Kur kalnakasiai stovi ant „SegWit2X“ šakės?

Kalbant apie Bitcoin pramonės energijos brokerius, tie, kurie krečia skaičius ir gamina monetas, turi daug įtakos. Bitcoin kalnakasiai yra įdomi žmonių grupė. Kai kurie yra vengiantys ir linkę likti po radaru. Kiti atviriau kalba apie savo pažiūras ir ketinimus.

Be to, faktas, kad šie kalnakasiai dažniausiai dirba iš Kinijos, kur gali būti reikšmingų kalbos barjerų. Taigi, būtų puikių ingredientų nesusikalbėjimui tarp kalnakasių ir didesnės Bitcoin bendruomenės. Tokiu svarbiu metu, kaip dabar, šis nesusikalbėjimas iš tiesų gali būti gana varginantis.

Neseniai tai buvo aiškiai matoma, kai Jiang Zhouer, kuris yra BTC įkūrėjas. Top viešai paskelbė komentarus apie šakę. Verta paminėti, kad BTC.Top, kuris yra trečias pagal dydį kasybos baseinas, kurį laiką signalizavo apie „SegWit2X“ palaikymą. Komentaruose Jiangas sakė:

Jei atvirai, man dabar bitkoinai nerūpi, bitkoinų pinigai yra bitkoinai. Aš uždirbu kasdamas bitcoiną, [parduodamas] ir pirkdamas grynuosius bitkoinus. Mes gauname didžiausią pelną ir perkame grynųjų pinigų bitkoinais.

Daugeliui žmonių gana sunku suprasti tikslią padėtį, kurios laikysis kasybos baseinas. Jis rodo nesidomėjimą Bitcoin, tačiau tvirtina, kad jis vis tiek jį išminuos, jei jis bus pelningas. Ar tai reiškia, kad jis toliau kasinės senąją NO2X grandinę, jei vėliau šiais metais pasidalins? Tai prieštarautų tam, ką signalizuoja baseinas.

Kalnakasių teikiami signalai yra vienintelis būdas žmonėms suprasti, ar jie tęs protokolo pakeitimus. Jei šiais signalais negalima pasitikėti, tai daugelį žmonių palieka tamsoje. Be to, nors šie kalnakasiai galėjo pasirašyti Niujorko susitarimą (NYA), jie į jį nematomi, o kai kurie jau yra pasitraukę.

Ar vienas asmuo gali valdyti baseiną?

Nors Jiangas turi savo nuomonę, kurias monetas galiausiai aplenks, jis turi turėti omenyje visų vartotojų nuomones. Atsižvelgiant į tai, kad baseinas yra tik atskirų kalnakasių, kurie prisideda prie maišos, rinkimas, tie prisidedantys kalnakasiai taip pat gali turėti savo nuomonę, kurią grandinę man kasinėti.

Todėl Jiangas planuoja leisti tiems kalnakasiams, kurie yra baseino dalis, arba išgauti savo pasirinktą monetą, arba tiesiog pasikeisti, atsižvelgiant į jų pageidavimą tuo momentu. Tai gali būti puikus pasirinkimas tiems kalnakasiams, kurie mėgsta perkelti kasybą, atsižvelgdami į grandinės pelningumą. Paklaustas, ar grandinės padalijimas greičiausiai ateis lapkritį, Jiangas taip pat buvo neaiškus sakydamas:

Aš nežinau. Turėtume paklausti bitkoinų vartotojų, jie nusprendžia rezultatą

Jiangas nėra vienintelis šachtininkas ir „Pool“ generalinis direktorius, kuris į tai žiūri taip. „ViaBTC“ valdantis Haipo Yangas taip pat sutiko. „ViaBTC“ yra 4-as pagal dydį kasybos baseinas pagal maišos galią ir signalizuoja „SegWit2X“. Nors Yangas sako, kad jo baseinas siūlys „SegWit2X“ tik tuo atveju, jei išliks palikta NO2X grandinė ir vartotojai norės ją išminuoti, jie palaikys abu.

Taigi, jei šių dviejų asmenų viešoji nuomonė iš tikrųjų sutampa su kitais Kinijos kasybos fondais, tai reiškia, kad dabartinis „SegWit2X“ signalizavimas, taip pat tikimybė, kad jam bus skirta, nėra tikra. Tai papildo naujausius pranešimus, kad „F2Pool“ nustos remti „SegWit2X“ šakę, kuri padidino signalizavimo palaikymas spaudos metu sumažėjo iki maždaug 85%.

Kitokia šakutė

„Bitcoin Cash“, „Bitcoin“ ir „Bitcoin Gold“Priežastis, dėl kurios šis kietmetis susilaukė tiek daug dėmesio, yra tai, kad skirtingai nei ankstesnės šakutės („Bitcoin Cash“ ir „Bitcoin Gold“), abi šios šakutės monetos nori būti „Bitcoin“. „SegWit2X“ pasiūlymas nori pakeisti dabartinį „Bitcoin“ protokolą ir nenori palikti dabartinės grandinės.

Tai gali sukelti nestabilumo laikotarpį rinkoje, nes yra dvi grandinės, kurios abi konkuruoja dėl „Bitcoin“ monikerio. Tai taip pat nesaugus rezultatas, nes „SegWit2X“ grandinėje nėra įdiegta apsauga nuo pakartojimo atakos.

Šį „dviejų grandinių“ vaizdą dalijasi daugybė mažesnių kalnakasių ir kūrėjų. Pavyzdžiui, „Slush Pool“ generalinis direktorius Janas Capekas mano, kad grandinė bus padalinta. Jis rems pagrindinius kūrėjus, nes, jo manymu, kietosios šakos turi mažesnę ribinę grąžą.

Jūs taip pat turite Jacką Liao, kuris teigia, kad iki „Novemeber“ pabaigos greičiausiai turėsime 4 bitkoinus. Džekas iš tikrųjų būtų susipažinęs su „Bitcoin“ šakėmis, nes jo įmonė buvo „Bitcoin Gold“ varomoji jėga ir neseniai įvykęs padalijimas iš „Bitcoin“ grandinės.

Pasikeitusios aplinkybės

Svarbu prisiminti, kad NYA buvo pasirašyta dar gegužę, kai buvo tik viena „Bitcoin“ versija. Jis buvo pasirašytas masto krizės fone, kurią daugelis laikė netvaria. Tačiau nuo susitarimo mes įvedėme „Bitcoin Cash“, kuris gali pakeisti suvokimą ir investicijas, kurių ėmėsi kalnakasiai.

Net kai kurie stipriausi „SegWit2X“ šalininkai teigiamai vertina „Bitcoin“ grynuosius pinigus. Pvz., Rogeris Veras, kuris yra „Bitcoin.com“ generalinis direktorius, teigė, kad per trumpą laiką jis buvo „labai pakilęs“ ant šakės, tačiau ilgainiui buvo dar labiau vertinamas „Bitcoin“ grynųjų. Taigi, tikėtina, kad daugelis kalnakasių, palaikančių „SegWit2X“, tai daro tik tam, kad padidintų investicijas ir Bitcoin pinigų paklausą.

Ar grandinės skilimas ir tvirtas tvirtumas greičiausiai vyks po dviejų savaičių, šiuo metu kas nors spėja. Kai vartotojai kantriai stebi „SegWit2X“ signalus ir pranešimus iš kasybos telkinių, neapibrėžtumas tęsiasi.

Vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me