QASH monetų apžvalga: „Powering Global Exchange Liquidity“

QASH yra dar vienas populiarus kriptovaliutos pavyzdys, maitinantis pasaulinę biržą.

Šis ženklas, kuris pernai buvo išleistas viešai ICO, pradeda traukti. Taip yra todėl, kad „QASH“ prieigos raktas bando išspręsti problemą, su kuria susidūrė dauguma kripto investuotojų: likvidumo trūkumas.

Šioje QASH apžvalgoje gilinsimės į pagrindines technologijas, naudojimo atvejus, planą ir ateities perspektyvas. Mes taip pat apžvelgsime svarbiausias kliūtis, kurias reikia įveikti, jei norima pasiekti naują aukštumą.

Pasinerkime į tam tikrą kriptografijos likvidumą.

Kas yra QASH?

Gali būti, kad negirdėjote QASH jei neprekiaujate vienu iš Quoine priklausančios biržos, tačiau tai kriptovaliuta, kurią sukūrė „Quoine“, kad padėtų užtikrinti likvidumą jų biržose ir sumokėti už mainų paslaugas..

„Quoine“ tikslas yra suvienyti visas kriptovaliutų biržas ir sukurti vieną bendrą pasaulio užsakymų knygą. Iš esmės QASH veikia su „Quoine“ taip pat, kaip „XRP“ veikia su „Ripple“, tačiau ji turi daug daugiau naudingumo ir sukurta veikti geriau nei „XRP“. Pagrindinė „Quoine“ fiat / crypto birža yra „Quoinex“, ir ji palaiko įspūdingą prekybos porų skaičių..

QASH žetono privalumai

QASH žetono privalumai

„Quoinex“ taip pat palaiko maržos prekybą, ateities sandorius, skolinimo ir prekybos algoritmus. Dėl visų šių funkcijų tai tampa viena pažangiausių kriptovaliutų prekybos platformų. Tai taip pat buvo vienas iš pirmųjų mainų, kuriuos reguliavo Japonijos finansinių paslaugų agentūra. Be „Quoinex“, vadinama tik kriptografija Kriptos kuri palaiko beveik 100 skirtingų kriptovaliutų ir neseniai pridėjo ir ICO rinką.

Pagaliau yra Skysta platforma, kuri dar nebuvo išleista, tačiau tai bus naujos kartos platforma ir „Quoine“ kuriamos pasaulio užsakymų knygos pradžia.

Kokia problema yra QASH sprendimas?

QASH dar nėra tiesiogiai išspręsta jokių problemų, tačiau galiausiai biržos ją naudos likvidumo problemai, kuri tampa vis didesne našta kriptografinių rinkų rinkoje, išspręsti. Kiekviena birža turi savo užsakymų knygą, o tai sukelia ne tik kainų neatitikimus, bet ir tai, kad gali būti kas nors, kuris nori nusipirkti jūsų monetą už jūsų prašomą kainą, tačiau jei tas užsakymas yra kitoje biržoje, jums nesiseka.

Tai taip pat suteiks likvidumo mažoms ar naujoms monetoms, kurių prekybos apimtis yra maža. Tiems, kurie prekiauja tik kriptovaliutomis, „Qryptos“ birža suteikia investuotojams pažangias saugumo funkcijas, taip pat ICO likvidumą..

Kaip QASH spręs likvidumo problemas

Daugeliu atvejų, kai kai kurios decentralizuotos biržos bando spręsti likvidumo problemą, „Quoine“ planuoja išspręsti likvidumo problemas sukurdamas platformą, jungiančią visas pasaulio kriptovaliutų biržas, ir tai vadina „Pasaulio knyga“. „World Book“ panaikins nesugebėjimą suderinti užsakymų vien dėl to, kad jie nėra įtraukti į jūsų pageidaujamą biržą. Tai taip pat sujungs užsakymus iš viso pasaulio, užtikrindama didesnę visų monetų likvidumą.

„World Book“ bus planuojamos „Liquid Platform“ dalis, kaip ir „Prime Brokerage“, kuri suteiks vartotojams išankstinį prekybos įrankių pasirinkimą. „World Book“ veikia su technologija, pavadinta „Matching Engine“, kuri buvo sukurta nuo nulio specialiai „Liquid Platform“.

Skysčio platformos apžvalga

Skysčio platformos apžvalga

„Matching Engine“ yra pagrįstas dešimtmečių finansinių paslaugų žiniomis ir bus skirtas apdoroti milijonus operacijų per sekundę. Tai suteiks „Liquid Platform“ didžiulį mastelį ir pavers ją pažangiausia kriptovaliutų platforma planetoje..

Vienas iš pagrindinių likvidumo suvaržymų yra valiutos valdymas, ir Quoine taip pat turi atsakymą. Jie sukūrė santykius su viso pasaulio bankais ir naudos šiuos ryšius, kad sukurtų tinklą, kuris išspręstų apribojimus, kuriuos dažnai sukelia „fiat“ valdymas kriptovaliutų platformose. Šis tinklas apims bankus iš visos Azijos, visos Europos ir JAV.

„Matching Engine“ apima išmaniąją užsakymų nukreipimo sistemą, kuri pateiks kainų srautus iš visų pagrindinių pasaulinių biržų. Sistemos tikslas yra rasti geriausią atitikimą bet kokiems į sistemą ateinantiems užsakymams. Išmanioji užsakymų nukreipimo sistema netgi galės suderinti poras. Tai reiškia, kad galite pamatyti BTCSGD pavedimą, užpildytą pagal ETHJPY pavedimą, fone derindami jį su ETHBTC ir SGDJPY operacija.

Galiausiai yra „Prime Brokerage“, kuri suteiks klientams kreditavimo galimybes, suteikdama jiems galimybę prekiauti marža ar dalyvauti skolinimo mainų programoje. Klientai turės galimybę kaip užstatą naudoti kriptovaliutas arba „fiat“.

Kaip skystoji platforma bus geresnė

Yra ir kitų platformų, bandančių sukurti pasaulinę užsakymų knygą arba kitais būdais padidinti likvidumą, tačiau nė viena neatrodo tokia sėkminga ar pažangi kaip „Liquid“. Daugumai nepavyko sukurti suvestinės užsakymų knygos, taip pat trūksta valiutos keitimo realiuoju laiku ir rinkos formavimo.

Skystoji platforma, palyginti

Ryškiausias daugelio platformų praleidimas yra „fiat“ valdymas, visų pirma todėl, kad dauguma platformų, bandančių išspręsti šią likvidumo problemą, yra kuriamos kaip decentralizuotos platformos, todėl joms sunku užmegzti santykius su bankais. Skystis taip pat yra vienintelė platforma, turinti funkcinį suderinimo variklį ir užsakymų nukreipimo sistemą.

Ką veikia QASH?

QASH buvo sukurtas kaip naudingumo žetonas visoms biržoms po „Quoine“ skėčiu. Tai suteiks vartotojams nuolaidų mokėjimo būdą už bet kokias paslaugas mainų tinkle. Nors šiuo metu nustatoma tik 5% nuolaida, tikimasi, kad vien tik sandorių apimtis padidins QASH vertę. Augant mainų priėmimui, didės ir QASH vertė.

„Quoine“ laiko QASH kaip būsimą pageidaujamą mokėjimo metodą, taikomą įvairioms finansinėms paslaugoms. „Fintech“ įmonėms, finansų įstaigoms ir kitiems partneriams vis labiau pritaikant „Quoine“ tinklo paslaugas, QASH bus naudingesnė.

Juo bus galima prekiauti visose pagrindinėse biržose, be to, jis bus naudojamas kaip mokėjimo metodas „Quoine“ platformose, jį taip pat planuojama naudoti kaip mokėjimo žetoną įvairiose finansų įstaigose..

QASH centralizacija

„Quoine“ platformos nėra skirtos decentralizuoti, todėl nereikėtų stebėtis sužinojus, kad „QASH“ prieigos raktas šiuo metu yra gana centralizuotas. Vienas adresas turi beveik 65% visų žetonų, o keturi geriausi adresai turi daugiau nei 80% galimų žetonų.

QASH žetonų paskirstymas iš minios pardavimo

QASH planuojamas žetonų paskirstymas iš minios pardavimo

Tai planuojama pakeisti, o iš tikrųjų ji keičiasi, nes prieš pusmetį vienas adresas užėmė beveik 80% monetų. „Quoine“ yra atsargus, kai jie išleidžia žetonus, o tai suprantama, turint omenyje, kad moneta turėtų būti plačiai naudojama finansinių paslaugų pramonėje..

„Quoine“ partnerystė

„Qryptos“ yra unikalus kriptovaliutų pasaulyje kaip vienintelė birža, kurioje „Deloitte“ naudojama kaip išorės auditorė. Prieš keletą mėnesių buvo atliktas interviu su „Quoine“ vadovu Andrew Pemmelaru. Nors jis neminėjo konkrečių pavardžių, jis teigė, kad buvo užmegzta partnerystė su didžiausia Pietų Korėjos birža („Bithumb“) ir 4 iš 5 geriausių JAV biržų..

Galime spėti, kad tai reikštų „Bittrex“, „Gemini“, „Kraken“, „Bitstamp“ ir galbūt net „Coinbase Pro“. Visai neseniai buvo paskelbta partnerystė su „Bitfinex“, „Binance“, CEX.io ir daugeliu kitų.

„Quoine“ komanda

Tai visada džiugina, kai pamatai projektą, kurio komanda turi didelę patirtį „fintech“ srityje. Tai tikrai pasakytina apie Kuainą. Generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Mike’as Kayamori anksčiau buvo „Softbank“ vyresnysis viceprezidentas, o kitas įkūrėjas ir CTO Mario Gomez-Lozada anksčiau buvo Japonijos CIO vadovas ir „Fix Su Income IT Asia“ vadovas „Credit Suisse“..

QASH komandos nariai

Mike’as Kayamori (kairėje) ir Mario Gomez-Lozada dešinėje

Vis dėlto ne tik steigėjai turi tokią gilią „fintech“ patirtį. „Quoine“ komanda turi bendrą 250 metų „fintech“ patirtį. Valdybos direktoriai ir investuotojai yra vienodai įspūdingi. Pasigirti vadovais iš įmonių, įskaitant JAFCO (200B rinkos viršutinė riba), PWC, „Softbank“, „Yahoo“, „Singapore Telecom Group“ (60 B), „Credit Suisse“, „Goldman Sachs“, „Morgan Stanley“, „Paypal“, sąrašą galima tęsti. Nėra priežasčių abejoti QASH dėl komandos.

QASH kainų analizė

QASH sumažėjo beveik visą 2018 m. Ir šiuo metu yra gana nebrangi ir siekia maždaug 0,25 USD (2018 m. Liepos 27 d.). Tai nemažas kritimas nuo visų laikų aukščiausių kainų – 2,33 USD 2018 m. Sausio viduryje. Dar sausio mėnesį QASH užėmė 60 poziciją pagal rinkos kapitalizaciją, tačiau liepos pabaigoje ji nukrito iki # 103.

Tai gerokai žemiau palyginamos monetos „Ripple“, kuri užima 3 vietą pagal rinkos viršutinę ribą. QASH turi panašių galimybių kaip XRP, tačiau sukūrė kur kas daugiau partnerystės ryšių. Tikrasis išbandymas bus, kai tik bus paleista „Liquid Platform“.

Jei „Quoine“ komanda tikrai pristato „Liquid Platform“, tai QASH galėtų būti labai greitai priimta. Neaišku, ar tai įvyks, nes „Liquid Platform“ iš pradžių buvo numatyta išleisti 2018 m. Pirmąjį ketvirtį, tačiau čia mes vis dar laukiame trečiąjį ketvirtį.

Išvada

„Quoine“ platforma neabejotinai skamba kaip nugalėtoja, tačiau kol nebus veikiančios „Liquid Platform“, kuri padarys tai, ko tvirtina „Quoine“, nebus galima žinoti. Jei platforma veikia taip, kaip reklamuojama, QASH gali sprogti. Daugybė partnerysčių rodo, kad moneta yra remiama ir pramonėje.

Nors aš asmeniškai norėčiau, kad vienas iš decentralizuotų likvidumo problemos sprendimų būtų nugalėtojas šiose lenktynėse, realybė yra ta, kad vienintelis būdas pritraukti finansinių paslaugų pramonę yra centralizuotas mainų skyrius. Tai, kas jiems yra žinoma, ir tai, kuo jie pasitiki.

Didžiulės kapitalo sumos, kurias esamos finansinių paslaugų įmonės atneš prie stalo, gali lengvai pastebėti, kad QASH aplenkė XRP.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me