Patikimos piniginės apžvalga: išsami piniginės apžvalga

Monetų biure mes šį būgną mušame nemažai, bet jei dar negirdėjote, štai kaip sekasi melodija: jei rimtai norite saugoti savo kriptografiją, turėtumėte pagalvoti apie jo laikymą kai kurių žmonių piniginėje. malonus. Kuo didesnės jūsų valdos, tuo aktualesnis tai turėtų būti rūpestis.

Taip, mainai sustiprino savo saugumo protokolus dėl praeities įsilaužimų ir filialų, o geriausi dabar draudžia savo klientų lėšas savaime suprantamu dalyku. Nepaisant šių atsargumo priemonių, niekas negali pakeisti patikimos piniginės ir pats laikyti tuos svarbiausius asmeninius raktus. Prieš kelias savaites apžvelgėme geriausias aparatinės įrangos pinigines, esančias rinkoje, tačiau yra ir programinės įrangos parinkčių.

Patikėkite Piniginės vartotojo sąsają

Patikimos piniginės vartotojo sąsaja

Programinės įrangos piniginės yra įdiegtos kaip programos jūsų telefone, todėl turi pranašumą, nes esate nuolat su jumis. Vargu ar jūs sužinosite save ir apie tai, kad negalėsite prekiauti. Nors tai nėra taip saugu, kaip aparatiniai įrenginiai, geriausi iš jų vis tiek yra geresnė galimybė laikyti savo kriptografiją nei centralizuotoje biržoje.

Šiandien mes apžvelgsime „Trust Wallet“, vieną iš labiausiai atpažįstamų ir populiariausių programinės įrangos piniginės variantų. Peržiūrėsime specifikacijas, apžvelgsime, ką ji gali padaryti, ir pasversime savo pliusus ir minusus. Iki galo turėtumėte gerai įsivaizduoti, ar ši mobilioji piniginė yra jūsų pasirinkimas.

Veržlės ir varžtai

Pasitikėkite pinigine yra decentralizuota, mobili kriptovaliutos piniginė, palaikanti daugiau nei 160 skaitmeninių išteklių ir leidžianti vartotojams uždėti savo monetas, kad uždirbtų palūkanas. Ji taip pat siūlo įmontuotą „Web3“ naršyklę, kuri suteikia vartotojams prieigą prie „Ethereum“ platformoje sukurtų decentralizuotų programų (DApps)..

Iš pradžių jis buvo skirtas laikyti ERC20 ir ERC223 žetonus, tačiau dabar turi ir tuos, kurie pastatyti ant kitų blokinių grandinių, įskaitant, žinoma, ir „Bitcoin“. Monetas galima nusipirkti per vietinę decentralizuotą biržą (DEX), vykstančią per „Trust Wallet“ bendradarbiaujant su „Kyber Network“..

Patikimos piniginės pagrindinis puslapis

Patikimos piniginės pagrindinis puslapis

„Trust Wallet“ programą galima nemokamai atsisiųsti „iOS“ ir „Android“. Didžiąją jo funkcionalumo dalį galima susieti su tuo, kad jos kodas buvo parašytas kiekvienos platformos gimtosiomis kalbomis: „iOS“ Swift ir „Android“ „Java“. Programa veikia naudojant „iOS 10.0“ ar naujesnes versijas bei „Android 5.0“ ir naujesnes versijas.

Kodas yra visiškai atviro kodo, todėl tie kūrėjai, saugumo ekspertai ar bet kas kitas, kuris gali būti suinteresuotas dūkti po gaubtu, gali tai padaryti, jei nori. Platformą tikrina saugos įmonė „Stateful“, kurios ataskaitą galima perskaityti čia.

Dar dvi pagrindinės „Trust Wallet“ funkcijos yra sutelktos į vartotojo privatumą ir saugumą. Kuriant naują paskyrą ji neprašo jokio KYC ir, būdama ne laisvės atėmimo pinigine, nesaugo jokių vartotojo duomenų. Tai taip pat leidžia vartotojams saugoti asmeninius raktus savo įrenginiuose, o ne „Trust Wallet“ serveriuose.

Pasitikėkite piniginės privalumais

Kai kurie pagrindiniai „Trust Wallet“ privalumai

Vartotojo sąsaja yra švari ir paprasta, todėl ją lengva atsisiųsti, nustatyti ir pradėti. Tai parodė, kad „Trust Wallet“ iki šiol sukaupė 5 milijonus vartotojų, o tai didžiąja dalimi padėjo jos nuolatinė veikla partnerystė su „Binance“, paskelbta dar 2018 m. liepos mėn.

Ši partnerystė, turinti didžiausią vardą kriptografinėje erdvėje, ir jos gilios kišenės, tikrai išlaikys vartotojus prie „Trust Wallet“ ir beveik neabejotinai paskatins plėtoti kitas programos funkcijas.

Kalbant apie mokesčius, „Trust Wallet“ galima visiškai nemokamai atsisiųsti ir naudoti be jokių pradinių mokėjimų ar prenumeratos paslaugų. Vienintelės išlaidos yra dujų mokesčiai už sandorių apdorojimą: jie mokami arba kalnakasiams, arba tiems, kurie juos moka, įrodydami akcijų paketus..

Patikimos piniginės logotipas

Patikimos piniginės logotipas. Vaizdas per Pasitikėkite pinigine

Programa leidžia vartotojams pridėti papildomą saugumą PIN kodo ar pirštų atspaudų nuskaitymo pavidalu. Juos galima suaktyvinti per programos nustatymo funkciją. Dviejų veiksnių autentifikavimo galimybės dar nėra.

Galiausiai kyla atsarginės kopijos klausimas, kurį „Trust Wallet“ išsprendė naudodama 12 žodžių atkūrimo frazę. Nustatydami savo piniginės adresą, vartotojams suteikiama viena iš šių frazių, kurią reikia saugiai užrašyti ir saugoti.

Jei kas nors nepavyksta, tai galima nuskaityti ir įvesti, norint atkurti prieigą prie paskyros. Savaime suprantama, kad atliekant sąrankos procesą tai turėtų būti labai atidžiai užrašyta ir saugoma kaip prioritetas.

Istorija

Pasitikėjimo piniginė yra idėja Viktoras Radčenko, JAV įsikūręs Ukrainos programinės įrangos kūrėjas, kuris apie kriptovaliutas pirmą kartą išgirdo panašiai kaip dauguma iš mūsų: naudodamas „Bitcoin“ „darkweb“.

Tačiau būtent Ethereum pradėjo domėtis kriptografija. Jis sukirto dantis sukurdamas programą, padėsiančią sunkvežimių vairuotojams rasti automobilių stovėjimo aikštelę ir kitus patogumus, tuo pačiu nerdamas vis giliau į kriptografinius vandenis..

Viktoras pradėjo kurti „Trust Wallet“ kaip priemonę laikyti vis daugiau ERC20 žetonų, kuriuos jis įsigijo per ICO. Darbas prie projekto prasidėjo 2017 m., Ir jis greitai tapo visų jo pastangų dėmesiu.

Viktoras Radčenko

Viktoras Radčenko iš „Trust Wallet“. Vaizdas per „YouTube“.

„ERC20“ standartinių žetonų funkcionalumas per trumpą laiką pritraukė tūkstančius ankstyvųjų vartotojų. Didėjantis piniginės populiarumas tada patraukė „Binance“ dėmesį, kuris projektą (ir jo pagrindinę įmonę „Six Days LLC“) įsigijo už neatskleistą sumą dar 2018 m..

Kaip ir bet kuriam kitam save gerbiančiam šifravimo projektui, daugiausiai dėmesio skiriama masiniam pritaikymui per paprastą naudojimą. Pats Viktoras yra pareiškęs, kad „leidimas žmonėms pirkti kriptovaliutą kreditine kortele ar banko sąskaita yra būtinas norint patvirtinti kriptografiją“, o „Trust Wallet“ šiuo atžvilgiu pasitvirtino jo vizijoje. Programa įdėjo daug darbo, kad jos vartotojo sąsaja būtų lengvai naudojama ir prieinama visiems.

Darbo pradžia

Programą „Trust Wallet“ galima įsigyti bet kuriame Google Play arba Programėlių parduotuvė. Atsisiuntę ir įdiegę, jums bus suteikta galimybė importuoti esamą piniginę arba sukurti naują. Jei pasirinksite pastarąją parinktį, jums bus suteikta 12 žodžių pradinė arba atkūrimo frazė.

Kaip jau minėta, įsitikinkite, kad atidžiai tai užrašėte ir saugokite kur nors saugiai. Tada pamatysite žymimąjį laukelį, kuriame sakoma: „Aš suprantu, kad jei prarasiu atkūrimo žodžius, negalėsiu pasiekti savo piniginės“.

Patikėkite Piniginės sąranką

Patikimos piniginės nustatymo veiksmai. Vaizdas per Bendruomenės svetainė

Jei norite pridėti kriptografiją prie savo piniginės, tiesiog prisijunkite prie piniginės ir palieskite mygtuką „Gauti“. Pasirodys QR kodas, kurį galėsite nuskaityti, arba galite nukopijuoti savo piniginės adresą. Įklijuokite adresą į kitos piniginės imtuvo adreso skyrių. Skirtuke „Operacijos“ parodysite, kurie iš jų buvo baigti.

Kripto siuntimas yra toks pat paprastas. Patekę į savo piniginę, palieskite mygtuką „Siųsti“, tada nukopijuokite ir įklijuokite gaunančios piniginės adresą. Tai padaryta, įveskite siunčiamą sumą ir palieskite mygtuką „Kitas“. Kai būsite patenkinti, kad visa informacija teisinga, paspauskite „Siųsti“ ir viskas gerai.

Didelė „Trust Wallet“ patrauklumo dalis yra patogumas naudoti ir intuityvi sąsaja. Daug pastangų įdėta į šį programos aspektą, o vartotojų apžvalgos reguliariai į tai sutelkia dėmesį.

Staking

Šifravimo (kilusio iš termino „Statymo įrodymas“) sukūrimas apima naujų blokų sukūrimą taikant konsensuso algoritmą. Tada šie nauji blokai pridedami prie blokų grandinės.

Naujus sandorius „blockchain“ tinkle gali patvirtinti monetos, į kurias kreipiasi turėtojai. Suinteresuotų monetų skaičius nustato operacijų, kurias galima patvirtinti, skaičių. Montuojant monetos nustatytam laikui užfiksuojamos piniginėje, o piniginėje kaip atlygis pridedama daugiau monetų (šiek tiek panašių į susidariusias palūkanas). Kaip ir su palūkanomis, tuo daugiau jūs grąžinate, tuo daugiau grąžinate.

Taigi, jei norite užsidirbti palūkanų iš savo kriptografinių akcijų arba norite pasakyti, kaip valdomi tam tikrų valiutų tinklai, tuomet „Trust Wallet“ leidžiama akcijų funkcija yra tai, ką tikrai turėtumėte ištirti.

„Tezos Trust“ piniginės turėjimas

„Tezos“ įdėjimo į „Trust Wallet“ pavyzdys. „Trust Trust“ piniginėje

Ne visos monetos palaiko statymą, nors sąrašas auga. Kažkuriuo metu ateityje bus galima statyti tiek „Ethereum“ (ETH), tiek „Cardano“ (ADA), perėjus į „Stack of Stake“ (priešingai nei „Proof-of-Work“) sistemas..

Šiuo metu „Trust Wallet“ leidžia jums statyti: „Tron“ (TRX), „Tezos“ (XTZ), „Cosmos“ (ATOM), „VeChain“ (VET), „Callisto“ (CLO), „Kava“ (KAVA), „TomoChain“ (TOMO), „IoTeX“ (IOTX) ir Algorandas (ALGO).

Yra ir kitų monetų, kurios dar nėra žinomos, nors kada arba jei jas galima įsigyti per „Trust Wallet“, dar nežinoma. Jei norite sužinoti daugiau apie juos ir patį lažybų procesą, mano kolega Steve’as giliai pasinėrė į temą dar balandžio mėnesį.

DApps naršyklė

Tai yra viena iš naujesnių „Trust Wallet“ programos funkcijų, kuri, atrodo, augs ir augs per ateinančius kelerius metus. Tai visiškai optimizuota mobiliesiems įrenginiams ir sukurta siekiant suteikti „Metamask“ lengviau naudojamą parinktį.

„Ethereum“ yra kuriamas nuolat besiplečiantis DApps sąrašas su įvairiais naudojimo būdais ir funkcijomis. Naujausiuose prieduose yra „Ethereum Name Service“ (ENS), suteikianti prieigą prie „blockchain“ domenų, kad būtų galima daug lengviau siųsti ir gauti kriptografiją. Kiti, tokie kaip „Uniswap“, „Zerion“, „Aave“ ir „Compound“, rūpinasi visais augančio decentralizuoto finansavimo (DeFi) sektoriaus aspektais..

„Dapp Browser Trust“ piniginė

Patikėkite „Wallet dApp“ naršyklės vartotojo sąsają

Taip pat yra žaidimų platformų, žadančių šifru pagrįstus atlygius, ir kitų, tokių kaip „KnownOrigin“, leidžianti pradėti rinkti retą skaitmeninį meną. „Trust Wallet“ suteikia savo vartotojams lengvą prieigą prie visų šių dalykų per savo programą ir, be abejo, bus pirmaujanti šioje srityje..

Patikėkite „Wallet“, prieš integruodami juos į platformą, išbandykite ir vetuokite bet kokius naujus DApps. Tai taip pat palaiko DApp rinką, kur kūrėjai gali dėti pastangas, kad kiti galėtų išbandyti ir įvertinti.

Pagalba klientams

Jei kyla problemų, yra privaloma pagalbos centro parinktis, kurią galite pasiekti programos skiltyje „Nustatymai“. Čia rasite gana išsamius DUK ir trikčių šalinimo vadovus.

Patikėkite piniginės palaikymą

Kai kurie metodai, kaip pasiekti paramą

Jei vis dar stengiatės, galite atidaryti palaikymo bilietą ir tiesiogiai susisiekti su jais. Apžiūrėjus įvairius forumus atrodo, kad atsakymai į bilietus gali būti lėti.

Verdiktas

Sunku nepatikti „Trust Wallet“ ir jos trūkumų yra nedaug. Tai lengva atsisiųsti ir pradėti naudotis, o ta vartotojo sąsaja iš tikrųjų daro ją paprastą ir šie dalykai turi būti. Tada yra tas didžiulis palaikomo turto asortimentas: jei negalite laikyti monetų, jums pavyko patekti į gana nišinę kriptografiją.

Daugeliui kripto turėtojų svarba tampa vis svarbesnė, nes vis plačiau žinomas apie tai ir jos pranašumus. „Trust Wallet“ atliko tvarkingą darbą, numatydama šią paklausą, o jo įdėjimo funkcija suteikia jai naudingo pranašumo prieš kitas pinigines, kurios dar nesuteikia vartotojams galimybės.

Patikėkite piniginės reitingus

Patikėkite Piniginės reitingus iTunes parduotuvė ir Zaidimu parduotuve

Galimybė pasiekti „DApps“ per programą yra dar vienas toliaregiškas žingsnis, kuris turės ilgalaikių pranašumų, nes laukas plečiasi ir „DeFi“ didėja. Kai kuriems „DApp“ ekosistema gali jaustis šiek tiek ribota (kiek mielų kolekcionuojamų daiktų mums tikrai reikia), tačiau galite būti tikri, kad kūrėjai pateikia daug naujų idėjų.

O kalbant apie kūrėjus, juos nuramins „Trust Wallet“ atvirojo kodo programinė įranga, leidžianti patiems patikrinti kodų bazę. Atvirumas ir skaidrumas yra du pagrindiniai „blockchain“ ir „DeFi“ komponentai, todėl labai malonu matyti, kaip į šią filosofiją įeina didelis vardas.

Sunku apsiprasti su „Trust Wallet“ įkainių struktūra (ar jos nebuvimu), o norintiems privatumo, KYC trūkumas ir piniginės nesaugojimo pobūdis pažymės tinkamus langelius. Jei ketiname suskaldyti plaukus, būtų gerai pamatyti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas.

Pasitikėkite Piniginės Binance

Viktoras pasirašė pasitikėjimo piniginės sandorį. Vaizdas per Pranešimas spaudai

Ir paskutinis, bet jokiu būdu ne mažiau svarbus yra tas bendradarbiavimas su „Binance“. Norėdami turėti didžiausią mainų ir vieną iš labiausiai atpažįstamų prekės ženklų kriptografinėje erdvėje, patvirtinkite „Trust Wallet“ kaip savo oficialų partnerį – tai pasitikėjimo balsavimas, kuris kalba daug.

Jei CZ ir draugai mielai tiki „Trust Wallet“, tai ir mes visi turėtume jaustis patogiai tai darydami. Bus įdomu pamatyti, kokias kitas funkcijas „Trust Wallet“ įdiegs per ateinančius metus, ir, kai „Binance“ yra už nugaros, galite įsivaizduoti, kad kūrėjų komanda yra gerai finansuojama ir motyvuota. Ateitis atrodo šviesi.

Panašus vaizdas per „Trust Wallet“ & „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me