PIVX: viskas, ką reikia žinoti apie naują privatumo monetą

Privatumas greitai tampa viena iš svarbiausių bet kurios naujos „blockchain“ kriptovaliutos savybių. Net ir tokie dideli, kaip bitkoinas, „Ethereum“ ir „Litecoin“ pradeda patekti į privatumo pamišimą.

„IQ Option“ prekybos kreditinė kortelė

Viena kriptovaliuta laikosi visiškai kitokio požiūrio ne tik į privatumą, bet ir į daugelį kriptovaliutų ekonomikos aspektų. Šiandien kalbėsime apie vieną geriausių 2018 m. Pasirinkimų – PIVX.

PIVX: pagrindai

PIVX yra vis labiau populiarėjanti kriptovaliuta, kuri atsirado vertinamas svetainėje coinmarketcap.com tik po kelis centus iki paskutinės didžiausios 15 USD. Projektas yra labai unikalus, nes šiuo metu tai yra vienintelė kriptovaliuta, siūlanti visišką privatumą kartu su konsoliduoto modelio įrodymu..

Be to, kad sistema siūlo akcijų paketo įrodymą, ji taip pat remiasi masternodais, leidžiančiais greitai atlikti operacijas, privatumo funkcijomis ir stabiliu būdu turtingiems investuotojams uždirbti reguliarias pajamas. Esant 10 000 PIVX, pagrindinio investuotojo, kuris anksčiau nepasiekė, masternodo kaina greičiausiai yra nepasiekiama.

PIVX prasidėjo kaip „Dash“ šakutė. „Dash“ valdo X11 kasybą ir masternodus. „PIVX“ komanda norėjo pasiūlyti masternodų greičio pranašumus, tačiau nenorėjo pasikliauti, be abejo, švaistoma darbo įrodymų kasyba.

PIVX turi unikalų ekonominį modelį, leidžiantį naudoti labai skirtingą naujų žetonų tiekimo ekosistemai metodą. Kiekvieną minutę patvirtinamas blokavimas ir išleidžiamas maždaug penkių PIV atlygis. Šis atlygis padalijamas tarp laimėjusio pagrindinio modulio ir laimėjusio dalyvio, įrodančio akcijų paketą.

Užuot tai, kad tai yra statinis atlygis, PIVX siūlo unikalią funkciją, leidžiančią tinklui nuspręsti, kaip apdovanoti masternodą ir partnerį. Jei tinkle yra per daug masternodų, nauda dalyviams padidės.

Lygiai taip pat, jei nepakanka masternodų, masternodų atlygis padidės. Galiausiai, maža kiekvieno atlygio dalis skiriama savivaldos biudžetui.

Kiekvieną minutę naudojant naujus blokus, išleistas PIV nėra riboto tiekimo dalis. Tai reiškia, kad hipotetiškai egzistuoja neribotas PIVX žetonų kiekis. Nors kai kurie gali teigti, kad tokio tipo ekonominis modelis yra infliacinis, o tai reiškia, kad simbolinės vertės laikui bėgant sumažės, PIVX komanda prieštarauja šiam ir taip pat siūlo sprendimą.

PIVX ekonomika

„Pivx MasterNode“ logotipas

Šaltinis: pivxmasternode.org

Kadangi tiekimas yra hipotetiškai neribotas, yra du pagrindiniai veiksniai, kurie padeda kontroliuoti tiekimą.

Pirmasis aspektas yra tas, kad visi sandorio mokesčiai, sumokėti tinkle, sunaikinami arba „sudeginami“. Tai reiškia, kad sandorio mokesčiai nėra mokami pagrindiniams kodams ar kitiems tinklo dalyviams. Tai padės tam tikru būdu kontroliuoti tiekimą.

Jei PIVX ir toliau populiarės, natūraliai tinkle bus daugiau operacijų, dėl kurių bus sunaikinta daugiau PIVX vienetų. Tai užtikrina, kad bent jau tam tikru mastu tiekimas nėra visiškai neribotas.

Antras dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tas, kad tinklas yra skirtas skatinti žmones pirkti ir laikyti žetoną. Pavyzdžiui, norint nustatyti masternodą, reikia surinkti 10 000 PIVX vienetų. Antra, norint dalyvauti kalnakasyboje, taip pat reikia nusipirkti ir laikyti PIVX.

Kiek PIVX reikia norint sėkmingai atsižvelgti į jūsų akcijų paketą?

Pagal šitą skaičiuoklė, turėsite turėti bent 500 PIV (apie 4500 USD vertės), kad galėtumėte išgauti vieną bloką per mėnesį, darant prielaidą, kad jūsų kompiuteris įjungtas 24 valandas per parą. Surinkus 10 000 PIVX, bus apytiksliai 43 PIV per mėnesį, o vykdant masternodą – apie 48 PIV.

Tokiu būdu masternodai nėra pernelyg skatinami, o kalnakasybos įrodymas taip pat yra maždaug vienodai pelningas, tik šiek tiek pirmenybė teikiama masternodams.

PIVX ir „ZeroCoin“ protokolas

Pernai PIVX pradėjo siūlyti naują piniginės versiją, atitinkančią vadinamąją „ZeroCoin“ protokolas. Apytiksliai tariant, Johno Hopkinso universiteto studentų sukurtas protokolas pateikia visiškai anonimiškos ir neatsekamos kriptovaliutų sistemos teorinį projektą..

„PIVX“ suderinamas su „ZeroCoin“ naudojant vadinamąjį „zPIV“.

„zPIV“ vienetai sukuriami per procesą, vadinamą kalimu. Procesas vyksta maždaug taip. Vartotojas atidaro savo PIVX piniginę, eina į „zPIV“ kalimo skirtuką ir pasirenka PIVX kiekį, kurį nori konvertuoti į „zPIV“. Šis procesas sunaudoja labai mažą operacijos mokestį.

Kaltis paprastai baigiama vos per kelias sekundes. Kai procesas bus baigtas, piniginėje bus nukaldinto zPIV kiekis. zPIV skiriasi nuo PIVX tuo, kad jis gali egzistuoti tik labai specifiniais kiekiais, panašiai kaip fiziniai grynieji pinigai ar kazino žetonai.

Pvz., Negalima turėti 1,1 zPIV nuosavybės ar siųsti jo. Vietoj to, jums gali priklausyti tik 1, 2, 5, 10, 50 ir pan. Šio apribojimo priežastis yra užtikrinti, kad potencialus užpuolikas negalėtų nustatyti anonimizuotos kriptovaliutos šaltinio ar paskirties vietos ieškodamas konkrečių išsiųstų ar gautų kiekių.

„PIVX“ piniginės „zPIV“ kalimo ir valdymo skirtukas

zPIV nėra savo valiuta. zPIV vienetai gali egzistuoti tik toje piniginėje, kurioje jie buvo nukaldinti. Kai juos išsiųsite, jie į paskirties vietą atvyks kaip įprasti PIV vienetai. Skirtumas tas, kad į paskirties vietą atvykę PIV vienetai neturi tiesioginio ryšio su pinigine, iš kurios jie buvo kilę kaip zPIV.

Deja, zPIV nėra tobulas. Kaltinant zPIV reikalingas sandorio mokestis. Be to, kai vienetai bus konvertuoti į zPIV, jie nebus tinkami naudoti ar naudoti pagrindiniame modelyje. Nors „zPIV“ papildymas yra 2018 m. Gairėse, šiuo metu jo nėra. PIVX komanda žada, kad kai tik bus, zPIV vienetų statymas bus pelningesnis nei įprastų PIVX vienetų statymas.

Be to, gali būti sunku stebėti zPIV keliuose įrenginiuose su ta pačia pinigine. Jei siunčiate „zPIV“ iš vieno įrenginio, kitas jūsų įrenginys neatsispindės šio balanso pokyčio, nebent vėl rankiniu būdu nukopijuosite „wallet.dat“. Tai taip pat yra taisymų, kurie pasirodys šiais metais, sąraše.

Nuolatinė plėtra ir šviesi ateitis

Prisimeni, kaip PIVX renka dalį bloko atlygio kiekvieno bloko metu? PIVX komanda atliko pavyzdinį darbą, panaudodama šį biudžetą valiutos keitimui. Tai apima ne tik techninę plėtrą, bet ir rinkodaros, reklamos ir kitas bendruomenės informavimo programas.

Valiuta turi daugiau nei dešimt reikšmingų naujų funkcijų suplanuota šiems metams ir atsižvelgiant į pastovią PIVX vienetų kainą, viršijančią aštuonis dolerius, net per pastaruosius didelius rinkos kritimus, galima sakyti, kad PIVX kaip organizacija artimoje ateityje turėtų būti pakankamai gerai finansuojama..

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti

Paveikslėlis per Pivx.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me