Lengvas būdas prekiauti kriptovaliuta naujiems investuotojams

>

Kriptovaliutų rinka yra sudėtinga. Lėšų perkėlimas iš biržos į biržą, rankinis sandorių vykdymas ir rinkos stebėjimas 24/7 yra išsekimo procesas. Kai pirmą kartą pasineri į rinką, viskas įdomu.

Tačiau po kelių savaičių jaudulys praeina. Prekyba gali tapti baisi, nes kriptovaliutos portfelio valdymas jaučiasi pralaimėtas mūšis.

Rankinis sandorių vykdymas biržoje kelia stresą. Kiekvieną vakarą, kai eisite miegoti, kils klausimas, ar palikti savo pozicijas atviras, ar jas uždaryti. Naktys gali virsti bemiegėmis, nes susimąstai, ar priėmei teisingą sprendimą.

Dienos nėra geresnės. Kiekvienas pabudimo momentas yra streso kupina sprendimų eilutė, kuri gali turėti didelės įtakos jūsų portfeliui.

Prekyba kriptovaliuta nėra ideali dauguma žmonių.

Daugelis žmonių nori sukurti savo portfelį vieną kartą ir jį paleisti. Jie nori išeiti gyventi savo gyvenimą, o kažkas kitas automatizuoja jų turto valdymą. Štai kodėl robo-patarėjai, portfelio valdymo įrankiai ir automatinis sąskaitų apmokėjimas yra tokie populiarūs.

Problema ta, kad šios paslaugos nėra kriptovaliutai. Investuodami į kriptovaliutą, tapsite asmeniškai atsakingi už savo lėšas. Daugelis žmonių vis dar valdo savo lėšas rankiniu būdu.

Prieš šifravimas gali tapti pasauliniu reiškiniu, mes neturime kito pasirinkimo, kaip žengti pramonę link labiau automatizuotų sprendimų. Užuot rankiniu būdu vykdę kiekvieną sandorį, investuotojams turi būti sprendimai, kaip valdyti savo lėšas visapusiškai. Užuot pasirinkę kiekvieną atskirą sandorį, žmonės turi turėti galimybes automatizuoti visą turto portfelį keliais paspaudimais.

Tai vadinama portfelio valdymu.

Portfelio valdymas yra būdas investuotojams lengvai segmentuoti savo fondus, valdyti, kaip investuojami šie fondai, ir ilgainiui automatizuoti savo strategiją..

Tolesniuose skyriuose aptarsime įvairius būdus, kaip nauji investuotojai gali pradėti automatizuoti savo prekybą, kad sutaupytų laiko ir sumažintų stresą.

Daugelio aplankų segmentavimas

Prieš pradėdami automatizuoti savo portfelį, turėtume pradėti nuo aukšto lygio biudžeto sukūrimo. Biudžetas nustatys, kiek pinigų galime skirti skirtingoms investicijų kategorijoms. Keletas pavyzdžių yra dienos prekyba, ilgalaikės strategijos ar laikymas.

Segmentuodami savo lėšas, galime aiškiai apibrėžti, kiek išleisime kiekvienai kategorijai. Jei mes pradedame nuo 10 000 USD investicijos, tai gali reikšti, kad norime rezervuoti 5 000 USD rinkos indeksavimui, 1 000 USD dienos prekybai ir 4 000 USD ilgalaikiam BTC laikymui..

Daugelis mainų nepalaiko galimybių segmentuoti jūsų lėšas į kelis portfelius, kuriuos kiekvieną galima valdyti atskirai. Todėl mums reikia arba leisti laiką rankiniu būdu tvarkyti savo likučius, arba naudoti programą, kuri automatizuos procesą. Jei darysime viską patys, reikės stebėti kiekvieną sandorį, užtikrinti, kad mūsų lėšos išliktų atskirtos, ir reguliariai apskaičiuoti likučius, kad žinotume savo rezultatus.

Automatizuota galimybė naudoti „Shrimpy“. „Shrimpy“ pateikia paprastą informacijos suvestinę, kurioje galite suskirstyti savo lėšas į kelis portfelius. Kiekvienam portfeliui gali būti skirtas biudžetas, kuris laikui bėgant bus automatiškai išlaikomas. Jei kada norite pervesti lėšas iš vieno portfelio, tai užtruks tik keliais paspaudimais.

Sužinokite daugiau apie „Shrimpy“ portfelius.

Portfelio paskirstymas

Kai suskirstysime jūsų fondus į kelis portfelius, mes galime naudoti automatines strategijas, kad valdytume portfelius per ilgą laiką. Užuot rankiniu būdu vykdę sandorius ir nuolat atnaujindami portfelius, automatinės strategijos gali vykdyti mūsų apibrėžtą holistinę strategiją. Tokiu būdu mes galime praleisti mažiau laiko rankiniams procesams ir daugiau laiko tiesiog stebėti savo portfelį ir kartkartėmis atnaujinti strategiją.

Vertindami ilgalaikes strategijas, norime pasirinkti sprendimą, kuris galėtų padėti mums automatizuoti visą turto portfelį. Vienas iš būdų galvoti apie mūsų portfelį yra „paskirstymų“ pasirinkimas.

Paskirstymas yra turto, kuris yra įtrauktas į portfelį, procentinė dalis. Pavyzdžiui, portfelyje gali būti 30% Bitcoin, 25% Litecoin, 25% XRP ir 20% Monero. Kiekvienas portfelio turtas turi paskirstymą, kurį nustato procentas.

Turto portfelio sudarymas remiantis paskirstytais procentais supaprastina mūsų sąveiką su rinka. Užuot pasirinkę atskirus sandorius, kuriuos vykdome tarp turto, galime sutelkti dėmesį į tai, kokį turtą norime įtraukti į savo portfelį, o tada leisti savo automatiniam sprendimui nustatyti, kaip geriausiai pirkti ir parduoti savo portfelio turtą, kad pasiektume norimą paskirstymą..

Pastaba: norimi paskirstymai kartais vadinami „tiksliniais paskirstymais“.

„Shrimpy“ gali automatizuoti kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo procesą prekiaudamas pagal tikslinius paskirstymus. Programa nustatys tikslius sandorius, kuriuos reikia atlikti norint pasiekti norimą kiekvieno turto procentą. Tada „Shrimpy“ vykdys tikslius sandorius, reikalingus kiekvienam turtui įsigyti.

Sužinokite daugiau apie „Shrimpy“.

Automatika

Be kriptovaliutos pirkimo ir pardavimo automatizavimo, kad pasiektume tikslinį kiekvieno turto procentą, mes taip pat turime apsvarstyti, kaip šie procentai išlaikomi laikui bėgant..

Keičiantis rinkai, procentas, kurį laikome kiekvienoje kriptovaliutoje, nukris. Nors pradžioje mūsų portfelis galėjo turėti 50% BTC, laikui bėgant procentas gali padidėti arba sumažėti. Pavyzdžiui, mūsų „Bitcoin“ vertė ilgainiui gali tapti 55% visos mūsų portfelio vertės.

Kai turto paskirstymas procentais nukrypsta per toli nuo mūsų norimo procento, mes galime norėti grįžti prie pradinio procentų paskirstymo. Jei mūsų portfelis šiuo metu turi 55% BTC ir mes norime grįžti prie tikslinio 50% paskirstymo, turėtume parduoti BTC, kol pasieksime pradinį 50% paskirstymą.

Šis turto pirkimo ir pardavimo procesas, kad vėl būtų pasiekti tiksliniai paskirstymai, vadinamas portfelio balansavimu. Dvi populiariausios pusiausvyros rūšys yra slenksčio balansavimas ir periodinis balansavimas.

Ribos balansavimas – Pusiausvyros pusiausvyra, atsirandanti, kai dabartiniai paskirstymai atitolina tam tikrą procentą nuo tikslinių paskirstymų. Konkretus procentinis slenkstis nusprendžia, kiek toli portfelyje esančiam turtui leidžiama nukrypti prieš pusiausvyrą.

Periodinis balansavimas – Pusiausvyros pusiausvyra, atsirandanti nuosekliu laiko intervalu. Tai reiškia, kad kiekvieną „X“ laiką bus suveikta pusiausvyra.

Abi šios strategijos tapo pagrindine „Shrimpy“ automatika. Jie suteikia paprastą būdą investuotojams išlaikyti portfelio paskirstymą be jokių rankinių pastangų.

Sužinokite apie tai, kaip pusiausvyros palaikymas veikia portfelio našumą.

Socialiniai aplankai

Kai pirmą kartą pradedate mokytis apie kriptovaliutą, apsispręsti, kaip sukurti portfelį, gali būti sunku. Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia žinoti, rinkos greitai juda, o norint visiškai suprasti kiekvieną turtą, gali prireikti išsamių tyrimų.

Norėdami išspręsti šias problemas, kai kurios platformos pradeda kurti socialinės prekybos programas, leidžiančias investuotojams perduoti savo portfelio valdymą kitiems prekybininkams. Tokiu būdu labiau patyrę prekybininkai gali nuspręsti, kada geriausias laikas pirkti, parduoti ar užimti pozicijas.

Kai tik socialinis lyderis atliks prekybą, šie portfelio pakeitimai bus automatiškai pritaikyti sekėjams, kurie vykdys tuos pačius sandorius.

Kad kriptovaliuta galėtų pasiekti masinį įsisavinimą, mums reikia paprastų būdų naujiems investuotojams patekti į rinką ir mokytis iš investuotojų, kuriems jau patiko erdvė. Socialiniai portfeliai suteikia šią galimybę.

Nauji kripto prekybininkai gali naudoti socialines prekybos platformas, kad automatiškai nukopijuotų patyrusių prekybininkų sandorius. Paprastai reikia tik kelių paspaudimų, kad pradėtumėte sekti socialinį lyderį ir kopijuoti prekybą.

Rezultatas yra geriausias iš abiejų pasaulių. Lyderiai gauna komisiją iš sekėjų, o sekėjai sužino apie kriptovaliutų prekybos rinką ir tuo pačiu metu gali uždirbti daugiau pinigų, nes išmanantys žmonės valdo savo portfelį.

„Shrimpy“ suteikia visapusiškiausią socialinės prekybos patirtį rinkoje. Šimtai patyrusių lyderių jau prisijungė prie platformos, kad kiti prekybininkai galėtų pradėti kopijuoti.

Sužinokite daugiau apie socialinę prekybą.

Sužinokite, kaip užsidirbti pinigų, būdamas socialiniu lyderiu.

Tai mažiau kaip prekyba

Portfelio valdymo strategijoms nereikia jokių žinių apie prekybą. Jie nereikalauja, kad atliktumėte konkrečius užsakymus užsakymų knygoje ar apskaičiuotumėte sandorius. Portfelio valdymo strategijos automatizuos turto pirkimo ir pardavimo procesą, kad būtų pasiektas idealus paskirstymas.

Portfelio valdymas pašalina būtinybę rankiniu būdu vykdyti sandorius biržoje. Tokie sprendimai, kaip „Shrimpy“, automatiškai apskaičiuos kiekvieną sandorį ir protingai nukreips biržos užsakymus kiekvienam turtui įsigyti.

Atėjo laikas naujiems investuotojams skirti mažiau laiko kiekvienai atskirai prekybai valdyti ir sutelkti dėmesį į holistinę strategiją, kuri ilgainiui automatizuoja visą jų portfelį. Tai sumažins stresą, leis investuotojams sutelkti dėmesį į makro judesius rinkoje, kurie yra svarbiausi, ir išvengs didelio dėmesio individualiai valdant dienos prekybos strategijas..

Mūsų prekybos bot

Krevetės yra programa pritaikyti kriptovaliutos indekso fondus, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto portfelį. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 16 palaikomų šifravimo biržų.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra skirti kūrėjams. Integravimasis į mūsų vieningas API suteikia jums greitą prieigą prie vienodų prekybos, duomenų rinkimo, vartotojų valdymo ir kitų galinių taškų visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose.

Norėdami pasiekti visas „Python“ ir „Node“ bibliotekas, atlikite šias nuorodas:

Mazgas

„Python“

Jei ką nors kuriate naudodami „Shrimpy“ API, praneškite mums! Mes norėtume išgirsti, kaip galime ir toliau jus palaikyti kiekviename jūsų vystymosi etape.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me