SEC mato rašymą ant sienos – pasekmės ICO

Neseniai SEC Korporatyvinių finansų skyriaus direktorius kai kuriuos paskelbė įdomių komentarų per „Yahoo Finance All Markets“ aukščiausiojo lygio susitikimą dėl kriptovaliutos. Buvo malonu matyti, kad aukščiausias SEC pareigūnas pripažino, kad:

… manau, labiausiai gali būti įdomu paskirstytosios knygos technologijoje – tai yra galimybė dalytis informacija, perduoti vertę ir įrašyti operacijas decentralizuotoje skaitmeninėje aplinkoje. Galimos programos yra tiekimo grandinės valdymas, intelektinės nuosavybės teisių licencijavimas, akcijų nuosavybės perdavimas ir begalė kitų …

Tai man sako, kad jie pripažįsta, kad gali taip sakyti matyti ant sienos parašytą tekstą, kad kriptovaliuta yra ateitis daugeliu ir daugeliu atžvilgių. Kriptovaliutos ICO laikymosi taisyklės tampa vis aiškesnės kiekvieną dieną. Kriptografijos technologijų bendruomenė ruošiasi didžiuliam rinkos sutrikimui.

Kadangi kelias tampa ne toks miglotas ir lengvai pasiekiamas tiek emitentams, tiek investuotojams. Neseniai SEC Korporatyvinių finansų skyriaus direktorius „Yahoo Finance All Markets“ viršūnių susitikimo metu pateikė keletą įdomių komentarų dėl kriptovaliutos.

Buvo malonu matyti, kad aukščiausias SEC pareigūnas pripažįsta, kad tai man sako, jog jie pripažįsta, kad gali taip sakant pamatyti ant sienos esančius raštus, kad kriptovaliuta yra ateitis daugeliu ir daugeliu atžvilgių.

Ką tai reiškia

SEC biurai Niujorke

SEC biurai. Vaizdo šaltinis: nypost

Šifravimo bendruomenė ir ne kriptografinė bendruomenė palengvėja. Visuomenė šaukštu maitino idealus, kad tai „neteisėta“ kaip „tamsios rinkos pinigai“ ar „teroristų“ priemonė, o veikiau kaip teisėta technologija. Žinoma, jis nesutiktų pasakyti, kad ši nauja paskirstytos knygos technologija gali pašalinti šiuolaikinę bankininkystę, kaip mes ją žinome.

Ironiška, bet šio „fiat žetono“ sprendimą spausdina begalė pusiau anoniminė komanda, save vadinanti „Federaliniu rezervu“. Neoklasikinė skolų vergijos sistema eina į pabaigą. Kodeksas yra įstatymas.

Jis taip pat nepaminėjo šio paslaptingo „Fiat“ žetono sprendimo, kurį be galo tiekia komanda, kuri save vadina „Federaliniu rezervu“, kurią vykdo kitos nevyriausybinės institucijos. Mano manymu, Satoshi norėjo atsisakyti skolų vergijos jungo.

Liūdnai pagarsėjęs „saugumo“ klausimas

Vis dėlto Hinmanas žengė tiesiai į smūgį ir palietė, kiek komandų neigė, kad jų moneta yra „saugumo“ aspektas renkant lėšas ICO. Visų pirma jis nagrinėja pagrindinį klausimą „… ar skaitmeninis turtas, siūlomas kaip vertybinis popierius, laikui bėgant gali tapti ne vertybiniu popieriumi“?.

Jis kalba apie tai, ar ICO gali surinkti lėšų kaip naudos ženklą, kad išvengtų ICO taisyklių, ir ar vėliau jie „laikui bėgant“ iš tikrųjų gali tapti tuo „kažkuo kitu“ – iš to, kas iš pradžių buvo parduota (techniškai vertybiniu popieriumi), virto tuo, kas gali laikui bėgant laikomas naudingumo ženklu.

Režisierius Hinmanas toliau naudoja šį klausimą Howey testo kontekste. Tiems, kurie to nepažįsta, jis pateikia faktus apie Howey bylą ir tai buvo taikoma vertybinių popierių įstatymams. Jis pasakė:

Viešbučio operatorius pardavė savo svečiams citrusinių giraitės interesus ir teigė, kad jis parduoda nekilnojamąjį turtą, o ne vertybinius popierius. Nors sandoris buvo užfiksuotas kaip nekilnojamojo turto pardavimas, jis taip pat apėmė paslaugų sutartį dėl apelsinų auginimo ir derliaus nuėmimo. Pirkėjai galėjo susitarti aptarnauti giraitę patys, tačiau iš tikrųjų dauguma jų buvo pasyvūs, pasikliaudami „Howey-in-the-Hills Service, Inc.“ pastangomis. Suformuluodamas investicinės sutarties testą, Aukščiausiasis Teismas pabrėžė: „Neatsižvelgiama į formą ir akcentuojama ekonominė tikrovė.“ [5] Taigi nustatyta, kad tariamas nekilnojamojo turto pirkimas yra investicinė sutartis. – tokiomis aplinkybėmis investicija į apelsinų giraites buvo investicija į vertybinį popierių.

Režisierius Hinmanas toliau naudoja šį klausimą Howey testo kontekste. Tiems, kurie to nepažįsta, jis taiko monetos analogiją ir toliau sako:

Jei tai buvo moneta, parduodama tikintis pelno, komanda negali jos tiesiog vadinti nekilnojamojo turto sandoriu ir apeiti investavimo sandorių įstatymus. Tai ypač pasakytina apie rinkodarą investuotojams, kad jie gali drąsiai tikėtis grąžos iš nekilnojamojo turto apelsinų giraičių. Apelsinų giraitės pardavimas buvo investicinė sutartis, o ne tiesiog žemės sklypas, kuriam taikomi nekilnojamojo turto sandorių įstatymai.

Moneta vis dar yra vertybinis popierius, kai ji parduodama ICO lygmeniu, ir nesvarbu, ar ji vėliau teikia naudos, ar ne, ar ji yra parduodama taip, kad būtų galima ateityje investuotojams grąžinti apelsinų (arba masternodų) pelną. kriptovaliutos atveju).

Tada, nes tikimasi, kad susitarimas vėliau suteiks ekonominį pelną investuotojams, akivaizdu, kad tai investicinė sutartis, atsižvelgiant į tai, kaip SEC žiūri kriptografiją. Kriptografijos atveju šie žetonai / monetos, parduodami per ICO, yra vertybiniai popieriai, o ne naudingumo žetonai, o lėšų rinkimui taikomos vertybinių popierių taisyklės..

Hinmanas toliau aiškinasi toliau:

Kurį laiką kai kurie manė, kad toks ženklinimas pats savaime gali pašalinti sandorį iš vertybinių popierių įstatymų. Manau, kad žmonės supranta, kad investavimo galimybė moneta ar žetonu to rezultato nepasiekia.

Straipsnis yra labai aiškus – beveik taip, tarsi Hinmanas pateiktų aiškų kelią ir gaires būsimiems ICO, kad sumažintų jų susirūpinimą dėl to, kokio tipo finansinę priemonę reiškia jų moneta ir kokios taisyklės taikomos jai kapitalui pritraukti..

Kaip tai bus atlikta

„GoldSmith Consulting“

„GoldSmith Consulting“

„Goldsmith“ kompanijoje mūsų agentūra ruošiasi tapti ICO paleidimo, efektyvaus šifravimo atitikimo šiems naujiems reikalavimams institucija, tuo pačiu įlaipindama įmones, norinčias lengviau ir greičiau pritraukti kapitalą. Mes norime, kad jie pagal šiuos naujus įstatymus galėtų lengvai ir saugiai pritraukti investuotojus. Tai savo ruožtu suteiks mums pranašumą prieš kitas firmas, kurios nesilaiko šio modelio.

Neseniai „Bittrex“ birža išbraukė iš krūvos monetų, kurios buvo atsakingos, tikėtina, kad buvo įvesti šie nauji reglamentai ir galbūt grėsmė jų, kaip JAV vykdomos biržos, statusui. Šie modeliai bus tobulinami, kad tiek investuotojams, tiek monetų komandoms būtų lengviau tinkamai atskleisti ir prireikus užregistruoti viską, kad lėšų rinkimo procesas būtų efektyvus ir lengvas..

Nesvarbu, ar esate „RegCF“ portalas, ar brokerių pardavėjas, nevertinantis ICO internete, mūsų, kaip kūrėjų ir „fintech“ įmonių, pareiga yra sukurti išmanią, saugią aplinką investuotojams investuoti į kriptografiją. Turime pozicionuoti lygiagrečiai, kad galėtume rinktis pažangiausias sistemas ir švariausią vartotojo sąsają.

Savo ruožtu tai padės pritraukti daugiau didelių pinigų investuotojų ir privačių investicijų fondų į sceną. Mes galime įvertinti priėmimą įvairiais būdais, iš kurių vienas yra „fiat“ kiekis, kurį mes išleidžiame iš bankų ir į kriptografines biržas beveik visose šalyse.

Mes visi stebime, kaip šis sektorius keičiasi įnirtingu tempu. Tinkamo šių rinkos sutrikimų patekimo taško paieška bus labai pelningas sprendimas „fintech“ komandoms, emitentams ir investuotojams. Vienas iš tikslų yra išlaikyti kripto anarcho-kapitalistines šaknis, tuo pačiu geriausiu būdu įžengiant į masinį priėmimą..

Reguliavimas turi įvykti tam tikru laipsniu, tam tikru metu. Didžiausių šifravimo grupių modai tiksliai žino šios erdvės reguliavimo ironiją. Geriausios bendruomenės daug dirba, kad išfiltruotų aferas ir apsaugotų naujus įtėvius.

Toliau galime pamatyti KYC / ir akreditavimo programų rinką, kuri palengvina procesą naudodama universalius prisijungimus, panašius į tas svetaines, kurios leidžia prisijungti per „Facebook“ ar „Google“ tapatybes. Laikui bėgant viskas bus lengviau.

Tai bus skaidrios ir teisėtos monetos, sklandūs SEC palaikantys ICO paleidimai ir rimtos kripto kūrėjų komandos, išleidusios rimtas kriptografines programas, kurios atneš masinį priėmimą, kurio laukėme.

Kiekviena diena yra kriptografijos ateitis. „Satoshi“ svajonė apie nepatikimą „peer-to-per tx“ yra kita pinigų raida ir tai yra vienas iš nebent didžiausių XXI amžiaus rinkos sutrikimų. Tikėkitės, kas bus toliau.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me