Prekybos programų kūrimas naudojant „Shrimpy’s Crypto Exchange“ API

>

Kriptovaliutų ir skaitmeninio turto rinkoms toliau plečiantis ir bręstant, vis labiau reikia tvirto infrastruktūros sprendimo, kuris sujungtų suskaidytas likvidumo rinkas, pasklidusias skirtingose ​​biržose. Kripto erdvėje pastebėta novatoriškų kriptovaliutų sekimo ir valdymo produktų antplūdis.

Tačiau vis dar yra iššūkis integruoti visapusiškas prekybos galimybes į šias programas. Nors šiuo metu rinkoje yra sprendimų, tokių a CCXT, tai pirmiausia egzistuoja kaip tik programinės įrangos sprendimas. Atvirojo kodo projektai, pvz., „CCXT“, gali būti puikus sprendimas kūrėjams, norintiems kurti asmeniniam naudojimui skirtas programas, tačiau nesuderinami, kai yra pritaikomi verslui ir įmonei.

Kuriant faktines prekybos programas, kūrėjai vis dar yra atsakingi už savo programų valdymui reikalingos užpakalinės infrastruktūros valdymą. Norint atnaujinti kodų saugyklas, reikia ją perskirstyti, o tai reiškia neišvengiamą prastovą. Kiekvieną mainą integruoti individualiai yra nepraktiška. Kiekviena mainų sistema turi savo kvarkus, unikalius galinius taškus ir savavališkus atnaujinimo ciklus. Tai tampa košmarine situacija daugumai programų kūrėjų, kurie jau turi griežtą kūrimo grafiką.

„Shrimpy Universal Crypto Exchange“ API

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame kiekvieną mainą atlikote pirštų galiukais. Paprastas pasaulis, kuriame integravus vieną API, jūs integravotės į kiekvieną mainą. „Shrimpy“ kūrėjų API skirtos šioms problemoms išspręsti rūpinantis mainų integravimu, kad būtų galima naudoti vieną API rinkinį bet kuriame skaičiuje mainų. Nebereikės keisti kodo, nebebus perdislokuoti, nebebus papildomų mainų integracijų ir tikrai ne daugiau serverio mastelio!

„Shrimpy“ universalioji šifravimo mainų API pašalina kruopštų integracijos su kiekviena birža procesą, leidžiant kūrėjams sutelkti dėmesį į faktinio prekybos produkto kūrimą. Pateikdamas pagrindinę prekybos ir mainų infrastruktūrą, kad paspartintų plėtrą kosmose, „Shrimpy“ tikisi išspręsti dažniausiai pasitaikančią infrastruktūros palaikymo problemą, kad būtų palaikomos kiekvienos biržos..

„Shrimpy“ „Universal Crypto Exchange“ API buvo sukurta siekiant išspręsti kritinius kūrėjų iššūkius kriptografinėje erdvėje:

  1. Žemos vėlavimo pavedimų vykdymas & Automatizuota prekyba

  2. Vartotojo autorizavimas ir valdymas

  3. Verslas & Produkto mastelis

  4. Duomenys realiuoju laiku & „Analytics“

Realaus laiko užsakymų vykdymas & Automatizuota prekyba

Pažangus prekybos maršrutas & Įsakymo vykdymas

Nors daugelis prekybos bibliotekų suteikia tam tikrą patogumą, kūrėjai vis tiek privalo įgyvendinti prekybos strategiją. Tai apima sudėtingą prekybos logiką, duomenų rinkimą ir klaidų tvarkymą. „Shrimpy“ supranta, kiek reikia dirbti efektyviai įgyvendinant strategijas. Mes sušvelniname kūrėjams tenkančią naštą, suteikdami galimybes išmaniam užsakymų nukreipimui, automatizuotam prekybos vykdymui ir portfelio paskirstymui. Šios parinktys pateikiamos su „Shrimpy“ API iš karto.

Nors protingas užsakymų nukreipimas kai kuriems gali būti patogus, suprantame, kad kiti kūrėjai norės visiškai kontroliuoti savo užsakymų vykdymą. „Shrimpy“ palaiko mažą vėlavimą nedelsiant arba atšaukiant (IOC) ir atvirą užsakymą. Šie galiniai taškai yra idealūs realiuoju laiku, algoritmine ir aukšto dažnio prekyba.

Portfelio balansavimas & Valdymas

„Shrimpy“ „Universal Crypto Trading“ API leidžia kūrėjams tiesiogiai pritaikyti „Shrimpy“ lengvai naudojamas indeksavimo ir balansavimo funkcijas į savo programą. Per kelias sekundes kūrėjai gali paskirstyti portfelį ir automatizuoti balansavimo strategiją kiekvienam vartotojui. Mėnesiai, kuriuos praleidome tobulindami strategijas, yra prieinami kiekvienam kūrėjui, valdančiam savo vartotojus per „Shrimpy“ API.

Vartotojo autorizavimas ir valdymas

„Shrimpy“ „Universal Crypto Trading“ API suteikia ne tik prekybos funkcijas, bet ir suteikia galimybę automatizuotai valdyti bet kurią programą. Užuot atsakę už apsikeitimo paskyras, API raktus ir vartotojo duomenis, visi duomenys saugiai saugomi „Shrimpy“, kad būtų patogu pasiekti.

Vartotojo autorizacija be serverio

„Shrimpy“ universalioji šifravimo prekybos API pateikia sprendimą kūrėjams valdyti visus savo vartotojus, iš esmės veikiant kaip visišką vartotojų valdymo sprendimą. Užuot užblokavęs jūsų serverius su vartotojo užklausomis, kiekvienas vartotojas gali tiesiogiai bendrauti su „Shrimpy“, kad gautų prieigą prie savo sąskaitų, vykdytų sandorius ir rinktų duomenis. Tai atlaisvina kūrimo išteklius ir leidžia jūsų komandai sutelkti dėmesį į pagrindinius jūsų produktų pasiūlymus.

Vartotojo paskyra & API rakto sauga

Kiekvienas API raktas yra saugiai užšifruotas ir saugomas naudojant FIPS 140-2 patvirtintus aparatinės įrangos saugos modulius (HSM), siekiant apsaugoti jūsų vartotojų mainų API raktų konfidencialumą ir vientisumą. Kūrėjams nebereikia išlaikyti savo sudėtingos saugos architektūros, skirtos valdyti vartotojo API raktus. „Shrimpy“ palengvina API raktų valdymą pasitelkdama tvirtą mūsų saugos infrastruktūrą.

Verslas & Produkto mastelis

„Shrimpy“ supranta, kad minėtas klausimas yra didžiulis iššūkis nepriklausomiems kūrėjams kurti keičiamo dydžio kriptografinės prekybos ir valdymo produktus. „Shrimpy“ „Universal Crypto Exchange“ API skirta išspręsti šią tikslią kūrėjo dilemą pateikiant paprastą ir vieningą API sprendimą.

Debesų pagrindu sukurta infrastruktūra

Nors erdvėje yra gausybė kriptografinių bibliotekų, šios atvirojo kodo prekybos bibliotekos nesuteikia infrastruktūros, reikalingos funkcinei programai įdiegti,.

Norint, kad įmonės palaikytų visapusišką stebėjimo ir prekybos programą, reikia neproporcingai daug serverių, kad palaikytų palyginti nedidelį vartotojų skaičių. Dėl didelių patekimo į rinką kliūčių labai sunku priimti didelę aktyvią bendruomenę.

Mainų priežiūra

Kūrėjai, kurie bando integruoti biržas rankiniu būdu, taip pat susiduria su kiekvienos biržos palaikymu per atsitiktinius atnaujinimus, be išorinės sistemos architektūros, reikalingos mažos vėlavimo prekybos programai sukurti. Didėjant mainų skaičiui, kyla ir sunkumų palaikant šiuos mainus. Naudojant „Shrimpy“ API nereikia tokio lygio priežiūros. „Shrimpy“ komanda tvarkys kiekvieną mainų integraciją ir visus atnaujinimus, kuriems reikia nedelsiant skirti dėmesio.

Galinių taškų valdymas

Kiekviena mainų sistema palaiko unikalų galinių taškų rinkinį. Nėra standartų, pagal kuriuos galiniai punktai būtų įgyvendinami mainuose, ir nėra standartų, pagal kuriuos galinius taškus jie ir toliau palaikys ateityje. „Shrimpy“ API supaprastina šią problemą, siūlydami bendrą galinių taškų rinkinį kiekvienoje biržoje. Net jei mainai nepalaiko mūsų siūlomo galinio taško, mūsų komanda sukurs galinį tašką, kuris funkciškai elgsis taip pat. Tokiu būdu kūrėjams niekada nereikia jaudintis dėl naujos prekybos logikos kūrimo kiekvieną kartą, kai jie integruos naują biržą. Jis visada bus vienodas.

Duomenys realiuoju laiku & „Analytics“

Užsakymų knyga realiuoju laiku & Rinkos duomenys

Daugelis kriptovaliutų prekybos paslaugų naudoja bendrus rinkos duomenis, surinktus iš tokių šaltinių kaip „CoinMarketCap“. Daugeliui prekybininkų tai suteikia pagrindinį funkcionalumo lygį, norint gauti išsamų pažangių rinkos įžvalgų, pvz., Arbitražo galimybių, išsamią išsamią užsakymų knygos informaciją. „Shrimpy“ „Universal Crypto Trading“ API pateikia išsamią užsakymų knygą ir tiesioginius rinkos duomenis, kad būtų galima laiku priimti sprendimus.

Atgalinis bandymas

„Shrimpy“ universalioje „Crypto Trading“ API taip pat yra unikali „backtesting“ funkcija, leidžianti vartotojams analizuoti įvairias laiko balansavimo strategijas. Dauguma kriptografinių bandymų įrankių linkę gauti duomenis iš agreguotų šaltinių, tokių kaip „CoinMarketCap“, dėl patogumo integruoti. Tačiau apibendrinti mainų duomenys nerekomenduojami išsamiems ir tiksliems pakartotinio testavimo tikslams, nes agregavimo tikslais nėra pateikiama išsami užsakymų knygos informacija..

„Shrimpy“ API apima įmontuotą atgalinio testavimo įrankį, kuris analizuoja tikslius mainų duomenis. Skirtingai nuo daugelio kriptovaliutų atgalinių bandymų, analizuojančių netikslius OHLCV duomenis, „Shrimpy“ backtestai apima visus kainų ir užsakymų knygos duomenis, surinktus iš mainų individualiai, užtikrinant, kad būtų gauti tik tiksliausi ir tiksliausi rezultatai..

Kainodara

„Shrimpy“ supranta, kad vienas didžiausių rūpesčių, su kuriais susiduria kūrėjai, yra jų debesų kompiuterijos sprendimo, kuriame veikia jų programos, vykdymo išlaidos. Esamas debesų sprendimų mokestis pagrįstas skaičiavimo galia, kuris gali būti didžiulis skausmo taškas mažiems ir nepriklausomiems kūrėjams, norintiems sukurti pigių prekybos kriptografinėmis priemonėmis programą, kuri remtųsi realaus laiko duomenimis ir arbitražo galimybėmis..

„Shrimpy“ API išsprendžia dažniausiai susiduriančias kūrėjų kliūtis, pateikdama prieinamą prieglobos sprendimą tik už kainą. 0,99 USD / mėn. / Vartotojui! Kūrėjai bus apmokestinti pagal vartotojų, kurie prekiauja naudodami „Shrimpy“ API, skaičių.

Krevetės kūrėjams

„Shrimpy“ misija yra palengvinti kūrėjų veiklą ir sukurti platformą, jungiančią pasaulines valiutų ir likvidumo rinkas. „Shrimpy“ „Universal Exchange“ API buvo sukurtas kaip priglobtas sprendimas, skirtas pašalinti pagrindines kūrėjų kliūtis Funkcijų kūrimas, Produkto mastelis, ir Vartotojo valdymas. Turėdami „Shrimpy“ API, kūrėjai gali kurti naujas ir novatoriškas paslaugas, kurios formuos kriptografinės erdvės ateitį..

Apie krevetes

„Shrimpy“ yra automatizuota prekyba kriptografija & portfelio valdymo įrankis, leidžiantis vartotojams automatizuoti savo kriptografinių rinkinių portfelio strategiją kaip tradicinis indeksų fondas.

Krevetės vartotojams

Vartotojai gali sukonfigūruoti pasirinktinį kriptovaliutų portfelį ir įgyvendinti pasyvaus valdymo strategiją, pašalindami rūpesčius dėl aktyvios prekybos kriptografija.

Pagrindinėje „Shrimpy“ versijoje yra visos automatizuotos prekybos, indeksavimo ir balansavimo funkcijos visiems vartotojams. „Shrimpy“ taip pat siūlo mėnesinę aukščiausios kokybės abonementą už 8,99 USD / mėn. „Premium“ prenumeratą sudaro:

Krevetės socialinės: Stebėkite, bendraukite ir dalinkitės strategijomis su kitais „Shrimpy“ prekybininkais.

Krevetinės įžvalgos: Sužinokite, kaip kiti „Shrimpy“ vartotojai kuria ir tvarko savo šifravimo portfelį.

Išplėstinis bandymas atgal: Patikimas atgalinio testavimo įrankis, skirtas įvertinti pasirinktinį kriptovaliutų portfelį & strategijas.

„Shrimpy“ žiniatinklio programa: „Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy’s Crypto Trading API“ kūrėjams

Be vartotojų programos, „Shrimpy“ taip pat siūlo prekybos API kūrėjams, norintiems integruoti keičiamo mainų prekybos funkcionalumą į savo programą.

„Shrimpy“ „Universal Exchange“ API buvo sukurta kaip debesies pagrindu sukurtas sprendimas, skirtas pašalinti kelias kripto kūrėjų kliūtis, įskaitant Biržos prekyba, Produkto mastelis, ir Vartotojo valdymas. Turėdami „Shrimpy“ API, kūrėjai neapsiriboja savo apimtimi kurdami naują novatoriškų produktų erą, kuri formuos kriptografijos ateitį.

„Shrimpy“ API yra kriptovaliutų prekybos API, lengvai suderinama su visais šiais mainais ir jų API galiniais taškais: „Binance“ API, „CoinbasePro“ API, „Bittrex“ API, „Kraken“ API, „Gemini“ API, „Poloniex“ API, „Huobi“ API, „KuCoin“ API, „Bibox“ API, „BitMart“ API ir „HitBTC“ API. Užuot valdę visus ryšius su kiekviena birža, vartotojai gali tiesiog pasinaudoti esama „Shrimpy“ kriptografinių biržų prekybos infrastruktūra ir sutelkti dėmesį į faktinį produkto kūrimą..

„Shrimpy Crypto Trading“ API: Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Papildomos nuorodos:

Telegrama

„Twitter“

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me