Sarah – socialinių lyderių dėmesio centre

>

Kas yra Sarah?

Sarah Brown yra skaitmeninė rinkodaros specialistė, gyvenanti Derbyje, Anglijoje. Kriptovaliutos startą ji gavo 2017 metais per epinį bulių bėgimą.

Žiūrėti „Bitcoin“ ralį iki 20 tūkst. USD Sarah’ui buvo žaidimą keičianti patirtis. Ne tik dėl kriptovaliutos laikymo finansinių perspektyvų, bet ir dėl to, kad jaudulys sukėlė jos susidomėjimą kriptovaliuta kaip platforma transformuojant pasaulinę finansų sistemą.

Laisvalaikiu Sarah dažnai galima rasti skaitančių knygas. Šis susidomėjimas išryškėja per jos gerai perskaitytas įžvalgas apie kripto rinką ir finansus.

Bendruomenė

Sarah sukūrė bendruomenę, kurią laiko šeima. Kurdama savo reputaciją, ji tapo įtakinga kripto bendruomenės nare.

Norėdami prisijungti tiesiai prie Saros bendruomenės, sekite ją „Twitter“ @ crypto_sarah9.

Sarah naudoja „Twitter“ ne tik bendruomenės kūrimui. Ji saugo skirtingus kriptografinių žetonų komandų skirtukus, tiria projektus ir per „Twitter“ gauna vertingų atsiliepimų iš kitų įtakingų kripto vartotojų..

Kalbėjimasis su įtakingais asmenimis skirtingose ​​žetonų komandose padėjo formuoti jos patirtį su kriptovaliuta. Užuot paprasčiausiai skaitiusi projektą, jos strategija, kaip sužinoti daugiau apie naują ženklą, apima diskusijas su komanda ir įtraukimą į jas „Twitter“.

Be „Twitter“, Sarah pasinaudojo „Shrimpy“, kad padėtų savo bendruomenei gauti svarbios informacijos apie prekybos strategijas ir ką ji galvoja apie konkrečius žetonus. Ji iš bendruomenės gauna daug klausimų, kokius žetonus pirkti ar kaip nuspręsti, kada eiti pozicijas. Su „Shrimpy“ ji dabar turi būdą pateikti šią informaciją automatiškai. Jos susietas „Shrimpy“ profilis gali kalbėti už ją. Akimirksniu parodykite turimas pozicijas ir stebėkite savo rezultatus savo prekybos sąskaitoje.

Sekite Sarą „Shrimpy“.

Strategija

Sarah laikosi unikalaus požiūrio į kriptovaliutų tyrimus. Užuot peržiūrėjusi tik viešuosius dokumentus apie žetoną, Sarah sugebėjo užmegzti asmeninius ryšius su daugeliu žetonų komandų. Būdama prijungta tiesiai prie kriptografinių kūrėjų rinkos reiškia, kad ji gali bendrauti su didelėmis žetonų komandomis.

Sugebėjimas diskutuoti su komandomis leidžia jai geriau suprasti, kaip komandos dirba kartu, įsivaizduoti ateitį ir reklamuoti jų pasiūlą..

Grįždama atgal į savo aistrą skaitymui, ji niekada nevengė įsigilinti į baltą popierių ir trankytis po detales. Sarah mano, kad žetonų perskaitymas kartais vis dar yra geriausias būdas giliau suprasti žetono potencialą.

Tačiau dienos pabaigoje kartais tai vis tiek kyla dėl žarnyno. Nors tai nėra protinga strategija, yra atvejų, kai nematerialūs duomenys liepia priimti tam tikrą sprendimą.

Ieškodama trumpalaikio pelno, Sarah teikia pirmenybę mažų kapitalų turtui. Dėl šio turto nepastovumo jis yra geras greito grąžinimo variantas. Kalbant apie ilgalaikius sulaikymus, ji vis dar laikosi Bitcoin.

Filosofija

2020 m. Sarah užfiksavo kriptovaliutą. Ji mano, kad artėjant „Bitcoin“ perpus, pamatysime didelį poveikį visose rinkose. Tačiau sunku kada nors būti tikri. Sara save laiko optimiste, todėl retai būna meškiška.

Už kriptografinės rinkos ribų ji mato, kad pasaulio ekonomikos perspektyvos gali turėti didelę įtaką kriptovaliutai. Tradicinėms rinkoms žlugus ir horizonte pasirodžius recesijai, per trumpą laiką tai gali sukelti kriptografijos katastrofą. Kainos gali nukristi, kol jos vėl nesikeis.

Su visu jauduliu dėl kriptografijos ji vis dar gyvena pagal seną patarlę pirkti gandą ir parduoti naujienas. Jos mėgstamiausia atmintis buvo „Litecoin“ mitingas nuo 20 iki 130 USD. Tai nebuvo didžiausias jos laimėjimas, tačiau jai jautėsi ypatingai.

Nuomonės

Mėgstamiausios kriptovaliutos

Sarah pradėjo kelionę į kriptovaliutų rinką naudodama „Bitcoin“, todėl ji visada užims jai ypatingą vietą. „Bitcoin“ buvo pradžia ir, be abejonės, ji tiki, kad „Bitcoin“ bus pabaiga.

Už Bitcoin ribų „Litecoin“ jai buvo ypatingas turtas. Nuo to įsimintino mitingo tai buvo turtas, su kuriuo ji jaučia ypatingą ryšį.

Mėgstamiausi įtakotojai

Sarai įtakos turėjo įvairūs kripto lyderiai. Du žmonės, įkvėpę ją savo istorija, yra broliai Winklevossai, Tyleris ir Cameronas. Be jų, Changpeng Zhao yra vizionierė, kuria ji žavisi dėl jo vadovavimo ir ryžtingų veiksmų, kurie visiškai pakeitė būdą, kaip visi naudojasi kriptovaliutų mainais..

Mėgstamiausia birža

„Binance“ jau seniai yra jos mėgstamiausia kriptovaliutos keitykla. Jai tai yra geriausia mainų vieta pasaulyje.

Mėgstamiausi įrankiai

Sarah jaudino keli kriptovaliutos įrankiai, tačiau jos mėgstamiausi vis dar yra:

Prekyba: Skirtukų prekybininkas

Analizė: „CoinMarketCap“

Socialinis: „Twitter“

Turinio tyrimas: Reddit

Nepamirškite apsilankyti ir Sarah „Shrimpy“!

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Per mažiau nei kelias minutes galite susisiekti su pirmaujančiais prekybininkais pasaulyje. Kelių lyderių stebėjimas vienu metu suteikia galimybę kiekvienam vartotojui valdyti įvairų strategijų ir kriptovaliutų portfelį.

„Shrimpy“ palaiko 16 pirmaujančių šifravimo biržų, automatizuotas portfelio strategijas ir rinkos stebėjimo įrankius. Sužinokite daugiau apie viską, ką siūlo „Shrimpy“, naudodamiesi šiomis nuorodomis:

funkcijos

Studijos

Pamokos

Šio straipsnio turinys nėra laikomas patarimu investuoti. Sekant socialiniais lyderiais gali kilti potenciali rizika jūsų kapitalui.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me