Pasyvios kriptografijos investavimo strategijos pradedantiesiems

>

Kriptovaliuta yra viena greičiausiai besivystančių rinkų pasaulyje. Milijonai žmonių visame pasaulyje dalyvauja ateities finansų sistemoje, todėl per ateinančius 5 metus daugelis žmonių norės įsitraukti į kriptografiją..

Deja, dauguma žmonių niekada nebendravo su finansinėmis priemonėmis. Paprastai vidutinis vartotojas bendrauja su tokiomis sudėtingomis paslaugomis kaip mainai, tačiau tai keičiasi su kriptovaliuta.

Kripto pasaulyje žmonės beveik išimtinai perka turtą mainais. Tai reiškia, kad vidutinis asmuo, turintis kriptovaliutą, bent jau turi pagrindinį supratimą kaip veikia mainai. Tam tikru momentu daugelis iš šių kriptografinių investuotojų taip pat galėjo eksperimentuoti su tam tikra prekybos ar portfelio valdymo forma.

Šiame straipsnyje aptarsime kelias populiariausias investavimo į kriptovaliutas strategijas. Kiekvieną iš šių strategijų yra paprasta įgyvendinti net pradedantiesiems investuotojams, tačiau tai nereiškia, kad šios strategijos nenaudoja profesionalai. Kiekvieną iš šių strategijų naudoja kelios didžiausios institucijos pasaulyje ir ji išbandė laiką.

Prieš pasinerdami į šias populiarias strategijas, nepamirškite užsiregistruokite „Shrimpy“. „Shrimpy“ yra pirmaujanti kriptovaliutų rinkos platforma, siūlanti visas šias strategijas. Maža to, jei jums nepatinka kuri nors iš šių strategijų, visada galite įgyvendinti savo arba sekti lyderiu, kad nukopijuotumėte kito strategiją.

Paskirstymų pasirinkimas

Turto pasirinkimas, kuris pateks į jūsų portfelį, yra didelis sprendimas. Dienos pabaigoje jūsų turimas turtas bus jūsų investicijų varomoji jėga. Nors yra būdų, kaip padidinti strateginę prekybą, iš tikrųjų svarbu būtent jūsų pasirinktas turtas.

Du pagrindiniai portfelio pasirinkimo būdai yra arba Indeksas Investavimas arba Atranka Investavimas.

Indeksas Investavimas

Indeksų investavimas atsako už turto pasirinkimą deleguoja matematinei formulei. Remiantis formulės rezultatais, turtas bus paskirstytas portfelyje.

Populiariausios indeksavimo strategijos paprastai apima turto kategorijos pasirinkimą, kiekvieno turto svorį ir turto, kuris bus įtrauktas į indeksą, skaičių.

Populiaraus akcijų rinkos indekso pavyzdys būtų S&P 500. Šis indeksas paprasčiausiai stebi 500 geriausių bendrovių rinkos viršutinę ribą ir kiekvienai akcijai paskirsto portfelio vertės procentinę dalį, proporcingą rinkos viršutinei ribai..

Įdomu tai, kad ne visi indeksai turi apimti visas rinkas. Būtų galima rasti indeksą, kuriame būtų tik biotechnologijų, interneto ar mažmeninės prekybos įmonės. Rinką naudinga skirstyti pagal kriterijus, kurie, jūsų manymu, artimoje ateityje bus geri.

Kriptovaliutų rinka nesiskiria. Panašiai kaip tradicinėje finansų sistemoje, kriptovaliutas galima suskirstyti į skirtingas kategorijas. Yra naudingumo žetonai, platformos monetos, derliaus ūkio žetonai, saugojimo monetos ir kt. Kiekviena iš šių turto kategorijų turi savo unikalius atributus ir paskirtį.

Indeksų fondai

Indeksų fondai pamažu tampa atpažįstamu kylančios kriptovaliutų turto klasės prekės ženklu. Dėl jų…

Turto kategorija

Prieš išmesdami savo lėšas į rinką, nuspręskite, kokią kriptovaliutų kategoriją norėtumėte įsigyti. Atlikdami išsamų patikrinimą, nustatykite konkrečias turto rūšis, kurios geriausiai tiks jūsų portfelio strategijai.

Turto numeris

Nustatę konkrečią turto kategoriją, kuri tinka jūsų strategijai, pasirinkite, kiek kriptovaliutų norėtumėte savo portfelyje. Skaičius gali būti nuo 1 iki 100 ir daugiau. Kadangi yra tūkstančiai skirtingų kriptovaliutų su skirtingomis savybėmis, pasirinkti konkretų turto kiekį, kurį reikia laikyti portfelyje, gali būti keblu.

Nepamirškite atsižvelgti į kiekvieno turto valdymo aspektą. Kuo daugiau turto turite, tuo sudėtingesnis kiekvieno turto pirkimo ir saugojimo procesas. Idealiu atveju asmuo, kuris investuoja pirmą kartą, įsigytų daug turto, kurį jam būtų patogu valdyti.

Turto svoris

Paskutinis indekso aspektas, į kurį turime atsižvelgti, yra kiekvieno turto svoris. Iš esmės, kiek norite įsigyti kiekvieno turto. Ar norite pirkti vienodą vertės sumą iš kiekvieno turto, ar bus koeficientas, kai perkate daugiau nei vieną turtą nei kitą?

Kai kurios iš labiausiai paplitusių svertinių strategijų apima rinkos viršutinės ribos svertą, kvadratinių šaknų rinkos viršutinės ribos svertą ir vienodą svorį.

Atranka Investavimas

Užuot pasikliavę matematiniu modeliu, pasirinkdami portfelio turtą, kai kurie investuotojai mieliau renkasi savo investicijas. Nors labai investicijų tyrimas gali būti varginantis, rezultatai gali būti naudingi.

Rinkdamiesi pritaikytą kriptovaliutų paskirstymą, investuotojai daugiausiai rekomenduoja „Atlikite savo tyrimą (DYOR)“. Ši frazė atsilieps kiekvieno kriptografinio forumo salėse, jei kada nors bus užkluptas investuotojas, prašantis patarimo, kokį turtą pirkti.

Dienos pabaigoje nuotaikos DYOR įgalina. Idėja, kad kiekvienas atskirai tiriame rinką ir darome savo išvadas, prisiima atsakomybę tik mums patiems. Jei praleidome ką nors atlikdami deramą kruopštumą, kuris galų gale grįžta mums įkando, tai buvo sprendimas, kurį priėmėme patys, ir mes kalti turime tik patys.

Nors mes tikime atlikti savo tyrimus, mes taip pat tikime pateikti medžiagą, kad galėtumėte pradėti. Žemiau esančiame straipsnyje dalinamės keliomis idėjomis, kaip galite pradėti rinkti turtą, patenkantį į jūsų pirmąjį portfelį.

Turto pasirinkimas

Bet kurio portfelio pagrindas yra sprendimas, kurį turtą reikėtų įsigyti jūsų portfeliui. Visų pirma, turto pasirinkimas yra…

Prekybos strategijos

Pasirinkus turto portfelio paskirstymą, kitas visos investavimo strategijos aspektas yra tai, kaip paskirstymai bus palaikomi ar jais prekiaujama laikui bėgant..

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, prekybos strategija nebus lemiamas veiksnys nustatant portfelio rezultatus, tačiau ji vaidina svarbų vaidmenį mažinant riziką ir kuriant portfelį, kuris gali atlaikyti laiko išbandymą..

Portfelio balansavimas

Portfelio balansavimas yra portfelio strategija, kuria instituciniai investuotojai naudojasi dešimtmečius. Portfelio subalansavimas padeda išlaikyti norimą paskirstymų rinkinį. Kadangi žinoma, kad kriptovaliutos per trumpą laiką labai svyruoja, pusiausvyros pusiausvyra gali sumažinti riziką paimdama pelną iš gerai veikiančio turto ir paskirstydama tą pelną likusiai portfelio daliai..

Panašiai, kai turtas veikia blogai, į turtą galima įnešti papildomų lėšų, kad jis vėl pasiektų norimą procentų paskirstymą. Dėl kriptografinių rinkų pobūdžio dažnai matome, kad vieną dieną pumpuojamas turtas išmetamas netrukus arba atvirkščiai. Subalansavimas gali padėti suvokti šių svyravimų vertę.

Subalansavimas norint pasiekti norimą procentų paskirstymą reiškia, kad kiekvienas portfelio turtas turėtų turėti tikslinį portfelio procentinį svorį. Vienas pavyzdys galėtų būti, jei Bitcoin portfelio svoris yra 30%. Tai reikštų, kad pasibaigus pusiausvyrai portfelio vertė turėtų būti 30% Bitcoin.

Pastaba: Procentiniai paskirstymai apskaičiuojami pagal vertę, o ne pagal sumą. Kadangi kriptovaliutų kaina gali labai skirtis, paskirstyti portfelį pagal turto skaičių būtų nepraktiška. Pavyzdžiui, bandymas nusipirkti po 1 Bitcoin už kiekvieną turimą XRP reikštų, kad jūsų portfelio vertė būtų beveik vien tik „Bitcoin“, nes „Bitcoin“ kaina yra daugiau nei 10 000 kartų didesnė nei „XRP“.

Periodinis balansavimas

Laiku pagrįstas pusiausvyros atstatymas yra strategija, siekiant perklijuoti portfelį su jo tiksliniais paskirstymais nustatytu laiko intervalu. Kriptovaliuta šis laikotarpis gali būti bet koks – nuo valandos iki mėnesio, atsižvelgiant į rinkos nepastovumą ir biržos likvidumą..

Mes galime suskaidyti procesą į 4 skirtingus etapus.

 1. Portfelio paskirstymas – Portfelis paskirstomas pagal tikslinį paskirstymų rinkinį. Tai reiškia pusiausvyros laikotarpio pradžią.

 2. Turto nuokrypis – Turtui leidžiama laikui bėgant skirtis keičiantis rinkos sąlygoms.

 3. Suplanuotas pusiausvyra – Portfelis yra subalansuotas pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį. (Pavyzdys: vienos dienos balansavimo laikotarpis reikštų, kad portfelis būtų subalansuotas kiekvieną dieną tuo pačiu metu.) Atliekant pusiausvyrą, turtas yra perkamas ir parduodamas taip, kad kiekvienas turtas pasiektų tikslinius paskirstymus. Paprastai tai reiškia, kad geriausiai veikiantis turtas turės tam tikrą vertę parduoti, norėdamas įsigyti blogiau veikiantį turtą.

 4. Portfelis suderintas su tiksliniais paskirstymais – Portfelis vėl pasiekė tikslinius paskirstymus, todėl prasideda kitas pusiausvyros laikotarpis.

Perskaitykite Periodinio balansavimo vadovą

Ribos balansavimas

Slenkstinis balansavimas naudoja nuokrypio juostas, kad nustatytų, kada turėtų būti atliktas portfelio balansavimas. Nukrypimo juostos suteikia didžiausią ir mažiausią paskirstymą, kurį kiekvienas turtas gali laikyti portfelyje. Peržengus slenkstį, visas portfelis bus subalansuotas, kad kiekvienas turtas vėl atitiktų tikslinius paskirstymus.

Panašiai kaip periodinis balansavimas, slenkstinio balansavimo veiksmus galime suskirstyti į šiuos 5 žingsnius.

 1. Portfelio paskirstymas – Portfelis paskirstomas pagal tikslinį paskirstymų rinkinį.

 2. Turto nuokrypis – Turtui leidžiama laikui bėgant skirtis keičiantis rinkos sąlygoms.

 3. Slenkstis peržengtas – Kai turtas peržengs procentinės ribos nuokrypį, bus subalansuotas portfelio balansas.

 4. Pasipriešinimas – Portfelis yra subalansuotas. Atliekant pusiausvyrą, turtas yra perkamas ir parduodamas taip, kad kiekvienas turtas pasiektų tikslinius paskirstymus. Paprastai tai reiškia, kad geriausiai veikiantis turtas turės tam tikrą vertę parduoti, norėdamas įsigyti blogiau veikiantį turtą.

 5. Portfelis suderintas su tiksliniais paskirstymais – Portfelis vėl pasiekė tikslinius paskirstymus, todėl portfelis palauks pusiausvyrą, kol vėl bus peržengta riba.

Skaitykite daugiau apie slenksčio balansavimą

Dolerio kainos vidurkis

Dolerio kainos vidurkinimas (DCA) yra periodiško naujo kapitalo įvedimas į portfelį. Užuot bandžiusi laiko rinką skaitydama diagramas ir vykdydama tikslius sandorius, DCA vadovaujasi nuolatinių investicijų filosofija.

Portfelis, kuriame naudojama vidutinė dolerio savikaina, gali paskirstyti naujus fondus kiekvienam portfelio turtui pagal tikslinius paskirstymus. Tokiu būdu portfelis gali pasiekti tikslinius paskirstymus nereikalaudamas iš naujo subalansuoti portfelio. Tai galiausiai gali sumažinti mokesčius ir apmokestinamus įvykius.

DCA strategijos naudojimas savo portfeliui gali būti suskirstytas į šiuos veiksmus.

 1. Portfelio paskirstymas – Portfelis paskirstomas pagal tikslinį paskirstymų rinkinį.

 2. Turto nuokrypis – Turtui leidžiama laikui bėgant skirtis keičiantis rinkos sąlygoms.

 3. Lėšos deponuojamos – Reguliariai, lėšos turėtų būti deponuojamos į portfelį. Naudojant portfelio valdymo sprendimą, šie nauji fondai gali būti automatiškai aptikti ir pažymėti paskirstymui į portfelį.

 4. Lėšų paskirstymas – Įneštos lėšos bus paskirstytos į portfelį, atsižvelgiant į tikslinį paskirstymą kiekvienam turtui. DCA pabaigoje kiekvienas turtas bus arčiau jų tikslinių paskirstymų.

Sužinokite daugiau apie dolerio kainos vidurkį

Portfelio sustabdymas

Portfelio „stop-loss“ yra strategija investuotojams užkirsti kelią neigiamai rizikai. Nepastoviose rinkose, tokiose kaip kriptovaliuta, neretai turto portfelio vertė per vieną dieną sumažėja 10%. Naudojant portfelio „stop-loss“ nuostolius galima apriboti nuostolių, kuriuos portfelis gali patirti, kol visas portfelis bus parduotas „fiat“, sumą.

Kai portfelis bus paverstas stabiliuoju moneta, jis nustos prarasti vertę iš kritusios kriptografinės rinkos. Idėja yra ta, kad nustojus kristi rinkai, portfelio turtą galima įsigyti mažesnėmis kainomis.

Portfelio sustabdymo nuostoliai vykdomi 4 pagrindiniais etapais.

 1. Portfelio paskirstymas – Portfelis paskirstomas pagal tikslinį paskirstymų rinkinį.

 2. Turto nuokrypis – Turto vertė pradeda kristi, todėl viso portfelio vertė krinta.

 3. „Stop-loss“ slenkstis peržengtas – Peržengus „stop-loss“ slenkstį, tai reiškia, kad portfelio vertė sumažėjo daugiau nei norėjosi. Šiuo metu suveikia stop-loss.

 4. Portfelis parduodamas – Visas portfelio turtas bus parduotas valiuta, kad būtų išvengta bet kokios papildomos vertės praradimo.

Sužinokite daugiau apie portfelio sustabdymą

Pirkite & Laikykis

Paskutinė pagrindinė kriptovaliutų investuotojų strategija taip pat yra pati paprasčiausia. Kriptoje strategija „pirkti ir laikyti“ taip pat vadinama „HODL“. „HODLing“ yra turto pirkimas ir ilgesnis jo laikymas. HODL strategijoje nėra prekybos.

Jei metų metus neplanuojate parduoti jokio savo turto, HODL strategija gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Todėl naudojant HODL strategiją atliekami šie veiksmai:

 1. Pirkite turtą.

 2. Neparduokite turto.

 3. Laukti.

Išvados

Investuojant į kriptovaliutą nereikia įtraukti sudėtingų prekybos strategijų. Kiekvieną iš aukščiau straipsnyje aptartų portfelio valdymo strategijų galima įgyvendinti keliais paspaudimais Krevetės. Kiekviena iš šių strategijų išlaikė laiko išbandymą. Daugelis didžiausių institucijų ir protingiausių investuotojų pasaulyje naudoja šias strategijas savo portfeliams.

Daugiau susijusių straipsnių

Pagrindinis kriptografinių robotų vadovas

Socialinė prekyba – nukopijuokite geriausius kripto prekybininkus

Kas yra #DeFi? Decentralizuotų finansų vadovas

Kripto prekyba – kas yra neatidėliotina rinka?

Krevetės yra portfelio valdymo programa, skirta kurti individualius portfelius, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto pasirinkimą. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 16 palaikomų šifravimo biržų.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Atsakomybės apribojimas

Turinys skirtas tik informaciniams tikslams. Jūs neturėtumėte aiškinti jokios tokios informacijos ar kitokios medžiagos, kaip teisinės, mokesčių, investicinės, finansinės ar kitos konsultacijos. Niekas mūsų svetainėje nėra „Shrimpy“ ar bet kurios trečiosios šalies paslaugų teikėjo raginimas, rekomendacija, pritarimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti vertybinius popierius ar kitas finansines priemones šioje ar bet kurioje kitoje jurisdikcijoje, kurioje toks prašymas ar pasiūlymas būtų neteisėtas. tokios jurisdikcijos vertybinių popierių įstatymai.

Visas šios svetainės turinys yra bendro pobūdžio informacija ir nėra skirta konkretaus asmens ar subjekto aplinkybėms. Niekas svetainėje nėra profesionalus ir (arba) finansinis patarimas, taip pat jokia informacija apie svetainę nėra išsamus ar išsamus aptariamų klausimų ar su tuo susijusių įstatymų išdėstymas. Tik jūs prisiimate vienintelę atsakomybę įvertinti privalumus ir riziką, susijusią su bet kokios informacijos ar kito Turinio naudojimu Svetainėje, prieš priimdami bet kokius sprendimus, pagrįstus tokia informacija ar kitu turiniu. Mainais už naudojimąsi svetaine, jūs sutinkate nelaikyti „Shrimpy“, jos filialų ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjų atsakingais už bet kokią galimą pretenziją dėl žalos, atsirandančios dėl jūsų sprendimo, priimto remiantis informacija ar kitu turiniu, pateiktu jums per svetainę..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me