Kriptovaliutų vizų kortelės: žvilgsnis į dabartines galimybes

„Blockchain“ projektai dažnai būna priskirti tam tikroms kategorijoms, tokioms kaip paskirstytos kompiuterinės, prognozavimo rinkos ar išmaniųjų sutarčių teikimas. Kriptovaliutų kūrėjai turi tendenciją burtis į tam tikrus sektorius ir kovoti dėl viršenybės, kai toks sektorius apima kriptovaliutos debeto kortelių teikimą.

Klestintis sektorius

Pastaruoju metu į šią zoną įsiveržė nemažai pradedančiųjų ir bandė daryti spaudimą jau įsitvirtinusiems kortelių tiekėjams. Šiais metais, „TenX“, Monakas, ir Centra visi metė kepures į žiedą, kuriame jau gyveno tokios kompanijos kaip „Bitpay“, „Xapo“ ir „Wirex“. Be to, „blockchain“ bankų paslaugų teikėjai, tokie kaip „Change“, „Worldcore“ ir „Bankera“, taip pat stengiasi suteikti klientams kriptovaliutos debeto kortelių parinktis..

Tai akivaizdžiai klesti sektorius, o bankų paslaugos yra sritis, kuri natūraliai tinka „blockchain“ pagrindu veikiančių įmonių trikdžiams. Greito pelno galimybei taip pat turi būti sunku atsispirti, nes „TenX“, „Monaco“ ir „Centra“ trijulė šių metų pradžioje turėjo pelningą ICO. Birželio ICO metu „TenX“ surinko daugiau nei 83 mln. USD, o jų mokėjimo žetono vertė padidėjo nuo 0,80 USD ICO metu iki maždaug 1,70 USD..

Per savo birželio ICO Monakas sugebėjo surinkti šiek tiek daugiau nei 25 mln. USD ir pardavė savo MCO žetoną investuotojams už 2,84 USD kainą. Dabar MCO prekiaujama maždaug už 5,80 USD, todėl potenciali investuotojų IG gali viršyti 200%. Rugpjūčio mėn. „Centra crowdsale“ surinko šiek tiek mažiau nei 50 mln. USD, tačiau jų komanda pasirodė prastai ir dėl to „Centra“ žetonas nukrito nuo 0,70 USD iki 0,40 USD..

Nepaisant įvairių „Centra“ turtų, kriptovaliutų debeto kortelės yra viena sėkmingesnių sričių, susijusių su „blockchain“ įmonėmis. Jiems taip pat naudinga nemaža bendruomenės parama ir geranoriškumas, nes kriptovaliutų entuziastai teisingai nustato, kad kriptografinės debeto kortelės yra pagrindinis komponentas norint pasiekti masinį įsisavinimą..

Kriptografinės debeto kortelės leidžia sklandžiai integruoti kriptovaliutas su nusistovėjusiu „fiat“ pasauliu ir leidžia kriptografijas išleisti efektyviau. Jie taip pat leidžia mažiau techniškai išprususiems įsitraukti į kriptovaliutas, nereikia suprasti, pavyzdžiui, „Bitcoin“ ar „Ethereum“..

Aukščiausi ir žemiausi

Kaip galima tikėtis, sektorius yra linkęs patirti pakilimų ir nuosmukių, o kriptografinių debeto kortelių teikėjai sulaukė didžiulio postūmio, kai „Visa Inc.“ paskelbė kad ji patvirtino išankstinio mokėjimo kortelę, kurią palaiko kriptovaliuta Monakas, nes ji naudojasi skaitmeninėmis valiutomis.

Monako išankstinio mokėjimo kortelė buvo patvirtinta išduoti Singapūro gyventojams, o „Visa“ pripažino, kad ją sukrėtė didelė kortelių paklausa, nes daugiau nei 17 000 kortelių buvo rezervuota remiantis tik žodžiu.

Monakas generalinis direktorius Krisas Marszalekas pridūrė: „Tai svarbus žingsnis link Monako vizijos įvesti kriptovaliutą į masinę rinką“.

Monako „Visa“ kortelės


Vaizdas Šaltinis

„Visa“ naudojasi maždaug 44 milijonų prekybininkų mokėjimų tinklu, o bet kuri prie šio tinklo pritaikyta debeto kortelė yra daugiau nei žingsnis arčiau masinio įsisavinimo. Be „Monaco“ patvirtinimo, „Visa“ taip pat patvirtino „BitPay“ ir „Shift Card“ programas, leidžiančias vartotojams konvertuoti kriptovaliutas į fiat ir pervesti šias lėšas į banko sąskaitą, susietą su „Visa“ debeto ar išankstinio mokėjimo kortele..

Ši gera žinia atsirado anksčiau nuviliantis leidimas „TenX“ atskleidė, kad jų debeto kortelių išleidėjas „Wave Crest Holdings“ nustojo išduoti korteles už Europos ribų. „TenX“ kilo problemų su reguliuotojais, nes buvo pastebėta, kad jie valdo banką be licencijos. Todėl „TenX“ negali išduoti „Visa“ kortelių daugumoje teritorijų, tačiau tai gali padaryti Europoje, nes „Wave Crest“ turi reikiamą banko licenciją.

Nuo spalio 16 dienos „TenX Visa“; kuris gali konvertuoti Bitcoin, Ethereum ir DASH į „fiat“ valiutas, veiks tik Europoje ir daugelyje kitų šalių, pavyzdžiui, Izraelyje ir Turkijoje. „TenX“ nebus galima įsigyti Amerikos, Azijos, Afrikos, Australijos ir Ramiojo vandenyno gyventojams. Kol „TenX“ suras pakaitinę kortelę išduodantį asmenį, šiuose regionuose gyvenantys asmenys negalės naudotis jų paslaugomis.

Dėl šių naujienų kriptografinių debeto kortelių paslaugų teikėjai daugiau laiko ir energijos skiria bankų įstatymų tyrimams ir strategijų įgyvendinimui, geriausiai atitinkantiems jų tikslus.

Žvilgsnis į priekį

Nepaisant šių pradinių nesėkmių, kriptografinių debeto kortelių ateitis atrodo šviesi ir tik laiko klausimas, kada jos bus plačiau priimtos, taigi ir labiau matomos. Kriptovaliutų sujungimas su tradicinėmis bankų sistemomis per debeto kortelių mokėjimų tinklus bus esminis žingsnis į priekį kovojant su masišku įsisavinimu.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me