Telegramos žetonas gaunamas? Nutekinta baltoji knyga siūlo didelius pokyčius šiais metais

„Telegram“ – į privatumą orientuotas šifruotas pokalbių protokolas, palaikantis mobiliuosius ir darbalaukio klientus vaizdo, teksto pokalbiams ir failams dalytis, tapo svarbiausiu šaltiniu daugeliui kriptovaliutų projektų..

Tiesiog pažiūrėkite į bet kokį skaičių kriptovaliutų projektų ir pamatysite, kad jie gana tikėtina, kad naudojasi „Telegram“ bendraujant su savo klientais ir investuotojais.

Aišku, kriptovaliutų bendruomenė su malonumu priėmė „Telegram“. Dėl šios priežasties „Telegram“ kompanija ketina pasiūlyti savo „blockchain“ ir žetoną „TON“. ICO ir išankstinis pardavimas investuotojams gali atnešti net 1 milijardą dolerių.

Kas yra telegrama?

Telegrama nutekinta balta knyga ICO

Vaizdas Šaltinis

Negalima painioti su XIX amžiaus telekomunikacijų metodu, kuris pakeitė pasaulį, „Telegram“ yra užšifruota ryšio platforma. Programą „Telegram“ galima paleisti „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“.

Tai labai lengva nustatyti ir naudoti. Jis taip pat yra labai saugus, o viskas, kas juo siunčiama, automatiškai šifruojamas. Programa taip pat palaiko failų perdavimą, balso skambučius ir vaizdo pokalbius.

Pradedant daugiausia per pastaruosius dvejus metus, daugelis kriptovaliutų projektų pasirinko „Telegram“ kaip pasirinktą komunikacijos metodą. Prieš tai „Slack“ buvo pasirinkta platforma.

Tačiau didelis būrys kenksmingų robotų puolė „Slack“ grupes ir skleidė melagingą informaciją taip, kad atrodytų, jog ji yra iš teisėto šaltinio. Jie tai padarė paskatindami „Slackbot“ siųsti oficialų priminimo pranešimą, kuris, atrodo, buvo gautas iš administratorių.

Paprastai šios atakos buvo skirtos net neįtariantiems vartotojams užsiregistruoti ar išduoti asmeninius raktus į sukčiavimo svetainę. Pavyzdžiui, po naujienų apie plačiai paplitusius „Ethereum“ žetonų oro lašus, šie robotai tvirtins, kad norint gauti oro lašą, turėsite atiduoti savo asmeninį raktą gerai sukurtai sukčiavimo svetainei..

Šios atakos paskatino daugybę grupių pasitrauk iš „Slack“ ir vietoj to į „Telegram“ ar kitus konkurentus, tokius kaip „Rocket Chat“ ar „Discord“.

„Telegram“ paskelbė naują kriptovaliutą nutekintame dokumente

Pagal baltąjį dokumentą, kurį išleido thenextweb.com, „Telegram ICO“ tikslas bus nepaprastai ambicingas ir platus.

Plane pateikiama išsami informacija apie mokėjimo tinklą, kuris gali palaikyti milijonus operacijų per sekundę, „begalinio skaldymo“ paradigmą, pagrindinę grandinę ir iki 2 ^ 92 antrinių blokų grandines..

Be to, tinklas veiks hibridizuotai centralizuotai ir decentralizuotai. Decentralizuoti dalyviai gali būti apdovanoti taikant ekonominį modelį, įrodantį akcijų paketą.

TON platformoje, kuria veiktų kriptovaliuta „Telegram“, išvardyti keli tinklo naudojimo atvejai. Tai apima decentralizuotą failų saugojimo programą (panašiai kaip „Siacoin“), VPN / tarpinio serverio paslaugą, kuri leistų išsaugoti anonimiškumą ir apeiti cenzūrą, DNS paslaugą ir „bet kokių trečiųjų šalių paslaugų platformą, kuri įgalina draugiškas sąsajas su išmaniaisiais telefonais. decentralizuotoms programoms ir išmaniosioms sutartims “.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra TON mokėjimų programa, leidžianti sukurti labai mažų mokėjimų kanalų tinklą, kuris gali suteikti „greitą vertės perteikimą tarp grandinės tarp vartotojų, robotų ir kitų paslaugų“. Baltojoje knygoje konkrečiai sakoma, kad tai yra „Lightning Network“ stiliaus sandoriai ne grandinėje.

Visos šios funkcijos galiausiai bus tiesiogiai (arba netiesiogiai) susietos su programa „Telegram“. Galutinis rezultatas būtų tas, kad visi, valdantys „Telegram“, taip pat galėtų atlikti operacijas „Telegram“ kriptovaliuta. Panašiai kaip „Kin“ žetonas, dėl to milijonai vartotojų gali turėti kriptovaliutos piniginę, kurios kitaip galėjo neturėti. Tikėtina, kad tai taip pat leistų įvykti pokalbyje.

„Telegram“ kriptovaliutų ateitis?

Kadangi šio projekto apimtis ir tikslai yra tokie dideli, sunku tiksliai pasakyti, kaip bendruomenė reaguos ir (arba) pasinaudos šia „blockchain“ technologija. Be to, daugybė funkcijų, išsamiai aprašytų Baltas popierius rodo, kad TON galėtų veiksmingai pakeisti daugelį kitų konkuruojančių „blockchain“ projektų.

Tai gali apimti kitus mokėjimo tipo žetonus, arbatpinigių žetonus, VPN teikėjus, akcijų žetonų įrodymą ir bet kokį blokinį tinklą, kuris apdoroja išmaniąsias sutartis, tokias kaip „Ethereum“ ar „Lisk“..

Nors mažai tikėtina, kad koks nors vienas „blockchain“ projektas visiškai dominuotų visoje „blockchain“ ekonomikoje, galima įsivaizduoti, kad galų gale gali būti vienas pagrindinis laimėtojas. Toks nugalėtojas tam tikra prasme taptų „blockchain“ „Google“. Jei „Telegram“ kriptovaliuta iš tikrųjų siekia aprėpti tiek daug dalykų, galbūt mes ieškosime projekto, kuris nori būti kriptovaliutos „Google“.

Remiantis baltąja knyga, pirmasis stabilus TON ir tai piniginės panaudojimas Telegramoje bus kada nors šių metų pabaigoje. Apskaičiuota, kad TON paslaugos, tokios kaip failų saugojimas ir tarpinis serveris, pasirodys 2019 m. Antroje pusėje.

Nors viešame ICO dar neturime jokios informacijos, nutekintame baltame dokumente teigiama, kad gali įvykti didelio masto žetonų pardavimo fiatas. Kadangi šiame projekte vadovaujamasi liberastine filosofija, atrodo, kad tam tikru momentu bus vykdomas didelio masto rinkos valdomas simbolinis pardavimas..

Žetono kainos dar nėra visiškai aiškios, tačiau baltojoje knygoje siūloma maždaug po 0,10–2,00 USD.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me