Mašininis mokymasis šifruoto portfelio valdymo atveju: 10 savaitė

>

Per pastaruosius du mėnesius mūsų komanda stebėjo 4 skirtingų portfelio strategijų rezultatus. Tai apima portfelius, pasirinktus naudojant „Nomics Machine Learning“, „CoinGecko“, rinkos kapitalizacijos indeksavimą ir paprastą „Bitcoin HODL“.

Iki šio momento mus labai sužavėjo „Nomics Machine Learning“ strategijos rezultatai. Ji atsiskyrė nuo pakuotės, o pastarųjų 9 savaičių rezultatai buvo stabilūs.

Kol kas to pakanka apie „Nomics“, pradėkime gilintis į praėjusios savaitės rezultatus ir pažiūrėkime, ką išsirikiavome 10-ąjai tyrimo savaitei!

Priminimas: Šio tyrimo metodika pirmą kartą buvo išdėstyta ankstesniame mūsų straipsnyje.

Stebėkite šio tyrimo „Shrimpy“ pažangą.

9 savaitės rezultatai

Tyrimas iki šiol vyko tik 9 savaites, tačiau kiekviena savaitė iki šiol buvo šokiruojanti! Nors pirmoji savaitė parodė, kad pirmenybė teikiama „Bitcoin“, „Nomics ML“ strategija užėmė karalystę ir vainikavo karaliumi. Lieka klausimas: ar tai tęsis?

# 1 Bitcoin

„Bitcoin“ praėjusią savaitę pasirodė prasti, palyginti su kitomis portfelio strategijomis. Pastarąsias kelias savaites nematėme reikšmingo judėjimo nė viena kryptimi, todėl „Bitcoin“ pastaruoju metu nebuvo pats įdomiausias portfelis.

Dabar „Bitcoin“ yra blogiausiai veikiantis portfelis.

Galutinė „Bitcoin“ portfelio vertė: 1 076,47 USD.

2 populiariausias indeksas

Dėl vidutinių „Bitcoin“ rezultatų tikėtasi, kad rinkos svertiniu indeksu grįstas portfelis taip pat patirs panašius rezultatus per pastarąją savaitę, nes „Bitcoin“ maždaug 75% portfelio vertės.

Portfeliui tęsiant pusiausvyrą, galėsime geriau suprasti, kaip portfelis nukryps nuo paprasto „Bitcoin HODL“ portfelio.

Galutinė Top 10 indekso portfelio vertė: 1 105,26 USD.

# 3 Moneta Gecko

„Coin Gecko“ portfelio rezultatai per savaitę buvo vidutiniški.

Didžiausi „Coin Gecko“ strategijos išrinkti nugalėtojai:

 • Žvaigždžių (XLM): +26,51% Paskutinės 7 dienos

 • XRP (XRP): +6,02% Paskutinės 7 dienos

 • Kardanas (ADA): +20,02% Paskutinės 7 dienos

Ten buvo be specialybės nevykėliai, atrinkti pagal „Coin Gecko“ strategiją. Blogiausiai šio portfelio turtas buvo „Bitcoin Cash“, kurio rodiklis per savaitę buvo -3,61%. „Coin Gecko“ dabar yra antrasis portfelis, pasižymintis geriausiu pasirinkimu, o tai yra teigiamas šio portfelio pasirinkimo ženklas.

Galutinės monetos „Gecko“ portfelio vertė: 1144,10 USD.

# 4 „Nomics ML“

„Nomics Machine Learning“ strategija išlaikė sveiką lyderio poziciją prieš varžybas. Numatomas praėjusios savaitės pelnas buvo +34,48% visam pasirinktam turtui. Su galutiniu portfelio rodikliu +14,08%, portfelis sugebėjo palyginti gerai sekti prognozes (nors ir nepakankamai atlikti prognozes), taip pat šią savaitę buvo geriausias rodiklis.

Tarp didžiausių „Nomics ML“ strategijos išrinktų nugalėtojų yra:

 • Elrondas (ERD): +109,23% Paskutinės 7 dienos

 • Loopring (LRC): +28,04% Paskutinės 7 dienos

 • VeChain (VET): +28,51% Paskutinės 7 dienos

Didžiausi pralaimėtojai pagal „Nomics ML“ strategiją buvo:

 • IOST (IOST): -4,70% Paskutinės 7 dienos

 • „Kyber Network“ (KNC): -8,60% Paskutinės 7 dienos

Apskritai šią savaitę daugiausia pasirinkta turto. Vieninteliai du turtai, kurie neigiamai veikė iš pasirinkto turto, buvo IOST ir „Kyber Network“.

„Final Nomics ML“ portfelio vertė: 1 899,48 USD.

Išvados

Nuo antrosios šio tyrimo savaitės „Nomics ML“ strategija išlaikė stabilų pranašumą prieš kitas strategijas. Negalime to naudoti prognozuodami būsimus rezultatus, tačiau rezultatai yra daug žadantys.

Pastaba: Šio tyrimo tikslas yra įvertinti kiekvieną iš šių strategijų ilgalaikiu laikotarpiu. Dar negalime padaryti jokių išvadų apie ilgalaikį šių strategijų potencialą tik po kelių savaičių. Todėl turėtume atsižvelgti į šiuos rezultatus su druskos grūdeliu.

10 savaitės strategijos pokyčiai

Dabar, kai apžvelgėme praėjusios savaitės rezultatus, atėjo laikas išsiaiškinti, kaip pakeisime kiekvieną iš šių portfelių ateinančiai savaitei.

„Nomics ML“ strategija

„Nomics ML“ strategija naudoja 7 dienų kainų prognozes, kurias generuoja „Nomics ML“ variklis. Šios kainos prognozės yra naudojamos nustatant, kuris turtas turėtų būti įtrauktas į mūsų portfelį šią savaitę. Papildomos informacijos apie metodiką galite rasti ankstesniame mūsų straipsnyje.

Portfelio paskirstymas

Toliau nurodytam turtui buvo paskirta tiksliai 10% portfelio vertės antrąją šio tyrimo savaitę.

1. Elrondas (ERD)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +120,4%

2. Dogecoinas (DOGE)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +70,54%

3. Aave (skolinti)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +50,1%

4. Grandininė grandis (NUORODA)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +48,76%

5. „iExec RLC“ (RLC)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +41,05%

6. Žvaigždžių (XLM)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +34,56%

7. Kosmosas (ATOM)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +34,79%

8. „Bitcoin Diamond“ (BCD)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +32,6%

9. „BitTorent“ žetonas (BTT)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +29,62%

10. Algorandas (ALGO)

 • Numatomas 7 dienų pelnas: +26,95%

Priminimas: į šį portfelį įtraukiame tik turtą, kurį galima įsigyti „Binance“. Atkreipkite dėmesį, kad nors „Holo“ (HOT) šią savaitę pateko į 10 geriausių prognozių, jis buvo pašalintas dėl didelio išplitimo.

Vidutinis įvertinimas yra 48,74% kitas 7 dienas šiam portfeliui.

Monetų Gecko balų strategija

Monetų Gecko balų strategijoje naudojamas „Gecko“ balas, kurį apskaičiuoja populiari duomenų svetainė „CoinGecko“. Šie turto balai naudojami nustatant perspektyviausią ilgalaikį turtą, kuris turėtų būti įtrauktas į portfelį. Papildomos informacijos apie metodiką galite rasti ankstesniame mūsų straipsnyje.

Portfelio paskirstymas

Šiam turtui buvo paskirta tiksliai 10% portfelio vertės pirmąją šio tyrimo savaitę.

1. Bitcoin (BTC) – rezultatas: 85%

2. Ethereum (ETH) – balas: 78%

3. XRP (XRP) – rezultatas: 70%

4. „Bitcoin Cash“ (BCH) – rezultatas: 69%

5. TRON (TRX) – rezultatas: 68%

6. EOS (EOS) – balas: 68%

7. Žvaigždžių (XLM) – balas: 67%

8. NEO (NEO) – balas: 66%

9. Litecoin (LTC) – balas: 66%

10. „Cardano“ (ADA) – rezultatas: 66%

Pastaba: CoinGecko indeksas šią savaitę nebuvo atnaujintas. Visam turtui bus išlaikytas 10% paskirstymas ir pusiausvyra, kad dabartiniai asignavimai būtų suderinti su tiksliniais paskirstymais.

Monetų rinkos kapitalizacijos indekso strategija

Monetų rinkos kapitalizacijos indekso strategijoje naudojami turto rinkos viršutiniai dydžiai, kuriuos apskaičiuoja „CoinMarketCap“, kad nustatytų, kuris turtas turėtų būti įtrauktas į portfelį. Papildomos informacijos apie metodiką galite rasti ankstesniame mūsų straipsnyje.

Portfelio paskirstymas

„Top 10 Index“ portfelio strategijos paskirstymas bus paskelbtas šią savaitę.

1. Bitcoinas (BTC): 75,01% paskirstymas

2. Ethereum (ETH): 11,8% paskirstymas

3. XRP (XRP): paskirstymas 4,29%

4. „Bitcoin Cash“ (BCH): 1,89% paskirstymas

5. Cardano (ADA): paskirstymas 1,42%

6. Litecoin (LTC): paskirstymas 1,26%

7. Binansinė moneta (BNB): 1,25% paskirstymas

8. Grandininė grandis (LINK): 1,1% paskirstymas

9. EOS (EOS): 1,05% paskirstymas

10. Tezos (XTZ): 0,93% paskirstymas

Pastaba: iš praėjusios savaitės indekso nebuvo pridėta ar pašalinta jokių naujų išteklių. Tiesiog pakoreguosime asignavimus, kad jie atitiktų naujus procentus, ir atliksime vieną balansavimo operaciją.

„Bitcoin Hold“ strategija

Paprasčiausias iš strategijų, kurias nagrinėsime, yra paprastas „Bitcoin HODL“. „Bitcoin HODL“ strategija leis mums palyginti šias kitas strategijas su „Bitcoin“ kainų pokyčiais. Papildomos informacijos apie metodiką galite rasti ankstesniame mūsų straipsnyje.

Portfelio paskirstymas

100% Bitcoin

Pastaba: „Bitcoin HODL“ portfelio pakeitimų ar pusiausvyros pokyčių nebus.

Sekite kartu su krevetėmis

Visi gali sekti šį tyrimą stebėdami portfelio pokyčius ir našumą „Shrimpy“ programoje. „Binance“ biržoje sukūrėme lyderį, pavadintą „MLCaseStudy“. Šis lyderis bus atnaujinamas kas savaitę, įtraukiant naujausius portfelio paskirstymus.

Sekite „MLCaseStudy on Shrimpy“.

Atsakomybės apribojimas

Turinys skirtas tik informaciniams tikslams. Jūs neturėtumėte aiškinti jokios tokios informacijos ar kitokios medžiagos, kaip teisinės, mokesčių, investicinės, finansinės ar kitos konsultacijos. Niekas mūsų svetainėje nėra „Shrimpy“ ar bet kurios trečiosios šalies paslaugų teikėjo prašymas, rekomendacija, pritarimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti vertybinius popierius ar kitas finansines priemones šioje ar bet kurioje kitoje jurisdikcijoje, kurioje toks prašymas ar pasiūlymas būtų neteisėtas pagal tokios jurisdikcijos vertybinių popierių įstatymai.

Visas šios svetainės turinys yra bendro pobūdžio informacija ir nėra skirta konkretaus asmens ar subjekto aplinkybėms. Niekas svetainėje nėra profesionalus ir (arba) finansinis patarimas, taip pat jokia informacija apie svetainę nėra išsamus ar išsamus aptariamų klausimų ar su tuo susijusių įstatymų išdėstymas. Tik jūs prisiimate vienintelę atsakomybę įvertinti privalumus ir riziką, susijusią su bet kokios informacijos ar kito Turinio naudojimu Svetainėje, prieš priimdami bet kokius sprendimus, pagrįstus tokia informacija ar kitu turiniu. Mainais už naudojimąsi svetaine, jūs sutinkate nelaikyti „Shrimpy“, jos filialų ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjų atsakingais už bet kokią galimą pretenziją dėl žalos, atsiradusios dėl bet kokio jūsų sprendimo, pagrįsto informacija ar kitu turiniu, pateiktu jums per svetainę..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me