Metronomas: naujoviška kriptovaliuta, ar abejotini įkūrėjai?

Anksčiau apie įdomų „blockchain“ projektą „Metronome“ rašėme dar spalį. Tačiau šį kartą norėjome šiek tiek įsigilinti į tai, ką „Metronome“ siūlo iš tikrųjų, ir ypač, kas teigia, kad tai siūlo.

Galite nustebti, kai sužinosite, kas sieja šį projektą …

Metronomas – pagrindai

Metronomas, kaip kriptovaliuta, yra gana neįprasta, o gal ir unikali. Jis siekia būti sprendimas beveik visoms bėdoms, su kuriomis susiduria dabartinės esamos blokų grandinės, ypač bitkoinas. Konkrečiai, juo siekiama išspręsti tokius klausimus kaip tiekimo ribojimas, savivalda ir kt.

Žetono pasiūla yra neribota, o vietoj to jis siūlo linijinį augimo modelį, kuris yra apie 2% per metus. Tai panašu į kitus linijinius augimo ženklus, tokius kaip PIVX. Sukūrus pradinį 10 milijonų vienetų tiekimą, o 20% jų skiriama kūrėjams, tiekimas ir toliau lėtai ir neribotai augs.

Projektu siekiama surengti pardavimą nuo vasario 5 d. (Nors tai nurodoma tik kaip tikslas, o ne sunki ir greita data). Pardavimas vyks atvirkštinio aukciono metu. Siūlymas prasidės nuo 500 USD už siuntą, tačiau neaišku, kiek vienetų yra kiekvienoje partijoje.

Tai gali būti tik vienas metronomo vienetas vienoje partijoje. Bet kokiu atveju pardavimas bus skirtas didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Esą šis pardavimo būdas trukdys banginiams nusipirkti didžiules žetono dalis.

Oficialus svetainėje teigiama, kad visi pardavimai, surinkti už parduotą Eterį, bus tiesiogiai sudaryti „Metronome“ išmaniosiose sutartyse, o ne kūrėjams..

Kryžminė grandinė kriptovaliuta

Metronome taip pat įdomu tai, kad tai nėra savarankiška kriptovaliuta. Vietoj to, kad veiktų tinkamai, jis remiasi kitomis blokinėmis grandinėmis. Oficialioje svetainėje pateikiami tikslai, kur veiks metronomas.

Jame teigiama, kad pirmiausia jis veiks Ethereum, o vėliau bus daromi papildymai, kad jis galėtų veikti su Ethereum Classic, poskiepiu (RSK) per bitcoin ir Quantum (QTUM). Projektas teigia, kad jei vieną iš šių „blockchain“ tampa sunku naudoti arba ji yra per brangi, „Metronome“ vietoj to gali pasikliauti kitais tinklais.

Susidomėjimas ETC metronomu

Susidomėjimas ETC – vaizdas per „Fotolia“

Ypač įdomu yra „Ethereum Classic“ naudojimas. Nors „Ethereum Classic“ dėmesys ir kaina auga nuo „Ethereum Classic“ aukščiausiojo lygio susitikimo Honkonge, dar nėra daug realių naudojimo atvejų..

Taigi, gali būti, kad sunkūs „Ethereum Classic“ gerbėjai galėtų pasirodyti būriais, kad palaikytų „Metronome“ kaip besikuriančios grandinės naudojimo atvejį. Tai yra, jei jie yra pasirengę pažvelgti toliau, kas yra už jo.

Mažiau nei gerbiama komanda

Kas slypi už metronomo? Nors galima teigti, kad už jo esantys žmonės yra „patyrę ekspertai“, kiti pasakytų, kad kai kurie iš jų yra liūdnai pagarsėję „blockchain“ pasaulio niekšai. Žymiausias iš jų yra Petras Vessenesas.

Jei nežinote, kas yra Petras Vessenesas, leiskite mums surengti trumpą istorijos pamoką. Vessenesas yra tas, kuris bando ekstraktas 158 milijonai + doleriai iš Mt Gox turto. Peteris Vessenesas buvo „Coin Lab“, kuris buvo „Mt Gox“ partneris, generalinis direktorius.

Vėliau „Vessenes“ teigė, kad „Mt Gox“ sulaužė sutartį ir todėl bandė iš likusių „Mt Gox“ lėšų išgauti kuo daugiau pinigų. Tai darant tiesiogiai kenkia tiems, kurie tikisi galų gale susigrąžinti dalį prarastų pinigų, kurie buvo saugomi Gt Gt.

Advokatas Danielis Kelmanas dalyvavo byloje prieš Peterį Vessenesą ir bando sulaikyti jį nuo šio piktinančio reikalavimo, kuris, pasak Kelmano, yra apgaulingas.

Tariamas Vesseneso dalyvavimas kitose šešėlinėse taktikose

Pagal pranešimai r / bitcoin sub Reddit, Vessenesas taip pat melavo, kad turi licenciją, mano, kad vyriausybė turėtų labiau įsitraukti į bitkoiną, kad jis pateko į valdžią per bitkoino fondą ir kad jisnaikina viską ir viską, ką jis paliečia “.

Nors „Reddit“ nėra pats tiksliausias informacijos šaltinis, yra gana aišku, kad Peteris Vessenesas įsitraukė į kai kurias abejotinas įmones ir kad jis elgiasi grynai savo interesais bandydamas išgauti pinigus iš Mt Gox turto.

Taigi, kaip jis dalyvauja metronome? Remiantis oficialia metronomo svetaine, Vessenesas yra pagrindinis kriptografas.

Be Petro Vesseneso, Matthew Roszakas, kuris yra metronomo pirmininkas ir įkūrėjas, taip pat pateko į ugnį dėl savo šešėlinės taktikos. Tiksliau, JAV vertybinių popierių ir biržos komisija arba SEC dar 2006 m.

Remiantis 2004 m. Skundu, kartu su keturiais kitais asmenimis grupei buvo nurodyta sumokėti daugiau kaip 432 000 USD. Visa tai susiję su „Blue Rhino“ akcijomis ir numatomu įvykti susijungimu. Nors baudžiamųjų sankcijų nebuvo, SEC iš tikrųjų pateikė civilinę bylą atveju prieš jį.

Ką tai reiškia metronomui?

Įvairūs kriptovaliutų bendruomenės nariai internete greitai pastebėjo Peterio Vesseneso vardą, dėl kurio vėliau buvo atlikti kitų komandos narių tyrimai, dėl kurių buvo atrasti SEC įkūrėjai įkūrėjams..

Nors „Metronome“ svetainėje nebandoma nuslėpti, kas yra komandoje, nedidelis tyrimas greitai sukels informacijos bangas, ypač apie Peterį Vessenesą ir jo tariamus nusižengimus..

Atsižvelgiant į jo santykinai neigiamą viešųjų ryšių būklę, labai stebina tai, kad „Metronome“ nuspręstų įtraukti Peterį Vessenesą į jų projektą. Turint tai omenyje, norintiems investuoti į „Metronome“, prieš įsitraukiant į tai, galbūt norėsite bent jau tai apsvarstyti.

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti

Paveikslėlis per Medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me