Nežudyk savęs, tai vis dar ankstyvojo įvaikinimo etapas

Ar vis dar nešiojate apverstą telefoną ar įsikišate kasetę į denį, kai slystate už vairo rytiniam važiavimui? Jei taip, yra tikimybė, kad galite nukristi į dešinę dešinę Technologijos priėmimo kreivės pusę, meiliai vadinamą „atsilikimu“.

Apie ką mes kalbame?

Yra gerai žinoma varpų kreivė, iliustruojanti įvairius etapus, kai naujoji technologija ateina į sceną ir galiausiai įsiskverbia į didesnę rinką.

Priėmimo kriptografijos etapai

Kur kreivėje yra kriptovaliuta?

Mažas procentas labai anksti priimančiųjų yra žinomi kaip „novatoriai“ ir sudaro tik apie 2,5% gyventojų, o „atsilikėliai yra paskutiniai 16%.

Taigi … kur jūs įsivaizduojate, kad esame visuomenė, kalbant apie šį keistą naują vaiką, vadinamą kriptovaliuta, ir ar esate pasirengęs kitam kvantiniam šuoliui į priekį?

Kur kriptovaliuta sėdi dabar

Tiesa, šio straipsnio klavišus paspaudžia žmonės, kurie yra labai mažos inovacijų fazės dalis, todėl kripto mums atrodo kaip sena skrybėlė, tačiau kai mes atsitraukiame ir apsižvalgome, tai labai, LABAI jaunas kūdikis.

Pagalvokite apie tai kaip apie 1994 metų eros internetą, kuriam būdingi 56 tūkst. Modemų moduliai ir „Microsoft“ pagrindinis puslapis, kuris atrodė panašus į žemiau esantį paveikslėlį. Ar norite, kad tada kompanijoje buvote nuskandinę kelis tūkstančius dolerių?

Ankstyvasis „Microsoft“ pagrindinis puslapis

„Microsoft“ ankstyvasis tinklalapis

Norint dar labiau nuversti punktą namo, „Facebook“ ir „Twitter“ dar nebuvo dešimtmečio laiko.

Atsižvelgiant į technologinio paspartėjimo būseną, tikėkitės, kad ekvivalentiškos megakriptovaliutos kompanijos paaiškės per mažiau nei penkerius metus. Jau turime daugiau nei tūkstantį oficialių skaitmeninių monetų variantų, kuriuos visus skatina tie, kurie nemato ribų šiame drąsiame naujame decentralizuotame pasaulyje.

Šiuo metu problema yra ta, kad laukas yra toks perkrautas, kad tai tarsi skaitmeninis žaidimas „Prisegti uodegą ant asilo“, bandantis išsiaiškinti, kurie iš jų gali turėti tai, ko reikia norint išgyventi ir klestėti ilguoju laikotarpiu..

Tai yra Ne pirmoji finansinė revoliucija

Maždaug prieš 20 000 metų nebuvo pinigų.

Galų gale izoliuotos žmonijos gentys sukūrė neapdorotą knygą, kad galėtų sekti, kiek jakų mėsos Gruntas skolingas Growlui po sėkmingos medžioklės. Tai veikė tol, kol gentys pradėjo susidurti viena su kita, visiškai skirtingais knygos metodais.

Maždaug prieš penkis tūkstančius metų mes aptikome idėją naudoti auksą kaip vertės perdavimo priemonę, kuri yra įdomi, nes metalas pats savaime nesuteikia daug funkcionalumo. Ji turi ir turi vertę tik dėl to, kad jos yra mažai. Jis taip pat sunkus ir kažkaip nepatogu nešiotis daug jo.

Kai atėjo 1600-ieji, kai kurie mąstytojai iškėlė mintį, kad turėtume pereiti prie popierinių sertifikatų, kurie įrodytų, kad tam tikras aukso kiekis buvo kažkur paslėptas. Žmonės prarado protą dėl šio radikalaus pasiūlymo, ir prireikė dar 400 metų, kol pasaulinis valiutos rezervas (JAV doleris) pagaliau nukrito nuo aukso standarto.

Tobulėjant technologijoms, įsisavinimas vyksta eksponentiškai greičiau. Pagalvokime, kad prireikė dešimtmečių, kol telefono ir namų ūkio elektra pasiekė 60% gyventojų.

Dabar viskas vyksta daug greičiau.

Šiandien gimę vaikai užaugs gana patenkinti kriptovaliutos, kaip teisėtos finansų sistemos, idėja.

Kur kriptovaliuta sėdi dabar

Investicijos į tokią valiutą kaip JAV doleris dėl nuolat devalvuojančio infliacijos poveikio yra beprasmiškumo pratimas. Yra didesnė nei vidutinė tikimybė, kad per kelerius metus ji bus verta mažiau (atsižvelgiant į perkamas prekes ir paslaugas) nei dabar.

Ekonomisto kainodara

Einame daug

Bet šis kriptovaliutos dalykas yra pradeda jaustis kaip tikroji investavimo strategija, ypač atsižvelgiant į stratosferinį Bitcoin kainos kilimą nuo jo sumanymo.

Jis pradėjo gyvenimą, kurio vertė buvo tik centai už monetą, išaugo beveik 20 000 USD, o dabar gerokai atsitraukė į 5000 USD. Patikėkite, per tą bėgimą buvo sukurti milijonieriai.

Nors jūsų biudžetas šiuo metu gali būti pernelyg brangus „Bitcoin“, biržose oficialiai prekiaujama daugybe alternatyvių monetų (vadinamų altkoinais)..

Žinoma, turėtumėte investuoti tik tuos pinigus, kuriuos galite sau leisti prarasti. Per daug netikrumo reikia panaudoti vaikų koledžo fondui, šio mėnesio hipotekai ar maisto ir dujų pinigams.

Mokėjimas už ateitį

Gal niekada apie tai negalvojai, bet štai kas nutinka, kai investuoji į kriptovaliutą – be to, kad naudojatės galiausiai mažiausia galimybe tapti purvinu turtu.

Jūsų atliekamos investicijos suteikia apyvartinių lėšų pramonei ne tik sukurti sudėtingesnes jūsų mėgstamos monetos versijas, bet ir sukurti visiškai naujus produktus. Šiuo metu „Bitcoin“ rinkos kapitalizacija siekia maždaug 112 milijardų dolerių. Tai nėra nereikšmingas skaičius!

Nors atrodo, kad „Bitcoin“ yra sutelktas į kriptovaliutą, tokia įmonė kaip „Ethereum“ (antra pagal dydį kriptovaliuta) nuėjo kita linkme, pateikdama „blockchain“ platformą, kurioje kūrėjai gali sukurti bet kokią programą, kurią tik gali įsivaizduoti. Čia kuriama ateitis ir visa tai įdomu.

Esmė

Kai nauji pinigai į kriptovaliutų industriją plūsta tiek per individualius investuotojus, tiek į ateitį galvojančias korporacijas, tokias kaip IBM, galite tikėtis galimybių dalyvauti šiame bume įgis tokias formas, apie kurias niekada net nesvarstėme.

Pradėkite rimtai galvoti apie šį dalyką dabar, nes nenorite būti tas lėtas, kuris per vėlai ateina į šią revoliuciją.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me