Pradedančiųjų Bitcoin prekybos robotų vadovas

Per pastaruosius metus masiškai išaugęs kriptovaliutos populiarumas sukėlė didelį susidomėjimą kriptovaliutų prekybos robotais ar „robotais“.

Kai kurie iš šių robotų yra siūlomi kaip nemokama programinė įranga, o kiti registruotiems klientams ima mėnesinį mokestį.

Nors kriptografiniai prekybos robotai tampa vis sudėtingesni ir rodo gerėjantį funkcionalumą, ne visi robotai yra sukurti pagal tuos pačius standartus.

Todėl prekybininkai turi ieškoti patikimos automatinės prekybos programinės įrangos, kurioje būtų daugybė skirtingų signalų ir rodiklių.

Tačiau reikia būti atsargiems dirbant su tokia programine įranga.

Mūsų patirtis rodo, kad daugelis kriptovaliutų automatinių prekybos robotų siekia sukčiauti vartotojus užsiregistruoti ir įnešti pinigus į kai kurių sukčių brokerio sąskaitas..

Pvz., Turėtumėte labai įtarti bet kurį „Bitcoin“ automatinės prekybos robotą, žadantį garantuotus turtus, kurie uždirbs jums pinigus be jokio kišimosi..

Taip pat yra rizika, kad programinė įranga gali būti sugedusi dėl blogo kodavimo, todėl prekybininkai praranda savo pinigus. Tačiau neleiskite to sulaikyti, nes yra daug gerų bitkoinų automatinių prekybos robotų, kurių istorinė grąža yra patikrinama.

Geros reputacijos šifravimo automatinės prekybos programinė įranga leidžia prekybininkams pasirinkti iš daugybės prekybos strategijų. Be to, populiariausia automatizuota šifravimo programinė įranga leidžia pradedantiesiems išbandyti automatizuotas prekybos strategijas naudojant nemokamą demonstracinę sąskaitą.

Šios demonstracinės paskyros yra labai naudingos pradedantiesiems, nes jos leis vartotojui geriau suprasti signalo rodiklius, taip pat tuos parametrus, kurie veikia ir tuos, kurie neveikia.

Kodėl verta naudoti „Bitcoin Auto Trading Bot“?

„Bitcoin Auto Trading Bot“

„Bitcoin Auto Trading Bot“

Kripto automatinės prekybos programinė įranga buvo sukurtas kaip atsakas į rankinės prekybos keliamus iššūkius. Iš esmės prekybininkai visada ieško lengviausių būdų stebėti kainų pokyčius kriptovaliutų prekybos platformos.

Skirtingai nuo kitų nusistovėjusių rinkų, kriptografinės rinkos yra nepastoviai nepastovios, nereguliariai reaguoja į naujienų skelbiamas naujienas ir finansines ataskaitas. Todėl rinkos judėjimo stebėjimas, taip pat akių stebėjimas kriptografinių naujienų pranešimuose gali būti varginantis ir varginantis.

Mes visi žinome situaciją, kai kas nors atsibunda ryte, kad būtų patenkinti didžiuliais kriptovaliutų portfelio nuostoliais..

Dėl visų šių iššūkių, su kuriais susiduria kriptografijos prekiautojai, automatinės prekybos robotai tampa gana pageidautini kaip efektyvi prekybos priemonė. Dauguma šių kriptovaliutų prekybos robotų gali prekiauti daugybe skirtingų kriptovaliutų rinkų.

Žinoma, automatizuota programinė įranga dažniausiai bus veiksminga tiems šifravimo ištekliams, kurie paprastai turi didesnę apimtį.

Svarbu pažymėti, kad daugelis šių robotų naudos CFD kaip būdą prekiauti kriptovaliutomis, o tai reiškia, kad palaikomų monetų asortimentas yra siauresnis nei naudojant įprastus mainus..

Tačiau CFD pranašumai yra tai, kad jie gali būti panaudojami ir jie leis prekybininkui sutrumpinti aptariamą kriptovaliutos turtą

Kaip veikia kripto automatinės prekybos programinė įranga?

Kripto prekybos programinė įranga iš esmės yra kompiuterinės programos, sukurtos naudojant matematinius algoritmus.

Programinė įranga gali būti pagrindinė arba sudėtinga, tačiau ji yra tokia pat gera, kaip pagrindinis kodas, kurį į ją užprogramuoja kūrėjai. Bendraudama su finansinių mainų API, programinė įranga interpretuoja informaciją ir prekiauja programinės įrangos vartotojo vardu.

Robotas yra iš anksto užprogramuotas rinkti duomenis apie rinkos veiksmus, įskaitant kainos pokyčius, apyvartą per tam tikrą laiką ir įvairių prekybos biržų pavedimų rūšis..

Žinoma, svarbiausia roboto ypatybė yra tai, kad jis prekiaus visą parą ir visą parą bei stebės rinkas tuo metu, kai prekybininkas nebeturi savo sąskaitų.

Panašiai ji negali galvoti pati ir nėra emocinga. Emocijos dažniausiai būna vienas didžiausių prekiautojų žmonėmis trūkumų. Prekybininkai gali būti tokioje padėtyje, kad jie atsisakys pelningos padėties, nes jie leis pagąsdinti godumą.

Automatinio prekybos roboto nustatymas yra tas, kad prekybininkas pasirenka parametrus, kuriais norėtų, kad robotas prekiautų. Šie parametrai paprastai yra techninių rodiklių ir tendencijų analizės srityje.

Tada prekybininkas nurodys robotui prekiauti šiomis taisyklėmis, remiantis daugeliu sąlyginių parametrų. Pavyzdžiui, jei už monetos yra teigiamas impulsas, botas pateks į ilgą poziciją. Jei pasirodys, kad pasikeis, botas uždarys prekybą.

Prekybos logika gali būti paprasta, tačiau prekybos logikos vykdymas ir įvairių įvykių žaidimo permutacijų valdymas gali būti sudėtingas. Pažvelkime į prekybos platformos, kuri palengvina robotų kūrimą, pavyzdį.

Cryzen algoritminė prekyba

„Cryzen“ prekybos platforma iš esmės yra internetinė robotų kūrimo aplinka. Viskas, pradedant duomenimis, baigiant mašininio mokymosi modeliais, yra prieinama vartotojams.

„Cryzen“ ims kainų duomenis iš įvairių mainų, įskaitant, bet neapsiribojant: „Binance“, „Okex“, „Gemini“ ir „Coinbase Pro“. Jie taip pat ims duomenis iš įvairių socialinės žiniasklaidos šaltinių ir net iš pačios „blockchain“. Tada vartotojai gali naudoti šiuos duomenis „Cryzen“ platformoje, kad išbandytų tam tikrus rodiklius ir prekybos strategijas.

Remdamasis patikrintų strategijų rezultatais, vartotojas gali nuspręsti, ar jis norėtų įgyvendinti algoritmą gyvoje aplinkoje. Iš esmės tai bus jų pačių robotas, kurį jie užkodavo, kad galėtų pritaikyti atsižvelgdami į vykstančią grąžą.

Išvada

Nors kriptografiniai prekybos robotai yra gana sudėtinga programinė įranga, jie, be abejo, yra gana naudingi siekiant automatizuotai ieškoti grąžos..

Jie yra naudingi, nes pašalina emocinį prekybos aspektą ir palieka tik statistinę ir apskaičiuotą strategiją. Žmogaus emocijų pašalinimas ilgainiui gali būti pelningas.

Taip pat svarbu įsitikinti, kad jums nėra pateikiama kriptovaliutų suktybė. Yra daugybė „prekybos sistemų“, kurios teigia esančios tik pinigų priėmimo mašinos, galinčios būti valdomos jungikliu.

Kol suprantate kriptovaliutų prekybos robotų mechaniką ir sugebate įdiegti pelningiausius signalo rodiklius, robotų prekyba gali būti verta jūsų.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me