Privatumo politika

Dėkojame, kad lankėtės coinbureau.com („Tarnyba“, „Mes“ arba „Mes“). Jūsų privatumas mums yra svarbus. Ši privatumo politika taikoma tik šiai svetainei. Svetainėms, susietoms iš šios svetainės, ši politika netaikoma. Būkite budrūs, kai išeinate iš mūsų svetainės ir perskaitote kiekvienos svetainės, kurioje renkama asmens identifikavimo informacija, privatumo pareiškimus. Ši Privatumo politika, su pakeitimais ar kitais atvejais keičiamais atvejais („Privatumo politika“), paaiškina būdą, kuriuo mes renkame, naudojame, prižiūrime ir atskleidžiame per Paslaugą gautą vartotojo informaciją. Naudodamiesi Paslauga, jūs („Vartotojas“) sutinkate su šioje privatumo politikoje nustatyta duomenų praktika. Kartais galime peržiūrėti šią privatumo politiką, kad atspindėtų įstatymų pakeitimus, mūsų asmens duomenų rinkimo ir naudojimo praktiką, paslaugos ypatybes ar technologijų pažangą. Jei šioje privatumo politikoje bus padaryti esminiai pakeitimai, pakeitimai bus aiškiai matomi Paslaugoje. Čia neapibrėžtos didžiosiomis raidėmis vartojamos sąvokos turi reikšmę, priskirtą jiems Naudojimo sąlygose.

1. Kokią informaciją mes renkame?

Jei atidarysite sąskaitą, kad galėtumėte naudotis forumais ar „Trollbox“ paslaugoje, mes surinksime jūsų el. Pašto adresą. Norint paskelbti komentarus apie paslaugą, reikia užsiregistruoti pas trečią šalį. Mes neturime jokios prieigos prie asmeninės informacijos, kurią pateikiate tai trečiajai šaliai, išskyrus jūsų vartotojo vardą, kuri bus viešai rodoma mūsų svetainėje. Jei nusprendėte registruotis, kad galėtumėte paskelbti komentarus, perskaitykite trečiosios šalies, kuriai teikiate asmeninę informaciją, privatumo politiką, susijusią su registracijos procesu. Mes taip pat renkame pasyvią informaciją, kuri apima, bet neapsiriboja, IP adresus, persiuntimo URL, jūsų vietą ir kitus seanso duomenis.

2. Kaip mes naudojame surinktą informaciją?

Mūsų renkami asmens duomenys nebus perduoti ar parduoti jokioms trečiosioms šalims. Mes galime naudoti renkamus asmens duomenis ir informaciją: a) siekdami įgyvendinti teisines sąlygas (įskaitant, be apribojimų, mūsų politiką ir paslaugų teikimo sąlygas), reglamentuojančias jūsų naudojimąsi mūsų paslauga, ir (arba) tikslams, kuriems pateikėte asmens duomenis ; b) teikti techninę paramą tarnybai; c) užkirsti kelią sukčiavimui ar galimai neteisėtai veiklai (įskaitant, neapsiribojant, autorių teisių pažeidimus) Tarnyboje ar per ją; arba d) apsaugoti mūsų Vartotojų saugumą.

3. Kada atskleisime surinktą informaciją?

Mes galime atskleisti informaciją, kurią renkame: a) atsakydami į teisinį procesą, pavyzdžiui, atsakydami į teismo įsakymą ar teismo šaukimą, teisėsaugos ar vyriausybinės įstaigos prašymą ar panašų prašymą; arba b) trečiosioms šalims, siekiant ištirti, užkirsti kelią arba imtis veiksmų (savo nuožiūra) dėl galimai neteisėtos veiklos, įtariamo sukčiavimo, situacijų, susijusių su potencialia grėsme bet kuriam asmeniui, mums ar Tarnybai, ar mūsų politikos pažeidimų, įstatymus ar mūsų naudojimo sąlygas, kad patikrintume ar vykdytume mūsų Paslaugas reglamentuojančią politiką. Išskyrus jūsų privatumo politikoje nurodytus atvejus, mes neatskleidžiame jokios jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent to reikalauja teisėsauga, teismo nutartis ar laikydamiesi teisinių įsipareigojimų teikti ataskaitas..

4. Asmeninės informacijos saugojimas

Savo informaciją galite atnaujinti susisiekę su mumis adresu info (at) coinbureau.com. Mes saugosime jūsų informaciją tol, kol jūsų sąskaita nebus uždaryta arba prireiks, kad galėtume suteikti jums prieigą prie savo paskyros. Jei norite uždaryti savo sąskaitą, susisiekite su mumis adresu info (at) coinbureau.com. Mes laikysime ir naudosime jūsų informaciją, kad būtų laikomasi teisinių įsipareigojimų, sprendžiant ginčus ir vykdant mūsų naudojimo sąlygas.

5. Kaip mes naudojame slapukus?

Mes renkame žiniatinklio naršyklės informaciją, kad pagerintume jūsų patirtį svetainėje ir stebėtume, kaip naudojama paslauga. Slapukai yra nedideli duomenų failai, saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, be to, kad naudojame slapukus, kad galėtume teikti geresnę vartotojo patirtį, mes naudojame slapukus, kad nustatytume ir užkirstume kelią apgaulingai veiklai. Šiuose slapukuose nėra jokios informacijos, skirtos jus asmeniškai atpažinti. Surinkta informacija gali apimti, bet neapsiribojant, jūsų IP adresą, persiuntimo URL, naudojamo įrenginio tipą, operacinę sistemą, naudojamos naršyklės tipą, geografinę vietą ir kitus seanso duomenis. Slapukai nėra nuolatiniai ir jų galiojimas baigsis po trumpo neveiklumo laikotarpio. Galite pasirinkti išjungti savo slapukus, tačiau svarbu pažymėti, kad jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis kai kuriomis mūsų svetainės funkcijomis. Mes neatsakingi ir negalime būti laikomi atsakingi už bet kokius nuostolius, atsirandančius dėl jūsų sprendimo ar negalėjimo naudoti tokias funkcijas.

6. Kaip mes saugome jūsų asmeninę informaciją?

Mes rimtai vertiname jūsų asmeninės informacijos apsaugą. Mes naudojame pramonėje standartinę duomenų šifravimo technologiją ir įdiegėme apribojimus, susijusius su jūsų asmeninės informacijos saugojimu ir galimybe prieiti prie jos. coinbureau.com serveriai ir verslo operacijos yra tik JAV. Atkreipkite dėmesį, kad joks perdavimas internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus.

7. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie aukščiau nurodytą privatumo politiką, susisiekite su mumis adresu info (at) coinbureau.com

Ši privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2017 m. Spalio 5 d.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me