Mėlynojo banginio fondo apžvalga: mūsų interviu su pirmuoju ICON ICO

„Bluewhale“ fondas yra įdomus kriptovaliutų projektas tuo, kad yra pirmasis tokio pobūdžio projektas. Fondas kaups lėšas ir kurs ant „ICON blockchain“.

Mėlynasis banginis yra pasirengęs masiškai sutrikdyti „Gig“ ar „dalijimosi“ ekonomiką su visiškai decentralizuota ekosistema. Šis „blockchain“ kaip paslaugų projektas bando suteikti pasaulio laisvai samdomiems darbuotojams tas pačias teises ir naudą, kurios anksčiau jiems nebuvo prieinamos.

Atsižvelgdamas į kai kuriuos didžiausius pramonės vardus, tokius kaip „Uber“, „Fiverr“ ir „AirBnB“, mėlynasis banginis nori numušti sukurtas centralizuotas kliūtis. Dalyviai gali gauti naudos tik tada, kai „Gig“ ekonomika iš tikrųjų remiasi decentralizuota technologija.

Norint įjungti mėlynojo banginio ekosistemą, bus naudojamas vietinis žetonas, vadinamas „Blue Whale Exchange“ (BWX). Šiuo metu tai parduodama investuotojams per ICO, kuri netrukus atvers duris į „Pre-sale“ etapą.

Šioje išsamioje mėlynojo banginio apžvalgoje apžvelgsime projektą ir jo technologijas. Taip pat pateiksime jums išskirtinį interviu, kurį atlikome su Sophie Hall, pasaulinių operacijų vadovu.

Problema

Koncerto ekonomika

Vaizdas per „Fotolia“

Mes visi žinome apie „Gig“ ekonomikos teikiamą naudą. Mums patinka idėja, kad vienu mygtuko paspaudimu galime ištraukti programą ir užsisakyti tvarkyklę. Mums patinka idėja, kad galime samdyti laisvai samdomą darbuotoją kitame pasaulio krašte praktiškai už nieką.

Tačiau paslaugų teikėjai to nemyli taip stipriai kaip jūs.

Gerai žinoma, kad tie darbuotojai, kurie parduoda savo paslaugas „Gig“ ekonomikoje, yra laikomi ne tik preke, bet ir jų kaina gali būti sumažinta iki mažiausio cento. Paslaugų teikėjai, tokie kaip „Fiverr“, „Uber“ ir „TaskRabbit“, ima pernelyg didelius komisinius tarifus.

Be to, šiems laisvai samdomiems darbuotojams trūksta daugelio išmokų, kurios teikiamos labiau tradiciniams darbuotojams, tokių kaip nedarbo draudimas, sveikatos draudimas ir nedarbingumo atostogos. Visa tai priklauso nuo jų „nepriklausomo rangovo“ statuso.

„IQ Option“ prekybos kreditinė kortelė

Tačiau šie darbuotojai patenka į 22 padėtį. Nors jie norėtų palankesnio sandorio, jie žino, kad tai gali kainuoti daug daugiau, jei teks patiems tai padaryti. Internetinė reklama laisvai samdomiems darbuotojams yra nepaprastai brangi centralizuotiems veikėjams, tokiems kaip „Facebook“ ir „Google“.

Visa tai reiškia, kad sektorius yra subrendęs pakratyti …

Mėlynojo banginio sprendimas

Mėlynojo banginio pagrindas išspręs problemą naudodamas unikalią sistemą, vadinamą WORK (Worker Optimized Reward Keeper). Tai sudarys iš trijų unikalių dalių. Tai yra „Contribution Activity Manager“ (CAM), decentralizuotas asocijuotas tinklas (DAN) ir „Reward Bank“ („ReBa“)..

„Contribution Activity Manager“

„Mėlynojo banginio“ platformoje yra daugybė pagalbininkų veiklų, kurios gali generuoti grąžą tiems, kurie su ja susiję. CAM buvo sukurtas siekiant užtikrinti, kad šie pranašumai būtų tolygiai paskirstyti visoje mėlynojo banginio ekosistemoje.

Yra daugybė veiklų, kuriose dalyvaus bendruomenė. Tai, žinoma, skirsis atsižvelgiant į produkto tipą ir daugelį kitų veiksnių. Toliau pateikiama keletas šių CAM veiklų:

 • Persiuntimas: Tie, kurie sugeba efektyviai nukreipti vartotojus į „Blue Whale“ platformą, kurie perka, yra apdovanojami persiuntimo mokesčiu
 • Švino karta: Lygties pasiūlos pusėje taip pat yra atlygių tiems, kurie sugeba generuoti laisvai samdomų vertėjų potencialius klientus. Jei jie galės pritraukti kitus laisvai samdomus darbuotojus į platformą, jie gaus mokestį
 • Kuracija: Tai yra labai svarbi mėlynojo banginio ekosistemos dalis. Būtina įsitikinti, kad į platformą atvykstantys laisvai samdomi darbuotojai yra gerai patikrinti. Taigi, „Mėlynojo banginio“ dalyviai apdovanojami už jų kuravimo pastangas. Kuravimo procese turės teisę dalyvauti tik kvalifikuoti laisvai samdomi darbuotojai.
 • Patikrinimas: Nors kuruojant bus užtikrinta, kad į platformą ateina tik geriausi laisvai samdomi vertėjai, jų atliekamo darbo kokybė taip pat turi būti patikrinta. Taigi taip pat bus mokami patikrinimo atlygiai tiems laisvai samdomiems darbuotojams, kurie gali atlikti naujesnių laisvai samdomų darbuotojų kokybės kontrolės patikrinimus..
 • Arbitražas: Neišvengiamai kils nesutarimų, nes klientų ir laisvai samdomų vertėjų lūkesčiai nėra suderinti. Čia bus naudojamasi arbitražu. Mėlynasis banginis įsteigs arbitražo „tarybą“, kurią sudarys tik labiausiai patyrę laisvai samdomi darbuotojai. Į protokolą taip pat įtrauktas skatinimo mechanizmas, kad tarybos nariai būtų sąžiningi, reikalaudami, kad jie pateiktų BWX žetonus kaip saugumą.
 • Reputacijos balai: Laisvai samdomų vertintojų reitingai yra labai svarbūs sklandžiam decentralizuoto tinklo veikimui. Taigi būtina, kad laisvai samdomi darbuotojai būtų tinkamai įvertinti už jų paslaugas. Tai padės klientams priimti geriausią sprendimą dėl jų paslaugų. Norint paskatinti reitingą, reitingą atliekantys asmenys bus apdovanoti BWX.

Tiems, kurie norėjo daugiau sužinoti, kaip apskaičiuojamos įmokos ir kas jas uždirba, galite perskaityti „Mėlynąjį banginį“ Baltas popierius.

Decentralizuotas asocijuotas tinklas

DAN yra gana įdomi „Blue Whale“ platformos koncepcija. Jis veikia rinkdamas konkrečius vartotojo duomenis, kad geriausiai išvystytų decentralizuotą reklamos tinklą. Galite tai galvoti panašiai kaip decentralizuotą „Google“ ar „Facebook“ skelbimų tinklo versiją.

Tai bus padaryta įdiegiant įvairius įrankius ir „SaaS“ programas kituose tinkluose ir socialinės žiniasklaidos paskyrose. Jie veiks kaip mėlynųjų banginių tinklo „mazgas“, kuris atliks duomenų rinkimo darbą.

Pavyzdžiui, viena iš tų programų yra rezervavimo programinės įrangos valdiklis ir užsakymo skelbimų valdiklis. Rezervavimo programinės įrangos valdiklis leis svetainės operatoriams konvertuoti „fiat“ užsakymus į BWX monetas, o užsakymo skelbimų valdiklis leis suteikti tam tikrus „langus“ kitų skelbimams ir akcijoms..

Žemiau pateikiamas „Blue Whale“ rezervavimo skelbimų valdiklio atvaizdo pavyzdys.

„Blue Wale“ užsakymas „Ad Widget“

„Blue Whale“ užsakymo skelbimų valdiklis. Šaltinis: „Blue Whale Whitepaper“

Siekdamas surinkti persiuntimo duomenis ir tinkamiausiai juos išanalizuoti, „Mėlynojo banginio“ fondas naudos didžiuosius duomenis ir mašininį mokymąsi. Jie taip pat labai rimtai atsižvelgs į vartotojo duomenų privatumą ir laiku pateiks savo duomenų apsaugos politiką (apie tai plačiau).

Atlygio bankas

Tai yra centrinė saugykla, kurioje bus laikomi BWX žetonai, kurie turėtų būti atlyginami platformos dalyviams. Iš pradžių ši „ReBa“ bus finansuojama iš 20% pajamų, gautų iš ICO viešo pardavimo.

Be to, atlygio bankas visada pasiliks 60% pirmiau minėtų rekomendacijų. Šie „ReBA“ fondo rezervai visada bus koreguojami atsižvelgiant į bendruomenės poreikius.

Tada „Reward“ banko lėšos bus naudojamos paskirstant mokėjimus laisvai samdomiems darbuotojams pensijų ir nedarbingumo atostogų forma laisvai samdomiems darbuotojams platformoje..

Jei kada nors susiklostys tokia situacija, kai „ReBa“ nukris žemiau 20% privalomojo rezervo, bus imtasi skubių priemonių, kurios papildys banką. Šiuo atveju tai bus naujų monetų išleidimas.

Mėlynojo banginio blokinė grandinė

Atsižvelgiant į tai, kad mėlynųjų banginių tinklas yra decentralizuotas, jie nori paskirstyti galią visame tinkle tinklo mazgų grupėms. Šias atskiras mėlynojo banginio ekosistemas jie pavadino „provincijomis“.

Siekiant užtikrinti pasitikėjimą „Blue Whale“ tinklu, naudojama „Blockchain“ technologija. Tiksliau sakant, kiekvienas tinklo mazgas stebės visas operacijas, taip pat atnaujintą lėšų, esančių Apdovanojimų banke (ReBa), sumą. Naudojant pažangią kriptografiją, tinklas yra apsaugotas nuo išorinių blogų veikėjų.

Sandoriai per „Blue Whale“ tinklą gali būti generuojami dviem būdais. Vienas iš jų yra tada, kai paslaugų teikėjams mokami skelbimų persiuntimai. Kitas dalykas yra tada, kai jiems atlyginama už kitų laisvai samdomų vertėjų darbo patvirtinimą. Pastarosios bus valdomos autonomiškai naudojant pažangių sutarčių technologijas.

Kažkas dar labai įdomus „Mėlynojo banginio“ fonde yra „baltasis etikečių ženklinimas“ provincijose.

Baltas ženklinimas yra procesas, kuris naudojamas su daugeliu centralizuotų verslo modelių, kai didesnė organizacija teikia technologijas mažesniam verslui už tam tikrą mokestį. Šiuo atveju tos mažesnės įmonės yra decentralizuotos provincijos.

Tai daro didelę įtaką mažosioms įmonėms, nes tai leis jiems greitai sukurti savo antrinį tinklą naudojant technologijas ir pasinaudoti platesnio tinklo teikiama nauda. Visa tai daroma išlaikant tam tikrą savo provincijos ir joje esančių laisvai samdomų darbuotojų autonomiją. Mėlynųjų banginių tinklas gerbs šią autonomiją.

Tai taip pat turi didelę naudą platesniam „Blue Whale“ fondui. Kai prie tinklo prisijungia daugiau įmonių ar „provincijų“, tai leis tinklui didėti eksponentiškai ir bus naudinga visoms provincijoms. Žemiau pateikiamas baltųjų dApps į provincijas žymėjimo pavyzdys.

Provincijos „Blue Whale White Label dApps“

Provincijos su baltomis etiketėmis dApps. Šaltinis: „Blue Whale Whitepaper“

Mėlynasis banginis šią architektūrą pažymėjo kaip „federalinę“ sistemą, kurią verta palyginti. Provincijos gali laisvai veikti pagal tam tikrus federalinio blokų grandinės nustatytus parametrus. Tai taip pat yra geriausia architektūra kuriant lokalizuotas provincijas kitose šalyse, kurių valiutų kursai ar kalbos skiriasi.

Atsižvelgiant į šią federalinę ekosistemos struktūrą, turi būti tam tikras balsavimo mechanizmas, kuris tvarkys klausimus, turinčius įtakos visam tinklui. Čia atsiranda „Mėlynojo banginio fondo“ balsavimo sistema.

Ši decentralizuota autonominė organizacija (DAO) leis tinklo dalyviams koreguoti politiką, kuri iš pradžių buvo nustatyta anksčiau.

Pavyzdžiui, gali būti iniciatyva pakeisti taupymo normą, kuri eina į atlygio banką. Tokiu atveju bus susitarta dėl balsavimo darbotvarkės, kai 200 000 platformos vartotojų palaiko balsavimo punkto pridėjimą.

DAO balsavimo struktūra su mėlynuoju banginiu

Balsavimo mechanizmas prie mėlynojo banginio. Šaltinis: „Blue Whale Whitepaper“

Kalbant apie bendrą balsavimą, balsavimo galia bus proporcinga minėtos provincijos kontroliuojamam BWX kiekiui. Tai nėra per daug panašu į pagrindinio balsavimo mechanizmą, kuris yra DASH ekosistemos pagrindas.

Už mėlynųjų banginių komandos & Patarėjai

Tai, kas mus tikrai nustebino, buvo „Blue Whale“ komandos narių ir jų patarėjų kalibras. Vyresnieji komandos nariai turi didelę patirtį tiek akademinėje, tiek profesinėje srityje.

Pavyzdžiui, įkūrėjas Willas Lee yra studijavęs dirbtinį intelektą Stanfordo universitete ir įlankos rajone įkūręs daugybę naujų įmonių. Jis yra dabartinis „Verlocal“ generalinis direktorius, kurio tikslas – suteikti žmonėms galimybę užsidirbti iš savo įgūdžių.

Mėlynojo banginio komandos nariai

Mėlynųjų banginių steigėjai. Šaltinis: mėlynasis banginis.fondas

Taip pat yra daugybė galingų patarėjų įvairiose pramonės šakose. Jų žinios ne tik padės mėlynųjų banginių skalei, bet ir dabartiniai jų verslai galėtų pasinaudoti mėlynųjų banginių ekosistema. Jie galėtų, pavyzdžiui, integruoti savo verslo operacijas kaip provincijos.

Mūsų išskirtinis interviu su Sophie Ahn

Kai pradėjome daugiau girdėti apie būsimą Mėlynojo banginio ICO ir gilinomės į „Whitepaper“, turėjome daugybę klausimų, į kuriuos mirdami atsakėme. Mes kreipėmės į „Mėlynojo banginio“ komandą ir Sophie Ahn, pasaulinė operacijų vadovė, maloniai pasiūlė jiems atsakyti. Toliau pateiktas interviu:

Monetų biuras: Mėlynasis banginis yra išskirtinis tuo, kad kuriate virš ICON technologijos. Kokios konkrečios to priežastys?

Sophie Ahn: Mėlynasis banginis yra 1-asis ICON DAPP narys, todėl mes palaikome puikius santykius su ICON tarybos nariais, todėl mėlynasis banginis debiutavo šių metų aukščiausiojo lygio susitikime. Mes turime visą techninę pagalbą ir jų investicijas.

CB: ICO yra sunkiau pritraukti lėšų dabartinėje rinkoje. Ar tai jus jaudina?

SA: Ne, mes suprantame, kad bendras ICO lėšų rinkimas nėra toks geras. Bet, BW dabar sekasi gerai.

10 mln. Privačių pardavimų dabar yra uždaryta, 15 mln. Išankstinių pardavimų uždaroma iki balandžio pirmosios savaitės, naudojant viešą išankstinį pardavimą („5ETH“ arba „1500 ICX“ viršutinė riba, kurioje galės dalyvauti pirmieji 1000 dalyvių).

CB: Ar naudosite ICO premijos struktūrą su išankstiniu pardavimu ir pan., Ar tai bus tik vienas homogeniškas ICO už vieną kainą?

SA: Bus trys etapai (privatus – 8 mln. SGD / 50% premija, išankstiniai pardavimai – 15 mln. SGD / 30%, viešųjų žetonų pardavimas – 10 proc. Ankstyvasis paukštis už 10 mln. SGD – iš viso 30 mln. Viešųjų žetonų pardavimas).

CB: Jūs, vaikinai, renkatės tikrai didelius „Gig“ ekonomikos žaidėjus. Kas jus konkrečiai paskatino suteikti decentralizuotą alternatyvą pasaulio laisvai samdomiems darbuotojams?

SA: Daugelis dalijančios ekonomikos darbuotojų negauna tinkamos naudos, atsižvelgdami į savo sunkų darbą. Visi platformos teikėjai, tokie kaip „Uber“, „AirBnB“ ir FB, imasi jų vaisių.

CB: Paminėjote, kad nauda medicinai ir sveikatai vis dar yra TBA. Ar turite kokių nors nurodymų, kaip jie galiausiai gali atrodyti ir kada bus paskelbta daugiau informacijos?

SA: Medicina ir sveikata nėra lengvas dalykas. Iš esmės svarstome pensijų ir nedarbo draudimą. Dėl šios sudėtingos dalies (sveikatos ir medicinos) mums tikrai reikės poros ekspertų ir tinkamos sistemos, kaip tvarkyti piktnaudžiavimą ar vėliau.

CB: Atsižvelgiant į duomenų apsaugą ir privatumą, toks svarbus veiksnys šiandien yra, atsižvelgiant į „Facebook“ kritimą, kokios duomenų apsaugos apsaugos priemonės bus „Blue Whale“?

SA: Mes nesaugome asmeninės informacijos tiek, kiek galime. CTO (dr. Choi) yra NASA ir „Samsung Mobile“ saugumo ekspertai. Mėlynajame banginyje saugumas yra LABAI svarbus dalykas.

CB: Atliekant vieno tinklo dalyvio operacijas kitam, koks sutarimo algoritmas naudojamas?

SA: Modifikuotas PVFT. Tai vadinama LFT (mes naudojame ICON blockchain technologiją)

CB: Idėja, kad įvairios provincijos valdys savo baltą banginių dappų etiketę, iš tiesų yra įdomi. Kodėl tai buvo padaryta ir kokie yra jūsų augimo lūkesčiai?

SA: Šiais metais mes būtume ICON DAPP. Tačiau nuo kito 2019 m. Trečiojo – ketvirtojo ketvirčio mes paleisime savo pagrindinį tinklą, gaudami palaikymą iš ICON ir kt..

CB: DAO balsavimo sistema atrodo panaši į pagrindinio mazgo struktūrą su monetomis, tokiomis kaip „Dash“. Kaip kovojate su daugelio galimų provincijų rūpesčiais, susijusiais su centralizavimu?

SA: Mes žinome problemą. Norėdami kovoti su tuo, galvojame pakeisti balsavimo algoritmą, pavyzdžiui, taikyti logaritminę funkciją apskaičiuojant kiekvienos provincijos balsavimo galią. Mes žinome, kad šios schemos pakeitimas gali turėti įtakos DAO sistemai, todėl norime išbandyti daugybę skirtingų funkcijų prieš baigdami ją įgyvendinti.

CB: Panašu, kad jau turite gana platų partnerių, su kuriais dirbsite, sąrašą. Kaip panaudosite šias partnerystes, kad paskatintumėte „BlueWhale“ įsisavinimą?

SA: Tai LABAI geras klausimas. Mes pristatėme DMA (Decentralized M&A). Visas partneris būtų sujungtas DMA vardu. Dėl DMA prašome patikrinti mūsų dienoraštis ir kiti. Tai fantastiška koncepcija.

CB: Ar yra įdomių galimų pranešimų artimiausiais mėnesiais??

SA: Taip, bus. Pirma, P2P keičia piniginę į DMA. Ir daugelis stebina DMA partneryste.

ICO ypatumai

Tiems, kurie nori dalyvauti Mėlynojo banginio ICO, žemiau pateikiama išsami minios fondo informacija:

 • Žetono pavadinimas: mėlynųjų banginių birža
 • Žymos simbolis: BWX
 • Technologija: ICON
 • Išankstinio pardavimo data: balandžio 2 d
 • Premija prieš pardavimą: 30%
 • Bendras tiekimas: 52 800 000 000 (žetonų pardavimas) + 52 800 000 000
 • Minkštas dangtelis: 25 m SGD
 • Kietas dangtelis: SGD55m
 • Priimta kriptografija: ETH, ICON

Išvada

Mėlynasis banginis, be abejo, yra vienas įdomiausių kriptovaliutų projektų. „Blue Whale“ blokų grandinės naudojimo atvejis yra įtikinamas. Decentralizavimas yra vienas iš vienintelių būdų, kaip gali būti grąžinta laisvai samdomiems darbuotojams.

„Blue Whale“ taip pat renka lėšas visiškai naujai blokų grandinei, dėl kurios ji yra unikali tarp visų kitų „Ethereum“ valdomų ICO, kurios yra didinamos. „ICON blockchain“ daugelis vertina kaip vieną iš daugelio grėsmių „Ethereum“ dominavimui.

Atsižvelgiant į abejotinų ICO mastą, kurie pastaruoju metu renka lėšas, puiku pamatyti projektą su tokiais labai vertinamais kūrėjais ir lyderiais. Tai daro patrauklesnį investavimo atvejį, kai turite tokius atsidavusius komandos narius.

Taigi turėtumėte dalyvauti ICO?

Mes raginame jus atlikti savo tyrimus, tačiau, remiantis mūsų analize, atrodo, kad šis projektas gali būti vertinamas kaip turinys gerai diversifikuotame kriptografijos portfelyje.

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti

Panašus vaizdas per Facebook

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me