Sprendimas šifruoti nepastovumą – „Platinum DAO Engineering“

„Slava Zhelt“ dalijasi apie USDQ ir KRWQ, unikalius decentralizuotus stabilius daiktus, leidžiančius lengvai įkeisti Bitcoin. Slava veikia kaip „Platinum Q DAO Engineering“ vyresnysis saugumo specialistas. Savo komandoje Slava yra žinomas dėl nepriekaištingos projektų saugumo ir patikimumo, prie kurio jis prisidėjo. Perskaitykite šį straipsnį ir pradėkite mokytis apie decentralizacijos bangą, kuri šiuo metu sutrikdo stablecoinus.

Per pastaruosius 3 metus „Platinum Company“ tapo didžiausiu biržos prekybos brokeriu pasaulyje: mes įtraukėme į sąrašą daugiau nei 300 projektų „Top Exchange“ ir palaikėme rinkos kūrimą daugiau nei 70 projektų.

„Platinum STO / ICO“ lėšų rinkimo prietaisų skydelis ir „tokenization“ platforma dabar įdiegta daugiau nei 30 projektų, ir tai jiems padėjo surinkti daugiau nei 350 000 000 USD

„Platinum Q DAO Engineering“ kuriame daug įdomių dalykų:

  • BTCNEXT – saugiausia, atitiktis ir reguliuojama birža, kurią prekybininkai sukūrė prekybininkams;
  • Decentralizuoti stablecoins KRWQ, USDQ, JPYQ, CNYW (mes esame antri „Stablecoins DAO“ po „Maker DAO“)

Perskaitykite šį trumpą interviu ir pradėkite mokytis apie decentralizacijos bangą, šiuo metu trikdančią stablecoins.

„Blockchain“ turi daug galimybių kalbant apie finansus. Šiame technologijų kūrimo etape ji gali pasiūlyti mums daugybę sprendimų, kuriuos galima panaudoti dideliu mastu, pavyzdžiui, „stablecoins“. Stablecoins yra suprojektuoti kaip tiltas tarp tradicinių finansų ir kriptovaliutų – jie veikia kaip „blockchain“ žetonai, tačiau jų vertė dažniausiai susieta su realaus pasaulio valiutomis, be to, tai labai naudinga kintančioje kriptografijos rinkoje..

Čia, „Platinum Q DAO Engineering“, sukūrėme Q DAO šeimos stabilius daiktus, įskaitant USDQ ir KRWQ, susietus su JAV doleriu ir Korėjos vonu. jie yra visiškai funkcionalūs ir gali būti naudojami bet kokioms užduotims – nuo prekybos iki taupymo – kaip alternatyva banko sąskaitai. Bet kaip jie turėtų būti naudojami? Kuo jie skiriasi nuo kitų stablecoins? Mes paprašėme savo vyresniojo saugumo specialisto Slava Zhelt atsakyti į šį ir keletą kitų klausimų.

– Kodėl mes turime tokį nepastovumą kripto rinkose ir kaip stabilūs aliejai padeda to išvengti?

Slava: Kiekvieną dieną visos parduodamos rinkos svyruoja. Kriptografijos rinkos šia prasme nėra labai unikalios. Šį beprotišką nepastovumą lemia kriptografinių rinkų likvidumo trūkumas – pirkėjų ir pardavėjų paprasčiausiai nėra pakankamai, kad galėtų pateikti užsakymus, todėl kaina abiem būdais sunaikina plonas užsakymų knygas be jokio pasipriešinimo. Kai nesupranti, kas vyksta, protingiausias sprendimas yra išeiti iš visų pozicijų ir laukti. Tam pasitarnauja stabilūs USDQ ir KRWQ – tai yra patikimas turtas, kuriame galite išsaugoti savo portfelio vertę. Tais laikais, kai „stablecoins“ sąvoka neegzistavo, negalėjai išvengti nepastovumo, galėjai šokti tik tarp Bitcoin ir įvairių altcoins, kurie paprastai juda ta pačia kryptimi. Dabar galite paprasčiausiai parduoti savo šifruotę ir laikyti stabilius daiktus, tokius kaip USDQ ir KRWQ, kol nuspręsite, kad vėl laikas pirkti..

– O koks skirtumas tarp USDQ, „Tether“ ir, tarkime, „TrueUSD“?

Nepaisant paskutinių skandalų naujienų, kažkas gali patikti ir naudoti „TrueUSD“ ir „Tether“. Bet asmeniškai man nepatinka jų modelis – juos remia fondai bankuose, šios lėšos gali būti įšaldytos bet kurią akimirką, jei kas nors iš vyriausybės nuspręstų, kad stabilių monetų leidimas yra neteisėtas. Arba ištraukė juos iš banko sąskaitų ir paslėpė, o tie stablecinai bus nieko verti. „Platinum Q DAO Engineering“ remiame decentralizuotą modelį – mes nekontroliuojame užstato, o visi žetonai yra sukurti siunčiant „Bitcoin“ į Q DAO ekosistemą. Neuroninis tinklas palaiko stabilią kainą ir, įvykus tam tikram juodosios gulbės įvykiui, parduos užstatą, kad grąžintų pradines lėšas Q DAO stablecoins turėtojams. Naudojant neuroninius tinklus USDQ dabar yra viena iš protingiausių monetų rinkoje. Tai tikrai „algoritminis stablecoinas“ ir jį naudoti yra daug saugiau nei rankiniu būdu išleistą monetą. Ar žinote, kiek „Tether“ yra remiama? Aš ne. Šiuo metu BTC užstato 166%, tai yra daugiau nei pakankamai.

– Kodėl prisijungėte prie komandos ir nusprendėte dirbti su „Q DAO“?

Norėjau mesti iššūkį savo įgūdžiams. Kaip saugumo ekspertas, galite tinkamai panaudoti savo įgūdžius, peržiūrėdami išmaniųjų sutarčių kodą ir įsitikinę, kad jie yra pakankamai saugūs. Mūsų „Platinum Q DAO Engineering“ komanda taip pat sukūrė draugišką ir saugų japonų ir korėjiečių BTCNEXT. Ir, žinoma, ten pridėjome USDQ ir KRWQ. BTCNEXT klientai gali juos įsigyti ir naudoti prekyboje. Šiame darbe visada turite keletą naujų užduočių, su kuriomis niekas niekada nebuvo susidūręs, ir tai man labiausiai patinka.

BTCNEXT yra naujos kartos neatidėliotinų ir maržinių prekybos platforma. Mainai yra skirti pradedantiesiems, juos teikia ekspertai. Siekdami apsaugoti investuotojų lėšas, BTCNEXT kūrėjai įgyvendino daugiau nei 300 saugumo priemonių. Netolimoje ateityje vartotojai galės prekiauti daugiau nei šimtu žetonų rūšių, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „USDQ stablecoin“. Be to, prekybininkai gali prisijungti prie API paslaugos, automatizuodami daugybę savo įprastų operacijų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie BTCNEXT, apsilankykite jų svetainėje ir sekite jas toliau „Twitter“, „Instagram“, Telegrama, Facebook, Vidutinis, ir „LinkedIn“.

USDQ yra decentralizuotas stablekonas, kuris naudoja algoritmus, kad užtikrintų didesnį stabilumą ir patikimumą. Visiškai grandinėje veikianti ir greitųjų PG robotų stebima ekosistema siūlo patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų veiksmų ir atakų. Pirmiausia, važiuokite pagal „fiat“ kaiščių liniją, USDQ atnešė „PLATINUM Q DAO ENGINEERING Team“ komanda, siekdama pažangių inovatyvių sprendimų užtikrinimo srityje, naudodama stabilizuojančius mechanizmus ir orakulus, skirtus labai ištvermingiems staltiesėms.

Netrukus atsiras dar labiau stabilios monetos: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ su Q DAO prekės ženklu. Visiškai anonimas, USDQ pažeidžia šio paveldo ribas.

Apsilankykite https://usdq.platinum.fund ir gaukite naujausius naujinius apie USDQ (ir KRWQ – netrukus)

Apsilankykite dabar oficialiai Telegramos pokalbis sužinoti apie naujausius kūrinius.

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus, prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me