Pasiruoškite „Litecoin“ gryninti būsimą „Litecoin“ šakutę

Per pastaruosius kelerius metus matėme daugybę kriptovaliutų grandinių šakių. Nuo „Bitcoin Cash“, iki „Ethereum Classic“ ir nuo „Zclassic“ iki „Bitcoin Gold“ kūrėjai kūrė savo kriptovaliutos vizijas..

Tačiau viena kriptovaliuta, kurios iki šiol išvengta, buvo „Litecoin“ – antra pagal senumą kriptovaliuta ekosistemoje. Tai yra iki šiol.

Pasak a paštu „Bitcointalk“ forume kūrėjai planuoja išsišakoti „Litecoin“ tinklui ir sukurti konkuruojančią kriptovaliutą, vadinamą „Litecoin cash“. Šakutė vyks vasario 19 d.

Taigi, kas yra „Litecoin“ pinigai ir ko tikisi pasiekti? Pažiūrėkime.

Pagrindiniai „Litecoin Cash“ privalumai

Kūrėjai norėjo sukurti monetą, kurioje būtų naudojamas SHA 256 maišos algoritmas. Jie pažymėjo, kad šiuo metu yra daug atsargų maišos galios, kuri yra naudojama kasybai, remiantis SHA 256. Šiuo metu nėra daug alternatyvių grandinių, į kurias jie galėtų nukreipti tą maišymo galią..

Taip yra daugiausia todėl, kad šiuo metu nėra SHA 256 monetų, kurias būtų galima sunkiai koreguoti. Jei jie pasirinko išminuoti vieną iš grandinių, jiems bus sumokėta kriptografine moneta per 10 minučių.

Nors kūrėjai teigia, kad „Litecoin Cash“ (LCC) turės mažesnius operacijų mokesčius ir sunkesnius koregavimus nei „Litecoin“, pagrindinė šakutės priežastis yra pateikti geresnę monetą SHA 256.

„Litecoin Cash“, palyginti su kita kriptografija

„Litecoin Cash“ palyginimas. Vaizdo šaltinis: litecoinca.sh

Jie pastebėjo, kad pastaruoju metu madinga buvo šakoti „Bitcoin“ su daugybe „Bitcoin“ šakių, kurios jau suplanuotos 2018 m. Jie norėjo tai panaudoti kaip galimybę grąžinti „Litecoin“ bendruomenei.

Jie teigė, kad tai nėra oficialus „Litecoin“ projektas ir jie tik naudoja „Litecoin“, kad neatsiliktų nuo kitų kriptovaliutų šakių tradicijų..

Panašu, kad prie „Litecoin Cash“ šakutės dirba gana stipri komanda. Šiuo metu yra 4 nariai, turintys didelę patirtį. Galite daugiau sužinoti apie komandą čia.

Šakės apžvalga

Anot pranešimo, šakutė pakeis „Litecoin“ maišos algoritmą į SHA 256. Šiuo metu tai yra maišos algoritmas, kuris naudojamas „Bitcoin“ tinkle ir skiriasi nuo „Scrypt“ algoritmo „Litecoin“..

Šakutė atsiras, kai „Litecoin“ pasieks 1 371 111 bloką. Tikimasi, kad tai bus maždaug vasario 19 d. Reikalavimų santykis bus 10: 1, o tai reiškia, kad už kiekvieną turimą „Litecoin“ gausite 10 „Litecoin“ grynųjų (LCC).

Taip pat bus nedidelis preminas – tik 1% monetų, kurios bus naudojamos plėtros fondui. Jie taip pat išleis „blockchain“ įkrovos juostą, kad žmonės prieš kasdami galėtų atsisiųsti piniginę.

„IQ Option Trade LTC“

Kalbant apie kasybos specifiką, tai galima padaryti naudojant senesnę „Bitcoin“ kasybos įrangą, o protokolas nustatys tikslą – 2,5 minučių per bloką. Sunkumas bus perskaičiuotas po kiekvieno bloko naudojant „darkgravity V3“ algoritmą, kuris šiuo metu naudojamas „Dash“.

Protokole taip pat bus sukurta „lėto starto kontrolė“, kuria bus siekiama apeiti bet kokį nesąžiningą pranašumą, kurį gali turėti ankstyvieji kalnakasiai. Bloko atlygis prasidės tik nuo 1,25 LCC ir padidės iki 250 per pirmuosius 400 blokų.

Kaip pretenduoti į LCC

Kūrėjai išsamiai apžvelgė, kaip pareikšti teises į LCC, jų DUK skyriuje Interneto svetainė. Jei laikysite „Litecoin“ savo piniginėje, esančioje 1 371 111 bloke, jūs automatiškai laikysite papildomus 10 LCC.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į svarbų dalyką. Tai taikoma tik piniginėms, kuriose turite privatų raktą. Taigi piniginėse, kurios laikomos biržoje, jūs neturite jokių automatinių teisių į išsišakojusias monetas. Mainai dažnai negerbia kai kurių mažiau žinomų šakių.

Jei norėjote išsireikalauti iš „Litecoin“ grynųjų pinigų iš šakutės, jums geriau tinka monetas laikyti neprisijungus pasiekiamoje piniginėje prieš pat bloką. Jie taip pat siūlo, kad jei laikysite „Litecoin“ aparatinėje piniginėje, pavyzdžiui, knygoje, perkelkite ją į darbalaukio piniginę prieš pat šakę ir tada ją perkelkite atgal.

Jei šiuo metu monetas turite popierinės piniginės arba darbastalio piniginės pavidalu, tereikia įsitikinti, kad jos yra šakės metu, ir jūs turėsite teisę į naująjį LCC. Tinkamu laiku komanda praneš apie tolesnius atnaujinimus, tokius kaip palaikymo paslaugos, internetinės piniginės ir kasybos baseinai.

Tolesnė HODL LTC paskata?

„Litecoin“ iš tiesų yra puiki moneta, turinti stiprią kūrėjų bendruomenę. „Litecoin“ taip pat yra Charlie Lee, kuris yra labai įtakingas kripto bendruomenėje, idėja.

Atsižvelgiant į tai, kad „Hodler“ dabar turės papildomą 10 LCC naudos kiekvienam iš jų priklausančių LTC, tai tampa dar labiau įtikinama. Be to, „Litecoin“ grynųjų pinigų koncepcija yra savaime įdomi ir gali būti patraukli SHA 256 alternatyva „Bitcoin“.

Taigi stebėkite tinklalapį ir komandos socialinius kanalus, kad gautumėte daugiau informacijos, ir, kaip visada, saugokitės aferų, prašydami privačių raktų.

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti

Paveikslėlis per litecoinca.sh

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me