Populiarus (PPT) apžvalga: sąskaitų faktūrų finansavimas „Blockchain“ tinkle

„Populiarus“ yra įdomus projektas, apimantis mažai žinomą smulkaus verslo sektorių. „Populous“ platforma yra „peer-to-peer“ (P2P) „blockchain“ projektas, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) lengviau ir efektyviau dalyvauti finansuojant sąskaitas faktūras..

Dalis problemos, kurią sprendžia „Populous“ projektas, yra pinigų srautų sunkumai, kuriuos patiria kai kurios MVĮ. Remiantis 2017 m. Atliktais tyrimais „Bacs“ mokėjimo schemos, pavėluoti sąskaitų apmokėjimai JK kainavo MVĮ daugiau nei 2 milijardus svarų sterlingų per metus mokesčių ir praleistų galimybių.

Sąskaitų faktūrų finansavimas leidžia įmonėms parduoti neapmokėtas sąskaitas faktūras su nuolaida ir gauti reikalingus grynuosius pinigus dabar. Sąskaitos faktūros pirkėjas tampa gautinos sumos savininku ir susigrąžina pinigus bei priemoką, kai klientas apmoka sąskaitą..

Iki šiol sąskaitų faktūrų finansavimo procesas dažniausiai vyko vietiniu mastu, tačiau uždėjus jį į „blockchain“ sąskaitų faktūrų finansavimą galima paskirstyti visame pasaulyje, sukuriant kur kas efektyvesnę ir patobulintą sistemą.

Kaip veikia populiarioji?

Populiarus sukūrė P2P aukcionų sistemą, sujungiančią pirkėjus ir pardavėjus apsikeisti sąskaitomis naudojant išmaniąsias sutartis. Norintys parduoti sąskaitas faktūras pirmiausia turi užregistruoti savo įmonę. Po registracijos paskyra lieka sulaikyta, kol ją galės peržiūrėti ir patvirtinti „Populous“ administratorius.

Populiari apžvalga

Populiariosios funkcijos apžvalga. Soure: Populiarus Verslo planas

Patvirtinę savo sąskaitą, galėsite pateikti savo pirmąją sąskaitą faktūrą ir minimalią pardavimo sumą. Šiam žingsniui taip pat reikalingas administratoriaus patvirtinimas.

„XBRL“ („eXstensible Business Reporting Language“)

„Populous“ sukūrė sąskaitų faktūrų kredito rizikos analizės metodą, pritaikydamas „Altman Z-score“ realiojo laiko XBRL duomenims. Šie „XBRL“ duomenys yra viešai prieinami ir juose pateikiama informacija apie verslą, pvz., Ateinančiais metais mokėtinus kreditorius, grynuosius pinigus ir einamųjų skolų vertę..

„Altman Z-score“ formulė

„Altman Z-score“ formulė yra finansinio modeliavimo priemonė, naudojama norint įvertinti tris rizikos veiksnius:

  1. Bankroto tikimybė per ateinančius dvejus metus
  2. Įsipareigojimų neįvykdymo tikimybė
  3. Finansinių sunkumų kontrolės priemonė

„Altman ZScore“

„Altman ZScore“

Naudodama šį „Z-score“ ir „XBRL“ duomenis, „Populous“ komanda sukūrė kredito reitingų sistemą, kuri veikia „blockchain“ ir nereikalauja tradicinio trečiųjų šalių kredito reitingų agentūrų dalyvavimo. Tai taupo ir laiką, ir pinigus.

„Populous“ naudoja šias priemones, kad įvertintų įmones, kurios pateikė paraišką dėl sąskaitų faktūrų finansavimo platformos, ir tai gali padėti išfiltruoti tas įmones, kurios netiks platformai ar kurios galėtų sukelti pernelyg didelę riziką platformos pirkėjams. Visi sprendimai objektyviai nustatomi pagal generuojamą „Altman“ formulės kredito balą, ir tai nurodo administratoriui priimti atmestas paraiškas.

Populiariausi sąskaitų faktūrų aukcionai

Patvirtinus sąskaitą faktūrą, jos aukcionas prasideda nedelsiant ir trunka 24 valandas. Aukcionai gali baigtis trimis būdais:

  1. Aukcionas sėkmingai baigtas, paraiška, atitinkanti pardavimo tikslą, pateikiama per 24 valandas,
  2. Praeina visos 24 valandos, o pasiūlymų, atitinkančių pardavimo tikslą, nėra. Tokiu atveju pardavėjas gali pasirinkti atnaujinti aukcioną, atšaukti aukcioną arba tiesiog priimti geriausią pasiūlymą.
  3. Pardavėjas aukcioną nutraukia anksčiau laiko. Pardavėjui nutraukus aukcioną, nepraėjus 24 valandoms, jis gali jį visiškai atšaukti arba priimti geriausią iki to momento pateiktą pasiūlymą..

Sėkmingas aukcionas baigiasi tuo, kad sąskaitos faktūros pardavėjas gauna lėšų forma Pokensas, viena iš dviejų „Populous“ platformos skaitmeninių valiutų. Tada „Poken“ galima iškeisti į „fiat“ valiutas arba į kitas kriptovaliutas.

Visiems pirkėjams, pateikusiems pralaimėtus pasiūlymus, bus grąžintos visos lėšos. Tas pats pasakytina ir apie atšauktus aukcionus, kai pirkėjai savo lėšas jiems grąžina atšaukus aukcioną.

Sąskaitų faktūrų pirkėjai

Prieš naudodamiesi „Populous“ platforma, reikia patvirtinimo ne tik pardavėjams. Pirkėjai taip pat turi gauti administratoriaus patvirtinimą, kad galėtų pradėti teikti pasiūlymus sąskaitose faktūrose. Šis patvirtinimas grindžiamas „Pažink savo klientą“ informacija, kurią reikia pateikti perkant su „fiat“ valiuta.

Tam tikru mastu to išvengdami pirkėjai pirkdami gali naudoti kriptovaliutas. Naudojant kriptografiją nėra jokių KYC reikalavimų ir pirkėjai gali likti anonimi.

„Poken“ valiuta ir PPT

Kai kurie žmonės sutrinka dėl kriptovaliutų, susijusių su „Populous“, nes, skirtingai nei daugelyje „blockchain“ platformų, „Populous“ naudoja du skirtingus žetonus. Viena yra vidinė valiuta, o kita pirmiausia naudojama kaip investicinė priemonė.

Pokeno valiuta

„Poken“ yra ir „ERC-20“ ženklas ir yra „Populous“ platformoje naudojama vidinė valiuta. Kiekvienas „Poken“ susietas su vienu „fiat“ valiutos vienetu (pvz., JK 1 GBP „Poken“ = 1 GBP).

Naudojamas „Poken“ priklausys nuo vietinės valiutos, tačiau iš pradžių visi įsigyti „Pokens“ bus konvertuoti į „Pokens“ svarus sterlingų, remiantis vyraujančiu Londono vertybinių popierių biržos kursu. „Pokens“ taip pat galite įsigyti naudodami „Bitcoin“. Jei norite laikyti „Poken“, juos galite laikyti bet kurioje „ERC-20“ piniginėje.

PPT (populiari platformos žetonas)

„Populous“ 2017 m. Birželį ICO išplatino 36 milijonus PPT žetonų ir surinko 10 milijonų dolerių. Sukurta ir apyvartoje bus tik 53 milijonai PPT. PPT gali būti laikomas ir taip pat gali būti naudojamas likvidumui platformoje sukurti investuojant į sąskaitas.

Jei nuspręsite investuoti į sąskaitas faktūras naudodami PPT, žetonai naudojami kaip užstatas ir mainais gaunate „Pokens“, kurie naudojami sąskaitai įsigyti. Kai kreditorius apmokės sąskaitą, jūs gausite savo pelną „Pokens“ ir grąžinsite savo PPT užstatą.

Populiari komanda

Populiarus projektas vadovauja Stephenas Williamsas, kuris anksčiau įkūrė įmonę „Olympus Research“, orientuotą į duomenų ir verslo analizę. „Populous“ būstinė yra Londone.

Populiari apžvalga

Populiarūs komandos nariai. Soure: populiari.pasaulis

„Populous“ yra unikalus „blockchain“ erdvėje ir neturi „blockchain“ konkurentų. Kur bus sunku įgyvendinti projektą, tai įtikins klientus pereiti nuo tradicinių sąskaitų faktūrų finansavimo platformų, tokių kaip „MarketInvoice“.

Sąskaitų faktūrų pardavėjai turi labai aiškią paskatą pereiti prie „Populous“ – tai pigiau. Vidinis kredito reitingas turėtų padėti pirkėjams pereiti prie „Populous“. Bendra sistema yra didžiulis patobulinimas, palyginti su dabartine sąskaitų faktūrų finansavimo sistema, o pirkėjams ir pardavėjams įgijus pasitikėjimą platforma, ji turėtų sugebėti greitai augti..

PPT prekyba

PPT ICO buvo baigtas 2017 m. Birželio 24 d. Ir surinko 10 mln. USD, kai komanda pardavė 36 mln. PPT žetonų po 0,0011 ETH už 1 PPT. Vėliau kaina visoje kriptovaliutų rinkose iki 2017 m. Pabaigos įvyko nuo 2 iki 4 USD, o 2018 m. Sausio mėn. PPT pasiekė aukščiausią lygį – 68,91 USD..

Nuo to laiko jis traukėsi kartu su visomis kriptovaliutų rinkomis ir šiuo metu prekiauja šiek tiek daugiau nei 8 USD nuo 2018 m. Birželio 12 d. – beveik vienerius metus nuo ICO.

Tikimasi, kad „Populous“ beta versija bus 2018 m. Ketvirtąjį ketvirtį, ir tai turėtų padidinti PPT kainą. Taip pat buvo PXT prieigos raktas, kuris nuo 2017 m. Lapkričio 4 d. Buvo pašalintas PPT turėtojams.

PXT prieigos raktas skirtas pažangių paslaugų pirkimui naujojoje „Populous Data“ platformoje, kuri taip pat bus išleista 2018 m. Ketvirtąjį ketvirtį. Tai suteiks įmonėms kreditų ataskaitas ir išplėstinę įmonių kredito analizę..

Kur nusipirkti & Laikykite PPT

Populiariausias platformos žetonas (PPT)

Vaizdas per „Fotolia“

PPT galima įsigyti naudojant „Bitcoin“ ir „Ether“, „Binance“, arba naudojant „Bitcoin“, „Ethereum“ arba „USD Tether“ iš OKEx. Jį taip pat galima įsigyti kai kuriose mažesnėse biržose, tačiau daugiau nei 90% prekybos apimties tose dviejose biržose. Šiuo metu negalima įsigyti PPT naudojant „fiat“ valiutas.

Kadangi PPT yra ERC-20 žetonas, jį (ir „Pokens“ ar „PXT“) galima laikyti bet kurioje su ERC-20 suderinamoje piniginėje. „MyEtherWallet“ ir „MetaMask“ yra dvi populiarios internetinės piniginės, arba tiems, kurie labiau rūpinasi apsauga, galima naudoti aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger Nano S“ ar „Trezor“..

Mes taip pat tikimės, kad „Populous“ išleis savo piniginę, tikriausiai kartu su beta platformos išleidimu.

Išvada

„Populous“ yra gana jaunas projektas, kuriuo siekiama gana nuobodaus finansinio tikslo.

Beje, tai taip pat pelninga erdvė, kuri neturi konkurencijos „blockchain“ pasaulyje. Nors komanda turi mažai „blockchain“ patirties, palyginti su kitais projektais, jie turi tvirtą verslo planą ir jau pradėjo kurti strateginę partnerystę, kuri padės išplėsti platformą. Beta versija bus didžiulė šiam projektui, nes ji suteiks potencialiems investuotojams ir vartotojams galimybę pagaliau išbandyti platformą ir pamatyti, kaip ji veikia.

Įdomu pažymėti, kad nors atrodo, kad šis projektas orientuotas į labai griežtą nišą, PPT prieigos raktas turi daug didesnę rinkos viršutinę ribą (virš 2018 m. Birželio 12 d. Viršijo 300 mln. USD) nei kiti projektai, kurie yra daug platesnio masto ir didesni. potenciali auditorija. Atrodo, kad įtraukus „Populous“ duomenų platformą, tai tik suteikia daugiau stiprybės projektui, ir tai turėtų padėti padidinti „Populous“ pasiekiamumą rinkoje.

Vienas dalykas, kuris man nepatinka projekte, yra tai, kaip tyliai buvo komanda. Jie sakė, kad nenori per anksti išleisti jokios informacijos, bet iš tikrųjų informacijos buvo labai mažai, todėl sunku žinoti, kokią pažangą gali padaryti komanda. Galiu tikėtis, kad ši tyla pasikeis, kai tik bus išleistas beta produktas.

Paveikslėlis per „Populous“ ir „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me