Naujos tendencijos: penkios valiutos, kurias reikia stebėti 2018 m

Renkantis kriptovaliutas, į kurias investuosite šiais metais, svarbu atsižvelgti į tai, kokios bus pagrindinės tendencijos ir kur pramonė eis iš čia.

Mes apibūdinome keletą tendencijų, kurios, mūsų manymu, daro didelę įtaką, ir kelis projektus, kurie iliustruoja idealų šių koncepcijų įgyvendinimą. Taigi skaitykite mūsų pasiūlymus, kurias penkias kriptovaliutas stebėti 2018 m.

Šiame sąraše vengsime tų, kurie patenka į 10 geriausių rinkos ribų, ir sutelksime dėmesį į tuos, kurie turi daug erdvės augti.

Privatumas „Blockchain“ pasaulyje

Kai IRS ir kitos vyriausybinės agentūros visame pasaulyje kuria „blockchain“ analizės technologijas, investuotojui tampa vis svarbiau sutelkti dėmesį į privatumą kaip į pagrindinį klausimą.

Ne tik taksistas kelia susirūpinimą, bet ir vagys gali naudoti panašius metodus, kad nustatytų didelius kriptovaliutos puodus, į kuriuos reikia nukreipti. Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios mes laikome duris ant vonios kambario prekystalių, privatumas yra tik pagrindinė žmogaus teisė ir, kai daugiau žmonių patenka į „blockchain“ investicijas, jie ieškos privatumo galimybių.

PIVX

„PIVX“ privatumo monetų apžvalga

Vaizdo šaltinis: pivxmasternode.org

PIVX yra šiek tiek naujas „blockchain“, pagrįstas nusistovėjusia ir gerai patikrinta X11 technologija. Tai taip pat pirmoji ir šiuo metu vienintelė kriptovaliuta, kuri tuo pačiu metu palaiko absoliučią privatumą ir įrodymą apie akcijų paketą.

Jis ne tik yra privatus, bet ir palaiko „Zero Coin“ protokolą ir jį visiškai atitinka, kuris yra labai specifinis standartų rinkinys, apibūdinantis, kaip veiktų teoriškai tobula privatumo valiuta..

Tačiau PIVX nėra be trūkumų. Pvz., Jei norite atlikti kalnakasybos įrodymą, negalėsite naudotis privatumo funkcijomis, nes šios dvi dar nesuderinamos.

Privatumo funkcija veikia kaldinant antrinę valiutą, vadinamą ZPIV apie tai galima galvoti kaip apie kazino žetonus. Kai išsiųsite ZPIV, jis į paskirties vietą atvyks kaip įprasti PIVX žetonai. Tiek PIVX, tiek ZPIV žetonus galite laikyti toje pačioje piniginėje, tačiau šiuo metu ZPIV žetonų negalima naudoti.

Ši valiuta taip pat siūlo pagrindinius mazgus. Tačiau dabartinėms kainoms norint dalyvauti, reikia didelių pradinių investicijų, viršijančių 100 000 USD. Daugelis pranešimų rodo, kad valdant pagrindinį mazgą nėra daug daugiau atlygio nei vien tik statymas.

Be šių nedidelių problemų, PIVX turi specialų sekėją ir labai saugų tinklą, kuris turėtų patenkinti kiekvieno, siekiančio visiško privatumo ir pakankamai geros parduotuvės vertės, poreikius..

Rampos į kriptografinę magistralę

Svarbus ateinančių metų klausimas yra vadinamasis kripto valiutos padidėjimas. Kaip apibūdino Andreas Antonopoulos, „on-ramp“ yra paslauga, leidžianti paprastiems žmonėms iškeisti į kriptovaliutą kažką, pavyzdžiui, „fiat“ valiutą. Kai daugiau žmonių nori patekti į kosmosą, rampos taps vis kritiškesnės.

Šiai kategorijai pasirinkome du įdomius kriptovaliutų projektus.

Celcijus

„Celcius“ skolinimo tinklas

Vaizdo šaltinis: celsius.network

Celsijaus siekia tūkstantmečiams ir kitiems jaunuoliams teikti visas finansines paslaugas, kurios dažnai nėra prieinamos dėl jų kredito istorijos stokos arba kitaip tradicinės bankų sistemos tiesiog ignoruojamos.

Celsijaus laipsnis leis vartotojams skolintis ir „fiat“ valiutą, ir skolinti kriptovaliutą. Platforma veikia skaidriai. Skirtingai nei bankas, tai leidžia jo vartotojams labiausiai pasinaudoti sistema suteikiant paskolas su mažomis palūkanomis ir taupant dideles palūkanas.

Pasak jo vyriausiojo investuotojo Alekso Mašinskio, nurodytas projekto tikslas yra įtraukti kitus 100 milijonų žmonių į „Ethereum“ (kuriuo remiasi Celsijaus laipsnis). Norint gauti narystę platformoje, reikalingi Celsijaus ženklai, todėl jie gali tapti gana populiarūs.

Brangakmeniai

Brangakmeniai decentralizuotas mechaninis turkas

Vaizdo šaltinis: gems.org

Be pinigų naudojimo kriptovaliutai pirkti ar paskolinti, kas būtų, jei kas nors pasaulyje galėtų juos uždirbti atlikdamas paprastas užduotis internete? Tai tikslas už Brangakmeniai projektas, kurio tikslas būti „Amazon Mechanical Turk“ programos konkurentu.

Kaip tai veikia, prašytojai, kuriems reikalingi žmogaus užpildyti mikrokarteliai, gali pasiūlyti darbą per brangakmenius. Tada vartotojai, atlikdami užduotis, apdovanojami brangakmenių kriptovaliuta.

Tai gali ne tik veikti kaip pajamų šaltinis, bet ir pasirodyti esanti labai svarbi perona ir įžanga, nes ji leidžia vartotojams uždirbti žetonus, o ne jų pirkimą..

Naujos ekonomikos kūrimas naudojant „Blockchain“

Artimiausioje ateityje visiškai naujos ekonomikos bus įdomus kriptovaliutos aspektas. Anksčiau nepatikimas turtas ir neišperkama galia staiga gali būti parduodami „blockchain“ ir pasauliniu mastu.

Golemas

„Golem“ decentralizuotas super kompiuteris

Vaizdo šaltinis: golem.network

Vienas ypač įdomių to pavyzdžių yra „Golem“ projektas. „Golem“ yra platforma, kurioje žmonės gali parduoti savo nepanaudotą skaičiavimo galią prašytojų tinklui.

Pavyzdžiui, Holivudo studija, kuriai reikia pateikti milijonus aukštos raiškos 3-D animacijos kadrų, gali užuot investavęs turtus į aparatūrą, kuri greitai pasensta, išsinuomoti skaičiavimo galią iš „Golem“ tinklo.

Ši galia taip pat galėtų būti naudojama neribotam projektų variantui. Kitas pavyzdys galėtų būti medicinos tyrimai, moksliniai tyrimai ir netgi kriptovaliutų kasyba.

„Golem“ platforma bus paleista vėliau šiais metais, o speciali gerbėjų bazė šiek tiek sukasi, kad jų sistemos veiktų ir pradėtų parduoti ar nuomoti savo skaičiavimo galią.

Augs lanksčių mainų poreikis

Didėjant kriptovaliutų skaičiui, didės ir poreikis jomis keistis. Tokios interneto svetainės kaip „Shape Shift“ ir „Changelly“ išaugo ir uždirba nemažą pinigų savininkams.

Taip yra dėl to, kad investuotojai nori saugių ir greitų būdų pakeisti vieną kriptovaliutos rūšį į kitą, nerizikuodami patys save atskleisti biržoje. Mainai, kurie gali būti įsilaužėlių taikiniai, pavyzdžiui, kas įvyko su „Youbit“ mainų įsilaužimu Pietų Korėjoje.

Kai kurios paslaugos, tokios kaip „Shape Shift“, veikia taip, kad nuolatos didina mokesčius arba keičia įspėjimus be perspėjimo, tačiau pradeda rodytis kitos platformos, kurios ne tik yra paprastesnės savo mainų taisyklėse, bet ir suteikia galimybę normaliems žmonėms investuoti ir uždirbti kas iš esmės yra dividendai tik už jų žetono laikymą.

Flyp.Me

„Flyp.me“ prekybos platforma

Vaizdo šaltinis: flyp.me

Vadinami mainai, apie kuriuos šiandien norėtume pakalbėti Flyp.Me. Nuo pat jos paleidimo paslauga tolygiai padidėjo, nes ji paskelbta jo svetainėje ir ją galima stebėti „blockchain“. Svetainė turi labai paprastą dviejų procentų mokestį ir leidžia atlikti labai mažus mainus.

Šiuo metu jis palaiko 15 kriptovaliutų, įskaitant anksčiau minėtą PIVX. FYP žetono turėtojai turės teisę į ketvirtinius dividendus, lygius 50 procentų svetainės uždirbtų valiutos keitimo mokesčių. Keitimo dividendai mokami eteryje ir automatiškai pervedami į piniginę, kurioje yra žetonas.

Nors „Flyp.Me“ gali pasirodyti ne pati populiariausia, verslo modelis yra įtikinamas, nes žetono turėtojai beveik neabejotinai norės naudoti „Flyp.Me“ savo mainams, nes iš esmės patys mokės dalį mokesčio..

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me