Raudonojo skaičiaus diena: streikuoja Mt Goxo šešėlis, Bitcoin kainų rezervuarai

Atrodo, kad beveik nesibaigianti FUD grandinė šiandien pasirodė esanti dar viena rimtaraudonojo skaičiaus diena“Kriptovaliutai.

Keli kaltininkai buvo apkaltinti sukėlę didžiąją dalį kritimo atvejų, iš kurių didžiausias yra „Mt Gox“ patikėtinio Japonijoje veiksmai. Šiame straipsnyje apžvelgsime kai kuriuos kriptografijoje vykstančius FUD, kai bandome išsiaiškinti, kurie sukelia skaidrę.

„Binance“ „nulaužimas“

„Binance Hack“ gandai

Vaizdas per „Fotolia“

Nemažai „Binance“ biržos vartotojų labai nustebo pamatę, kad jų sąskaitose staiga buvo parduotos visos ne bitkoinų kriptovaliutos už bitkoiną, o tada greitai pateikti perbrangius mažai žinomo altkoino, vadinamo VIA, užsakymus..

Greitai paaiškėjo, kad ataka buvo labai koordinuota ir jai surengti prireikė kelių mėnesių. Įsilaužėliai naudojo „homografo“ metodiką, kad suviliotų nieko neįtariančius vartotojus įvesti savo kredencialus į padirbtą svetainę..

Tiems, kurie nežino, homografo technika yra ta, kurioje naudojami panašūs išvaizdos personažai. Šiuo atveju laiškai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodė parašę teisingą adresą, iš tikrųjų buvo labai menki akcentai. Taigi kompiuteriui tai buvo visai kitas adresas.

Deja, kaltininkams atrodo, kad jie ne tik nesugebėjo gauti uždarbio iš bandymo, bet ir galėjo prarasti pinigus. „Binance“ biržoje naudojama automatinė grėsmių aptikimo programinė įranga. Ta programinė įranga pastebėjo blogas sąskaitas ir jas iškart užrakino.

Įsilaužėliai ne tik negali gauti lėšų, bet ir visos lėšos, kurias jie išleido pirkdami VIA, bandydami ją parduoti už masiškai išpūstą kainą, taip pat yra visam laikui užrakinti..

Nepaisant šiek tiek laimingo rezultato, FUD greitai išplito, o naujienos apie įsilaužimą galėjo būti iš dalies atsakingos už kainų kritimą.

Japonijos vyriausybė eina po mainų

Tokijuje įsikūrusio „Bloomberg“ technologijų žurnalisto teigimu, Japonijos FSA pradeda kažką nuo kriptovaliutos..

Kovo 7 d. Paskelbtame tviteryje žurnalistas Yuji Nakamura pažymėjo, kad du biržos bus laikinai uždarytos, keturios bus nubaustos, o dviem bus panaikintos licencijos paraiškos. Be to, mainai „Coincheck“ negali grąžinti jokių lėšų, kol nebus atlikti daugiau auditų.

Atrodo, kad šis susidorojimas yra atsakas į abu naujausi įsilaužimai kad įvyko Japonijos biržose, taip pat dėl ​​dviejų platformų, neatitinkančių AML ir KY, žr. taisykles.

Bet koks Japoniją užklupęs FUD neišvengiamai ištiks pasaulį. Taip yra todėl, kad Japonijos jena sudaro net 50% visos pasaulinės kriptovaliutų prekybos.

Nesibaigianti Mt Goxo sakmė

Mt. „Gox“ logotipas

Vaizdas per Vikipediją

Ši konkreti saga yra ilga ir varginanti. Jei jums patinka daugiau informacijos apie tai, nuo ko viskas prasidėjo, siūlome perskaityti mūsų apžvalgą apie Mt. Goxas nulaužė.

Po to, kas tapo vieninteliu didžiausiu kriptovaliutų įsilaužimu istorijoje, „Mt Gox“ turtą dabar valdo patikėtinis (advokatas) Japonijoje, kur buvo įregistruotas mainai. Patikėtinis prižiūrėjo neįtikėtiną šimtų tūkstančių bitkoinų ordą, o dabar – tiek pat „Bitcoin Cash“.

Remiantis tuo, kas gali būti matė „Bitcoin“ blokų grandinėje, taip pat pagal pačių patikėtinio išleistą ataskaitą įvyko išpardavimas ir parduotas didelis kiekis bitkoinų ir „Bitcoin Cash“, kai kurie iš jų palyginti žemomis kainomis. Ataskaitoje patikėtinis pažymi:

Tarp 9-ojo kreditorių susirinkimo ir šio kreditorių susirinkimo, gavus teismo leidimą, pardaviau tam tikrą BTC ir bitkoinų grynųjų pinigų kiekį („BCC“), kurie priklausė bankroto nuosavybei.

Kai vyksta didžiulis išpardavimas, kainos paprastai krinta, nes rinkoje yra tiek daug pirkėjų ieškančių prekių. Šiuo atveju parduodama suma iš karto yra precedento neturinti. Kadangi daugelis altcoin kainų yra susietos su bitkoinu, šiandien daugumos kriptografinio turto kainos nukrito.

Paprastai 10% ar daugiau. Ypač „Ethereum“ nukentėjo gana stipriai. Šiandien ji nukrito nuo visų laikų rekordo – maždaug 1400 USD, iki šiek tiek daugiau nei 600 USD, o tai reiškia, kad nuo sausio mėnesio vertė sumažėjo daugiau nei perpus.

Nesibaigiantis FUD

Viena reikšminga kriptovaliutų pasaulio silpnybė yra priklausomybė nuo bitkoino kaip pagrindinio turto. Kai tik bitkoinas krenta, viskas krinta kaip atsakas. Bent jau kalbant apie lyginamąsias altkoinų fiat vertes.

Neišvengiama, kad bent jau ateinančius kelerius metus bus dar daugiau tokio pobūdžio nuosmukių. Taip yra todėl, kad daugelis žmonių vis dar nesupranta tikrojo bitkoino ir kriptovaliutos pobūdžio. Taigi jie greičiausiai ir toliau per daug reaguos į tokius pranešimus, parduodami paniką.

Tik tada, kai kriptovaliutos apskritai turėjo daugiau nei pakankamai laiko subręsti, šios rūšies šuoliai sumažės.

Panašus vaizdas per „Business Insider“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me