Pagrindinis kriptografinio indekso fondo kūrimo vadovas 2020 m

>

Indeksų fondai pamažu tampa atpažįstamu kylančios kriptovaliutų turto klasės prekės ženklu. Dėl savo būdingo gebėjimo sumažinti nepastovumą, sekti rinką ir suteikti dinamišką riziką koreguojančią poziciją, jie gali padėti žmonėms pradėti naudotis skaitmeniniu turtu nereikalaujant didelių pastangų..

Daugelis tradicinių investuotojų kreipsis į tokias paslaugas kaip Bitiškai arba Kripta20 valdyti savo kriptovaliutų fondus. Šios paslaugos suteikia nedidelį indeksų fondų pasirinkimą, kuris yra patogus žmonėms, kurie neskyrė laiko rinkos tyrimams ir tiesiog nori į ką nors mesti savo pinigus. Tačiau bus tų žmonių, kurie nori daugiau galimybių nei kelių kuruojamų indeksų. Jie norės strategiškai susikurti savo indeksą, atsižvelgdami į tai, kas šiuo metu geriausiai veikia rinkoje.

Norint sukurti savo indeksavimo strategiją, reikia tam tikros iniciatyvos, tačiau šio proceso metu įgytos žinios taps neįkainojamos, kad geriau suprastum, kaip tavo strategija veikia tau..

Rodyklės strategijos tyrimai

Kuriant indeksavimo strategiją turėtume atsižvelgti į keletą aspektų. Kiekvienas iš šių komponentų atliks lemiamą vaidmenį užtikrinant mūsų efektyvumą.

Turto pasirinkimas

Prieš pradėdami techninę indekso fondo informaciją, pirmiausia turime nuspręsti dėl turto, kuris turėtų būti indekse. Tai iš esmės yra svarbiau už viską, ką darysime su savo indeksu.

Apskritai kriptovaliutos indeksui dažniausiai pasirenkamas turtas yra prioritetas tiems, kurie turi didžiausią rinkos viršutinę ribą. Tai reiškia, kad reikia apskaičiuoti kriptovaliutas su didžiausia rinkos riba ir pasirinkti 10, 20 ar 30 geriausių.

Skaičiuojant kiekvieno atskiro turto rinkos viršutines ribas gali prireikti daug laiko, todėl tokios paslaugos kaip „CoinMarketCap“ gali būti naudojamas procesui pagreitinti.

Įtraukimai


Kartais gali tekti įtraukti konkretų turtą į indeksą, net jei jis nesilaiko turto pasirinkimo metodikos. Nors tai nebūtų įmanoma naudojant tokias paslaugas kaip „Bitwise“ ar „Crypto20“, sukūrę savo indeksų fondą, mes galime lanksčiai koreguoti savo indeksą įtraukdami turtą, kuris neatitinka griežtų atrankos kriterijų.

Pavyzdys būtų, jei norime sukurti 10 geriausių turto indeksų pagal rinkos viršutinę ribą, tačiau, remdamiesi savo tyrimais, esame tvirtai įsitikinę, kad turtas, kuris šiuo metu užima 15 poziciją pagal rinkos viršutinę ribą, netrukus padidės. Tokiu atveju galime sukurti indeksą, kuris apima turtą nuo 1 iki 10, bet taip pat apima turtą, kuris šiuo metu užima 15 vietą pagal rinkos viršutinę ribą.

Išimtys

Panašiai kaip „įtraukimas“, kartais gali tekti išbraukti turtą iš indekso, net jei turtas griežtai atitinka kriterijus, kad būtų įtrauktas į indeksą. Sukūrę asmeninį indeksą galime priimti šiuos sprendimus nepaveikdami visos indeksavimo strategijos.

Vienas neįtraukto bendro turto pavyzdžių yra stabilūs pinigai, tokie kaip USDT, TUSD ir USDC. Kadangi dauguma žmonių investuoja savo lėšas į kriptovaliutas, kad gautų skaitmeninio turto poveikį, stabilių monetų laikymas indekse nenaudojamas mūsų ketinimams. Be to, jūsų filosofija gali palikti, kad šakės neturėtų būti įtrauktos į rodyklę. Tokiu atveju jūsų prerogatyva yra pašalinti turtą, kuris yra kitų kriptovaliutų šakės, kad laikytumėtės savo filosofijos.

Buferinė zona

Dauguma indekso fondų naudos dinaminio turto pasirinkimo formą, kad automatizuotų turto įtraukimo į indeksą ar pašalinimo iš jo procesą. Tęsiant ankstesnius pavyzdžius, susijusius su rinkos indekso sudarymu remiantis didžiausiu „X“ turtu pagal rinkos viršutinę ribą, tai leistų atnaujinti paskirstymą, kai pasikeičia rinka ir 10 geriausių turtų pakeičiamas nauju turtu..

Vienas variantas, kaip įvertinti, kada pridėti ar pašalinti turtą iš indekso, yra „buferinės zonos“ naudojimas. Tai apibrėžia ribą, kada reikia atsižvelgti į gaunamo turto įtraukimą į indeksą. Dažnas pavyzdys yra 5% „buferinės zonos“ naudojimas. Kai naujas turtas padidina rinkos viršutinę ribą ir tampa 5% didesnis nei kitas indekso turtas, naujas turtas pridedamas prie indekso, pašalinant turtą, kuris buvo išmuštas.

Paskirstymo paskirstymas

Svarbu ne tik aiškiai suprasti turtą, kuris turėtų būti jūsų pasirinktame indekse, bet ir kiekvieno turto svorį indekse. Tai turės įtakos tam, kiek visos jūsų vertės bus skirta kiekvienam atskiram turtui.

Rinkos kapitalizacijos svertinis

Tai yra dešimties didžiausių kriptovaliutų indeksas, įvertintas pagal rinkos viršutinę ribą. USDT buvo neįtrauktas, nes jis yra susietas su fiat valiuta.

Indekso svertas pagal rinkos viršutinę ribą yra dažniausia strategija, kurią žmonės taiko paskirstydami lėšas. Rinkos viršutinės ribos naudojimas reiškia, kad indeksas yra kuo artimesnis faktinei stebimos rinkos vertei. Šiuo atveju kriptovaliuta.

Rinkos kapitalizacijos svertinis indeksas reiškia, kad lėšos paskirstomos kiekvienai sudedamajai daliai, atsižvelgiant į kiekvieno atskiro turto indėlį į visų fondo turto rinkos viršutinių ribų sumą. Pavyzdžiui, jei turite tris turtus, pirmojo turto „A“ rinkos viršutinė riba yra 4, antrojo turto „B“ rinkos viršutinė riba yra 3, o trečiojo turto – „C“ – 1. Tokiu atveju fondą, susidedantį iš šių trijų turto, sudarytų 50,00% „A“, 37,5% „B“ ir 12,5% „C“.

Kvadratinių šaknų rinkos viršutinė riba

Tai yra dešimties didžiausių kriptovaliutų indeksas, įvertintas pagal rinkos viršutinės ribos kvadratinę šaknį. USDT buvo neįtrauktas, nes jis yra susietas su fiat valiuta.

Indeksinis fondas taip pat gali būti svertinis naudojant rinkos viršutinės ribos kvadratinę šaknį. Dažnai šis metodas naudojamas, kai yra tam tikras turtas, kuris masiškai keičia indekso svorį, kai naudojamas rinkos viršutinės ribos koeficientas. Paprastai tai yra turtas, kurio rinkos viršutinė riba yra žymiai didesnė nei bet kurio kito indekso turto. Turto, kuris šiuo metu atitinka šį aprašymą, pavyzdys yra „Bitcoin“. Rašymo metu „Bitcoin“ užima beveik 70% visos rinkos vertės, todėl tai yra didžiausias indėlis į pasaulinę kriptovaliutų rinkos viršutinę ribą žymia marža.

Dėl didelio „Bitcoin“ paskirstymo, kurį nustato rinkos kapitalizacijos svertinis indeksas, daugelis žmonių nusprendžia vietoj to taikyti kvadratinių šaknų rinkos kapitalizacijos svertinį indeksą. Užuot tiesiogiai sumuojant kiekvieno turto rinkos viršutines ribas, turto rinkos viršutinės ribos kvadratinė šaknis yra sumuojama. Remdamiesi ankstesnio skyriaus pavyzdžiu, tarkime, kad turime „A“ turtą, kurio rinkos viršutinė riba yra 4, „B“ turtą, kurio rinkos viršutinė riba yra 3, ir „C“, kurio rinkos viršutinė riba yra 1. Turime fondą. Taigi pagrindinio rinkos viršutinės ribos koeficientas su šiais trim turtais sudarytų 42,26% „A“, 36,6% „B“ ir 21,14% „C“.

Palyginus kvadratinių šaknų rinkos viršutinių ribų ir rinkos viršutinių ribų pavyzdžius, parodoma, kaip didžiausio rinkos kapitalizacijos turto svertiniai koeficientai sumažinami, o mažiausios rinkos viršutinės ribos svertiniai. Tai apsaugo nuo to, kad fondo paskirstymas tampa labai svertinis vienam turtui.

Tolygiai svertinis

Tai yra dešimties didžiausių kriptovaliutų indeksas, įvertintas tolygiais paskirstymais. USDT buvo neįtrauktas, nes jis yra susietas su fiat valiuta.

Paprasčiausia fondo paskirstymo svertinė strategija yra tolygiai pasverti kiekvieną portfelio turtą. Kiekvienas turtas turi tą pačią paskirtų lėšų vertę. Nors ši strategija yra kur kas rečiau paplitusi nei rinkos kapitalizacijos svertinės strategijos, kai kurie naujausi tyrimai parodė, kad tolygiai paskirstyti indeksai istoriškai lenkia rinkos viršutinės ribos svertinius indeksus. Tai rodo, kad verta atkreipti dėmesį į tolygiai paskirstytus indeksų fondus, apsvarstant, kokia strategija geriausiai tinka jūsų asmeniniam indeksų fondui.

Tolygiai svertinio indekso fondo pavyzdys yra tas, kuris turi 10 turto ir kiekvienam turtui priskiriama 10% fondo vertės.

Mažiausias svoris

Kriptovaliutų rinkoje vis dar dominuoja keli pagrindiniai žaidėjai. Vien du pagrindinius turtus sudaro 75% rinkos viršutinės ribos. Dešimtajam turtui priklauso tik 5% rinkos viršutinės ribos. Šis didžiulis skirtumas gali lemti indekso fondo diversifikavimo trūkumą paskirstant pagal rinkos viršutinę ribą. Užuot naudojus kvadratinės šaknies rinkos viršutinę ribą ar tolygiai paskirstytą indekso fondą, kita galimybė yra nustatyti minimalų indekso svorį. Tokiu būdu kiekvienas turtas gali teigiamai prisidėti prie indekso.

Pavyzdžiui, nustatant minimalų 5% slenkstį 10 didžiausių rinkos viršutinių ribų indekso fondui. Kiekvienas turtas, kuris būtų turėjęs mažiau nei 5% viso fondo svorio, bus sutrumpintas iki 5%. Paskui paskirstyti lėšos bus paskirstytos pagal rinkos viršutinę ribą.

Didžiausias svoris

Panašiai kaip aukščiau pateiktoje diskusijoje apie minimalius svertinius paskirstymus, taip pat yra atvejų, kai norite nustatyti didžiausią sumą, kurią galima skirti vienam turtui, viršutinę ribą. Tai idealiai tinka turto klasėms, tokioms kaip kriptovaliuta, kai vienas turtas, toks kaip „Bitcoin“, gali sunaudoti net 70% rinkos viršutinės ribos. Šiomis sąlygomis gali būti idealu nustatyti maksimalų procentą, kurį galima priskirti vienam turtui.

Maksimalaus svertinio pavyzdžio pavyzdys būtų didžiausias 10% rinkos viršutinės ribos indekso fondo svertas. Šio apribojimo rezultatas būtų apriboti bet kokį turtą, kuriam priklauso daugiau kaip 25% rinkos viršutinės ribos, iki 25%. Kai bus apribota, likusio turto paskirstymas bus nustatytas atsižvelgiant į jų rinkos viršutinę ribą.

Persvarstymas

Prieš išleidžiant savo indekso fondą į gamtą, labai svarbu nustatyti optimalią pusiausvyros strategiją. Pertvarkymas suteikia galimybę sugrąžinti savo fondą į tikslinius paskirstymus, parduodant dalį turto, kuris veikė gerai, kad nusipirktų tą turtą, kuris nebuvo toks efektyvus..

Kiekvieno balanso pabaigoje jūsų paskirstymai turi atitikti procentus, kuriuos apibrėžia jūsų paskirstymo paskirstymo strategija. Tai reiškia, kad jei jūsų paskirstymo paskirstymo strategija nurodo, kad turėtumėte turėti% 50 turto „A“ ir 50% turto „B“, pusiausvyros pabaigoje indekso fondas pasieks tuos tikslinius paskirstymus pirkdamas ir parduodamas kiekvieną iš šių turto.

Laikui bėgant, atskiro indekso fondo turto vertė sumažės. Dalis turto padidės, o dalis sumažės, palyginti su kitu indekso fondo turtu. Dėl to paskirstymai nukrypsta nuo norimų tikslinių paskirstymų, apibrėžtų jūsų paskirstymo strategijoje. Kai taip atsitinka, persvarstymas yra naudingas, kad portfelis būtų suderintas su mūsų tiksliniais paskirstymais.

Periodinis balansavimas

Periodinis balansavimas yra paprasčiausia balansavimo strategija, kurią galime įgyvendinti savo indekso fondui. Iš esmės periodinis balansas naudoja laiko intervalą, kad nustatytų, kada turėtų įvykti kitas pusiausvyros atstatymas. Jei pasirinksime savaitės pusiausvyrą, indeksų fondas vėl subalansuos kas savaitę. Kiekvieną savaitę tuo pačiu metu indeksų fondas bus subalansuotas. Panašiai, jei pasirinksime mėnesinį balansavimą, indeksų fondas balansuos kartą per mėnesį tuo pačiu metu.

Dėl kriptovaliutų rinkos nepastovumo, naujausi tyrimai atskleidė, kad dažnesni pusiausvyros pertvarkymo intervalai paprastai lenkia ilgesnius intervalus, kurie būdingi tradicinei rinkai..

Ribos balansavimas

Ribos balansavimas yra strategija, kuri tik neseniai buvo nagrinėjama kriptovaliutų rinkoje. Skirtingai nuo laiko periodinio pusiausvyros paleidimo, slenkstinis balansavimas naudoja rinkos judesius, kad nustatytų, kada įvykdyti pusiausvyrą. Kai indekso fondo turtas nukryps nuo tikslinių asignavimų daugiau nei nustatyta riba, visas indekso fondas bus subalansuotas. Sprendimas subalansavimo vykdymą pagrįsti tuo, kiek turtas nukrypo nuo tikslinių paskirstymų, suteikia „poreikiais pagrįstą“ strategiją. Iš esmės indekso fondas atsinaujins tik tuo atveju, jei pakaks atskirų indekso sudedamųjų dalių poreikio.

Įsivaizduokime, kad turime indeksinį fondą su 2 turtais. Turto „A“ tikslinis paskirstymas yra 70%, o „B“ turto – 30%. Tarkime, kad norėdami įgyvendinti slenksčio balansavimo strategiją norėjome įgyvendinti 10 proc. Ribą. Tada indekso fondas atliktų pusiausvyrą, kai bet kurio turto dabartinis paskirstymas viršytų tikslinio paskirstymo ribą, pridėjus arba atėmus 10% tikslinio paskirstymo. „A“ turtui tai reikštų 63% arba 77% paskirstymą. „B“ turtui tai būtų 33% arba 27%. Kai kuris nors iš šių aktyvų viršys šias paskirstymo ribas, visas indeksas bus subalansuotas, kad vėl pasiektų tikslinius 70% ir 30% paskirstymus.

Reikalavimais grindžiamas balanso balansavimo pobūdis naujausiuose tyrimuose parodė geresnius rezultatus, palyginti su istoriniu periodiniu balansavimu.

Dolerio kainos vidurkis

Daugeliui indeksų fondų reikės mechanizmo, kaip nutikti, kai fondui pridedama arba pašalinama vertė. Vienas populiariausių iš šių mechanizmų yra dolerio kainos vidurkis.

Indeksinių fondų kontekste, dolerio kainos vidurkis (DCA) yra indėlių lėšų paskirstymo per indeksą procesas, siekiant bandyti pasiekti tikslinius indekso paskirstymus. Kai kuriais atvejais tai gali sumažinti indekso priklausomybę nuo pusiausvyros, nes kiekvieno DCA įvykio metu fondas bus subalansuotas (bent jau iki tam tikros ribos)..

Įsivaizduokite, kad turite dviejų turto portfelį. Turto „A“ tikslinis paskirstymas yra 70%, o dabartinis paskirstymas yra 65%, o „B“ turto tikslinis paskirstymas yra 30%, o dabartinis paskirstymas yra 35%. Atlikus indėlį, DCA bandys paskirstyti lėšas taip, kad DCA pabaigoje „A“ turtui būtų skirta 70%, o „B“ turtui – 30%..

Prekybos vykdymas

Sukūrus indeksų fondą, valdantį šimtus milijonų dolerių ar net milijardus dolerių, turėsite kritiškai pagalvoti, kaip bus vykdomi sandoriai, kad sumažintumėte savo fondo poveikį rinkai.

Tai nėra taip lengva, kaip mesti rinkos pavedimus į biržos užsakymų knygą ir tikėtis geriausio. Žmonės tikisi tikslaus pavedimų vykdymo ir strategijos, kaip fondas sumažins mokesčius.

Mokesčių optimizavimas naudojant „Maker“ sandorius

Pateikiant atvirus pavedimus biržoje, padidėja likvidumas ir suteikiama galimybė kitiems prekybininkams priimti jūsų užsakymą. Daugeliu atvejų biržos atlygins už šį likvidumo padidėjimą biržoje, nustatydamos mažesnius prekybos mokesčius gamintojų pavedimams.

Paprastai tai yra pirmoji mokesčių mažinimo strategija ir taip pat neperžengiama „bid-ask“ skirtumo, kad rezultatas būtų dar geresnis jūsų naudai.

Išmanusis užsakymų maršrutas

Antroji ir sudėtingesnė strategija, kaip pagerinti pavedimų vykdymą, yra nukreipti sandorius per alternatyvias poras, kad gautumėte geriausią įmanomą kainą. Apskaičiuojant kiekvieną prekybos segmentą realiuoju laiku pusiausvyros metu, galime rasti kelią tarp skirtingų aktyvų, kurio rezultatas yra didžiausias..

Pertvarkant pusiausvyrą, šių algoritmų sudėtingumas auga eksponentiškai. Kadangi pusiausvyros atstatymas ne tik parduoda vieną turtą į kitą turtą, bet ir į daugelį kitų turto, tai yra daugybė galimų prekybos galimybių per vieną 10 turto balansą..

Todėl daugybei pusiausvyros strategijų reikia rasti būdų, kaip supaprastinti problemą, ir per pusiausvyrą sutelkti dėmesį į perspektyviausius kintamuosius.

Rodyklės strategijos įgyvendinimas

Apibrėžus strategiją, kita svarbi indekso sudarymo dalis yra strategijos įgyvendinimas. Tai kur Krevetės atsiduria dėmesio centre. „Shrimpy“ yra pažangiausias indeksų fondų kūrėjas kriptovaliutų rinkoje. „Shrimpy“ palaiko ne tik kriptovaliutų indeksavimo įrankį, skirtą žmonėms, norintiems valdyti indeksą per portfelio valdymo programą, bet ir „Shrimpy Crypto Trading“ API taip pat pateikite visą API galinių taškų rinkinį, kuris jungiasi prie visų pagrindinių mainų, kad kūrėjai galėtų įgyvendinti ir savo indeksavimo strategiją.

„Shrimpy Index Automation“

Yra keli būdai, kaip įgyvendinti savo kriptovaliutų indeksavimo strategiją. Populiariausia indeksavimo programa rinkoje yra Krevetės. Šis šaltinis gali padėti jums automatizuoti visą indeksą nuo pradžios iki pabaigos. Kiekvieną iš aukščiau aptartų indekso aspektų palaiko automatinis „Shrimpy“ indeksavimo įrankis. Išsamios informacijos, kaip tai nustatyti „Shrimpy“, galite rasti Šis straipsnis.

Tačiau tai nėra „Shrimpy Portfolio Management“ programos apimtis. Kruopščiai stebėkite ir segmentuokite savo lėšas visose pagrindinėse biržose, dalyvaukite socialinės prekybos funkcijose, kopijuodami lyderio portfelį, arba atlikdami tikslias indeksavimo strategijas su tikslia rinkos informacija..

„Shrimpy“ teikia išsamiausią profesionalų portfelio valdymo sprendimą kriptovaliutų rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me