Neblio (NEBL) apžvalga: Įmonių blokų grandinės sprendimų platforma

„Neblio“ (NEBL) yra projektas, kuriame kuriamas atvirojo kodo įmonės „blockchain“ sprendimas.

Šis sprendimas bus saugi ir paskirstyta platforma, kurioje įmonės galės kurti savo programas. Neblio prisijungia prie ilgo kitų projektų, kurie dirba panašiuose įmonių „blockchain“ plėtros tinkluose, sąrašo.

Ar tiek daug alternatyvų, ar jie tikrai gali konkuruoti??

Šioje „Neblio“ apžvalgoje mes nuodugniai išnagrinėsime projektą, įskaitant jo technologijas, naudojimo atvejus ir vykdomą plėtrą. Mes taip pat išanalizuosime didesnio NEBL žetonų pritaikymo ilgalaikėje perspektyvoje galimybes.

Kas yra Neblio?

Neblio yra projektas, veikiantis kaip „Blockchain as a Service“ (BaaS) platforma, daugiausia dėmesio skiriant įmonės klientams. Viena iš pagrindinių „Neblio“ blokų grandinės savybių yra patogumas naudotis visiems.

Kas yra Neblio

Neblio apžvalga. Šaltinis: Neblio svetainė

Tai apima kūrėjus, klientus ir vartotojus. „Neblio“ pasiekia šį paprastumą naudodamas „RESTful“ API, kurios veikia kaip tiltai susiejant „Neblio“ blokų grandinėje sąveikaujančias programas. Šiuo metu kūrėjams yra prieinamos API aštuoniomis skirtingomis programavimo kalbomis:

  • „Java“
  • PHP
  • „Javascript“
  • Rubinas
  • Eik
  • „Python“
  • C #
  • C tikslas

Platforma buvo sukurta taip, kad kuriant programas būtų galima naudoti bet kurią iš šių programavimo kalbų, o jos gali skelbti duomenis ir pateikti užklausą „Neblio“ blokinei grandinei per API. Dėl to „Neblio“ lengva naudoti, nes kūrėjai gali naudoti bet kokią jiems labiausiai žinomą kalbą, o ne mokytis naujos kalbos, tokios kaip „Solidity“, „Ethereum“..

Tai labai praplečia kūrėjų, kurie gali koduoti „Neblio“ blokų grandinės programas, grupę.

Neblio technologija

„Neblio“ yra „Proof-of-Stake“ („PoS“) blokų grandinė, kurios turėtojai apdovanojami už monetas. „PoS“ mechanizmas buvo pagrįstas ne „Peercoin“, su tam tikrais pakeitimais, kad būtų išvengta manipuliavimo tinklu ir žaidimų. Pirmasis pakeitimas yra tas, kad norint statyti nereikia minimalaus NEBL kiekio.

Buvo atliktas antras monetų, kurios turi būti laikomos 24 valandas, termino pakeitimas. Kūrėjai taip pat pakeitė akcijų išmoką iki 10% kasmet. Neblio naudoja „Scrypt“ maišos algoritmą, kurį „Litecoin“ (LTC) naudoja saugodamas savo tinklą.

Neblio Stakingas

Įsikišęs į Neblio piniginę. Vaizdas Šaltinis

Neblio buvo unikalus tuo, kad, pasak įkūrėjų, jis buvo sukurtas „slaptu režimu“. Iš esmės tai reiškia, kad Neblio buvo sukurtas slaptai ir buvo paleistas be fanfarų.

Neblio komandos nariai

„Neblio“ komandą sudaro nariai, turintys programinės įrangos kūrimo, „blockchain“ ir verslo patirties. Įkūrėjas ir pagrindinis kūrėjas yra Edwardas Smithas. Jis turi daugiau nei 7 metus programinės įrangos kūrimo įmonėms, įskaitant „Capital one“ ir „Cisco“. Jis turi CS laipsnį Gruzijos technologijos institute.

Antrasis įkūrėjas yra Ann Jackson. Ji turi MBA Senojo Dominiono universitete ir verslo administravimo mokslų bakalaurą Virdžinijos universitete. Prieš įkūrusi Neblio, ji 6 metus dirbo „Hewlett Packard“, vykdydama daugybę operacijų ir rinkodaros vaidmenų.

Neblio komandos nariai

Neblio komandos nariai

Prie jų prisijungia Yuval Amar, kuris yra rinkodaros patarėjas. Jis turi daugiau nei 12 metų internetinę rinkodarą tokiose srityse kaip nekilnojamasis turtas, fitnesas ir verslo intelektas. Neblio taip pat turi du kūrėjus, būtent: Riley Stockton ir Samer Afach.

Riley yra duomenų mokslininkė ir turi matematikos bakalauro laipsnį, turinti trejų metų patirtį tiek „front end“, tiek „back-end“ kūrime. Jis taip pat buvo kūrėjas nebliostatai. Samer turi atominės ir dalelių fizikos daktaro laipsnį ir turi tinklo saugumo ir serverių valdymo patirties.

Neblio taikymo srities projektui atrodo, kad pagrindinės komandos dydis yra šiek tiek nedidelis. Nors nuo ICO jie padvigubino savo dydį, jiems reikės daugiau talentų, kad galėtų pasiekti savo tikslus. Tai gali pasikeisti, kai einame į 2019 m., Nes atrodo, kad Neblio aktyviai ieško plėtros ir operacijų talentų prisijungti prie komandos.

Kalbant apie bendravimą su bendruomene, Neblio turi oficialus tinklaraštis kur jie pateikė keletą savo plėtros atnaujinimų. Tačiau jie yra daug aktyvesni „twitter“ paskyra kai kalbama apie skelbimus ir pan.

Unikalūs „Blockchain“ žetonai

Kaip ir „Ethereum“ ERC-20 ir ERC-721 standartai, „Neblio“ blokinėje grandinėje galima sukurti žetonus. Komanda išleido šį sugebėjimą slaptuoju režimu ir 2017 m. Gruodžio mėn. Žetonai yra pagrįsti „Neblio Token Protocol-1“ (NTP1). Šie NTP1 žetonai gali būti naudojami metaduomenų saugojimui ir turi visas tas pačias funkcijas kaip keičiami žetonai, įskaitant išmaniosios sutarties funkcionalumą.

Mokesčiai už NTP1 žetonų perdavimą perduodami NEBL suinteresuotiesiems subjektams, suteikiant jiems didesnę paskatą statyti. Kadangi nėra minimalaus NEBL, reikalingo norint gauti premijas, kiekvienas turėtojas turi paskatą statyti savo NEBL žetonus.

Tikimasi, kad mokesčiai didės kartu su tinklo naudojimu, o tai ateityje gali sukelti didelius NEBL mokėjimus. Tiesą sakant, padidėjusios premijos iš mokesčių buvo viena iš priežasčių, kodėl buvo sukurtas pirmasis NTP1 žetonas, vadinamas „Trifid“.

„Trifid“ (TRIF)

„Trifid“ buvo sukurtas kaip „Neblio“ blokų grandinės mokėjimo ženklas. Motyvai yra tai, kad dėl stipraus NEBL žetono naudos vartotojai greičiausiai to neišleis, todėl kaip sandorio valiuta reikėjo kitokio žetono. Turėdami TRIF žetonus, vartotojai turi sandorio valiutą, leidžiančią jiems laikyti ir laikyti savo NEBL.

TRIF žetonai buvo nuleisti NEBL turėtojams 100: 1 santykiu. Komanda tikisi, kad tai padidins TRIF naudojimą.

Cred (LBA) ir Acre

Neblio partnerystė finansų rinkose prasidėjo nuo „Cred“ ir neseniai plėtėsi įtraukiant „Acre“. Kreditas dabar siūlo lengvą prieigą prie kredito per savo LBA žetoną, o Akras leidžia bet kam pradėti investuoti į kriptografiją vos už 10 USD. Abiejose finansų rinkose sparčiai augant, šios platformos suteikia „Neblio“ ilgalaikį augimo potencialą.

Potion Owl (PTN)

Įkurta 2014 m., „Potion Owl“ yra sveikatos priežiūros įmonė, įsikūrusi Kingstone, Jamaikoje. Vartotojai susiduria su funkcijomis, kurios sujungia pacientus, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus ir draudimo bendroves, prie „Neblio“ blokų grandinės.

Potion Owl žetonas (PTN) yra į pacientą orientuotas žetonas, kuris padeda pacientui lengviau bendrauti su paslaugų teikėjais. Kingstone visi 354 sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, kurie yra „Potion Owl“ klientai, sutiko įgyvendinti PTN prieigos raktą.

Potion Owl ekosistema

Neblio Potion Owl ekosistemoje. Vaizdas Šaltinis

Šie žetonai bus pirkti atviroje rinkoje, tačiau „Potion Owl“ dirba kaip tarpininkas su savo klientais, kad būtų lengviau pirkti. PTN prieigos rakto kaina bus pagrįsta rinkos kaina, o žetonas bus naudojamas pažangioms sutartims valdyti. Pradinis vartojimo atvejis yra receptų pirkimas ir paruošimas, duomenys užkoduoti virš „Neblio“ blokų grandinės.

Privatumo apsauga užtikrinama naudojant „blockchain“ technologiją, o recepto klastojimo ir draudimo sukčiavimo atvejų žymiai sumažėjo.

„Potion Owl“ planuoja per 6 mėnesių laikotarpį išplėsti savo programą visose 28 Karibų salose. Tikimasi, kad tai padės sukurti stiprią bendruomenę ir nebrangią sveikatos priežiūros sistemą visame regione.

Plėtra & Gairės

Vienas iš geriausių būdų, norint sužinoti, kiek projekto metu atliekamas tikrasis darbas, yra pažvelgti į jų „GitHub“ veiklą. Stebėdami saugyklos įsipareigojimų skaičių, galite apytiksliai suprasti, koks kodas iš tikrųjų yra gaminamas.

Jei pereisime prie Neblio GitHub saugykloje matome, kad jie vis dar atrodo gana aktyvūs. Atrodo, kad komanda buvo gana aktyvi šių metų spalio ir rugsėjo mėnesiais.

Neblio GitHubas įsipareigoja

„GitHub“ įsipareigoja dviem populiarioms saugykloms. Vaizdas per „GitHub“

Jei palygintume tai su kitais projektais, tu, Neblio užeina pagal 72 įsipareigojimus per pastaruosius 12 mėnesių. Tai padaro juos tik tarp „Ether Zero“ ir „Bitcoin Cash“.

Atrodo, kad 2019 m. Kelių žemėlapis yra gana retas. Savo svetainėje jie pareiškė, kad 2019-ieji yra „Iteratyvių inovacijų & Priėmimas pramonėje “. Jie tik teigia, kad jie išplės savo įmonės technologijų pristatymą.

NEBL žetonas

Paleidus maitinimo tinklą 2017 m. Liepos 21 d., Išankstinis NEBL žetonų pardavimas prasidėjo 2017 m. Rugpjūčio 6 d. pagrindinių kūrėjų pirkti žetonus per ICO. Per ICO buvo parduota tik 12 milijonų žetonų, kurių kaina buvo 0,2032 USD, o dauguma likusių žetonų buvo sudeginti. Šiuo metu bendra NEBL pasiūla yra kiek daugiau nei 14,6 mln.

Binance NEBL

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite „HOT“ žetonus

NEBL žetonas pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 58,99 USD 2018 m. Sausio 9 d., Tačiau, kaip ir visos kitos kriptovaliutų rinkos, nuo to laiko jis smarkiai krito ir 2018 m. Gruodžio pabaigoje išlieka prislėgtas. Į 2019 m. Prekiaujama 1,22 USD, kuris vis dar yra 6 kartus didesnė už ICO kainą, todėl ankstyvieji investuotojai buvo labai gerai apdovanoti.

Didžioji „Neblio“ prekybos apimtis yra „Binance“, nors ji taip pat prieinama „KuCoin“, „Cryptopia“ ir „HitBTC“..

„Neblio“ žetonų saugojimui galite naudoti „Orion“ internetinė piniginė, arba vieną iš darbalaukio piniginių, skirtų „Windows“, OSX ir „Linux“.

Išvada

Nepaisant palyginti nedidelio komandos dydžio, 2018 m. Jie sugebėjo įvykdyti savo vystymosi gaires. Jei jie sugebės tinkamai užpildyti užimtas pozicijas, jie galėtų būti gerai pasirengę eiti į 2019 m..

Vienas rūpestis yra susijęs su projekto rinkodaros strategija. „Neblio“ blokų grandinė buvo sukurta ir paleista su mažai fanfaromis ir nuo to laiko nebuvo labai aktyvi. Kita vertus, NTP1 projektai yra labai patyrę reklamoje, ir to gali pakakti, kad Neblio būtų išgelbėtas nuo jos pačių neskelbimo..

Dar viena projekto stiprybė yra didžiulė nauda. Turėdamas 10% metinę grąžinamą pelną, Neblio yra viena stipriausių monetų šiuo atžvilgiu. Gali būti, kad kai kurie stambūs investuotojai galėtų įsikišti ir pasinaudoti dideliu statomu atlygiu. Taip pat įmanoma, kad didelė įmonė galėtų nusipirkti didelius NEBL kiekius, jei planuoja sukurti NTP1 prieigos raktą.

Sparčiai besitęsiant plėtrai ir jau įrodžius, kad produktas veikia, „Neblio“ gali būti pasirengęs 2019-ųjų metų išsiveržimo metams. Akivaizdu, kad bendras kriptografijos nepaklusnumas sustabdė kainą, tačiau jei tai pasikeis, tai įmanoma gali būti atnaujintas susidomėjimas NEBL.

Paveikslėlis per „Fotolia“ & Neblio

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me