Prašyti tinklo peržiūros: decentralizuota mokėjimo sistema

Projektas, kuris pastaruoju metu sulaukia daug aistrų, yra „Request Network“.

„Request Network“ (REQ) kuria decentralizuotą mokėjimo prašymų tinklą. Tai leis vartotojams greitai ir lengvai siųsti saugias ir prieinamas užklausas. Galite galvoti apie tai kaip apie decentralizuotą ir prieinamesnę „Venmo“ ar „PayPal“ versiją.

Tačiau ar šis projektas gali pakilti virš vis labiau prisotinto decentralizuotų mokėjimų sektoriaus?

Šioje „Request Network“ apžvalgoje mes nuodugniai išnagrinėsime projektą. Mes suteiksime jums viską, ką jums reikia žinoti apie tai, įskaitant technologijas, konkurencingą kraštovaizdį ir platesnio naudojimo atvejus. Mes taip pat išnagrinėsime pagrindinį REQ žetono priėmimo potencialą ilguoju laikotarpiu.

Kas yra užklausų tinklas?

Prašyti tinklo yra naujesnis projektas, naudojantis „Ethereum“ tinklu sukuriant decentralizuotą mokėjimo sistemą, leidžiančią greitai ir lengvai prašyti, siųsti ir gauti pinigus. Jis skirtas pakeisti dabartinius trečiųjų šalių sprendimus, kad vartotojams būtų užtikrintas saugesnis, nebrangus ir suderinamas su visomis pasaulio valiutomis mokėjimo sprendimas..

Kas yra užklausų tinklas

Užklausų tinklo apžvalga

Užklausų tinklas veiks visame pasaulyje užtikrindamas, kad būtų laikomasi kiekvienos pasaulio šalies prekybos įstatymų. Be tik mokėjimo sprendimo teikimo, „blockchain“ technologijos naudojimas reiškia, kad „Request Network“ gali teikti nekintamas apskaitos ir audito paslaugas.

Jei manote, kad šis naudojimo atvejis skamba pažįstamai, nes jis yra gana panašus į modelį, kurį naudoja „Paypal“, pirmaujanti pasaulyje internetinė mokėjimo sistema. Tačiau „Request Network“ galvoja apie dar didesnį planą įtraukti sąskaitų faktūrų išrašymą, B2B, vyriausybinį naudojimą, DI bei minėtas apskaitos ir audito paslaugas..

Prašyti mokėjimų tinkle

Pagrindinis „Request Network“ mokėjimų modelis yra paprastas:

  1. Džekas per blokų grandinę išsiunčia Jillui sąskaitą faktūrą.
  2. Jill gauna sąskaitą faktūrą ir moka vienu paspaudimu.
  3. Džekas gauna savo pinigus.

Tai yra pagrindinis modelis, tačiau jį taip pat galima išplėsti. „Request Network“ mokėjimai gali būti naudojami perkant internetu, B2B sąskaitoms faktūroms ir galiausiai protingiems sutarčių mokėjimams IoT sistemose.

Užklausų tinklo pranašumai

Dabartinė mokėjimų ekosistema ir užklausų tinklas. Šaltinis: Prašyti „Whitepaper“

Yra keletas aiškių privalumų, susijusių su „Request Network push“ sugeneruotais mokėjimais. Viena – nereikia dalytis banko informacija. O naudojant „blockchain“ technologiją sandoriai tampa saugesni ir nebrangesni, palyginti su esamais trečiųjų šalių mokėjimo procesoriais.

Prašyti tinklo skaidrumo

Kadangi viskas įrašoma viešajame blokų grandinėje, užklausų tinklas suteikia verslui ir vyriausybėms skaidrumą atliekant operacijas, lengvą apskaitą ir galimybę greitai ir lengvai sekti sąskaitas faktūras..

Bet kuri organizacija, kuriai gali būti naudingas skaidrus jų biudžetas ir išlaidos (ne pelno siekianti organizacija, vyriausybės ir kiti), taip pat gali naudotis naudojimosi užklausų tinklu..

Prašyti tinklo ekosistemos

„Request Network“ buvo sukurtas ant „Ethereum“ tinklo ir naudoja trijų pakopų architektūrą, kad užtikrintų reikiamą platformos lankstumą. Žemiau pateikiamas vizualus vaizdas, kaip visi užklausų tinklai susideda.

Prašyti tinklo ekosistemos

„Request Network“ ekosistema. Šaltinis: „Whitepaper“

Kaip matote iš pirmiau pateiktos diagramos, yra trys atskiros pakopos, sudarančios užklausų tinklą. Šie trys lygiai arba sluoksniai yra pagrindinis sluoksnis, išplėtimo sluoksnis ir programų sluoksnis. Pažvelkime į kiekvieną iš jų giliau.

Pagrindinis sluoksnis

Kiekvienai gerai sistemai reikia tvirtų pagrindų, o pagrindinis sluoksnis yra užklausų tinklo pagrindas. Kadangi jis sukurtas ant „Ethereum“ tinklo, jis gali aptikti visas ERC-20 pagrįstas sąskaitas faktūras. Naudodama orakulus, ji taip pat integravo kitų rūšių sąskaitas faktūras.

Pagrindiniai mokėjimai tvarkomi pagrindiniame sluoksnyje. Paprastas sąskaitų faktūrų išrašymas atliekamas sudarant pažangias sutartis ir stebint mokėjimą. Tai taip pat nemokama, kuri gali paskatinti daugumą kitų ją naudoti, tuo pačiu neleisdama kurti kitų mokamų sistemų.

Plėtinių sluoksnis

Plėtinių sluoksnis suteikia užklausų tinklui sudėtingesnių funkcijų. Pridedant plėtinius prie standartinių sąskaitų faktūrų iš „Core“ sluoksnio, šis sluoksnis gali apimti išplėstines mokėjimo sąlygas, kad apimtų sąlyginio deponavimo, avansų, mokesčių ir kitas sudėtingas apskaitos situacijas..

Kai kuriais naudojimo atvejais gali būti tvarkomi netradiciniai mokėjimo terminai, pavyzdžiui, mokėjimai už nuomą, atliekami kas 10 dienų. Jis gali būti panaudotas 15% visų mokėjimų nukreipimui mokesčių tikslais arba gali būti naudojamas kasdieniams atlyginimams mokėti.

Prašymų tinklo plėtinių sluoksnis

Plėtinių pridėjimas prie standartinės užklausos

Išplėtimo sluoksnis panaikina reikalavimą reguliariai mokėti vienkartines išmokas, suteikdamas vartotojams daugiau lankstumo. Galimybė apdoroti netradicinius mokėjimus užtikrina, kad ir toliau laikysitės mokesčių reikalavimų.

Pažymėtina, kad trečiųjų šalių kūrėjai taip pat gali kurti plėtinių sluoksnyje. Naudojant plėtinį, už REQ imamas nedidelis mokestis, kurio dalis sudeginama, o likusi dalis tenka plėtinio kūrėjui.

Programų sluoksnis

„Applications Layer“ yra nesusijęs su grandine ir leidžia prisijungti trečiųjų šalių programoms, kad galėtų sąveikauti su sąskaitomis faktūromis arba peržiūrėti informaciją. „Applications“ sluoksnyje taip pat įdiegta reputacijos sistema, skirta sustabdyti kenkėjiškas atakas ir cenzūruoti tuos, kurie laiku nemoka priimtų sąskaitų..

Programų kūrėjai gali pasinaudoti 30 milijonų dolerių fondu, kurį „Request Network“ komanda paskyrė skatinti programų kūrimą. Norint patekti į fondą, reikia pateikti savo projekto informaciją ir gauti užklausą iš „Request Network“ komandos.

Prašyti tinklo komandos

Dauguma „Request Network“ komandos narių buvo pasaulinės pinigų persiuntimo platformos „Moneytis“ kūrėjai. Taigi, jie turi didelę pinigų pervedimo patirtį. Ir Moneytis buvo gana sėkmingas, jo augimo tempas siekė 20 proc., Tačiau komanda norėjo pasinaudoti „blockchain“ technologijos teikiamais pranašumais..

Vienas dalykas, kurį jie pastebėjo „Moneytyje“, buvo sąskaitų faktūrų paplitimas, todėl jie pirmiausia sutelkė dėmesį į tai užklausų tinkle. „Request Network“ įkūrėjai yra Christopheris Lassuytas ir Etienne’as Taturas, kurie yra atitinkamai komandos finansų direktorius ir CTO..

Pateikite užklausą dėl tinklo įkūrėjų

Prašyti tinklo įkūrėjų: Christophe Lassuyt (CFO) ir Etjenas Taturas (CTO)

Komanda yra gana skaidri net pramonėje, kuri didžiuojasi skaidrumu. Jie išlieka aktyvūs Reddit ir kitus socialinius kanalus bei kas dvi savaites teikia pažangos ataskaitas. „Mainnet“ atidarymas 2018 m. Kovo mėn. Buvo pagrindinis komandos etapas.

„YCombinator“ pasirinko komandą kaip projektą, kuriam verta pritarti. „YCombinator“ taip pat anksčiau palaikė „Coinbase“, o priėmimo procentas yra tik 1-2% visų projektų. „YCombinator“ sutikimas suteikia patikimumo komandai ir projektui.

Komanda taip pat sukūrė keletą svarbių partnerystių, įskaitant vieną su „Kyber“ tinklu, kad būtų galima atlikti mokėjimus keliomis valiutomis. Ji taip pat turi reikšmingą partnerystę su „PwC France“, teikdama „blockchain“ sprendimus savo verslo klientams.

Varzybos

Mokėjimų erdvė yra perpildyta, todėl „Request Network“ konkuruoja nemažai.

Tradicinėje mokėjimų erdvėje jau yra didžiulės įmonės, tokios kaip „Paypal“, „Stripe“ ir „Venmo“, tačiau „Request Network“ tikisi įveikti tradicines įmones savo efektyvesniu, saugesniu ir pigesniu sprendimu..

„Blockchain“ konkurencija taip pat auga, o „OmiseGo“ (OMG) yra pats panašiausias „blockchain“ produktas. „Request Network“ komanda mano, kad „OmiseGo“ papildo savo produktų pasiūlą, o ne yra grobuoniškas.

Prašyti tinklo konkurso

Konkurencija ir sinergijos „Blockchain“ erdvėje: REQ, OMG, PPT, MCO

Mokėjimų erdvėje varžysis tokie kaip „Crypto.com“ (anksčiau – Monakas) ir „TenX“, o sąskaitų faktūrų išrašymo vieta konkuruos su „Populous“ (PPT), nors abu projektai artėja prie sąskaitų išrašymo kita linkme..

Taip pat yra keletas „blockchain“ projektų, susijusių su apskaita ir auditu, tačiau nė vienas iš jų neapima viso mokėjimų ir sąskaitų faktūrų paketo, pvz., „Request Network“.

„REQ“ ženklas

REQ yra užklausos ženklo, kuris yra ERC-20 prieigos raktas, žymėjimo simbolis. REQ naudojamas mokėti mokesčiams „Request Network“ tinkle, kuriant išplėstines sąskaitas faktūras ir naudojant plėtinius.

Iš pradžių mokesčiai už tinklą buvo nustatyti nuo 0,05% iki 0,5%, tikėtinas mažėjimas, kai tinklas augs. Tačiau „Request Network“ v2 leidimas pakeis mokesčio struktūrą. Nauji mokesčiai bus imami atsižvelgiant į kiekvienos užklausos duomenų dydį. Šis mokestis bus 0,10 USD už pirmuosius 10 KB duomenų, o po to – 0,03 USD už kiekvieną papildomą 10 KB duomenų. Tikimasi, kad v2 bus išleistas 2019 m. Pirmąjį ketvirtį.

Tai dar nepatvirtinta, tačiau buvo kalbėta apie užklausų tinklą, naudojant „Proof-of-Stake“ mechanizmą, o tai reiškia, kad REQ turėtojai galėtų gauti didžiausią atlygį už REQ žetonų laikymą..

Kiti REQ ženklo tikslai yra tarpininkavimas vykdant valiutų keitimą ir formuojant valdymą balsuojant bendruomenėje.

Binance REQ

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite „REQ“ žetonus

„Request Network“ ICO vyko 2017 m. Spalio mėn., Surinkdama 33,6 mln. USD ir pardavusi žetonus po 0,0672 USD. Kaina išliko nepakitusi iki gruodžio mėnesio, kai ji pradėjo kilti kartu su didesne rinka, galiausiai išaugo iki visų laikų aukščiausios vertės – 1,03 USD 2018 m. Sausio 6 d..

Pagrindinė REQ birža yra „Binance“, tačiau „Huobi“ taip pat vyksta tam tikra apyvarta. Tai taip pat siūloma maždaug keliolikoje kitų biržų, tačiau visų jų prekybos apimtys yra gerokai mažesnės nei 10 tūkst.

Kadangi REQ yra ERC-20 prieigos raktas, jį galima laikyti bet kurioje suderinamoje piniginėje. Tarp populiariausių pasirinkimų yra „MetaMask“ ir „MyEtherWallet“ / „MyCrypto“. Siekiant užtikrinti saugumą, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė.

Išvada

Užuot sukūręs paprastą mokėjimų tinklą, „Request Network“ bando įdiegti „blockchain“ technologiją visais mokėjimų, sąskaitų faktūrų išrašymo, apskaitos ir audito aspektais. Platforma bus daugiau nei atskiras produktas. Tai bus ekosistema, kurioje kūrėjai galės išplėsti esamus pasiūlymus, prireikus kurti savo paslaugas ir programas.

Nors komandos parengtas planas atrodo itin ambicingas, su sunkiu darbu ir atsidavimu komanda tikisi laiku pristatyti.

Tai komanda, turinti ilgametę darbo kartu su mokėjimais patirtį, o tai suteikia jiems didžiulį pranašumą. Juos palaiko ir „YCombinator“ – sėkmingiausias startuolių akseleratorius pasaulyje. Nepaisant agresyvaus savo plano ambicijų, jie iki šiol pasiekė kiekvieną etapą.

Jų ženklo vertė dabar gali būti slopinta, tačiau jei komanda ir toliau įgyvendins savo tikslus ir etapus, jie tikrai turės puikią platformą. Tai suteiks jiems tai, ko jiems reikia, kad atsikratytų dabartinių mokėjimų platformų lyderių.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me