Krūtinė! Waltonchainas pagautas „Twitter“ dovanų skandale

Mažai žinomas Kinijos kriptovaliutų projektas „Waltonchain“ ką tik įkliuvo sukčiaudamas vieną iš savo „Twitter“ dovanų.

Netrukus po to, kai buvo paskelbti nugalėtojai, pati „Waltonchain“ „Twitter“ paskyra paskelbė „Twitter“, kuriame buvo švenčiama, kad jie laimėjo dovaną. Tai sukėlė įniršio ir įtarumo audrą, o dabar Waltonchainas yra po mikroskopu.

Bet kas yra Waltonchainas? Ar šis įvykis rodo visą projektą??

Kas yra Waltonchain?

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad oficiali įmonės svetainė yra gana tipiška žodžių prikimšta netvarka, kuri iš tikrųjų nieko nepaaiškina, ką jie bando padaryti. Kai bandėme atsisiųsti jų baltąją knygą, mus sutiko niekur nedingę saitai.

Savo žodžiais, Waltonchain apibūdina save taip:

Vertingo daiktų interneto realizavimas sukurs visiškai naują verslo ekosistemą, pagrįstą organiška blokų grandinės ir daiktų interneto integracija. Tai išplės „blockchain“ technologiją nuo interneto iki daiktų interneto, o tai savo ruožtu sukurs tikrą, patikimą, atsekamą verslo modelį su visiškai bendrais duomenimis ir skaidria informacija, priklausomai nuo RDA technologijos ir „Waltonchain“ derinio. „Waltonchain“ komanda suformulavo keturių etapų plėtros planą, pradedant infrastruktūros platformos kūrimu, baigiant mažmeninės prekybos, logistikos ir produktų gamyba ir galiausiai visišku verslo ekosistemos aprėpimu..

Remiantis tuo atrodo, kad „Waltonchain“ bando sukurti kažką tarp daiktų interneto ir RDA sekimo sistemos. Nors nuorodos nebeveikia, baltosios knygos skyriuje rašoma, kad jie turi du RDA projektus su dviem Kinijos įmonėmis.

Panašu, kad „Waltonchain“ jau stiprina ryšius ir su Kinijos vyriausybe, užmezgdamas partnerystę su įvairiomis valstybinėmis įmonėmis. Tai prasminga, nes keli komandos puslapyje išvardyti nariai reitinguoja Kinijos vyriausybės pareigūnus.

Be įvairių negyvų nuorodų, oficialios svetainės tekste yra daug gramatikos klaidų ir kitų problemų, kurias tinkamai kvalifikuotas redaktorius galėjo lengvai ištaisyti vos per kelias minutes. Šis rūpestingumo ir atidumo detalėms trūkumas gali būti daug pasakantis ir parodantis projekto vadovų mentalitetą tikslumo atžvilgiu.

Remiantis komandos puslapyje nurodyta patirtimi, galima įsivaizduoti, kad „Waltonchain“ daugiau dėmesio skiria tiekimo grandinės stebėjimui.

Didžioji klaida

Ant jo „Twitter“ puslapis, įmonė pasirūpino atiduoti „Waltonchain“ žetonus. Deja, netrukus po to, kai buvo paskelbtas pranešimas, pati „Waltonchain“ paskyra paskelbė šį „Twitter“.

Waltonchain Tweet

Klausiamas „Tweet“

Visuomenė iš karto įtarė, kad dovanojimas buvo apgaulingas ir kad „Waltonchain“ darbuotojai nesugebėjo perjungti sąskaitos į tokią, kuri būtų paskirta netikra nugalėtoja. Reaguodama į šį įvykį, Waltonchain išleido atsiprašymą kitame „Twitter“ pranešime, kuriame teigiama, kad „Waltonchain“ darbuotojas dalyvavo dovanoje ir laimėjo.

Šis darbuotojas, jų teigimu, susijaudinęs paskelbė šį „Twitter“, nepakeisdamas savo asmeninės paskyros. Taip pat reikėtų pažymėti, kad šis apdovanojimas buvo ne vienas visų tipų renginių nugalėtojas. Vietoj to buvo išdalinta 564,96 žetonų grupė, o tariamai minėtas darbuotojas laimėjo 2,14 žetonų.

Waltonchaino atsiprašymas

„Waltconchain“ atsiprašymas

Bendrovė taip pat paviešino vaizdo įrašą, kuriame teigiama, kad jų atrankos procesas tiesiogiai atliekamas kompiuteriu. Tačiau daugelis „Twitter“ skeptikų greitai nurodė, kad tai galima lengvai suklastoti, o nematydami kodo neįsivaizduojame, kaip buvo atlikta atranka.

Ar tai nužudys Waltonchainą?

Nors „Twitter“ nuotaikos geriausiu atveju atrodo įnirtingos, sunku pasakyti, ar šis vienintelis įvykis nužudys Waltonchainą. Atskirų vienetų kainos buvo a sunkiai panardinti nes pasklido žinia apie skandalą.

Kainos nukrito nuo maždaug 22 USD, tada smarkiai nukrito iki 17 USD, prieš tai rašant, jos susilygino su šiek tiek mažiau nei 19 USD. Tai rodo, kad bendruomenė ne iki galo atsisakė projekto. Tačiau kainos smogė, todėl akivaizdu, kad šis įvykis neliko nepastebėtas.

Panašus vaizdas per „Reddit“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me