Paleista nauja kriptovaliutos pilietybės moneta

„Pilietybės“ moneta yra nauja kriptovaliuta investicijų migracijos pramonei, siūlanti pilietybės ir rezidencijos programas dideliems grynosios vertės investuotojams ir šeimoms.

Pilietybės moneta yra pirmoji tokio tipo skaitmeninė valiuta pramonėje, leidžianti betarpiškus mokėjimus bet kam ir bet kurioje pasaulio vietoje su pigesniais, greitesniais ir efektyvesniais skaitmeninės valiutos mokėjimais investicijų migracijos pramonei..

„Pilietybės“ moneta šiuo metu yra eksperimentinė skaitmeninė valiuta, pagrįsta „blockchain“ technologija, kuri sukels perversmą visoje investicijų migracijos pramonėje ir leis atlikti momentinius mokėjimus bet kam ir bet kurioje pasaulio vietoje. „Pilietybės“ monetoje naudojama „peer-to-peer blockchain“ technologija, kad veiktų be centrinės valdžios: sandorius valdo ir pinigus išleidžia tinklas..

Monetos „Pilietybė“ šaltinio kodas buvo gautas iš „Bitcoin“ / „Litecoin“ šaltinio kodo. Pramonės specialistai gali bendrai prižiūrėti ir valdyti „Citizenship“ monetų tinklą, dirbti ir bendradarbiauti kartu nereikalaujant tarpininkų ar tarpininkų..

Vienos pilietybės monetos vertė yra susieta su eurų verte.

1 CTZ (¢) = 1 EUR (€)

Monetos „Pilietybė“ kūrėjas ponas Balakrishnanas sakė:

Kriptovaliutos nustatė, kad ateityje visi pramonės segmentai sukels permainas, nes ji yra pigesnė, greitesnė ir išsprendžia daugybę problemų. Pilietybės moneta yra įdomi nauja technologija investicijų migracijos pramonei

Konsultantai pilietybės klausimais, atstovai, nekilnojamojo turto kompanijos, advokatų kontoros ir netgi vyriausybės gali nuspręsti priimti pilietybės monetas, kaip mokėjimo standartą ateityje už pilietybę ar su imigracija susijusias teisines paslaugas. Pilietybės monetų projekto šaltinio kodą nemokamai gali įsigyti CBI / RBI pramonės profesionalai pagal atviro kodo licenciją.

Pilietybės moneta taip pat palaikys kitas pagrindines kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ir „Litecoin“, kurias galima iškeisti į euro kainą. Pilietybės monetas už nedidelį konversijos mokestį galima iškeisti į kitas pagrindines valiutas, tokias kaip „Euro“ per „Exchange“ agentūrą. iš 1%.

Visiems sandoriams taikomos AML / KYC taisyklės. Mokėjimo operacijas blokais galima patvirtinti per 10–15 minučių, o mokėjimo mokestis yra nereikšmingas, palyginti su bankų taikomais mokesčiais. Pavyzdžiui, norint išsiųsti 100 000 CTZ monetų, mokestis yra 0,0015 CTZ monetų.

Investicijų migracija

CBI / RBI schemos turtingiems investuotojams siūlo kelią į pilietiškumą investuojant į nekilnojamąjį turtą Europoje ir Karibuose. Užsienio investuotojams suteikiama nuolatinė gyvenamoji vieta mainais už gyvenamojo ar komercinio nekilnojamojo turto įsigijimą Portugalijoje, Ispanijoje, Kipre, Graikijoje ir JAV (EB-5).

Šiuo metu yra daugiau nei 20 šalių, vykdančių pilietybės ir rezidencijos programas, siūlančias investuotojų vizas investuojant į nekilnojamąjį turtą arba investuojant į kapitalą, reikalaujančioms mažiausiai 250 000 eurų ar daugiau..

  • Europa: Ispanija, Portugalija, Graikija, Malta, Kipras, Belgija, Nyderlandai, Latvija, Italija, Jungtinė Karalystė, Airija, Bulgarija
  • Okeanija: Australija, Naujoji Zelandija, Vanuatu
  • Amerika: JAV (EB5), Kanada (Kvebekas), Bahamos
  • Karibai: Dominika, Antigva ir Barbuda, Sent Lusija, Sent Kitsas ir Nevis, Grenada
  • Viduriniai Rytai: Jordanija, Turkija
  • Azija: Tailandas, Malaizija

Ribotas tiekimas

Pilietybės moneta apsiribojama 105 mln. Monetų tiekimu, o kas ketverius metus jų kiekis sumažės perpus. Pilietybės monetas galima iškeisti į tokią valiutą kaip euras, už nedidelį 1% keitimo mokestį per mūsų vidaus monetų biržą „Citizenship“. Visiems „blockchain“ sandoriams taikomos AML / KYC taisyklės.

Nekilnojamasis turtas

Pilietybės moneta taip pat gali būti priimta pirkti nekilnojamąjį turtą kūrėjams, propaguojantiems pilietybės ir rezidentūros programas.

Nekilnojamojo turto kompanijos, siūlančios investicijų perkėlimo programas, gali padidinti nekilnojamojo turto pardavimą, priimdamos kriptovaliutas, tokias kaip „Citizenship“ moneta, kartu su kitomis kriptovaliutomis dėl savo greičio, pigesnių sandorių išlaidų, neįtraukiant tarpininkų.

Pavyzdžiui, pervedant 1 milijoną pilietybės monetų, atitinkančių 1 milijoną eurų, sandorio mokestis kainuoja tik 0,40 CTZ, o operacijos patvirtinamos per 10–15 minučių. Ateityje pilietybės moneta gali būti priimta kaip skaitmeninis mokėjimas už imigraciją ir su pilietybe susijusias paslaugas keliose šalyse.

Pradinis finansavimas

Monetos „Citizenship“ paleidimas vis dar yra pradiniame kūrimo etape. Startuolis planuoja surinkti 1 milijoną eurų savo veiklai per ICO, kuris prasidėjo balandžio mėnesį. „Phase1-ICO“, kuris turėtų atsidaryti spalio 19 d., Tikslas yra surinkti 10 milijonų eurų, kad įsteigtume ir vykdytume savo „Citizenship“ monetų biržą, skirtą prekiauti kriptografinėmis ir fiat valiutomis.

Finansavimas nėra privalomas, nes šaltinio kodas yra nemokamas ir, tikiuosi, ateityje CBI / RBI / EB-5 pramonė kurs ir įgyvendins pilietybės monetą kaip standartinę kriptovaliutą..

Nemokama programinė įranga

„Citizenship“ moneta yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, kurią gali gauti pilietybės konsultantai, atstovai, vyriausybės, advokatų kontoros ir nekilnojamojo turto vystytojai CBI / RBI / EB-5 pramonėje. Pilietybės konsultantai, nekilnojamojo turto vystytojai, advokatų kontoros ir net vyriausybės gali nuspręsti ateityje priimti pilietybės monetą kaip pramoninį kriptografinį mokėjimą..

Nemokamos monetos

Pirmosios akcijos metu mes siūlome nemokamas 1000 pilietybės monetų kiekvienai 50 pirmųjų. Iš viso visuomenei nemokamai bus išdalinta 50 000 pilietybės monetų. Prašome susisiekti su mumis per Interneto svetainė.

Baltas popierius

Atsisiųskite mūsų Baltas popierius.

Apie Pilietybės monetą

Pilietybės monetą sukūrė Ajax Software LLC Budapešte, Vengrijoje.

Vaizdas per Pilietybės monetą

Pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę, klientai turėtų atlikti savo tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me