Prekybos monetomis bazė ir portfelio valdymas

>

Šiame straipsnyje bus pateikta išsami „Coinbase“ portfelio valdymo apžvalga kartu su diskusija apie prekybos robotą, kuris susiejamas su šia birža, kad būtų supaprastintas jūsų portfelio automatizavimo būdas..

Papildomos diskusijos apie šifravimo portfelio valdymą ir automatizavimą galima rasti kitame naujausiame mūsų straipsnyje čia. Nepamirškite prisijungti ir prie mūsų Telegrama neatsilikti nuo naujausių šifravimo naujienų, mainų apžvalgų ir techninės rinkos analizės.

Prieš pradedant, svarbu iki galo suprasti, ką reiškia valdyti kriptovaliutų portfelį ir kaip tai susiję su prekybos robotais.

Kriptovaliutų portfelio valdymas

Kripto rinkoje yra tūkstančiai skirtingų skaitmeninių išteklių. Kiekviena kriptovaliuta turi savo unikalius pardavimo taškus, naudojimo atvejus ir funkcionalumą. Kai žmonės nori patekti į rinką, daugelis bandys sukurti įvairų portfelį, kad sumažintų vienos kriptovaliutos laikymo riziką..

Daugelis žmonių greitai supranta, kad tokio įvairaus turto valdymas yra didelis darbas. Kiekvieną iš šių turtų įsigyti, laikyti ant aparatinės piniginės ar kitose biržose ir judėti į pozicijas ir iš jų yra sudėtinga..

Čia diskutuojama apie portfelio valdymo sprendimus. Portfelio valdymo sprendimai leidžia susieti savo mainų sąskaitas ir aparatinės piniginės likučius su viena programa, kuri gali supaprastinti viso turto valdymą..

Pavyzdžiui, įsivaizduokime, kad turite 10 skirtingų kriptovaliutų „Binance“, 30 – „Bittrex“, 5 – aparatinėje piniginėje ir 3 – karštoje piniginėje kompiuteryje. Kiekvieną iš jų galima prijungti prie portfelio valdymo programos, kad būtų galima išsamiai peržiūrėti savo portfelį.

Be savo turto stebėjimo, yra ir programų, leidžiančių prekiauti savo turtu per programą, nereikalaujant prisijungti prie kiekvienos savo valiutos sąskaitos atskirai kiekvieną kartą, kai norite atlikti sandorius..

Prekybos robotai ir automatika

Dabar, kai suprantame portfelio valdymo ketinimą, galime pradėti tirti įprastas portfelių valdymo ir automatizavimo strategijas.

Apskritai žmonės ieško paprastų būdų, kaip išlaikyti savo portfelį. Daugelis žmonių nenori praleisti kiekvienos pabudimo akimirkos, norėdami patobulinti prekybos įrankį, kad jis puikiai veiktų. Mūsų naudojamos priemonės turėtų būti paprastos, patikimos ir sutelktos į ilgalaikę perspektyvą.

Viename iš ankstesnių straipsnių aptarėme tris pagrindines strategijas, kurios naudojamos valdant portfelį.

Šios strategijos yra:

  1. Portfelio balansavimas

  2. Dolerio kainos vidurkis

  3. Išmanusis užsakymų maršrutas

Kiekvieną iš šių strategijų galima automatizuoti naudojant prekybos robotus. Tačiau prieš patekdami į prekybos robotus, panagrinėkime „Coinbase Pro“ šiandien galimas portfelio valdymo funkcijas.

„Coinbase Pro“ portfelio valdymas

„Coinbase Pro“ vis labiau susidomėjo portfelio valdymu. Nors pagrindiniai „Coinbase“ produktai periodiškai patyrė didelių trūkumų, susijusių su portfelio valdymo produktais ir funkcijomis, manome, kad jų komandai vis dar yra didžiulės galimybės išplėsti „Coinbase Pro“ portfelio valdymo funkcijas.

Pažvelkime giliau į jų istoriją su portfelio valdymu.

Neseniai pradėjo veikti „Coinbase“ komanda „Portfeliai“, skirti „Coinbase Pro“. Tai leidžia vartotojams „Coinbase Pro“ sukurti kelias subsąskaitas. Tada visas šias subsąskaitas galima atskirai valdyti prekybai, ataskaitų teikimui ir API prieigai.

Tai nėra vienintelis dalykas, kurį „Coinbase“ išleido anksčiau, siekdama nukreipti portfelio valdymą. 2018 m. „Coinbase“ turėjo vieną didžiausių šnipų, kai jie išleido savo indeksų fondą. Iki 2018 m. Pabaigos, „Coinbase“ jau paskelbė apie projekto užbaigimą.

Tik po kelių mėnesių „Coinbase“ paskelbė apie „ „Coinbase“ ryšuliai. Rinkos ažiotažui apie paketų naudą, kuri pasiekė visų laikų rekordą, „Coinbase“ buvo akivaizdus žingsnis bandant išgauti impulsą. Deja, tik po kelių mėnesių, tas projektas taip pat buvo uždarytas.

Tai tik keli naujausi „Coinbase“ pavyzdžiai, kuriais siekiama užvaldyti portfelio valdymo rinką. Kiekviena nesėkmė, padedanti suprasti kripto prekybininkų norus ir būdą, kaip jie nori valdyti savo lėšas.

Kur dabar „Coinbase Pro“?

„Coinbase Pro“ vis dar neturi patogiausių funkcijų kuriant ir valdant įvairius portfelius. Norint įgyvendinti ilgalaikę patikimą strategiją, reikia skirti daug laiko ir energijos.

Tikimės, kad ateityje tai pasikeis, tačiau kol ateis tas laikas, reikės pasikliauti trečiųjų šalių automatikos įrankiais, kad supaprastintume savo portfelio valdymą.

Krevečių portfelio automatika

Krevetės yra portfelio valdymo programa, supaprastinanti lėšų paskirstymą, strategijų automatizavimą ir portfelio valdymą.

Pagrindinė programa leidžia geriau kontroliuoti savo portfelį, aktyviai valdant savo ilgalaikę strategiją. Vartotojai gali kruopščiai susikurti jiems tinkamą portfelį, paskirstyti portfelį per daugybę mainų per kelias sekundes ir per laiką automatizuoti strategiją..

Ankstesniuose skyriuose aptarėme strategijas, tokias kaip portfelio subalansavimas, dolerio kainos vidurkinimas ir sumanus užsakymų nukreipimas. Kiekviena iš šių strategijų „Shrimpy“ palaikoma pagal numatytuosius nustatymus. Tai išlaisvina vartotojus praleisti laiką ieškant naujo turto ar gyvenant savo gyvenimą.

Eksperimentuokite su Krevečių demonstracinė versija norėdami pamatyti viską, ką programa gali pasiūlyti.

Papildomas skaitymas

„Coinbase“ naujienos, informacija ir apžvalgos

„Coinbase“ prieš „Kraken“ – kuri birža yra geriausia pirkti Bitcoin?

Kaip sukurti asmeninį „Coinbase Index Index Fund“

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

Krevetės yra prekybos robotas, kuris supaprastina šifravimo portfelio valdymą. Susieję savo mainų sąskaitą su „Shrimpy“, atrakinsite patogias prekybos funkcijas, kurios gali padėti jums automatizuoti savo šifravimo strategiją. Išbandykite šiandien!

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra vieninteliai kripto mainų API, kurie yra specialiai sukurti programų kūrėjams. Rinkite realaus laiko prekybos ar pavedimų knygos duomenis, tvarkykite vartotojų mainų sąskaitas, vykdykite prekybos strategijas ir supaprastinkite prisijungimo prie kiekvienos biržos būdą..

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me