Kriptovaliutų tyrimo įrankiai, kuriuos turėtų naudoti visi

>

Prekyba kriptovaliuta yra sudėtinga. Viskas, pradedant mokymu apie pinigines, baigiant kriptovaliutų mainais, pateikiamos užsienio sąvokos, kurias suprasti reikia laiko.

Šio straipsnio tikslas nebus aprėpti viską, ką jums reikės žinoti apie kriptovaliutą, bet pateikti išteklius, kurie gali padėti geriau suprasti rinką. Nuo 2009 m., Kai Bitcoin pirmą kartą atėjo į gyvenimą, buvo paleista daugiau nei 5000 kriptovaliutų, todėl tirti kiekvieną turtą yra beveik neįmanoma. Tačiau naudodamiesi priemonėmis, kurias aptarsime likusioje šio straipsnio dalyje, turėsite tvirtą pagrindą būdams rinkti informaciją ir priimti pagrįstus sprendimus.

Mūsų komanda rengs papildomus straipsnius, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama kitoms svarbioms temoms. Paskutinėje nagrinėtoje temoje aptarėme, kaip nuspręsti, kokį turtą įdėti į savo portfelį. Šie du straipsniai kartu suteikia tvirtą pagrindą rinkos analizei ir tyrimams. Peržiūrėkite tą straipsnį čia!

„Crypto Trading 101“: portfelio turto pasirinkimas

Siekdami nuolat atnaujinti savo naujausius straipsnius, tyrimus ir naujienas, prisijunkite prie mūsų telegramų grupės. Mūsų bendruomenė visada pasirengusi jus palaikyti bet kokiu būdu.

1. „CoinMarketCap“

„CoinMarketCap“ yra atspirties taškas investuotojams, pradedantiems kelionę į kriptografijos rinką nuo 2013 m. Kaip populiariausia interneto svetainė, daugelis investuotojų naudoja „CoinMarketCap“ kaip paprastą būdą tirti naują turtą ir rinkti informaciją apie rinką.

Kai kurios dėmesio vertos „CoinMarketCap“ savybės yra turto reitingavimas pagal rinkos viršutinę ribą, istoriniai kainų grafikai, turto tiekimo metrika, kiekvienos prekybos poros prekybos apimtis skirtingose ​​biržose ir kiekvienos biržos išvardytos rinkos poros..

„CoinMarketCap“ stebint daugiau nei 5000 skirtingų kriptovaliutų, tai tapo patikimiausiu šaltiniu pradedant naują kriptografinių tyrimų projektą.

Pradėkite tyrinėti „CoinMarketCap“.

2. „CoinStats“

Pasinaudoję kriptovaliuta, daugelis investuotojų norės atsilikti nuo naujausių žinių apie savo portfelio turtą. Kripto rinkoje nėra geresnių išteklių nei „CoinStats“ mobilioji aplikacija.

„CoinStats“ komanda sukūrė racionaliausią būdą investuotojams gauti naujausias naujienas iš šifravimo kūrimo komandų. Negana to, bet jūs galite realiuoju laiku stebėti visą savo portfelį kiekvienoje didesnėje biržoje. „CoinStats“ yra puikus šaltinis tiriant naują turtą, valdant savo portfelį ir stebint rinką.

„CoinStats“ programoje investuotojai gali sekti naujausias kiekvienos kriptovaliutų komandos naujienas, gauti aliarmus, kai rinka greitai keičiasi, arba skaityti populiarius straipsnius.

Prisiregistruokite „CoinStats“.

3. Kripto „Twitter“

Kalbant apie bendruomenę, „Twitter“ rodo geriausią ir blogiausią kriptovaliutų rinką.

Daugelis įtakingiausių kripto erdvės žaidėjų yra „Twitter“. Galite rasti ekspertų tyrėjų, prekybininkų ir gerbiamų investuotojų. Sekdami pagrindinius asmenis, galite greitai surinkti žinių, reikalingų svarbiems sprendimams priimti.

Kita vertus, kaip ir daugelis socialinės žiniasklaidos platformų XXI amžiuje, informacijos gausa gali būti dviašmenis kardas.

Kartu su galingais kriptografijos balsais taip pat yra tūkstančiai sukčių, robotų ir šilingų, kurie nesigaili dalindamiesi klaidinga informacija. Kruopščiai nenufiltravus laiko juostos ir kritiškai negalvojant apie skaitomus pranešimus, lengva pakliūti į protinius spąstus, kurie ilgainiui nėra naudingi..

Nors „Twitter“ yra neįtikėtinas šaltinis šifravimo investuotojams, jis turėtų būti naudojamas kartu su kitais šaltiniais norint patikrinti informaciją ir patvirtinti nuomones.

Prisijunkite prie „Crypto Twitter“.

4. Messari

Kai mes vystomės kaip prekybininkai, gali ateiti laikas, kai aukšto lygio statistikos, kurią teikia tokios paslaugos kaip „CoinMarketCap“, nebepakanka, kad pateiktų išsamų norimą rinkos vaizdą.

Kai ateis šis laikas, galime kreiptis į profesionalias tyrimų priemones, tokias kaip „Messari“. Nors šie profesionalūs įrankiai nėra skirti visiems, „Messari“ suteikia gilesnį žvilgsnį į rinką, agresyviai sutelkiant dėmesį į duomenis.

Nuo pat pirmos akimirkos nusileidžiame į „Messari Screener“, jau galime pastebėti, kad „Messari“ komanda pabrėžia duomenų analizę. Šiame puslapyje turtas reitinguojamas ne tik pagal rinkos viršutinę ribą, bet ir pateikiamas ilgas kitų filtrų ir duomenų parinkčių sąrašas. Daugeliui pažengusių investuotojų ši pritaikoma prieiga prie duomenų bus svajonė.

Tinkinkite savo duomenis naudodami „Messari“.

5. Kripto blokas

Akimirksniu perjungiant pavarą nuo duomenų, vis didesnis šifravimo bendruomenės šaltinis buvo „Blokas“. Ši profesionali tyrėjų ir analitikų komanda kripto erdvėje atsineša naujienų naujienas.

Nors laikas nuo laiko juos apgaubia diskusijos, nedaugelis kitų komandų gali palyginti, kaip agresyviai siekia tiesos ir stengiasi būti kiekvienos įdomios istorijos viršuje..

Kiekvienas, kuris ieško gilių įžvalgų apie kriptografijos rinką ar prieigą prie svarbiausių naujienų, turėtų apsvarstyti „Bloką“. Jų ryšiai su skirtingomis šifravimo komandomis vyksta visoje rinkoje ir jie nuolat gamina kokybišką turinį.

Pradėkite skaityti „The Block“.

6. Nomika

Nors „Nomics“ istoriškai buvo mažiau orientuota į rinkos tyrimus nei kiti duomenų teikėjai, pvz., „Messari“, neseniai pastebėjome, kad „Nomics“ vis labiau įsitraukė į paslaugų teikimą. konkretaus turto duomenys ir aukšto lygio rinkos apžvalgos.

Panašiai kaip „CoinMarketCap“, „Nomics“ galite rasti išsamius kiekvieno turto rinkos duomenis. Be turto duomenų, investuotojai gali geriau suprasti populiariausias kriptografines biržas, tyrinėdami keistis reitingų puslapiu.

Nors „Nomics“ nebūtų idealus šaltinis naujiems investuotojams, tai gali būti pasirinkimas institucijoms ar įmonės klientams, kurie ieško gilių įžvalgų rinkoje.

Gaukite gilesnių įžvalgų naudodami „Nomics“.

7. Binanso tyrimai

Šiuo metu visi, kurie daugiau nei kelis mėnesius buvo kriptografijos rinkoje, tikriausiai girdėjo apie „Binance“. Jie laikomi viena didžiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje ir siūlo platų produktų asortimentą.

Vienas iš išteklių, kuriuos jie teikia investuotojams, yra Binanso tyrimai Interneto svetainė. Ši svetainė skirta mokomosios informacijos apie kriptovaliutų rinką ir skaitmeninį turtą teikimui.

Ilgalaikis turinys, kurį teikia „Binance Research“ komanda, yra puikus šaltinis kiekvienam naujam investuotojui, norinčiam giliau suprasti, kaip veikia rinka..

Galite ne tik nagrinėti išsamias diskusijas rinkos temomis, bet ir rasti išteklių, kaip įvairiais būdais įsitraukti į rinką vykdant neatidėliotiną, maržinę, ateities sandorių, paskolų ir kt. Apskritai labai rekomenduojame „Binance Research“ svetainę.

Analizuokite rinką naudodami „Binance Research“.

8. „CoinDesk“

„CoinDesk“ yra viena didžiausių tyrimų, naujienų ir švietimo platformų, esančių kriptovaliutų rinkoje. Įkurta 2013 m. Gegužės mėn., Taip pat yra viena iš seniausių vis dar veikiančių kripto naujienų organizacijų.

Nuo pat įkūrimo „CoinDesk“ sistemingai išplėtė savo produktų pasiūlą, įtraukdama ne tik naujienas. Pastarųjų pastangų metu „CoinDesk“ išsiplėtė į mokslinių tyrimų ir švietimo temas. Šie šaltiniai suteikia investuotojams naujų kūrybiškų būdų bendrauti su kriptovaliutų turiniu.

Dienos pabaigoje mes dažnai pastebime, kad „CoinDesk“ yra nukentėjęs ar praleistas, kai kalbama apie jų tyrimus ir straipsnius. Jų turinio kūriniai ne visada yra tokie laužantys ar kritiški kaip „The Block“, tačiau mes vis tiek matome „CoinDesk“ kaip svarbų žaidėją rinkoje ilgą laiką.

Skaitykite daugiau apie „CoinDesk Research“.

9. Kripto palyginimas

Daugeliu atžvilgių panašus į „Nomics“ ar „CoinMarketCap“, „CryptoCompare“ suteikia dar vieną šaltinį, leidžiantį pasiekti naujausią rinkos informaciją. Tačiau yra keletas svarbių skirtumų, dėl kurių „CryptoCompare“ yra patraukli platforma investuotojams.

Tiksliau, „CryptoCompare“ pateikia savo tinklalapio skiltį „Tyrimai“. Šiame šaltinyje pateikiami išsamūs mainų tyrimai ir apžvalgos. Šios apžvalgos gali būti neatsiejama investuotojo sprendimų priėmimo proceso dalis.

Be „CryptoCompare“ pateikiamo tyrimo turinio, jie taip pat palaiko paprastą naujienų kaupiklį, kuris gali būti geras pasirinkimas investuotojams, kurie nenori šokinėti tarp svetainių ir rasti naujausių šifravimo naujienų..

„CryptoCompare“ nėra svetainė visiems, tačiau rekomenduojame bent jau išbandyti. Pažiūrėkite, ar jų teikiama informacija ir ištekliai tinka jūsų investicijų srautams. Jei ne, yra kitų puikių šaltinių, kurie gali užpildyti spragas, kurių nepateikia „CryptoCompare“.

Išbandykite „CryptoCompare“.

10. „Bitcoin Talk“

„Bitcoin Talk“ yra legendiniai forumai, kuriuos sukūrė Satoshi Nakamoto. Nuo 2009 m. „Bitcoin Talk“ išliko viena didžiausių „Bitcoin“ gynėjų bendruomenių. Bet kurią dieną galite rasti naujausius „Bitcoin“ pranešimus, „altcoin“ diskusijas ir naujų produktų leidimus.

Tai yra vienas geriausių šaltinių tiems, kurie nori gilintis ir susitepti rankas. Kaip ir bet kuriuose forumuose, ne visada lengva gauti sau aktualiausią informaciją. Norėdami rasti aukštos kokybės įrašus, turėsite šiek tiek kasti.

Kadangi „Bitcoin Talk“ yra užtvindytas turiniu, kuris ne visada yra kokybiškas ar aktualus asmeniui, sunku rekomenduoti „Bitcoin Talk“ kaip vietą investuotojams pradėti savo tyrimų procesą. Gali būti geriau tai daryti lėtai ir pradėti skaityti kai kuriuos aiškesnius ir organizuotesnius išteklius, kurie gali prasmingai struktūrizuoti jūsų mokymąsi.

„Bitcoin Talk“ yra geriausi kriptovaliutų bendruomenės forumai, tačiau tai nėra be trūkumų.

Pradėkite įsitraukti į „Bitcoin Talk“.

Paskutinės mintys

Kaip naujam investuotojui kriptografijos rinkoje, reikia daug ko išmokti. Skirkite laiko aukštos kokybės turinio skaitymui skirtingose ​​svetainėse ir programose. Susipažinimas su erdve užtruks, todėl neskubinkite proceso.

Kiekvienas šiame straipsnyje aptartas šaltinis turi skirtingą vertės pasiūlymą. Pirmą kartą pradėdami investuoti į kriptografiją, pasinaudokite kiekviena paslauga, kad priimtų svarbius sprendimus.

Kai žengsite žingsnį ir nusipirkote savo pirmąją kriptovaliutą, nepamirškite naudoti „Shrimpy“ valdydami savo portfelį.

Papildomi geri skaitiniai

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

Kriptografijos vartotojai, kurie įvairina, veikia geriau

„Python“ scenarijai, skirti kriptografiniams prekybos robotams

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Per mažiau nei kelias minutes galite susisiekti su pirmaujančiais prekybininkais pasaulyje. Kelių lyderių stebėjimas vienu metu suteikia galimybę kiekvienam vartotojui valdyti įvairų strategijų ir kriptovaliutų portfelį.

„Shrimpy“ palaiko 16 pirmaujančių šifravimo biržų, automatizuotas portfelio strategijas ir rinkos stebėjimo įrankius. Sužinokite daugiau apie viską, ką siūlo „Shrimpy“, naudodamiesi šiomis nuorodomis:

funkcijos

Studijos

Pamokos

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me