Monetos (MTH) apžvalga: decentralizuotas reputacijos valdymas

Elektroninė prekyba neabejotinai yra vienas iš didžiausių augančių ekonomikos sektorių, ir tikimasi, kad ateinantį dešimtmetį jis ir toliau augs sparčiai.

Viena „blockchain“ platforma, norinti pasinaudoti tuo augimu, yra „Monetha“, decentralizuota reputacijos platforma. Jie bando padidinti bendrą bet kokio sandorio pasitikėjimą ir sėkmės tikimybę.

Tačiau ar Monetha tikrai gali pasiekti šiuos tikslus?

Šioje „Monetha“ apžvalgoje mes nuodugniai išnagrinėsime projektą ir jo komandos narius. Mes taip pat analizuosime pagrindinę MTH žetonų technologiją, naudojimo atvejus ir galimybes priimti plataus masto.

Kas yra Monetha?

Monetha buvo sukurta siekiant padėti prekybininkams ir vartotojams kuriant pasitikėjimą ir reputaciją stiprinančią platformą, dėl kurios padidėjo internetinės elektroninės prekybos operacijų pasitenkinimas ir sėkmė. Visa tai derinama su mokėjimo sąsaja ir visa tai sukurta naudojant išmaniąsias sutartis „Ethereum“ tinkle.

Pirmasis platformos tikslas yra užtikrinti el. Prekybos operacijas realiuoju laiku, pašalinant trečiųjų šalių įsikišimą. Antras, o galbūt svarbesnis tikslas yra sukurti patikimą ir patikimą, vartotojų ir prekybininkų elgesiu pagrįstą reputaciją, kuri būtų atspari cenzūrai..

Kas yra Monetha

Monetha funkcijos. Vaizdas per „Monetha“ svetainę

Monetha technologijos pagrindas yra jos decentralizuota pasitikėjimo ir reputacijos sistema (DTRS). Sukurtas išmaniomis sutartimis, tai sukuria patikimus santykius tarp prekybininkų ir klientų. Sistemoje įmontuotas algoritmas patikrina kiekvieną operaciją, kai ji įvyksta, ir priskiria pasitikėjimo reitingą.

Tas pasitikėjimo reitingas naudojamas platformos pasitikėjimo įvertinimo mechanizme, siekiant sukurti skaidrumą. Visi įvertinimai yra viešai matomi, nekintami ir suteikiami atsižvelgiant į vartotojų ir prekybininkų elgesį. Kuo ilgiau naudojama sistema ir kuo daugiau vartotojų, tuo tikslesni tampa pasitikėjimo reitingai.

Monetha sprendžia silpnybes


Dabartiniai el. Prekybos modeliai gali būti gerai įsitvirtinę, tačiau jie taip pat turi keletą trūkumų, kuriuos reikia tobulinti. Dauguma el. Prekybos kenčia nuo šių trūkumų:

  • Dideli mokesčiai ir komisiniai trečiosioms šalims;
  • Trūksta pasitikėjimo;
  • Skaidrumo trūkumas;
  • Nesaugios platformos ir operacijos.

Monetha išsprendė šias problemas sukurdama decentralizuotą „blockchain“ platformą, užtikrinančią saugumą, skaidrumą ir pasitikėjimą, o beveik pašalindama trečiųjų šalių mokesčius, dėl kurių elektroninės prekybos operacijos gali kainuoti 10–15% ar net 20% daugiau nei reikia.

„Monetha“ el. Prekybos patobulinimai

Monetha yra daugiau nei tik mokėjimo vartai. Siekiama iš naujo apibrėžti kliento ir prekybininko santykius, sprendžiant aukščiau aptartas problemas. Be aukščiausio lygio mokėjimo sprendimo, taip pat sukuriama platforma, leidžianti sukurti nekintamą pasitikėjimą ir reputaciją ir perkelti ją į daugybę išorinių internetinės el. Prekybos platformų..

„Monetha“ sprendimas dėl „Status Quo“

Monetha ir „Status Quo“. Per Monetha Whitepaper

Tiesiog apsvarstykite šiuos „Monetha“ platformos pranašumus:

Pagerėjęs pasitikėjimas

Pasitikėjimas yra kertinis santykių akmuo, į kurį įeina pirkėjų ir pardavėjų santykiai. Kai yra pasitikėjimas, operacijos tampa lengvesnės ir be trinties. Monetos pasitikėjimo ir reputacijos sistema leidžia prekybininkams sukurti tvirtą reputaciją, pagrįstą jų pardavimais ir paslaugomis.

Geriausia, kad dėl to, kad jis susijęs su pardavimais, nereikia jaudintis dėl melagingų ar kenkėjiškų atsiliepimų. Taip pat galite rodyti pasitikėjimo balą bet kurioje platformoje, palaikančioje „Monetha“, kurioje jau yra „Shopify“, „Facebook Marketplace“, „Craigslist“ ir daugelis kitų..

Padidėjęs saugumas

Pažangios sutartys užtikrina kiekvieną sandorį saugų ir pašalina poreikį sukurti trečiųjų šalių partnerystę, kuri gali sukelti pirkėjams ir pardavėjams nereikalingą riziką. Kai jūsų operacijos vyksta „blockchain“ tinkle, jums nebereikia jaudintis dėl saugumo, atlyginimo ar įrodinėjimo pareigos bet kokiu sandorio aspektu. Protingos sutartys suteikia saugumą, kuris yra pranašesnis už tradicinę sutarčių teisę.

Mažesni mokesčiai ir komisiniai

Protingos sutartys ne tik padidina saugumą, bet ir sumažina mokesčius bei komisinius, susijusius su el. Prekybos operacijomis. „Monetha“ sistemoje išnyksta viena kaina: išlaidos užtikrinant, kad abi šalys laikytųsi sutarties, ir veiksmų, jei taip neatsitiktų, išlaidos..

Bendros pajamos iš mokėjimų

Pinigų kūrėjai, grąžinantys…

Dingsta dar viena kaina – tai keli mokesčiai iš trečiųjų šalių procesorių. Užuot sumokėjus 5–20 proc. Mokesčių, „Monetha“ sandoriui taikomas vienodas 1,5 proc. Sandorio mokestis, o 0,5 proc. Jo grąžinama Monetos suinteresuotiesiems subjektams. Taip pat planuojama pristatyti 0,2% lojalumo programą klientams.

Greitesnis mokėjimų apdorojimas

Tradiciniai mokėjimo metodai gali reikšti, kad prekybininkas užtruks kelias dienas, kol jis iš tikrųjų gaus mokėjimą į savo banko sąskaitą. Su Monetha operacijos atliekamos per 2 minutes. Pagerėjęs pinigų srautas padeda sustiprinti prekybininkų verslą.

Pasitikėjimo ir reputacijos sistema

„Monetha“ mokėjimo šliuzas yra susietas su „blockchain“, tai reiškia, kad kiekviena operacija turi tokius duomenis kaip siunčiančios ir gaunančios piniginės adresas, operacijos laikas, kas buvo perkelta, informacija apie garantiją, pristatymo instrukcijos ir kiti duomenys, kurie buvo neišvengiamai išsaugoti „blockchain“. Tai leidžia lengvai peržiūrėti tiek prekybininkus, tiek klientus ir pamatyti visų tokių apžvalgų istoriją, o tai sukuria veikiančią pasitikėjimo ir reputacijos sistemą..

Galimybė peržiūrėti ir vertinti operacijas nėra naujiena, tačiau „Monetha“ daro ją patikimesnę, susiedama ją su pardavimais ir pateikdama visą informaciją „blockchain“. Jie taip pat prideda klientų įvertinimus, o tai yra unikali savybė. Ši reitingų sistema leidžia prekybininkams ir klientams išplėsti savo profilį, kai jie atlieka daugiau operacijų.

Nes viskas užtikrinta „blockchain“ pagrindu ir užtikrinamas anonimiškumas. Ir sistema yra globali, vykdoma savaime ir be jokios centralizuotos valdžios nurodymo.

Prekybininkai platformoje vertinami tik patikrintų pirkėjų, ir tas įvertinimas priklauso nuo jų paslaugų lygio, pavyzdžiui, kaip greitai jie išsiunčia, ar laikosi visų sąlygų ir ar produktas yra aprašytas..

„Monetha“ platformoje klientai taip pat gauna pasitikėjimo reitingus, atsižvelgdami į pirkinių skaičių ir dydį, taip pat į jų peržiūros istoriją. Peržiūrėjus operacijas padidėja kliento pasitikėjimo reitingas, nes tai padidina jų vertę platformai. Platforma netgi leidžia prekybininkams atsisakyti parduoti klientui, jei mano, kad jų pasitikėjimo reitingas yra per žemas.

„Monetha“ programa naudojama atsiliepimams ir pretenzijoms įvesti, ir visi šie duomenys saugomi „blockchain“. Klientai gali pateikti pretenziją, jei gauna sugadintą, brokuotą daiktą ar paprasčiausiai ką nors nepatenkintą daiktą, ir šie teiginiai turės įtakos prekybininko pasitikėjimo reitingui. Todėl prekybininkams labai svarbu tinkamai pristatyti pirmą kartą arba greitai pasitaisyti, jei kyla problemų dėl užsakymo.

Iki šiol „Trust Rating“ sistema sulaukė teigiamų atsiliepimų tiek iš klientų, tiek iš prekybininkų. Klientai gali rasti patikimiausius prekybininkus, o prekybininkai gali įvertinti savo klientų patikimumą, ko anksčiau nebuvo įmanoma padaryti. Didėjant sistemos naudojimui, „Monetha“ komanda sugebėjo patikslinti reitingus, kad jie būtų dar tikslesni ir efektyvesni.

„Monetha“ komanda

„Monetha“ įkūrėjai susibūrė 2017 m. Pradžioje, kad išspręstų klausimus, susijusius su pasitikėjimu pasauline komercija. Vėliau tais metais jie nusprendė, kad norint pasiekti šį pasitikėjimo lygį reikalinga decentralizuota ekosistema. Tai suteikė postūmį pradėti tolesnį ICO.

Monetha yra įsikūrusi Lietuvoje, o trys steigėjai turi skirtingą kilmę. Andrejus Ruckij anksčiau buvo CTO ir bendrovės „Wowtto“, kuri buvo lauko skaitmeninės reklamos agentūra, įkūrėjas. Jis prieš „Monetha“ įkūrimą dirbo „Adform“ kaip strateginių iniciatyvų viceprezidentas.

Monetos įkūrėjai

Monetos įkūrėjai

Vienas iš kitų jo įkūrėjų yra Justas Pikelis kuris taip pat yra įkūręs daugybę naujų startuolių, įskaitant NSO „Favors“ ir „Stebink“. Galutinis įkūrėjas yra Laurynas Jokubaitis kuris taip pat yra „Wowtto“ įkūrėjas ir yra „Forbes 30“ iki 30 metų narys už savo darbą „blockchain“ technologijos ir reputacijos sistemų srityje.

Po to, kai baigė ICO, Monetha didino savo komandos dydį ir šiuo metu turi dar 15 darbuotojų, turinčių programinės įrangos kūrimo, klientų aptarnavimo ir rinkodaros patirties..

Monetha stipriosios, silpnosios pusės ir rūpesčiai

„Monetha“ yra unikalus el. Prekybos problemų sprendimas, o didėjant jos įtakai, ji žada būti erdvės sutrikdytoja.

Naudodamiesi „Monetha Trust Ratings“, klientai galės greičiau priimti sprendimus dėl to, iš ko jie nori pirkti, ir jie žinos, kad jų sandoriai yra saugūs ir apsaugoti. Tradicinės el. Prekybos platformos negali žadėti „Monetha“ siūlomo pasitikėjimo ir skaidrumo lygio.

Jų sukurta decentralizuota sistema grąžino galią prekybininkams ir klientams ir paėmė ją iš centralizuotų trečiųjų šalių platformų, kurios padarė elektroninę prekybą brangesne ir mažiau patikima, rankų..

Monetha nauda

Nauda „Monetha“ pirkėjams ir pardavėjams

Sistema taip pat buvo sukurta tam, kad sukčiai liktų atokiau, todėl ekosistema būtų patikimesnė ir prekybininkams.

Didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria Monetha, yra tas pats, su kuriuo susiduria visa „blockchain“ ekosistema. Plačiajai visuomenei reikia demistifikuoti kriptovaliutas ir pašalinti jų siejamą su nusikalstamu elgesiu.

Sistema nėra be trūkumų. Kadangi „Trust Rating“ sistema taikoma prekybininkams, ji atskirai neapima produktų. Tai gali sukelti produktų kokybės problemų slinkimą, tačiau ateityje patobulinus platformą, gali būti įtraukti produktų įvertinimai.

Nors jų dar nepavyko rasti, tačiau vertinimo sistemoje gali būti spragų, leidžiančių prekybininkams ar klientams pasinaudoti sistema. Tai pasakė, kol „Monetha“ komanda greitai reaguoja į bet kokias tokias spragas, sistema turėtų išlikti saugi ir atspari.

MTH žetonas

Monetha atliko ICO 2017 m. Rugpjūtį, surinkdama maždaug 37 milijonus dolerių, parduodama 200 milijonų žetonų, kurių vidutinė kaina buvo 0,19 USD. Per kelis mėnesius po ICO žetono kaina nukrito iki maždaug 0,05 USD. Jis susibūrė 2017 m. Gruodžio mėn. Ir 2018 m. Sausio 11 d. Pasiekė visų laikų rekordą – 0,566 USD.

2018 m. Meškų rinkoje jis stabiliai judėjo žemiau ir 2018 m. Rugsėjo mėn. Sumažėjo žemiau 0,02 USD. Nuo to laiko jis šiek tiek atsigavo ir nuo 2018 m. Lapkričio 13 d..

Binance MTH

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite „MTH“ žetonus

Beveik visa MTH žetonų prekybos apimtis yra Binance biržoje, nors ji yra prieinama keliose kitose mainų platformose, tokiose kaip Mercatox, OKEx ir KuCoin. Neįmanoma įsigyti MTH su „fiat“ valiutomis, o visi pirkimai turi būti atliekami naudojant BTC arba ETH.

Kadangi MTH yra „Ethereum ERC-20“ pagrindu sukurtas prieigos raktas, jį galima laikyti bet kurioje su ERC-20 suderinamoje piniginėje.

Išvada

„Monetha“ prasidėjo kaip paprasti mokėjimo vartai, lyginantys su tokiais kaip „Paypal“, tačiau, pridėjus prekybininkų ir klientų peržiūros sistemą, kurią galima perkelti į bet kurią elektroninės prekybos parduotuvę, atrodo, kad tai yra stipresnis varžovas el. Pridėdamas pasitikėjimą pirkimais internetu, ji tikisi gauti daugiau nei 1 trln.

Nors yra ir kitų „blockchain“ platformų, susijusių su mokėjimais ir el. Prekyba, „Monetha“ yra unikali kovojant su pasitikėjimu ir skaidrumu el. Prekybos ekosistemoje. Jei jie gali sėkmingai tapti svarbiausiu elektroninės prekybos pasitikėjimo teikėju, jie gali tapti viena iš stipriausių „blockchain“ platformų.

Tačiau MTH valiutos stiprumas išlieka abejotinas, nes tai yra tik naudos ženklas. Kadangi tai naudinga tik Monetos ekosistemoje, ji turi mažiau vertės investuotojams, tačiau jei kūrėjų komanda ras būdą, kaip ją naudoti už Monetos ekosistemos ribų, tai gali greitai išplėsti vertę.

„Monetha“ yra unikalus projektas, kurį galima nuvertinti ir nuvertinti.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me