Pokalbis su Crypto.com generaliniu direktoriumi Krisu Marszaleku – „MCO Cards, Roadmap & More“

Crypto.com (MCO) bando įsigyti kriptovaliutas taip pat lengvai, kaip perbraukti kortele.

Ši „Fintech“ kompanija, įsikūrusi Honkonge, yra vienas iš pirmųjų projektų, kurie visiškai įdiegė su kriptovaliuta susietą „Visa“ kortelę. Tai leis turėtojams naudoti savo kriptografiją pirkiniams taip pat lengvai, kaip ir naudojant standartines korteles.

Anksčiau vadinta Monaku, bendrovė pernai užbaigė sėkmingą ICO, kur jie išleido savo MCO naudingumo žetoną. Anksčiau 2018 m. Jie vėl pateko į antraštes, nes įsigijo labai vertingą crypto.com domeno vardas.

Perkeltas prekės ženklas ir projekto augimas mus suintrigavo.

Pokalbis su Krisu Marszaleku

Kris Marszalek Crypto.com

Kris Marszalek. Vaizdas per „Twitter“

Atsižvelgiant į tai, kad anksčiau apėmėme Monaką (MCO) ir visai neseniai pervardytą crypto.com, komandai iškilo daugybė klausimų..

Norėjome geriau suprasti jų planą, reglamentavimą, produktus ir platesnę kriptovaliutos ateities viziją. Mums pasisekė, kad crypto.com generalinis direktorius Krisas Marszalekas atsakė į mūsų klausimus.

Čia jie visiškai:

Pradėkime nuo paprasčiausio klausimo … Kodėl keičiamas vardas? Ar bendruomenė apskritai palaikė tai?

Crypto.com suteikia mums naują galingą tapatybę, atitinkančią mūsų pradinę kriptovaliutos viziją kiekvienoje piniginėje. Kadangi pavadinimas taip pat reprezentuoja visą erdvę, tenka didžiulė atsakomybė nešti deglą.

Mes stengsimės pasiekti tokio vardo vertą poveikį ir sukurti infrastruktūrą, kuri leistų augti ekosistemai, įgyvendinant pažadą dėl decentralizuotos ateities. Crypto.com yra paprastas ir aiškus, ir dabar mes galime panaudoti galingą domeną, kad pagreitintume pasaulio perėjimą prie kriptovaliutos.

Sakote, kad spalį Azijoje buvo išsiųsta 100 tūkst. MCO kortelių. Atsižvelgiant į tai, kad dabar jau įpusėjome lapkritį, kiek jų buvo išsiųsta?

Mes pasakėme, kad planuojame išsiųsti daugiau nei 100 000 MCO kortelių visame pasaulyje ir šiuo metu turime korteles, gabenamas klientams Singapūre.

Pakalbėkime apie geografinę plėtrą. Neseniai paskelbėte apie partnerystę su „Metropolitan“ banku JAV, kiek laiko, kol pamatysime, kad JAV gyventojai gali užsisakyti savo korteles? Kiek užsakymų galėjome tikėtis pamatyti?

Neseniai paskelbėme, kad mūsų „MCO Visa Cards“ programa gavo žalią šviesą JAV, ir dabar su savo partneriu „Metropolitan Commercial Bank“ ruošiamės pradėti korteles. Norime, kad kortelės būtų išleistos kuo greičiau, ir ruošiamės pradėti tokius procesus kaip pristatymo adreso patikrinimas ir pan.

Ar turite kokių nors reguliavimo kliūčių, kurias vis dar turite įveikti, kad galėtumėte tai pradėti JAV, ar tinkamai pažymėjote visus langelius?

Būdami įmonė, kurios pagrindinė kompetencija yra reikalavimų laikymasis, prieš pradėdami veikti, mes tikrai pažymėjome visus langelius, kaip tai darėme su Singapūru. Mums nereikia užsitikrinti jokių papildomų licencijų prieš pradedant korteles pristatyti klientams.

O kaip su Europa? Panašu, kad tai yra jūsų laiko juostoje prieš JAV. Kada Europos MCO vartotojai galiausiai galės užsisakyti savo korteles.

Europos vartotojai jau gali rezervuoti korteles mūsų „Crypto.com“ piniginėje & Kortelės programa. Europos startas išlieka svarbiausias komandos prioritetas, tačiau negalime komentuoti tikslių starto datų.

Neseniai pridėjote „Ripple“ (XRP) kaip piniginės naudotojų parinktį. Kokie kiti žetonai yra rengiami?

Mūsų dėmesys bus sutelktas į kokybiškų, reikalavimus atitinkančių žetonų pridėjimą. „Crypto.com“ komanda nuolat peržiūri monetų projektus. Mes taip pat esame atviri aukcionų nominacijoms adresu crypto.com/en/listing.html

Laikantis žetonų sąrašų, viena iš funkcijų, kurią ketinate pridėti, yra ta, kad vartotojai „balsuoja“ už prieigos raktą, kurį jie norėtų pamatyti. Ar galima balsuoti už kokį nors ženklą, ar jie pirmiausia turi atitikti minimalius kriterijus?

Mes greičiausiai surašysime daugybę labai likvidžių monetų ir tada balsuosime už papildomus žetonus. Tai yra mūsų plėtros plane ir bus matoma 2019 m.

„Crypto Invest“ iš tiesų atrodo įdomus pasiūlymas. Jūs sakote, kad vartotojo portfeliui bus naudojamos algoritminės prekybos strategijos. Ar galite tai dar šiek tiek apšviesti? Kokias strategijas konkrečiai būtų galima apsvarstyti? Ar vartotojai gali koreguoti savo parametrus pagal riziką / grąžą?

„Crypto Invest“ naudoja daugybę strategijų, viena iš pagrindinių yra perėjimas tarp stabilių monetų ar net apsidraudimas per trumpąsias pozicijas, kai rinka praneša apie pagreitį, ir perėjimas atgal į ilgąsias pozicijas, kai tendencija pasikeičia..

Mes bandome ir pridedame naujų strategijų, kurios laikui bėgant turėtų pagerinti našumą. Vartotojai, kurie domisi produktu, turi pereiti į savo procesą ir pasirinkti savo portfelio tipą (konservatyvus, subalansuotas ar augantis).

Kurios šalys bus išleistos naudodamosi „Crypto invest“? Yra apribojimų tiems vartotojams, kurie gyvena Europoje, JAV ir Singapūre. Kada šios jurisdikcijos taip pat galės tuo pasinaudoti?

Mūsų teisininkų komandos nuolat peržiūri reglamentavimą dėl jurisdikcijos pagal jurisdikciją ir, kai tai bus įmanoma, įgalinsime šią funkciją vartotojams. Šiuo metu, mūsų patarėjui patarus, šios jurisdikcijos neįtraukiamos.

Pakalbėkime apie UDSM. Panašu, kad jūsų pačių alternatyvus stablecoinas išlaikys vartotojų lėšų USD vertę. Ar jie bus visiškai padengti USD ekvivalentu??

USDM suteikia mūsų vartotojams galimybę pereiti prie doleriais susietos saugos, kai kriptografijos rinkos mažėja. Mūsų platforma apsidraudžia šiais sandoriais pirkdama stabilių monetų, turinčių gerą reputaciją, krepšelį. Vartotojai negali atsiimti ar išsiųsti USDM, tai tik prekybos tikslais išimtinai Crypto.com platformoje.

Nors Crypto.com teikia revoliucinę paslaugą, gali kilti abejonių dėl paslaugų centralizavimo. Kai kurie vartotojai netgi pasakys, kad jūs panašus į įprastą banką ar centralizuotą biržą. Ką tu jiems pasakytum?

Kai tik techniškai įmanoma grąžinti asmeninius raktus mūsų vartotojams, išlaikant tą patį mūsų paslaugos greitį, kainą ir saugumą, mes tai padarysime. Tai vienas iš svarbiausių mūsų tikslų.

Sakote, kad MCO bendruomenei gali būti įdomių oro lašų. Ar galite mums pateikti šiek tiek daugiau informacijos apie tai?

Netrukus pradėsime išvardyti naujus skaitmeninius išteklius, o kai kurie iš jų MCO bendruomenę apdovanos aviacijos lašais.

Taip pat neseniai paskelbėme apie „Crypto.com“ grandinės atpažinimo ženklo (CRO) kas mėnesį platinamą leidimą, kuris bus išplatintas MCO žetonų turėtojams „Crypto.com“ programoje, remiantis 1 mėnesio dienos momentine nuotrauka..

Pasirodė, kad aerodromas rezonuoja su MCO bendruomene, o 1-oji momentinė nuotrauka per 3M MCO žetonus buvo perkelta į Crypto.com programą.

Ar yra kažkas, dėl ko jūs, vaikinai, ypač jaudinatės, yra jūsų gairėse.

Neseniai pristatėme korteles Singapūre, o kitos gairės yra JAV ir ES. Komanda taip pat daro pažangą kitose pagrindinėse rinkose, tokiose kaip Australija, Kanada ir Azija. Išsamesnė informacija apie paleidimo datas bus pateikta, kai vietinės kortelių programos bus parengtos pradėti veikti.

Kokius matote didžiausius iššūkius kriptovaliutoms apskritai? Kaip Crypto.com kovoja su šia rizika?

Norint, kad kriptovaliutų rinka išaugtų nuo dabartinių 50 mln. Vartotojų iki 500 mln. Ir daugiau, turime pereiti nuo kriptografijos naudojimo spekuliacijoms prie faktinio jos naudojimo kaip mokėjimo priemonės. Tai mes esame 100% orientuoti.

Išvada

Atsižvelgiant į tai, kad Crypto.com jau pradėjo pristatyti savo korteles, jie pasiekė svarbų etapą. Iš tiesų atrodo, kad 2019 m. Įmonei gali būti gana įdomūs, nes jie išleidžia savo korteles kitose jurisdikcijose.

Nors naršyti daugybėje reguliavimo kliūčių bus nelengva, atrodo, kad Crypto.com turi teisinę strategiją, kaip išspręsti šias problemas ir perimti kriptografiją masėms..

Jei norėtumėte nuolat atnaujinti „Crypto.com“ naujienas, jie yra labai aktyvūs oficialus tinklaraštis taip pat ant jų „twitter“ paskyra. MCO galima įsigyti daugybėje biržų, tokių kaip „Binance“ ir „Bittrex“.

Panašus vaizdas per „Fotolia“ ir „Crypto.com“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me