Tai yra daugybė kriptografinių mainų, vykstančių kiekvieną mėnesį

>

Prieš kelias dienas pabudau su klausimu.

Kiek sandorių kiekvieną mėnesį apdoroja kriptografiniai mainai?

Nors visi gali lengvai eiti „CoinMarketCap“ ir rasti prekybos apyvartą per pastarąsias 24 valandas, aš negalėjau sugalvoti jokio patogaus būdo apskaičiuoti mainų apdorojamų sandorių skaičių.

Dabar, žinant tikslų sandorių, kuriuos mainai vykdo kasdien, skaičių, nebuvo ypač aktualus rūpestis, tačiau negalėjau išjudinti poreikio žinoti. Kurį laiką praleidau su savo geru draugu „Google“, bet toli nenuvažiavau.

Artimiausias dalykas, kurį radau, buvo „Investopedia“ puslapis, kuriame teigiama, kad „Binance“ gali apdoroti iki 1,4 milijono sandorių per sekundę. Nors ir buvo įdomu, viskas, ko buvo padaryta, buvo kelti kitą klausimą, susijusį su mano misija suprasti biržos prekybos skaičių.

Ar svarbu, ar „Binance“ per sekundę gali apdoroti 1,4 mln?

Tai sukrėtė mane į triušio skylę, kurioje buvo daugiau klausimų ir mažiau atsakymų. Taigi, neliko nieko kito, kaip tik atverti savo duomenų maišą, kad sužinotume!

Mūsų komanda sukūrė naują kūrėjo API sąsają, kuri apskaičiuoja mainų įvykdytų sandorių skaičių per tam tikrą laikotarpį. Tai suteikė man prieigą prie visko, ko man reikėjo, kad nustatyčiau kiekvieną mėnesį biržose vykdomų sandorių skaičių.

Kodas

Šie pavyzdžiai parodys, kaip galima naudoti šį tikslą duomenims rinkti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nurodyti biržą, prekybos porą, pradžios laiką ir pabaigos laiką. Turėdamas šią informaciją, „Shrimpy“ imsis veiksmų, kad apskaičiuotų sandorių, įvykdytų per laikotarpį, skaičių.

Pastaba: Šį galinį tašką galite pasiekti nemokamai, todėl išbandykite. Jei norite didesnio tarifų limito, kiek kartų galite skambinti į galutinį tašką per minutę, prisiregistruokite naudoti „Shrimpy Developer“ API ir gaukite pagrindinį API raktą. Tai nemokama, tad kodėl gi neišbandžius!

Aš naudojau mūsų Python biblioteka norint pasiekti šį tikslą ir kartoti kiekvieną prekybos porą, esančią kiekvienoje biržoje. Bendras prekybos skaičius buvo renkamas kiekvienam laikotarpiui ir prekybos porai.

Karštas patarimas: jei nežinote viso prekybos porų sąrašo kiekvienoje didesnėje biržoje, tai nėra problema. Norėdami gauti prekybos poras kiekvienoje biržoje, naudokite nemokamą „Get Trading Pairs“ galinį tašką „Shrimpy Developer“ API..

Binance pavyzdys

https://dev-api.shrimpy.io/v1/historical/count?type=trade&mainai = binance&quoteTradingSymbol = USDT&baseTradingSymbol = BTC&startTime = 2019-10-01T00: 00: 00.000Z&endTime = 2019-11-01T00: 00: 00.000Z

Atsakymas

{

"suskaičiuoti": 13228819

}

Bittrex pavyzdys

https://dev-api.shrimpy.io/v1/historical/count?type=trade&mainai = bitrex&quoteTradingSymbol = USDT&baseTradingSymbol = BTC&startTime = 2019-10-01T00: 00: 00.000Z&endTime = 2019-11-01T00: 00: 00.000Z

Atsakymas

{

"suskaičiuoti": 76928

}

Šiame viename pavyzdyje, Binansas įvykdė 172x daugiau sandorių savo BTC / USDT poroje nei Bittrex per visą mėnesį.

Bet tai neatsako į klausimus. Kiek sandorių yra apdorojama kiekvieną mėnesį ir ar svarbu, ar „Binance“ gali apdoroti 1,4 mln. Sandorių per sekundę? Norėdami atsakyti į šiuos klausimus, turime kas mėnesį kaupti kiekvienos prekybos poros prekybos skaičių.

Greita analizė

Norėdami geriau išspręsti šiuos klausimus, kiekvieną mėnesį susumavome sandorių skaičių kiekvienoje prekybos poroje ir šias vertes įtraukėme į skaičiuoklę. Tada pakartojome šį procesą kitose populiariose biržose, norėdami sužinoti, ar yra kokių nors biržų, kurios apdoroja pakankamai sandorių, kad būtų užtikrinta tokia didelė prekybos apyvarta.

Nuo 2018 m. Lapkričio mėn. Apskaičiavome visų prekybos metų duomenis.

Rezultatai atspindi keletą įdomių dalykų, kurie atsako į mūsų pirmąjį klausimą. Kiek mainų apdoroja kiekvieną mėnesį?

Pirmas, „Binance“ kiekvieną mėnesį nevykdo daugiausiai sandorių. Ši garbė priklauso „Huobi Global“, o spalio mėn. Prekiaujama 121 mln. (Negalima supainioti su Huobi, kuris per visą spalio mėnesį apdorojo šokiruojančius 54 tūkst. Sandorių)

Antra, didžiausias kada nors „Binance“ įvykdytų sandorių skaičius per vieną mėnesį yra 125 milijonai sandorių.

Trečias, visi mūsų analizuoti mainai spalio mėnesį įvykdė 452 milijonus sandorių.

Ketvirta, prekybos skaičius visose biržose labai skiriasi. Vidutinis spalio mėnesio prekybos skaičius buvo 28 mln. Vidutinis prekybos skaičius buvo 6 mln.

Išvados

Po viso šio darbo atsakykime į mūsų antrąjį klausimą. Ar svarbu, kad „Binance“ kiekvieną sekundę gali vykdyti 1,4 mln? Ne. (Gerai, tai svarbu)

„Binance“ niekada nebuvo vidutiniškai apdorojusi daugiau nei 50 sandorių per sekundę per mėnesį. Tai rodo, kad šiuo metu jiems nereikia apdoroti 1,4 milijono sandorių per sekundę ir jiems gali niekada nereikėti apdoroti tiek daug sandorių kas sekundę.

Sujungus visus sandorius, atliktus kiekvienoje mūsų analizuojamoje biržoje, nė vienas skaičius nesudaro daug įdomesnio. Kartu visos biržos apdorojo tik 175 sandorius per sekundę.

Priežastis, kodėl mes tai sakome “maždaug„Svarbu, kad„ Binance “galėtų apdoroti daug sandorių kiekvieną sekundę, nes kai kurie prekybininkai reikalauja greito pavedimų vykdymo. Be to, šis skaičius nurodo tik viso mėnesio vidurkį. Tai reiškia, kad gali būti kelios sekundės, kai „Binance“ apdoroja 10 000 sandorių, o kai kurie – 0. Taigi, naudinga turėti galimybę kiekvieną sekundę atlikti 1,4 milijono sandorių, net jei „Binance“ iš tikrųjų niekada neapdoros tiek daug sandorių tokiu sandoriu. trumpas laiko tarpas.

Dienos pabaigoje visi žinome, kad geriau yra geriau.

Papildomas skaitymas

Kriptovaliutų indekso fondai – asmeninio turto valdymas

„Coinbase Pro“ apžvalga – ar per dideli mokesčiai?

„CCXT Alternative“ – „Pro Cryptocurrency Trading“ API

Kripto prekybos robotų arbitražo scenarijai

Apie krevetes

Krevetės pirmauja rinkoje kaip pagrindinė portfelio valdymo programa. Vartotojai gali sukonfigūruoti pasirinktinį šifravimo portfelį ir įgyvendinti pasyvią pusiausvyros strategiją, pašalindami rūpesčius dėl aktyvios prekybos kriptografija.

„Shrimpy“ žiniatinklio programa: „Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy’s Developer Trading“ API yra vieningas būdas integruoti prekybos funkciją visose pagrindinėse biržose. Rinkti istorinius rinkos duomenis, pasiekti realaus laiko interneto lizdus, ​​vykdyti pažangias prekybos strategijas ir valdyti neribotą vartotojų skaičių..

„Shrimpy Crypto Trading“ API: Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Nepamirškite sekti paskui mus „Twitter“ ir Facebook atnaujinimus ir užduokite klausimų nuostabiai, aktyviai mūsų bendruomenei Telegrama.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me