Jei norite apsidrausti nuo savo portfelio sisteminės kriptovaliutos rizikos, galite pažvelgti į turtą, kuris turi didelę neigiamas koreliacija su kriptovaliutomis. Paprastai tai būtų turtas, pvz., Atsargos, nes jie laikomi „riziką mėgstančiu“ turtu.

Kita tradicinio turto naudojimo kriptografinei rizikai padengti nauda yra ta, kad galite naudoti daugybę išvestinių finansinių priemonių, tokių kaip pasirinkimo sandoriai ir ateities sandoriai. Šios išvestinės investicijos yra santykinai prieinamesnės, nes jos nėra finansuojamos. Jiems laikyti reikalingas tik minimalus užstatas.

Žinoma, plečiantis kriptovaliutos išvestinių finansinių priemonių rinkai, yra vilties, kad tokios priemonės kaip opcionai suteiks investuotojams galimybę apsidrausti tiesioginiu „delta“Investicijų į kriptovaliutas pozicijas, pasinaudojant šiomis galimybėmis.

Paslėpti nelikvidumo pavojai

Likvidumo su kriptovaliutomis rizikaYra daug žmonių, kurie investuos į daugybę skirtingų ir retai prekiaujamų kriptovaliutų, neatsižvelgdami į nelikvidumo poveikį. Likvidumas nulems, kaip lengva užsidaryti užimamose pozicijose.

Jei nusipirkote daug monetų ir norėtumėte pasitraukti iš savo pozicijos, nelikvidus turgus galėtų veikti prieš jus. Iš esmės, nors naujausia turto, kuriuo prekiaujama, kaina gali būti „aukšta“, gali nebūti pirkėjų, kurie nori pirkti turtą iš jūsų tokiu aukštu.

Be to, nelikvidžiose rinkose veiksmai, kurių imatės prekybai monetomis, gali sukelti neigiamų kainų reakcijų. Pvz., Jei rinka mano, kad kažkas, turintis „vidinių žinių“, bando uždaryti savo pozicijas, jis gali būti apgautas ir išmesti savo valdas..

Tai blogiausias iš abiejų pasaulių, nes dabar ne tik jūs negalite parduoti savo monetų, bet ir kaina nukrito dėl jūsų atliktų veiksmų.

Taigi pasakojimo moralas yra tas, kad turėtumėte pabandyti investuoti į santykinai likvidesnes monetas. Tai sutaupytų daug rūpesčių uždarant poziciją už kainą, kuri, jūsų manymu, buvo palanki išėjimo pozicijai.

Kasybos monetų galimybė

Daugeliu šių kriptovaliutos rizikos valdymo metodų siekiama sumažinti kainų svyravimų keliamą riziką. Tačiau, skirtingai nuo dividendus mokančių akcijų ar palūkanų mokančių obligacijų, dauguma kriptokoinų nemokės jums pajamų už jų laikymą

Taip yra todėl, kad jie pasikliauja „Proof of Work“ kasyba. Tai yra tada, kai kalnakasis įrengs kasybos platformą ir spręs kriptografinio maišos funkcijas, kad pagamintų daugiau monetų. Dabar jie yra tokie brangūs ir konkurencingi, kad negalima tiesiog susikurti namų kompiuterio ir išgauti monetas kaip anksčiau.

Tačiau kai kuri kriptovaliuta išgaunama per procesą, vadinamą „Proof-of-Stake“ (POS) kasyba. Čia monetos būtų išgaunamos atsižvelgiant į tam tikrų žmonių kriptovaliutos kiekį. Taigi, jei turite tam tikrą kriptovaliutos kiekį, už „kasybą“ galite būti apdovanoti papildomomis monetomis. Paprastai tai reikštų, kad tiesiog paliksite klientą prijungtą, o monetos bus išgaunamos pagal jūsų akcijų paketą.

Nors sąrašas POS monetos šiuo metu yra gana ribotas, „Ethereum“ siekia įgyvendinti POS kasybą naudodamas „Casper“ tobulinimo protokolą. Tikimės, kad tai bus įdiegta kitais metais, o tai leis dideliems „Ethereum“ savininkams išgauti antrą vertingiausią kriptovaliutą.

Lėtai praturtėk

Atrodo, kad labai daug dėmesio skiriama greitai praturtėti kriptovaliutomis. Yra toks įsitikinimas, kad galite rasti monetą, į kurią investuoti, ir per tris savaites padidinsite savo investicijas trigubai. Tačiau šie investuotojų tipai tikrai nėra tie, kurie pelnė didelę grąžą.

Ankstyvieji investuotojai į „Bitcoin“, įsigiję 2010 ir 2011 m., Tikėjo idėja ir nelabai, kiek jie galėtų uždirbti. Jie laikėsi nuomonės, kad „Bitcoin“ sukels revoliuciją finansų pasaulyje ir todėl turėjo savo vidinę vertę, daugybę pradinės kainos kartotinių..

Po Mt Gox katastrofos jie nuolat laikėsi savo pozicijų per didžiulį lipimą ir kritimą. Jie turėjo tikslą, kuris buvo ne tik pinigai, grąžos ir „Į mėnulį“. Taigi, tai yra investuotojai, kurie šiandien sėdi su didžiuliais turtais. Jie buvo ilgalaikiai godūs.

Kaip investuotojas, jūs turėtumėte turėti panašų požiūrį. Patikėkite idėjomis, tikėkite savo investicijomis, valdykite kriptovaliutų riziką ir sutelkite dėmesį į ateitį.

Vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me