Pagrindinis kriptografinių prekybos robotų vadovas [Atnaujinta 2020 m.]

>

Kripto prekybos robotai tapo aktualia tema milijonams kriptovaliutų vartotojų visame pasaulyje. Ieško būdų, kaip automatizuoti savo strategiją ir pralenkti rinką. Pirmą kartą panardinę pirštus į šią žavingą rinką, tikrai susidūrėte su nuorodomis į prekybos robotus. Siekiant palengvinti jūsų kelionę į kriptovaliutų prekybos robotus, šis išsamus vadovas bus jūsų galutinis šaltinis norint pradėti.

Baigę šį vadovą, jūs ne tik geriau suprasite, kodėl prekybos robotai yra naudingi, bet ir tai, kaip sukurti savo prekybos robotus, kurie prekybos robotai šiuo metu pirmauja rinkoje ir kokių apibrėžiančių funkcijų reikia ieškoti renkantis prekybos botas.

Siekdami toliau remti prekybos robotų rinką, mes sukūrėme didžiausią prekybos robotų entuziastų ir vartotojų bendruomenę savo „Telegram“ grupėje.. Prisijunkite prie mūsų telegramos atnaujinti visus dalykus, susijusius su prekybos robotais.

Nukopijuokite geriausius pasaulio prekybininkus

Šiuo metu yra tūkstančiai aktyvių prekybininkų, valdančių savo portfelį „Binance“. Šie prekybininkai yra vieni pažangiausių prekybininkų pramonėje.

Contents

Įvadas į prekybos robotus

Prekybos kriptovaliuta botas yra programinė įranga, automatiškai prekiaujanti biržose. Užuot rankiniu būdu įvedęs kiekvieną sandorį į biržą, prekybos botas gali pasiekti duomenis iš vartotojų mainų sąskaitos ir automatiškai atlikti sandorius. Procesas valdomas per kompiuterius, kurie suteikia žmonėms greičio ir tikslumo lygį.

Strategijos, kurias įgyvendina šie robotai, gali padaryti viską, pradedant prekyba, kuriant individualizuotas indeksavimo strategijas, ir baigiant realiuoju laiku vykdomu arbitražu biržose. Galimybių beveik nėra. Kiekvienas prekybos robotas paprastai įgyvendina prekybos strategiją, kuri remiasi algoritmais, kuriuos sukūrė programos kūrėjas.

Kaip veikia prekybos robotai

Kriptovaliutų prekybos robotai veikia, kai vartotojui suteikiama prieiga prie biržos duomenų. Kiekvienas vartotojas gali suteikti prieigą prie savo sąskaitos prekybos robotui, suteikdamas robotui savo viešąjį API ir API privatųjį (AKA slaptąjį) raktą. Šios dvi informacijos dalys yra naudojamos kaip būdas pranešti mainams, kad robotas turi jūsų leidimą pasiekti jūsų mainų sąskaitos informaciją.

API raktai

API yra būdas ne biržoje esančioms programoms ar paslaugoms prieiti prie duomenų ar funkcijų, esančių biržoje. Naudodamiesi šiomis API, prekybos robotai gali prašyti naujausių rinkos duomenų, atlikti prekybą vartotojui arba rinkti informaciją apie lėšų sumą vartotojo paskyroje. Prieiga prie vartotojo paskyros suteikiama tik tada, kai vartotojas aiškiai pateikia programai API raktus. Bet kuriuo metu prieigą galima atšaukti ištrinant biržos API raktus, užtikrinant saugų būdą visada kontroliuoti, kas ar kas gali pasiekti jūsų mainų paskyrą. Šiuos API raktus rasti kiekvienoje biržoje gali būti keblu, todėl naudokite pamokymai mūsų pagalbos centre naršyti susiejant savo mainų sąskaitas su prekybos robotais.

API raktų nustatymai

Prekybos robotų API raktai paprastai turi įvairius skirtingus nustatymus. Du pagrindiniai robotų prekybos nustatymai yra galimybė rinkti „Balanso“ duomenis iš jūsų mainų sąskaitos, taip pat galimybė „Prekiauti“. Kiekviena birža siūlo skirtingus šių dviejų parametrų valdymo lygius, tačiau prekybos botui turėtų būti įgalinti visi šių dviejų kategorijų nustatymai.

Atkreipkite dėmesį, kad jokiam prekybos robotui paprastai nereikia prieigos prie „Išimti“ lėšų. Jei prekybos robotui reikalinga ši prieiga, labai nesiryžkite pasitikėti šiuo prekybos robotu. Rezultatas gali būti, kad prarasite visas lėšas.

Prekybos robotų tikslas

Pagrindinis prekybos robotų tikslas yra automatizuoti veiksmus, kurie yra pernelyg sudėtingi, daug laiko reikalaujantys arba kuriuos žmonėms sunku atlikti rankiniu būdu. Šių užduočių rafinuotumas svyruoja nuo vienos prekybos strategijos automatizavimo vienoje prekybos poroje iki protingo prekybos tarp bet kurio turto, skirto įvairiam portfeliui, nukreipimo. Be nuolatinių pastangų kai kurie robotai gali leisti vartotojams įgyvendinti išsamią portfelio valdymo strategiją ir sutaupyti labai daug laiko. Užuot reikalaudami nuolatinio internetinio ryšio, kad rankiniu būdu sudarytumėte sandorius ir koreguotumėte savo portfelį, robotai gali perimti savo strategijos vykdymą dieną ar naktį..

Kokybiški prekybos robotai gali sutaupyti jūsų pinigų, nes siūlo patobulinimų, palyginti su rankiniu būdu įgyvendinama strategija. Robotai greičiau renka duomenis, tiksliau teikia užsakymus ir gali sugadinti skaičius greičiau nei bet kuris žmogus.

Kada naudoti prekybos robotus

Galimybės yra begalinės, kai kalbama apie robotus. Yra robotai pusiausvyrai palaikyti, portfelio valdymui, duomenų rinkimui, išmaniajam užsakymų nukreipimui ar bet kam kitam. Kad ir ką norėtumėte daryti, greičiausiai yra kažkas, kas tai daro.

Tai nereiškia, kad turėtume naudoti specializuotą robotą kiekvienai norimai užduočiai atlikti. Tiesą sakant, tai tikrai būtų daugiau darbo, nei tik patys. Tikslas yra rasti didelių užduočių, kurios sunaudoja daugiausiai laiko arba kurias sudėtingiausia įgyvendinti patiems. Šios užduotys yra tinkamos rinktis, kai reikia automatizuoti prekybinius robotus. Vis tiek galite rankiniu būdu atlikti retas ar lengvas užduotis.

Prieš pradėdami ieškoti roboto, pagalvokite apie jums sunkiausius prekybos kriptovaliuta aspektus. Apsvarstykite kiekvieną užduotį, kurią atliekate per dieną. Pateikite nedidelį sąrašą didžiausių užduočių, kurias norite automatizuoti, kad galėtumėte praleisti mažiau laiko su kriptovaliutų portfeliu.

Kad galėtumėte lengviau apgalvoti užduotis, kurias galima automatizuoti naudojant prekybos robotus, kituose skyriuose bus aprašyti įvairūs būdai, kaip prekybos robotai pagerina mus, žemus žmones. Apsvarstykite kiekvieną iš šių aspektų, kad rastumėte tinkamiausias užduotis automatizavimui.

Pasikartojančios užduotys

Pasikartojančios užduotys čiulpia. Darydami tą patį dar ir dar kartą, tai reiškia, kad atliekant šią užduotį sugaišite daugiau laiko nei reikia.

Įsivaizduokite, kad buvo realus būdas kopijuoti įklijuotą darbą. Iš esmės nukopijuokite ką tik atliktą darbą ir pakartokite jį kitą kartą.

Iš esmės tai darome su prekybos botu. Atlikdami darbą vieną kartą nustatydami jį su prekybos botu, galite tą darbą vėl ir vėl nukopijuoti iki laiko pabaigos. Būsite teisūs, jei jus jaudins tokia koncepcija.

Įsivaizduokite, kad skaitote Šis straipsnis kuris nustatė, kad 1 valandos pusiausvyros atstatymas istoriškai pranoko alternatyvius pusiausvyros dažnius. Dabar kiekvieną valandą norite subalansuoti savo portfelį. Tai reikštų kas 1 valandą, jums reikės apskaičiuoti kiekvieno jūsų portfelio turto procentą, nustatyti optimalius sandorius, realiai atlikti sandorius ir visą laiką likti internete. Būkime sąžiningi, tai neįmanoma užduotis. Net jei tai būtų įmanoma, bet kuris protingas žmogus išprotėtų dėl pakartojimo.

Botams nekyla problemų dėl kasdieniško pasikartojimo. Tiesą sakant, tai yra viena iš pirmųjų priežasčių, kodėl programinės įrangos inžinieriai automatizuos užduotį, šiuo atveju – pusiausvyrą. Vieną kartą sukurkite robotą ir amžinai automatizuokite savo portfelį. Nebėra pasikartojančių užduočių!

Tikslumas

Prekyba yra tikslumo žaidimas. Naujieji prekybininkai gali neprieštarauti netikslumui persikelti į pozicijas ir išeiti iš jų pagal užgaidą, tačiau, kai mes įgyjame patirties, daugelis prekybininkų pradeda suvokti tikslumo būtinybę. Kiekviena prekyba gali turėti įtakos, todėl atidžiai rinkitės sandorius. Botai neturi atsargumo sąvokos, tačiau yra tikslūs.

Panagrinėkime scenarijaus pavyzdį. Tarkime, kad norime parduoti DOGE, kai Bitcoin kaina pasieks tiksliai 100 000 USD. Tai darant rankiniu būdu, prireiks neįtikėtinų įgūdžių ir kantrybės. Rankiniu būdu įgyvendinant šią strategiją tikriausiai galų gale netektume žymės ir parduotume DOGE, kai „Bitcoin“ pasieks 100 010 USD. Tai nėra blogai, bet tai nebuvo strategija, kurią norėjome įgyvendinti. Mūsų netikslumas reiškė, kad galų gale nesilaikėme plano.

Tiksli strategija yra paprasta robotams. Robotas gali lengvai stebėti šios būklės rinką ir vykdyti prekybą, kai yra tiksliai laikas. Botai yra tikslus, greitai, ir patikimas šios rūšies vykdymo strategijai.

Laiko sąnaudos

Visi turi ką veikti – gyvenimas yra chaotiškas. Mes neturime laiko kiekvieną budėjimo akimirką būti prie kompiuterio ir užtikrinti, kad mūsų portfelis yra teisingas.

Viename iš ankstesnių pavyzdžių aptarėme portfelio balansavimą kas valandą. Tai pavyzdys, kai kiekvienam pusiausvyros palaikymui gali prireikti 15 minučių ar daugiau. Jei turite diversifikuotą portfelį, tai užtruks dar ilgiau. Tai ne tik pasikartotų, bet ir užimtų daug laiko. Nesuskaičiuojamos prekybos strategijos tokiu būdu yra sudėtingos.

Prekybos robotai nėra tokie kaip jūs. Jie neturi nieko geriau padaryti. Viskas, ką jie nori padaryti, yra įgyvendinti šias daug laiko reikalaujančias strategijas. Kadangi jie veikia kompiuteriais, skaičiavimai įvyksta akimirksniu, prekyba vyksta akimirksniu ir jie niekada nepavargsta. Daug laiko reikalaujančios užduotys tampa supaprastintos, kad jas nustatytumėte ir pamirštumėte. Automatizuoti daug laiko reikalaujančią užduotį galima sukonfigūravus kelis dalykus prekybos bote ir leidžiant prekybos botui įgyvendinti jums strategiją.

24/7 rinkos

Kriptovaliutų rinka niekada nemiega. Ne sekundę. Biržai neužsidaro naktį. Net kai vienas keitimasis vyksta dėl priežiūros ar atnaujinimų, vis dar yra šimtai internetinių tinklų. Ši 24/7 rinka neleidžia jums visada stebėti savo portfelio. Galų gale turėsite miegoti, ir mes visi žinome, kad turtas yra linkęs į dempingą, kai tik nusisuksime. Bent jau taip jaučiasi.

Kai supranti, kad ne visada gali būti pasirengęs imtis veiksmų, yra dvi galimybės: susitvarkyti su nebūties pasekmėmis, kad galėtum tvarkyti kiekvieną savo portfelio situaciją, arba automatizuoti savo strategiją naudojantis prekybos botu. Dauguma pasinaudos galimybe, leidžiančia lengvai miegoti naktį.

Tai nereiškia, kad mūsų strategija turi būti ta pati visą parą. Gali būti, kad dieną turite portfelio strategiją, o naktį – kitokią strategiją, kuri veiks kaip saugumas jūsų portfeliui miegant. Nepriklausomai nuo jūsų strategijos, robotai gali padėti jums automatizuoti šią strategiją, kad galėtumėte praleisti mažiau laiko nerimaudami dėl „kas būtų, jei būtų“, o gulėdami naktį.

Prekyba yra sudėtinga

Dienos pabaigoje, net jei pakartojimo, laiko įsipareigojimo ir tikslumo nepakako, kad paskatintume mus į prekybos robotus, vis tiek yra sudėtingumo faktorius. Kai kurių strategijų žmogui fiziškai neįmanoma įgyvendinti dėl vien tik sudėtingumo.

Paimkite pavyzdį išmanųjį užsakymų nukreipimą. Reikalavimų, kad intelektas būtų veiksmingai nukreiptas per daugybę prekybos porų, yra begalė. Pradedant nuo viršaus, turime stebėti kiekvieną prekybos porą visoje biržoje, kad nustatytume optimalų sandorio laiką, turto kiekį ir kainą. Toliau turime atsižvelgti į laiko apribojimus, kad užbaigtume maršrutą, kol nepasikeis rinkos sąlygos. Tada turime iš tikrųjų įvykdyti sandorius, kad užpildytume šį pirmąjį mūsų užsakymo etapą. Galiausiai suapvalinkite jį vėl pradėdami nuo viršaus, nes mes galėjome perkelti 100 USD tik paskutine tvarka ir iš viso turime perkelti 100 000 USD.

Prekyba kriptovaliuta yra sudėtingas įgūdžių rinkinys, kuris tobulinamas nuolat tobulinant save, įveikiant klaidas ir kovojant į priekį, kai kyla netikrumas. Net turint patirties pagal mūsų diržą, kai kurios strategijos vis dar nepasiekiamos net pažangiausiems prekybininkams, jei bandoma rankiniu būdu.

Kompleksines strategijas reikia automatizuoti naudojant prekybos robotus. Be šių robotų strategija nebūtų įmanoma. Pamoka yra naudoti prekybos robotus, kad būtų įgyvendintos prekybos strategijos, kurios yra per sudėtingos rankiniam vykdymui.

Geriausi prekybos robotai

Šiuo metu mes sukūrėme bendrą supratimą apie prekybos robotus ir atitinkamus robotų naudojimo scenarijus. Atėjo laikas sušvelninti mūsų robotų, kurie įvaldė rinkos segmentą ir yra pasirengę tyrinėti, niežulį.

Kriptovaliutų erdvę užliejo begalė prekybos robotų. Kai kurių reputacija abejotina, trūksta kokybiškos infrastruktūros arba jie tiesiog neveikia. Šis prekybos robotų sąrašas yra svarbiausi prekybos robotai kriptovaliutų erdvėje. Kiekviena išvardyta paslauga palaiko unikalią nišą ir įsitvirtino kaip patikimas šaltinis prekybininkams kriptovaliuta. Eksperimentuokite su kiekvienu iš šių robotų, kad surastumėte jums tinkamiausią.

Krevetės – automatizuota prekyba & Portfelio valdymas

Krevetės yra iš esmės išskirta kaip pagrindinė kriptovaliutų portfelio valdymo paslauga kriptografijos rinkoje. Skirtingai nuo daugumos portfelio valdymo programų, „Shrimpy“ aktyviai vykdo sandorius, kad įgyvendintumėte portfelio valdymo strategijas. Paprasčiausia iš šių strategijų yra portfelio subalansavimas ir kriptografinio indekso fondų kūrimas.

Krevetės klientai taip pat gali dalyvauti socialinėje prekyboje, skirtoje pradedantiesiems prekybininkams. Spustelėję mygtuką, investuotojai gali pradėti kopijuoti geriausių kripto prekybininkų prekybos strategijas.

Be savo portfelio valdymo per vartotojo sąsają, „Shrimpy“ taip pat siūlo kūrėjams patogias galimybes automatizuoti savo strategijas per „Shrimpy Application API“ arba „Universal Crypto Exchange“ API. „Universal Crypto Exchange“ API pateikite kūrėjams įrankius savo prekybos robotams kurti nuo pat pradžių.

Per 5 minutes galima prisiregistruoti, įvesti API raktus, pasirinkti portfelį ir automatizuoti savo strategiją. „Shrimpy“ tikslas yra supaprastinti savo gyvenimą, automatizuojant prekybą taip, kad tai būtų prasminga visiems.

Skiriamosios savybės

Yra begalė funkcijų, kurios išskiria „Shrimpy“ iš kitų prekybos robotų. Jie apima:

 • Dėmesys portfelio valdymui

 • Indekso fondo statyba & Automatika

 • Portfelio balansavimas

 • Socialinio portfelio dalijimasis

 • Strategijos patikrinimas

 • Paprasta naudoti turto paskirstymą

 • Išplėstinės kūrėjų API

 • Palaikymas šaldymo įrenginiuose

 • Kryžminio mainų veiklos stebėjimas

Kaina

„Shrimpy“ yra aukščiausio lygio portfelio valdymo paslauga, kurios kaina svyruoja nuo 13 iki 19 USD per mėnesį. Tai apima visas funkcijas, tokias kaip prekyba, indeksavimas, portfelio patikrinimas, socialinė programa (kitų vartotojų portfelių stebėjimui ir kopijavimui), API prieiga, IP baltasis sąrašas ir kt..

Palaikomi mainai

„KuCoin“, „Bittrex“, „Bittrex Global“, „Coinbase Pro“, „Binance“, „Kraken“, „Poloniex“, „Huobi“, „Dvyniai“, „Bibox“, „BitMart“, „Huobi Global“, „HitBTC“, „OKEX“, „Bitstamp“.

Įvertinimas – 4.8

 • Savybės – 4

 • UX & Lengva naudoti – 5

 • Kaina – 5

 • Infrastruktūra – 5

 • Mainų palaikymas – 5

Gekko – rinkos duomenys naudingoms įžvalgoms

Gekko yra atviro kodo prekybos roboto galimybė pažengusiems kriptovaliutų vartotojams. Užuot teikęs internetinius sprendimus, „Gekko“ yra robotas, kuris yra įdiegtas jūsų asmeniniame kompiuteryje ar serveryje, kad galėtų nuolat veikti. Tai reiškia, kad programinė įranga visada turi veikti, kad galėtumėte nuolat naudoti savo prekybos strategiją.

Skiriamosios savybės

 • Atviro kodo

 • Realaus laiko rinkos duomenys

 • Rodikliai

 • Prekyba popieriumi imituojamiems užsakymams

 • Pelno skaičiavimas

 • Importuoti istorinius rinkos duomenis

 • Rizikos metrikų skaičiavimas

Kaina

Gekko yra Laisvas naudoti.

Palaikomi mainai

„Binance“, „Poloniex“, „Coinbase Pro“, „Kraken“, „Bitfinex“, „Coinfalcon“, „The Rock Trading“, „EXMO“, „Luno“.

Įvertinimas – 3.0

 • Savybės – 3

 • UX & Lengva naudoti – 2

 • Kaina – 5

 • Infrastruktūra – 3

 • Mainų palaikymas – 2

„ZenBot“ – „Command-Line Trading Bot“

Zenbotas yra populiarus komandinės eilutės kriptovaliutos robotas. Kai kuriais būdais panašus į „Gekko“, „Zenbot“ galima paleisti iš asmeninio kompiuterio arba talpinti asmeniniame serveryje. Tobulinti šį prekybos robotą gali kūrėjai, norintys pasinerti į kodą, kad galėtų rašyti savo strategijas, kurti rodiklius ir analizuoti rinką naudodami pasirinktines analitines priemones.

Skiriamosios savybės

 • Atviro kodo

 • Techninės analizės prekybos metodas

 • Įskiepių architektūra

 • Istorinių duomenų patikrinimo modeliuoklis

 • Modeliavimas popieriaus prekybai

 • Parduoda sustojimus, perka sustojimus ir pelno sustojimus

 • Reguliuojami prekybos ir atrankos dažniai

Kaina

Zenbotas yra Laisvas naudoti.

Palaikomi mainai

„Binance“, „Bitfinex“, „Bitstamp“, „Bittrex“, CEX.IO, „Coinbase Pro“, „Gemini“, „HitBTC“, „Kraken“ ir „Poloniex“.

Įvertinimas – 3.1

 • Savybės – 3.5

 • UX & Lengva naudoti – 2

 • Kaina – 5

 • Infrastruktūra – 2

 • „Exchange“ palaikymas – 3

Haasbot – automatizuoti šifravimo prekybos robotai

HaasBot yra vienas iš labiausiai intensyvių prekybos robotų kriptovaliutų rinkoje. Ši platforma buvo supakuota į draudimą, saugumą ir techninius rodiklius. Nors jis gali būti skirtas prekybos ekspertams, jis pateikia išsamų priemonių rinkinį, kad įgyvendintų iš pažiūros begalinį sudėtingų strategijų sąrašą.

Skiriamosios savybės

 • Tinkinamos komandų centro informacijos suvestinės

 • „Fine Trading Bot Control“

 • Rankinių strategijų vykdymas

 • Rinkos vaizdas techninei analizei

 • Pasirinktiniai scenarijaus robotai

 • Išplėstinės ataskaitos

Kaina

Kainodaros planai pradedantiesiems kainuoja nuo 254 USD per 3 mėnesius, o „Advanced“ licencijos kaina siekia 725 USD per 3 mėnesius..

Palaikomi mainai

„Binance“, „Bitfinex“, „BitMEX“, „Bitstamp“, „Bittrex“, CCEX, CEX.IO, „Coinbase Pro“, „Deribit“, „Gemini“, „HitBTC“, „Huobi“, jonomija, „Kraken“, „KuCoin“, „nova“, „OKEX“ ir „Poloniex“.

Įvertinimas – 3.4

 • Funkcijos – 5

 • UX & Lengva naudoti – 2

 • Kaina – 1

 • Infrastruktūra – 4

 • Mainų palaikymas – 5

„3commas“ – prekybos kriptovaliuta įrankiai

3Komandos yra pažangus prekybos robotas, turintis daugybę sudėtingų prekybos galimybių. Šie robotai gali būti naudojami jūsų prekybos strategijai automatizuoti per jų interneto sąsają. Taikant tą pačią nišos rinką kaip ir „Haasbot“, „3Commas“ išpopuliarėjo tarp labiau patyrusių prekybininkų. Jie taip pat siūlo galimybę valdyti jūsų robotus per savo kūrėjų API, suteikiant papildomų galimybių kūrėjams.

Skiriamosios savybės

 • Prekybos terminalas

 • Galimos galimybės gauti pelną / nuostolį

 • Signalo pritaikymas per prekybos rodinį

 • QFL robotai

 • Keli poriniai kompoziciniai robotai

Kaina

Kainodaros planai prasideda nuo 22 USD / mėn už „Starter“ licenciją ir viršija 75 USD / mėn už „Pro“ licenciją.

Palaikomi mainai

„Bitmex“, „Bittrex“, „BitFinex“, „Binance“, „Bitstamp“, „KuCoin“, „Poloniex“, „HitBTC“, „Cex“, „Coinbase Pro“, „OKEX“, „Huobi“ ir „YOBIT“.

Įvertinimas – 4.0

 • Funkcijos – 5

 • UX & Lengva naudoti – 3

 • Kaina – 3

 • Infrastruktūra – 4

 • Mainų palaikymas – 5

„Cryptohopper“ – automatizuota prekybos platforma

Kriptohoperis yra prekybos robotų platforma, vykdanti strategijas, pagrįstas techniniais rodikliais. Šios strategijos gali būti pritaikytos pritaikyti pažangias jūsų pasirinktas strategijas. Daugeliu atžvilgių panašus į „3Commas“ ir „Haasbot“, „Cryptohopper“ yra puiki galimybė pažengusiems kriptovaliutų prekybininkams, kurie nori pasidomėti kiekvienos prekybos strategijos, kurią nori įgyvendinti, detalėmis..

Skiriamosios savybės

 • Dizaino strategijos

 • Eksperimentuokite su strategijomis per popierinę prekybą

 • Galinis sustojimas-praradimas

 • Trumpojo pardavimo turtas

 • Automatizuokite kriptografinės prekybos strategijas

 • Duomenimis paremta analizė – daugiau nei 130 rodiklių ir modelių

 • Veiklos ataskaitos

Kaina

Kainodaros planai prasideda nuo 19 USD per mėnesį už „Starter“ licenciją ir viršija 99 USD per mėnesį už „Pro“ licenciją.

Palaikomi mainai

„Poloniex“, „Kraken“, „Bittrex“, „Coinbase Pro“, „Binance“, „KuCoin“, „Bitfinex“ ir „Huobi“.

Įvertinimas – 3.6

 • Savybės – 4

 • UX & Lengva naudoti – 3.5

 • Kaina – 3

 • Infrastruktūra – 3.5

 • Keitimo palaikymas – 4

Marža – kriptovaliutų prekybos terminalas

Marža yra labai konfigūruojamų prekybos strategijų prekybos terminalas. Sukurtas kriptografijos ir „Bitcoin“ prekybininkams, „Margin“ suteikia švarią sąsają su paprastai chaotiškais kriptovaliutų rinkos terminalais. Greitai nustatykite prekybos robotus, valdykite strategijas ir įgyvendinkite rodiklius, kad paskatintumėte prekybą.

Skiriamosios savybės

 • Vaizdinė prekyba

 • Techniniai rodikliai

 • Automatizuoti prekybos robotai

 • Konfigūruojama GUI

 • Užsakymo padalijimas biržose

 • Naujienų kanalai

Kaina

Kainodaros planai prasideda nuo 129 USD už „Starter“ licenciją ir viršija 2999 USD už „Pro“ licenciją.

Palaikomi mainai

„Bitfinex“, „Bitstamp“, „Bittrex“, „HitBTC“, „Huobi“, „OkCoin“ ir „Poloniex“.

Įvertinimas – 2.2

 • Savybės – 2

 • UX & Lengva naudoti – 2

 • Kaina – 1

 • Infrastruktūra – 3

 • Keitimo palaikymas – 3

Kaip išsirinkti prekybos botą

Dabar, kai apžvelgėme kiekvieną pagrindinį rinkoje esantį kriptovaliutų prekybos robotą, turime nuspręsti, kuris robotas geriausiai tinka mūsų kriptovaliutų portfelio strategijai.

Tolesniuose skyriuose aptarsime aspektus, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš užsiregistruodami vienoje iš šių paslaugų ir patikėdami, kad jūsų portfelis būtų automatizuotas roboto.

Komandos reputacija

Visų pirma, svarbu komandos reputacija. Įsilaužimai sužlugdė nieko neįtariančius vartotojus pasitelkdami sumanius pažeidžiamumus. Vienas pavyzdžių – kada įsilaužėliai naudojo prekybos API, kad išpūstų „Syscoin“ kainą „Binance“. Įsilaužėliai yra sumanūs, todėl pirmoji gynybos linija yra patikima įkūrėjų komanda.

Vertindami komandą, ieškokite savybių, kurios nurodo gerą reputaciją turinčią komandą. Dalykai, kaip:

 • Kur komandos nariai išėjo į kolegiją.

 • Kokiose įmonėse nariai dirbo.

 • Kiek laiko komanda dirbo prie roboto.

 • Narių reputacija jų patariamojoje taryboje.

 • Startuolio finansavimo šaltinis.

 • Įsteigimo šalis.

 • Steigėjų komandos techniniai sugebėjimai.

Prieš pasitikėdami trečiosios šalies kūrėjų komanda, norėdami automatizuoti savo strategijas, naudokite šį sąrašą, kad surinktumėte informaciją apie komandą, veikiančią paslaugą.

Už konkrečių komandos narių įsitikinkite, kad įmonė gali būti atsakinga už bet kokius galimus pažeidimus. Komanda turi būti skaidri apie savo kilmę, narius, kur jie yra, ir bet kokią kitą mums svarbią informaciją, kad suprastume, ar galime pasitikėti komanda.

Automatizuotos strategijos

Kitas klausimas, kurį turime sau užduoti, yra tai, ar vertinamas robotas iš tikrųjų įgyvendina strategiją, kurią norime automatizuoti. Pasirinkti prekybos robotą, kuris palaiko tik strategijas, kurios apima, pavyzdžiui, vidutinį perėjimą, nėra naudinga, jei norime subalansuoti savo portfelį.

Pažvelkite į prekybos boto svetainę, kad įsitikintumėte, jog jie palaiko strategijas, kurias norime įgyvendinti savo portfelyje. Patikrinkite visas jų siūlomas konfigūracijas arba užsiminkite apie dalyvavimo lygį, kurio jam prireiktų iš galutinio vartotojo. Taip pat nėra prasmės naudoti robotą, jei jis palaiko mūsų strategiją, bet galų gale yra daugiau darbo, nei tik tai, kad mes rankiniu būdu įgyvendiname strategiją.

Parama

Kitas mūsų svarbus dalykas yra komandos teikiamos paramos lygis. Ar komanda teikia kanalus, kaip pasiekti savo kūrėjų komandą, kad užduotų palaikymo klausimus ar gautų pagalbos dėl klaidų? Jei ne, galite likti kelias savaites džiūti negavę atsakymų į jūsų strategijai svarbius klausimus. Mes matėme, kad tai įvyko begalę kartų, ir tai niekada nėra maloni patirtis.

Keli būdai, kuriais galime nustatyti, ar komanda teikia puikią palaikymo patirtį, yra šie:

 • Yra aktyvi „Telegram“ arba „Discord“ bendruomenė, kurioje komanda yra prisijungę ir atsako į klausimus.

 • Keli kanalai siūlo įvairius būdus susisiekti su komanda.

 • Palaikymo komanda greitai atsako į klausimus ir iš tikrųjų stengiasi išspręsti problemas.

 • Dažnai atnaujinami jų diskusijų kanalai, pvz., „Telegram“ ir „Nesantaika“.

Tai tik keli būdai, kaip nustatyti palaikymo kokybę, kurią gausite, kai pasitrauksite ir užsiregistruosite.

Kaina

Būkime sąžiningi, kaina yra vienas iš didžiausių lemiančių veiksnių, ar mes savo prekybos portfeliui naudosime prekybos botą. Mes stengiamės maksimaliai išnaudoti savo kriptografiją, todėl sumažinus mėnesines išlaidas, kurias turime sumokėti už robotų prenumeratą, galime daugiau lėšų skirti savo portfeliui..

Kai kurie robotai yra brangūs. 1000 dolerių kainuojantis robotas geriau būtų koks nors dangiškas kūrinys. Priešingu atveju išlaidos yra tik gilinamos į jūsų portfelį. Šios lėšos galėjo išplėsti jūsų šifravimo portfelį. Raskite prekybos robotą, kuris yra jūsų kainų diapazone.

Lengva naudoti

Kriptovaliutų rinkos realybė yra tai, kad dauguma priemonių yra pernelyg sudėtingos. Tai, be abejonės, taikoma ir prekybos robotams. Dauguma prekybos robotų yra nepaprastai sudėtingi. Jie turi begales svirčių, parinkčių, konfigūracijų ir nustatymų. Nardymas tiesiai į šio šalto baseino gilumą gali atimti kvapą ir palikti baimės jausmą.

Ieškokite roboto, kuris atitiktų jūsų komforto lygį. Užuot peršokę tiesiai į atviro kodo prekybos robotus ir bandydami įgyvendinti savo pasirinktas strategijas, sulenkdami savo vystymosi įgūdžius, galbūt iš pradžių tai atlikite lėtai. Eksperimentuokite su robotu, kuris suteikia tik keletą pagrindinių norimų funkcijų, tačiau yra lengvai naudojamas. Tokiu būdu galite panardinti pirštus į baseiną, susiorientuoti prieš panardindami save.

Atgalinis bandymas

Atgalinis bandymas yra būdas, kuriuo mes imituojame strategijos efektyvumą, palyginti su istoriniais duomenimis. Tai padeda mums suprasti strategijos elgesį tam tikromis sąlygomis ir gali padėti suprasti, kaip strategija gali veikti ateityje. Žinoma, nieko nėra garantuota, tačiau tai yra pats patikimiausias būdas įvertinti strategijas.

Mūsų pasirinktas robotas neabejotinai turėtų atlikti bandymą. Niekada nerekomenduojame įgyvendinti strategijos, jei ji nebuvo patikrinta. Aklai besiveržiantis į ateitį gali sukelti nelaimę. Skirkite šiek tiek laiko strategijai įvertinti, atrasti geriausias konfigūracijas ir įgyvendinti strategiją taip, kad atitiktų jūsų tikslus ir informaciją, kurią galėjote surinkti naudodamiesi „backtesting“ įrankiu..

Atsargiai! Nepasitikėkite jokiu patikrinimo įrankiu, kuris naudoja „CoinMarketCap“ duomenis. Šis duomenų šaltinis yra nepriimtinas vertinant prekybos strategijas. Šie duomenys yra ne tik labai netikslūs, bet ir „CoinMarketCap“ kaupia duomenis visose biržose, taigi tai nėra faktiniai mainų „bid-ask“ duomenys. Atgalinių bandymų strategijoms turėtų būti naudojami tik tikslūs „bid-ask“ duomenys, surinkti tiesiogiai iš kiekvieno atskiro mainų.

Įgyvendinimas & Vykdymas

Atidžiai įvertinkite strategijos įgyvendinimą, kad nustatytumėte, kaip strategija elgsis esant skirtingoms sąlygoms. Kadangi kiekvienas robotas turi unikalų strategijos įgyvendinimą, svarbu suprasti kiekvieno prekybos roboto įgyvendinimo skirtumus. Ne visi diegimai vertinami vienodai. Pažvelkite į tokius aspektus kaip valdymas, kurį turi robotas, konfigūracijos ir strategijos patikimumas įvairiomis sąlygomis.

Tuo pačiu metu, net jei prekybos botas palaiko strategijai įgyvendinti būtinus valdiklius, tai nereiškia, kad esame aiškūs. Viskas gali atrodyti perspektyvu, bet vis tiek subyrės dėl prasto vykdymo. Aplink prekybos robotą sukurtas kodas ir infrastruktūra yra svarbūs valdant strategijas. Gedimai dėl serverio problemų gali sukelti neteisingą prekybą, klaidingą supratimą ir blogą strategijos vykdymą.

Prarasti lėšas dėl prasto strategijos vykdymo greitai tampa košmaru. Negalite susigrąžinti savo lėšų, todėl užkirskite kelią problemai pasirinkdami prekybos robotą, kuris kuriasi naudodamas patikimą programinės įrangos praktiką. Ištirkite komandos atvirumą sprendžiant problemas, prisijunkite prie jų rinkodaros kanalų, kad pamatytumėte pranešimų apie klaidas dažnumą ir stebėkite, kiek laiko komandai reikia išspręsti problemas.

Kaip susikurti prekybos robotą

Nėra vieno būdo sukurti kriptovaliutų prekybos robotą. Štai kodėl mes randame tokį skirtingą kokybės laipsnį. Tolesniuose skyriuose išryškinsime lengviausią būdą sukurti tvirtą, aukštos kokybės prekybos robotą.

Nors prekybos robotus galima kurti nuo pat pradžių, tai nepatartina. Kuriant individualią infrastruktūrą, norint prisijungti prie kiekvienos kriptovaliutos biržos, gali prireikti mėnesių ar metų. Pasirinktiniai atnaujinimo ciklai, paini dokumentacija ir nelyginis funkcionalumas gali padaryti prekybos botą košmaru. Maža to, reikėtų šimtų serverių ūkio, kad būtų palaikomi keli tūkstančiai aktyvių prekybininkų.

Šiame straipsnyje aptarsime kriptovaliutų prekybos robotų kūrimą pasinaudojant „Universal Crypto Exchange“ API. Šios API prisijungia prie kiekvieno pagrindinio kriptovaliutos keitimo nereikalaujant rašyti jokios pasirinktinės programinės įrangos. Paprasčiausiai prisijunkite prie vienos universalios API ir iškart prisijungsite prie visų pagrindinių prekybos, portfelio valdymo, vartotojų valdymo, duomenų rinkimo, automatizuoto infrastruktūros mastelio keitimo ir kt. Tai tarsi universalus kriptovaliutų pultelis.

Pradėkime!

Užregistruokite kūrėjo paskyrą

Kad galėtume naudoti „Universal Crypto Exchange“ API, turime užsiregistruoti kūrėjo paskyroje. Spustelėkite nuorodą čia užsiregistruoti.

Generuoti pagrindinius API raktus

Sukūrę paskyrą, kitas žingsnis yra sukurti naują pagrindinį API raktą. Šis pagrindinis raktas bus naudojamas valdyti visus mūsų vartotojus, naujų vartotojų kūrimo užklausas ir taip pat gali vykdyti prekybą.

Eikite į „API raktų“ puslapį ir pasirinkite „Sukurti„ Api “pagrindinį raktą“. Tai padės jums atlikti raktų generavimo procesą. Bus keli veiksmai, kuriuos atlikus reikės patvirtinti, taip pat įgalinti papildomas saugumo priemones, pvz., „2FA“. Tai nieko nuostabaus, kaip KYC, tik pagrindinis el. Pašto ir paskyros patvirtinimas.

Kai baigsite, jums bus pateiktas viešasis ir privatusis (slaptasis) API raktas. Šie raktai turi būti saugiai saugomi ir niekada niekam nesiųsti. Jie bus naudojami valdyti vartotojus, prekiauti vartotojų vardu ir daug daugiau. Jie skirti tik jums. Jei norite leisti vartotojams tiesiogiai pasiekti savo paskyras, susieti mainus ir prekybą, tai galima padaryti generuojant konkrečiam vartotojui skirtus API raktus per pagrindinius API raktus. Šiek tiek vėliau aptarsime, kaip tai padaryti.

Pastaba: slaptasis raktas bus rodomas tik vieną kartą. Pasirinkę raktą „Rodyti“, jūs niekada nebegalėsite atkurti šio slapto rakto, jei jis nebus saugiai saugomas už programos ribų. Jei pametėte, turite sukurti naują API raktų rinkinį.

Kad galėtume pasinerti į pagrindinio kūrėjo API raktus, turime sukonfigūruoti keletą nustatymų.

Vartotojas – Pažymėję šį laukelį, šis API raktas leis sukurti ir tvarkyti jūsų programos vartotojus.

Sąskaita – Pažymėję šį laukelį, šis pagrindinis API raktas leis prisijungti prie mainų paskyrų jūsų vartotojų vardu ir taip pat rinkti duomenis iš mainų apie jūsų vartotojus..

Prekyba – Pažymėję šį langelį, šis raktas leis vykdyti sandorius jūsų vartotojų vardu.

Šie nustatymai yra atskirti, kad galėtumėte laisvai nuspręsti, kokį vaidmenį šie API raktai atliks jūsų procese. Pvz., Jei norite sukurti tik vartotojus, bet tada vartotojai valdys savo valiutos sąskaitų sujungimą ir prekybą individualiai, jums reikės tik galimybės sukurti ir valdyti vartotojus.

Be to, kad pasirinkote teises, kad įgalintumėte šį pagrindinį API raktą, nepamirškite įtraukti į baltąjį sąrašą IP, kurie siųs užklausas su šiais API raktais. Tai turėtų būti serveriai, kuriuose bus laikomi šie API raktai, kad tik tas serveris galėtų siųsti užklausas už jus. Bet kurios užklausos iš kitų IP nepavyks. Ši saugos funkcija užtikrina, kad jei jūsų raktai kada nors būtų pavogti, įsilaužėlis negalėtų naudoti API raktų.

Pažvelkime atidžiau į nustatymus, kurie yra kiekvieno iš šių leidimų dalis.

Vartotojo – galutinio taško apžvalga

Kitame skyriuje bus aptariami galiniai parametrai, kurie patenka į “Vartotojas” leidimo nustatymas. Jei įgalinote „User“ teises API raktuose, tai yra tik keli galiniai taškai, kuriuos galėsite pasiekti.

Sukurti vartotojus

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti prieš pradėdami prekybą biržoje, rinkdami duomenis mainų sąskaitai ar vykdydami savo strategiją, yra sukurti vartotoją. Kiekvienas jūsų sukurtas vartotojas yra skirtas atstovauti realiam asmeniui, kuris naudojasi prekybos robotu.

Pažvelkime, kaip mes kuriame vartotoją.

Prašymas

PASKELBKITE https://dev-api.shrimpy.io/v1/users

Užklausos turinys (neprivaloma)

{

"vardas": "vartotojo vardas"}

Paprašę sukurti naują vartotoją, gausite naują unikalų šio vartotojo identifikatorių. Tai turėtų būti saugoma taip, kad būtų lengva susieti kiekvieną jūsų programos vartotoją su vartotojo ID kūrėjo API.

Atsakymas:

{

"id": "701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8"}

Generuoti vartotojo specifinį API raktą

Sukūrę vartotoją, mes taip pat galime sugeneruoti vartotojui pritaikytus API raktus. Šių vartotojo API raktų tikslas yra leisti kiekvienam vartotojui bendrauti su API serveriais, paskirstant užklausos apkrovą, kad jūsų serveriams nereikėtų tvarkyti kiekvienos užklausos. Jei kuriate programą mobiliesiems, tai reiškia, kad daugumą užklausų galima siųsti tiesiai į API, kur bus palaikoma tiesioginė ryšio linija duomenims rinkti, prekybai vykdyti, susieti mainų paskyras ir dar daugiau..

Prašymas

POST https://dev-api.shrimpy.io/v1/users/701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8/keys

Atsakymas:

{

"publicKey": "51ac18b7d208f59b3c88acbb1ecefe6ba6be6ea4edc07e7a2450307ddc27ab80",

"privateKey": "85c977ef4070f1deee70192ba7fd5a6caf534f891e4918cfffec11cd6b625e77db4f80347cb436bcaa8882231bacb02f0798a696f101fdd1ef268d66fc63c213"}

Šiuos API raktus galima nusiųsti vartotojui, kuriam jie yra susieti. Tokiu būdu vartotojas gali pats tvarkyti savo mainų sąskaitas.

Sąskaita – galutinio taško apžvalga

Šiuos galinius taškus valdys „Sąskaita“ leidimo nustatymas. Įgalinę API raktų „Paskyros“ teises, galite naudoti šiuos ir daugiau galinių taškų.

Prijunkite „Exchange“ paskyrą

Kitas žingsnis įgyvendinant mūsų prekybos sprendimą yra susieti mainų sąskaitas. Tai gali padaryti pagrindiniai raktai arba valdyti kiekvienas vartotojas, naudodamas vartotojo API raktus.

Prašymas

POST

Užklausos įstaiga

{

"mainai": "binance",

"publicKey": "GOelL5FT6TklPxAzICIQK25aqct52T2lHoKvtcwsFla5sbVXmeePqVJaoXmXI6Qd",

"privateKey": "SelUuFq1sF2zGd97Lmfbb4ghITeziKo9IvM5NltjEdffatRN1N5vfHXIU6dsqRQw",

}

Čia esantys „publicKey“ ir „privateKey“ yra mainų API raktai, kuriuos vartotojas sukuria mainuose. Tai nėra vartotojo API raktai, kuriuos gavome iš „Universal Crypto Exchange“ API atlikdami ankstesnius veiksmus.

Atsakymas

{

"id": 1234

}

Kai API serveriai sėkmingai susisieks su paskyra, bus grąžintas „id“. Tai gali būti saugoma, kad vėliau būtų galima pasiekti šią asmeninę mainų sąskaitą.

Prieiga prie sąskaitos turto balansų

Kadangi mainų sąskaita buvo sėkmingai susieta, dabar galime rinkti duomenis iš mainų sąskaitos. Šis galutinis taškas gautų susietos mainų sąskaitos turto likučius.

Prašymas

GAUTI https://dev-api.shrimpy.io/v1/users/701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8/accounts/123/balance

Atsakymas

{

"retrievedAt": "2019-01-09T19: 17: 33.000Z",

"balansai": [

{

"simbolis": "KCS",

"nativeValue": 2306,

"btcValue": 0,33486579,

"usdValue": 1327.8775274784

},

{

"simbolis": "ETH",

"nativeValue": 4.0e-8,

"btcValue": 1.4960564e-9,

"usdValue": 5.9324652822859e-6

}

]

}

Prekyba – galutinių taškų apžvalga

Šiuos nustatymus valdo „Prekyba“ leidimo nustatymai. Įgalinę „Trade“ leidimus API raktuose, galite naudoti šiuos ir daugiau galinių taškų.

Išmanusis užsakymų maršrutas

Išmanusis pavedimų nukreipimas yra patogumo funkcija, kuri automatiškai optimizuoja prekybą tarp turto porų, kad gautų geriausią pavedimų vykdymą. Tai smarkiai supaprastina pažangių užsakymų nukreipimo strategijų integravimo procesą ir gali sutaupyti vykdymo išlaidų.

Prašymas

POST https://dev-api.shrimpy.io/v1/users/701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8/accounts/123/trades

Užklausos įstaiga

{

"fromSymbol": "BTC",

"toSymbol": "ETH",

"suma": "0,01",

"„smartRouting“": tiesa,

}

Pateikus pavedimą, jis bus automatiškai nukreiptas per visas galimas prekybos poras, siekiant optimizuoti rezultatus.

Atsakymas:

{

"id": "72dff099-54c0-4a32-b046-5c19d4f55758"}

Pateikite ribotą užsakymą

Kai kurioms programoms reikia gerai kontroliuoti užsakymų knygą. Šios programos gali įgyvendinti šias pažangias strategijas, vykdydamos limito pavedimus per vieningus limitinių pavedimų prekybos taškus.

Prašymas

POST https://dev-api.shrimpy.io/v1/users/701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8/accounts/123/orders

Užklausos įstaiga

{

"pagrindasSimbolis": "ETH",

"quoteSymbol": "BTC",

"suma": "0.5",

"kaina": "0,0344",

"pusėje": "PIRKTI",

"timeInForce": "TOK"}

Atsakymas:

{

"id": "72dff099-54c0-4a32-b046-5c19d4f55758"}

„Universal Crypto Exchange“ API palaiko „nedelsiant arba atšaukti“ (IOC) ir „gerus„ atšauktus “(GTC) užsakymus. Abu šie pavedimų tipai įgyvendinami naudojant tą pačią užklausų struktūrą, todėl jūsų prekybos robotas gali patogiai perjungti skirtingų tipų pavedimus be problemų.

Paskirkite portfelį

Be išmaniojo užsakymų maršruto patogumo, yra papildomų galinių taškų, sukurtų portfelio strategijoms. Šiuos galinius taškus galima naudoti paskirstant portfelius, subalansuojant arba įgyvendinant visą portfelio strategiją. Vienas iš šių taškų yra galimybė greitai paskirstyti įvairų portfelį.

Prašymas

POST https://dev-api.shrimpy.io/v1/users/701e0d16-1e9e-42c9-b6a1-4cada1f395b8/accounts/123/allocate

Užklausos įstaiga

{

"isDynamic": klaidinga,

"asignavimai": [

{

"simbolis": "USDT",

"procentų": "100" }

]

}

Atsakymas:

{

"sėkmė": tiesa

}

Vienu skambučiu jūsų prekybos robotas gali nusiųsti kiekvieno turto, kurį norėtumėte turėti, portfelio procentines dalis, o „Universal Crypto Exchange“ API sumaniai sukurs tą portfelį. Papildomo darbo nereikia.

Vieši duomenys (nereikia leidimų)

Vieši duomenys yra prieinami visiems vartotojams. Tai reiškia, kad jis nepatenka į jokį leidimo parametrą, kuris yra įjungtas arba išjungtas pagrindiniame API rakte.

Biržos turtas

Kiekvienoje biržoje yra skirtingas turtas, todėl svarbu žinoti, kuri birža kurį turtą palaiko. Ši savybė grąžins skirtingus išteklius, galimus kiekvienoje biržoje, kartu su jų simboliu ir pavadinimu.

Prašymas

GAUTI https://dev-api.shrimpy.io/v1/exchanges/bittrex/assets

Atsakymas

[

{

"id": 38,

"vardas": "Bitcoin",

"simbolis": "BTC",

"prekybaSimbolis": "BTC" },

{

"id": 229,

"vardas": "„Litecoin“",

"simbolis": "LTC",

"prekybaSimbolis": "LTC" },

]

Surinkite viso gylio užsakymų knygą

Norėdami pateikti konkrečius užsakymus užsakymų knygoje, kūrėjai realiuoju laiku turi prieigą prie išsamių užsakymų knygos duomenų. Šiuos duomenis galima pasiekti naudojant paprastus taškus, kurie realiu laiku grąžina rinkos duomenis. Eksperimentuokite su šių duomenų rinkimu siųsdami užklausas toliau nurodytiems API kvietimams.

Prašymas

GAUTI https://dev-api.shrimpy.io/v1/orderbooks?exchange=bittrex&baseSymbol = XLM&quoteSymbol = BTC&riba = 10

Atsakymas

[{

"pagrindasSimbolis": "XLM",

"quoteSymbol": "BTC",

"mainai": [{

"mainai": "Bittrex",

"užsisakyti knygą": {

"klausia": [

{

"kaina": "0,00002585",

"kiekis": "1891.1316431" },

{

"kaina": "0,00002594",

"kiekis": "35200" },

],

"pasiūlymus": [

{

"kaina": "0,00002577",

"kiekis": "774.92250177" },

{

"kaina": "0,00002576",

"kiekis": "3509.07031022" },

]

}

}]

}]

Prekybos žvakių lazdele duomenys

Kita patogumo funkcija yra galimybė rinkti žvakių lazdelių OHLCV diagramų duomenis per šias vieningas API. Šie žvakidės duomenys gali būti naudojami rodant vartotojų, kurie yra aktyvūs prekybininkai, diagramas.

Prašymas

GAUTI https://dev-api.shrimpy.io/v1/exchanges/coinbasepro/candles?quoteTradingSymbol=BTC&baseTradingSymbol = XLM&intervalas = 1H

Atsakymas

[

{

"atviras": "0,0000157300000000",

"aukštas": "0,0000157800000000",

"žemas": "0,0000155800000000",

"Uždaryti": "0,0000157100000000",

"apimtis": "219444.0000000000000000",

"citataTūris": 3.44176145,

"btcTūris": 3.44176145,

"usdTūris": 27437.297915762,

"laikas": "2019-05-24T23: 00: 00.000Z" },

{

"atviras": "0,0000157100000000",

"aukštas": "0,0000157500000000",

"žemas": "0,0000156900000000",

"Uždaryti": "0,0000157300000000",

"apimtis": "1603.0000000000000000",

"citataTūris": 0.02520959,

"btcTūris": 0.02520959,

"usdTūris": 201.98615317277,

"laikas": "2019-05-25T00: 00: 00.000Z" },

]

Naudotojo užklausos srautas

Dabar, kai suprantame skirtingus galinius taškus, pasiekiamus per šias API, dar kartą apžvelkime anksčiau šiame straipsnyje aptartus vartotojų užklausų srautus. Norėdami išvengti, kad kiekvieną užklausą valdytų centralizuotas serveris, turėtume platinti vartotojų prašymus. Tai palengvina prašymų naštą, todėl galime išlikti liekni ir judrūs. Išsamią diskusiją apie optimalius vartotojų užklausų srautus galite rasti viename iš ankstesnių mūsų straipsnių čia.

Šioje iliustracijoje parodyta, kaip pradinį vartotojo kūrimą gali valdyti centralizuotas serveris, o individualias vartotojo užklausas gali pateikti kiekvienas vartotojas. Tai apsaugo nuo nereikalingo centralizuoto serverio nukreipimo tarp vartotojo ir „Universal Crypto Exchange“ API.

Viskas!

Saulė leidžiasi mūsų laiku tyrinėdama kriptografinius robotus. Išeik ir mėgaukis savo naujai atrastąja laisve. Sutaupykite laiko automatizuodami savo strategiją. Raskite paslaugą, kuri tinka jūsų portfelio strategijai, ir skleiskite čia įgytas žinias su draugais. Mūsų kuriama bendruomenė paskatins prekybos ateitį, tačiau ją reikia pradėti nuo mūsų.

Mūsų prekybos bot

Krevetės yra programa pritaikyti kriptovaliutos indekso fondus, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto portfelį. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 16 palaikomų šifravimo biržų.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra skirti kūrėjams. Integravimasis į mūsų vieningas API suteikia jums greitą prieigą prie vienodų prekybos, duomenų rinkimo, vartotojų valdymo ir kitų galinių taškų visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose.

Norėdami pasiekti visas „Python“ ir „Node“ bibliotekas, atlikite šias nuorodas:

Mazgas

„Python“

Jei ką nors kuriate naudodami „Shrimpy“ API, praneškite mums! Mes norėtume išgirsti, kaip galime ir toliau jus palaikyti kiekviename jūsų vystymosi etape.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me