Naudokite šią strategiją, norėdami automatiškai subalansuoti savo šifravimo rinkinį

>

Kriptografijos portfelio balansavimo vadovas.

Portfelio balansavimas yra paprasta strategija, kurią įstaigos dešimtmečiais taiko tradicinėje finansų sistemoje. Milijardai investicinių dolerių panaudoja šį galingą būdą sumažinti riziką, derliaus vertę iš nepastovumo ir potencialiai padidinti grąžą.

Mūsų komanda turi visą telegramų grupę, skirtą portfelio balansavimui. Mes raginame jus prisijungti prie grupės čia.

Kaip subalansuoti portfelį

Norėdami geriau suprasti portfelio subalansavimo procesą, pažvelkime į paprastą pavyzdį iš praktinės situacijos.

Įsivaizduokite, kad jūsų portfelyje yra 4 skirtingos kriptovaliutos: BTC, ETH, XRP ir LTC. Dėl paprastumo pasakysime, kad mūsų tikslas yra išlaikyti vienodą kiekvieno iš šių kriptografinių išteklių vertę. Tai reiškia, kad kiekvienam turtui bus paskirta 25% arba „svoris“. Jei mūsų portfelio dydis būtų 100 USD, kiekviename iš šių 4 turtų iš esmės turėtume 25 USD.

Kai subalansuojamas tolygiai paskirstytas portfelis, jis grąžinamas į būseną, kurios kiekvieno turto vertė yra vienoda.

A pusiausvyra tada jūsų portfelis grąžinamas į pradinius norimus paskirstymus. Kadangi jūsų portfelis laikui bėgant keičiasi dėl jūsų turto kainos pasikeitimo, pusiausvyros balansas pakeis portfelį.

Pavyzdžiui, jei mūsų pavyzdiniame portfelyje LTC vertė nuo 25 USD iki 30 USD, o BTC vertė nuo 25 USD iki 20 USD. Dabar mes turime 30% savo portfelio LTC ir tik 20% savo portfelio BTC. Tai nebuvo pirminis 25% padalijimas, kurio iš pradžių norėjome. Todėl mes galime parduoti 5 USD iš savo LTC valdų ir perkelti šią vertę į BTC. Mūsų pavyzdinis portfelis vėl yra pradinis 25% paskirstymas kiekvienam turtui.

Periodinis balansavimas

Ši iliustracija parodo 24 valandų pusiausvyros periodą. Leidžiama, kad portfelio vertė sumažėtų 24 valandas. Per tą laiką kiekvieno turto paskirstymo procentai gali pasikeisti. Po 24 valandų atliekamas balansas, kad portfelis būtų suderintas su norimais paskirstymais.

Portfelio subalansavimas gali įvykti įvairiomis aplinkybėmis. Dažniausiai investuotojai naudoja periodinę pusiausvyros strategiją. Tai tiesiog reiškia, kad pusiausvyra vykdoma nuosekliu laiko tarpu. Kripto erdvėje tai gali būti kiekvieną savaitę, dieną ar net valandą. Nors tradicinėje finansų sistemoje yra linkę naudoti ilgesnius balansavimo laikotarpius, pvz., Metus, kriptovaliutų rinkos yra kur kas nepastovesnės, todėl įmanoma įgyvendinti trumpesnius laikotarpius. Išsamiuose tyrimuose nustatėme, kad aukšto dažnio pusiausvyros palaikymas gali padidinti grąžą, kai atliekamas skysčių biržoje su mažais mokesčiais. Šį tyrimą galite pamatyti čia:

Aukšto dažnio balansavimo analizė – nauja kriptografinio portfelio valdymo strategija

Pusiausvyros pusiausvyros strategijos nustatymas

Pradėti naudoti pusiausvyrą gali būti sudėtinga, kai tai daroma rankiniu būdu. Norint apskaičiuoti kiekvieną sandorį, kurį reikia rankiniu būdu atlikti biržoje, reikia tikslumo, kantrybės ir laiko. Paprasčiausias būdas subalansuoti savo portfelį yra naudoti „Shrimpy“ programą. „Shrimpy“ yra pusiausvyros palaikymo programa kriptovaliutų rinkai. Norint nustatyti, reikia tik kelių minučių, todėl pereikime žingsnius, kad įgyvendintume savo pirmąją pusiausvyros strategiją.

Užsiregistruokite „Shrimpy“

Sukurkite „Shrimpy“ paskyrą apsilankę https://www.shrimpy.io/ ir spustelėdami Registruotis.

Prisijunkite prie „Shrimpy“

Prisijungę prie „Shrimpy“, spustelėję pradines skaidres, kuriose paaiškinta programa, rasite pirmiau pateiktą puslapį. Įvesties laukeliuose pasirinkite biržą, kurią norite prijungti, ir įveskite galiojančius API raktus, kuriuose įgalinti prekybos leidimai. Išsamius vadovus, kaip pasiekti kiekvieno mainų API raktus, rasite čia.

Dabar duomenys bus užpildyti informacijos suvestinėje.

Pasirinkite portfelį

Sukurkite naują portfelį Portfelis skirtuką pasirinkdami Sukurkite naują aplanką.

Pridėkite turtą prie savo portfelio

Naudojant Pridėti turtą mygtuką, pasirinkite turtą, kurio norėtumėte savo portfelyje.

Pasirinkite „Portfelio paskirstymas“

Norėdami pasirinkti kiekvieno turto, kurį norite išlaikyti savo portfelyje, procentą, naudokite slankiklius arba įvesties laukelius. Kai pasirinksite Sutaupyti paskirstymui pasirinkite pusiausvyros periodą, kuris tinka jūsų portfelio strategijai.

Paskirkite savo portfelį

Naudoti Pusiausvyra dabar mygtuką, kad nedelsdami įvykdytumėte pusiausvyrą. Kai paspausite mygtuką, „Shrimpy“ paskirstys portfelį norimiems paskirstymams, nurodytiems jūsų portfelio skirtuke. Po pirminio paskirstymo kiekvieną kartą spustelėdami Pusiausvyra dabar mygtuką, jis paskirstys jūsų paskirstymus, kad vėl atitiktų norimus paskirstymus.

Sveikiname! Jūs sėkmingai įvykdėte savo pirmąjį portfelio balansą! Kompensacijos ir toliau bus vykdomos nuosekliai, atsižvelgiant į jūsų portfelio nustatymuose nustatytą laikotarpį.

Papildomas skaitymas

Kaip sukurti įvairų šifravimo aplanką naudojant „Coinbase Pro“

Portfelio balansavimo kriptografijoje dokumentas

Kriptografijos vartotojai, kurie įvairina, veikia geriau

„Shrimpy“ prideda „Crypto“ socialinius aplankus

Apie krevetes

Krevetės yra automatinis kriptovaliutų balansavimo įrankis, leidžiantis vartotojams automatizuoti savo strategiją tik keliais paspaudimais. Stebėkite kitus mūsų socialinės programos vartotojus, patikrinkite strategijas ir stebėkite savo portfelį mainuose.

„Shrimpy’s Crypto Trading“ API yra debesų pagrindu sukurtas sprendimas kriptovaliutų kūrėjams. „Shrimpy Developer“ API integravimas suteikia prieigą prie 16 biržų, vienodų prekybos taškų, produkto mastelio keitimo ir vartotojų valdymo..

~ Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me