Kriptovaliutos subalansavimas (2020 m. Atnaujinimas)

>

Portfelio balansavimas yra strategija, kuria investuotojai naudojasi dešimtmečius. Balansavimo kaip portfelio strategijos įgyvendinimas reiškia, kad investuotojas pirmiausia turi nuspręsti, kokią savo portfelio dalį jis nori skirti kiekvienam turtui. Kriptovaliutų atveju kiekvienas turtas būtų moneta ar žetonas. Šie paskirstymai yra tiesiog kiekvieno kriptografinio turto procentinė dalis, kuri turėtų būti atspindėta bendroje kombinuoto portfelio vertėje. Kai ateina laikas subalansuoti portfelį, monetomis prekiaujama taip, kad kiekvieno turto vertė vėl būtų lygi procentams, kurie buvo nurodyti iš pradžių.

Pažvelkime į pavyzdį. Tarkime, kad turite portfelį, kuriame turite 4 skirtingas kriptovaliutas: BTC, ETH, LTC ir XMR. Jūs nusprendėte, kad norėtumėte, kad kiekviena iš šių keturių kriptovaliutų turėtų vienodą 25% jūsų portfelio akcijų. Tai reiškia, kad pasibaigus pusiausvyrai jūsų portfelis sudarytų 25% kiekvieno iš šių 4 turto. Kadangi monetos paprastai nekainuoja vienodos monetos, vertė turėtų būti apskaičiuojama fiat arba bazine valiuta, todėl skirtingos monetos bus ne vienodos kiekiu, bet verte. Taigi, jei tarp šių keturių turto turėtumėte 100 USD, kiekvienas turėtumėte po 25 USD, kai įvyko pusiausvyra.

Šis paveikslėlis rodo vizualų vaizdą, kas vyksta, kai subalansuojamas vienodo svorio portfelis.

Pusiausvyros pranašumai

Atsižvelgiant į kriptografinių investuotojų tendencijas „sušvelninti“ investicijas, pusiausvyros pusiausvyra suteikia galimybę potencialiai padidinti šį turimą pelną, pasinaudojant sparčiais kainų svyravimais. Kai moneta patiria didelį pelną, pusiausvyros balansas paskirstys tą pelną tarp kito turto. Tai reiškia, kad net jei monetos vertė prieš pakilimą grįžta į pradinę kainą, pusiausvyros atstatymas leidžia portfeliui gauti teigiamą pelną per šį laikotarpį.

Norėdami parodyti galimą pranašumą prieš monetų laikymą, atlikome išsamią analizę su realiais rinkos duomenimis per pastaruosius 1 metus. Remiantis mūsų išvadomis, pusiausvyros atstatymas pralenkia HODL vidutiniškai 64%. Atskaičius mokesčius, tai sudaro 92% visų galimų kriptovaliutų portfelių. Be jokio darbo, susijusio su monetų valdymu, sandorių vykdymu ar paskirstymo pakeitimu, pusiausvyros atstatymas pakilo į visiškai naują lygį. Likusią analizę galite pamatyti čia:

Kriptografinių aplankų pusiausvyros strategijų palyginimas

Naudodamiesi paprastu „backtest“ įrankiu, galite pamatyti, kaip gerai kiti portfeliai būtų pasirodę per pastaruosius metus.

Bendros balansavimo strategijos

Yra daugybė pusiausvyros strategijų, tačiau aptarsime tik dvi labiausiai paplitusias strategijas.

Periodinis

Paprasta iliustracija, vaizduojanti, kaip periodiškai vyksta pusiausvyros atstatymas tam tikru laiku. Po 24 valandų asignavimai nėra lygūs, todėl pusiausvyros pusiausvyra juos dar kartą suvienodins.

Paprasčiausia iš šių strategijų yra periodinis pusiausvyros atstatymas, kai tarp kiekvieno pusiausvyros atstatymo reikia fiksuoto laiko. Dėl greito kainų svyravimo kriptovaliutoms šis laikas paprastai būna trumpesnis nei kitoms turto klasėms. Pavyzdžiui, būtų tikslinga pasirinkti 1 dienos portfelio balansavimo laiką. Tai reikštų, kad kiekvieną dieną tuo pačiu metu jūsų portfelis bus subalansuotas.

Pasinerkite į naujausius aukšto dažnio balansavimo tyrimus …

Slenkstis

Tai rodo ribos pusiausvyros pusiausvyrą, kai portfelis pasiekia 20% nukrypimą nuo tikslinių paskirstymų. Atkreipkite dėmesį, kad žaliam ir mėlynam turtui yra 20% tikslinės 25% normos. Šis skirtumas tarp tikslinių ir dabartinių paskirstymų sukelia pusiausvyrą.

Subalansavimas, pagrįstas paskirstymo tolerancijos juostomis, tiria paskirstymų dreifą, palyginti su jų tikslu arba norimais paskirstymais. Įvertinant šį skirtumą, laikui bėgant stebimas kiekvieno turto poslinkis. Taigi, kai atskirų monetų procentinis paskirstymas atitolsta nuo norimų procentų, pusiausvyra įvyksta, kai skirtumas tarp dabartinių ir tikslinių paskirstymų peržengia ribą. Pavyzdžiui, turtui, kuriam nustatytas 25% tikslinis paskirstymas, riba yra +20%, jei turtas sudaro 5% daugiau ar mažiau viso portfelio nei šis tikslas, portfelis yra subalansuotas. Įsivaizduokite anksčiau aptartą situaciją, kai turėjome 4 skirtingas monetas, kurių kiekviena turėjo 25% portfelio vertės. Taikant šį metodą, pusiausvyra atsitiktų, kai tik vienas iš tų turtų suvartoja mažiau nei 20% arba daugiau kaip 30% portfelio vertės. Tačiau tai taip pat reiškia, kad jei visų portfelio monetų vertė kartu didėja arba mažėja, nekeičiant jų procentinio atstovavimo viso portfelio, pusiausvyros nebebus..

Naršykite tolesnį balansavimo slenkstį …

Pusiausvyros palaikymas krevetėse

„Shrimpy“ programoje mes naudojame periodines ir slenksčio balansavimo strategijas, kad padėtų naujiems investuotojams įsitraukti į kriptovaliutų investavimą, nesijaudinant dėl ​​sudėtingų prekybos strategijų. Prognozuoti kriptografinės rinkos judėjimą kasdien yra sunku, todėl pusiausvyros pusiausvyra suteikia galimybę pašalinti tokių prognozių poreikį. Tai reiškia, kad galite nustatyti paskirstymą kiekvienai valiutai, į kurią norėtumėte investuoti, taip pat šio portfelio subalansavimo dažnumą. Jei jums reikia pagalbos pradedant kurti portfelį, būtinai peržiūrėkite mūsų ankstesnis įrašas kuriame išsamiai aprašyti mūsų patarimai, kaip pasirinkti dideles investicijas. Išbandykite „Shrimpy“ dabar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me