Kriptovaliutos kalba – kriptografinių gerbėjų dialektų dekodavimas

Tiems, kurie yra nauji kriptovaliutai, iš pradžių gali atrodyti, kad naršyti po visus sudėtingus terminus ir žargoną. Daugybė tikrų ir išgalvotų žodžių gali atrodyti visiškai kitokia kalba, jei ne bent jau kita tarme.

Dėl kriptovaliutos tarptautinio pobūdžio aplink ją taip pat išdygo savotiškas pidgino dialektas. Ši tarmė iš dalies yra atsakinga už daugelį populiarių memų, kuriuos matome internete.

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime keletą svarbių kriptovaliutų pasaulio žodžių ir apžvelgsime šią unikalią naują tarmę, kuri vystosi įvairiose bendruomenėse.

Techninės ir prekybininko sąlygos

Daugelis šių žodžių kilę iš akcijų prekybininkų ir kitų, turinčių didelę patirtį tradicinėse finansų rinkose. Bet jei jūs esate naujas tiek kriptovaliuta, tiek akcijų rinka, šie terminai gali būti painūs, todėl apžvelkime keletą jų.

ATH

Tai reiškia visų laikų rekordą. Kaip rodo terminas, tai reiškia didžiausią kainą, kurią kada nors pasiekė konkretus turtas. Pavyzdžiui, šiuo metu visų laikų bitkoinas yra maždaug 19 800 USD. Prekybininkai dažnai apibūdina turtą pagal dabartinės kainos ir visų laikų aukščiausios kainos skirtumą. Pvz., X turtas yra 10% mažesnis nei ATH.

Jaučių ir lokių rinkos

Jie naudojami rinkos tendencijoms apibūdinti. Pavyzdžiui, bulių rinka yra tokia, kad juda didelis, bendras judėjimas aukštyn, o meškų rinka yra atvirkštinė. Jei kas nors apibūdina savo nuomonę kaip bulių, tai reiškia, kad jie tiki, kad rinka ar konkretus turtas pakils. Pvz., Kai kurie galėtų pasakyti, kad „Litecoin“ ar „Bitcoin Cash“ yra labai brangūs.

Avarija

Avarija reiškia labai didelį trumpalaikį vertės sumažėjimą tarp daugelio skirtingų turto. Kadangi daugybė alternatyvių kriptovaliutų prekiaujama su bitkoinais, nukritus bitkoinams, sumažės ir daugybė kitų alternatyvių monetų. Tai galima pavadinti avarija. Tokią avariją matėme praėjusių metų gruodžio pabaigoje, tačiau nuo to laiko rinka didžiąja dalimi atsigavo. Jei sumažėtų tik vienas turtas, prekybininkai sakytų „X vakar smarkiai sudužo“.

Spekuliacija

Spekuliacija yra idėja, kad kainos kyla tik dėl to, kad daugybė žmonių jas perka. Pavyzdžiui, „Ripple“ pastebėjo didžiulius pakilimus ne todėl, kad masiškai juo naudojasi bankai, bet dėl ​​spekuliacijų. Taip pat žmogų, kuris perka ir parduoda kriptovaliutą, kad gautų pelną pagal kainų skirtumą, galima pavadinti spekuliantu.

Tai skiriasi nuo investuotojo, kuris yra tas, kuris perka ir ketina laikyti ilgą laiką ir tiki konkretiais turto verslo tikslais.

Bendruomenės žodžiai ir memai

Nors užpildyti stadioną yra pakankamai memų ir anekdotų, mes sutelksime dėmesį į keletą kūrybiškesnių, su kuriais susidursite „Reddit“, „Telegram“ pokalbyje ar „Slack“ grupėje..

Nors kai kurie teigė, kad memai yra žalingi, jie vis tiek yra būtini norint suprasti, kas vyksta bendroje diskusijoje. Kadangi jau yra reikšmingos informacijos apie itin populiarius ir gerai žinomus memus, tokius kaip „mėnulis“ ir „lambo“, šį kartą mes juos praleisime.

„Nissan Micra“

Nors kai kurie prekybininkai nori sužinoti, kada kriptovaliuta leis jiems užsidirbti pakankamai pinigų, kad įsigytų naują blizgančią „Lamborghini“, kiti tiesiog stebisi, kada gali sau leisti kompaktišką ekonomišką automobilį, tokį kaip „Nissan Micra“ (dar vadinamas „Nissan March“). „Nissan Micra“ memas yra satyrinis „Lamborghini“ memo paėmimas.

Kai „Nissan Micra“ ?!

Tikroji Satoshi vizija

Satoshi

Satoshi „Tikroji vizija“

Jei yra vienas dalykas, kurį mėgsta daryti kriptovaliutų mėgėjai, tai jie ginčijasi tarpusavyje, kokia buvo „Satoshi Nakamoto“ „tikroji vizija“. Pavyzdžiui, tikrosios vizijos terminas buvo vartojamas pernai vasarą įvykusio bitkoinų ginčo metu.

Daugelis teigė, kad sandorių su bitkoinais kaina tapo pernelyg sudėtinga, todėl bitkoinas nebeatstovavo Satoshi „tikrosios vizijos“ apie elektroninius tarpusavio grynuosius pinigus. Vėliau pavadinta satyrine valiuta Bitcoin Pasirodė „Clashic“ ir „tikrojo regėjimo“ memą naudojo keletą kartų.

Klasikinis

Kalbant apie „klasiką“, juokais šis terminas dažnai vartojamas apibūdinant įvairias kietas populiarių valiutų šakutes. Tai gaunama iš turto, žinomo kaip „Ethereum Classic“. Ironiška, kad „Ethereum Classic“ savaime nėra kietos šakės rezultatas.

Ši garbė tenka tam, ką šiandien žinome kaip „Ethereum“. Nepaisant to, klasikinis terminas buvo naudojamas ir kitomis valiutomis, tokiomis kaip Zclassic ir anksčiau minėtoje Bitcoin Clashic. Daugelis „Redditors“ pajuokaus ir sakys, kad jei jums nepatinka „XYZ“ turtas, pasidarykite šakę ir pavadinkite ją „XYZ classic“.

Shill

Šilingas yra tas, kuris neatsiprašydamas reklamuoja altcoiną internete. Vienas žmogus, kuris dažnai kaltinamas šilingu, yra Barry Silbertas. Kai kurie bendruomenės nariai jį netgi vadino „Šilbertu“. Jis garsiai nusipirko didžiulius „Ethereum Classic“ kiekius už mažiau nei dolerį, ir Tweeted apie tai, kol pasieks kainą, ji yra 35–40 USD.

Pomperis

Nors iš pažiūros panašus į šilingą, pumperis yra kaltinimas apibūdinti asmenį, kuris reklamuoja altcoiną, kad padidintų jo kainą, kad galėtų parduoti savo valdas už didelį pelną. Paprastai „siurblys“ yra įžeidimas.

Maksimalistas

„Maximalist“ paprastai naudojamas apibūdinti bitkoinų, bet kartais ir kitų kriptovaliutų šalininkus, ir yra tas, kuris tiki, kad ilgainiui bus tik vienas laimėtojas. Be to, visos kitos kriptovaliutos yra „šlamštas“ ir investuoti reikėtų tik į tam tikrą turtą, kuriuo tiki maksimalistas..

Naujos tarpvalstybinės kalbos formavimas

Kadangi kriptovaliuta neapsiriboja tik viena šalimi, kalba ar kultūra, matome naują tarpkultūrinio bendravimo susidūrimą, kurio tikriausiai nebūtų įvykę, jei ne kriptovaliuta. Galutinis rezultatas yra nauja tarmė, kurią mes vadiname „Crypto Pidgin“. Tai reiškia kalbą ar dialektą, paprastai vartojamą į kriptovaliutas orientuotuose pokalbių kambariuose ar forumuose, kurie neatitinka anglų kalbos gramatikos taisyklių. „Crypto Pidgin“ paskatino sukurti konstrukciją, kuri paprastai atitinka šią struktūrą:

„Kada“ + X (daiktavardis / veiksmažodis)

Kai benamių kriptografija

Pavyzdžiui, kada lambo, kada mėnulis, kada „Nissan Micra“, kai mainai, kada ICO ir pan

Nors „Crypto Pidgin“ neapsiriboja tik tada, kai „+ X“ struktūra, tai beveik visuotinai pasikartojanti tema.

Ši struktūra taip pat įdomi tuo, kad kitose interneto vietose ji nėra labai rodoma. Šia prasme Crypto Pidgin nereikėtų atmesti kaip tik blogos anglų kalbos.

Atvirkščiai, tai yra nauja supaprastinta tarptautinė tarmė, leidžianti žmonėms, kurie nelabai moka angliškai, dalyvauti su kriptovaliuta susijusiose diskusijose ir užduoti paprastus klausimus.

Anglakalbė bendruomenė apskritai taip pat priėmė „Crypto Pidgin“ į daugelio savo memų audinius. Pavyzdžiui, „kai mėnulis“ ir „kai lambo“ yra ne tik „Crypto Pidgin“, bet ir patys savaime yra memai. Kiti memai taip pat pasirodė naudojant „kada + X“ struktūrą, pvz., „Kai benamis“ ir „kada liūdesys baigiasi?“

Pidgino tarmės yra žinomas susiformuoti, kai susijungia dvi ar daugiau tarpusavyje neskiriančių kalbų grupių, o kriptovaliuta nesiskiria.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me