Trejybės protokolo apžvalga, NEO grandinės mastelio keitimo sprendimas

Šiais laikais kriptovaliutų bendruomenėse siautėja ne grandinės mastelio keitimas. Nuo „Bitcoin Lightning“ tinklo iki „Ethereum“ plazmos kūrėjai bando rasti būdų, kaip kriptovaliutą sumažinti iš blokų grandinės.

Dabar „NEO“ išmaniosios ekonomikos moneta turi savo ne grandinės sprendimą: Trejybės protokolo

Sukurtas specialiai NEO, šis projektas per pastaruosius kelis mėnesius rinko garą, siekdamas sukurti mokėjimus realiuoju laiku su mažais operacijų mokesčiais, masteliu ir vartotojo privatumu..

Protokolas taip pat turi savo prieigos raktą, vadinamą „Trinity Network Converter“ (TNC). Tai yra naudingumo ženklas, kuris padės atsiskaityti už mokėjimus, kurie vyksta platesniame tinkle.

Visai neseniai „Trinity“ komanda paskelbė įdomų pranešimą. Pavyzdžiui, jie išleido naujienas apie savo „Cross-Chain“ NEO ir ETH apsikeitimo sandorius.

Pažvelkime giliau į Trejybės protokolą.

Kas yra Trejybės protokolas?

Trejybės protokolo logotipas

Vaizdas per trinity.tech

„Trinity“ protokolas naudoja NEO grandinės būsenos kanalų tinklą. Šis valstybinis kanalas leis nesuskaičiuojamai daug privačių operacijų ir mokėjimų įvykdyti ne pagrindiniame NEO blokiniame tinkle. Du NEO ekosistemos dalyviai gali nustatyti savo privačius kanalus ir atlikti sandorius, netransliuodami į blokų grandinę.

Šios operacijos vyks tam tikrą laiką ir tik galutinis likutis bus transliuojamas ir platinamas per NEO blokų grandinę. Protokolo technologija yra atviro kodo ir ją gali atsisiųsti visi.

Tai taip pat galėtų leisti kitiems programų kūrėjams kurti „Trinity“ protokolo technologijas ir padaryti vartotojui patogesnes decentralizuotas programas („dApps“). Pavyzdžiui, mokėjimo procesorius gali sukurti vartotojui patogią programą ant „Trinity“ protokolo, kad būtų galima nedelsiant atsiskaityti.

„IQ Option Trade NEO“


Tai yra tai, ką „Trinity“ tinklas pats dirba su „Rai Stone“ mobiliąja programėle. Tai padės palengvinti mokėjimus ne grandinėje, o išleisti planuojama 2018 m. Viduryje.

Kodėl to reikia?

Daugeliui gali būti įdomu, ar šiuo metu NEO reikia ne grandinės mastelio keitimo sprendimo. Nebuvo didelių sandorių kliūčių, o NEO blokų grandinė sugeba šias operacijas apdoroti beveik 1000 tx per sekundę greičiu.

Vis dėlto, jei yra kažkas, ko išmokome iš „Ethereum“ sandorių, tai yra tai, kad mastelio apribojimai gali greitai pasirodyti. Tokiu atveju tinklo atsilikimą sukėlė didžiulis „Cryptokitties“ populiarumas.

Kai daugiau kūrėjų kuria „dApps“ ir kai daugiau vartotojų pradeda naudoti mokėjimus, greičiausiai NEO blokų grandinė susidurs su panašiomis problemomis. Taigi, įvedant „Trejybės“ protokolą, „Trejybės“ pamatai ir didesnė NEO ekosistema planuoja iš anksto.

TNC žetonas

Kaip minėta, „Trinity“ tinklas turi savo naudingumo ženklą, kuris naudojamas kaip kuras tinkle. Tai taip pat turi papildomą pranašumą, kai nustatomos paskatos tiems turėtojams, kurie dalyvauja pačiame tinkle.

TNC prieigos raktas yra NEP-5 prieigos raktas, kuris yra NEO žetono standartas. Tai lyginama su kitomis išmaniųjų sutarčių kriptovaliutomis, tokiomis kaip „Ethereum“, kurios atitinka ERC-20 žetonų standartą. Šie žetonai pernai buvo išleisti privačių aukų raunde. Daugiau apie TNC aukojimo tvarkaraštį galite perskaityti trejybės protokole Interneto svetainė.

Šiuo metu yra tik 3 biržos, kuriose prekiaujama TCN. Tai yra „KUCoin“, „BiBox“ ir „Gate.io“. Tikimasi, kad aukojant daugiau monetų, aukojant viešąsias lėšas, gali atsirasti daugiau valiutų keitimo poreikis.

TNC-ETH kryžminė grandinės konversija

Trejybės protokolo kryžminio grandinės konversija

NEO konvertavimas į ETH.

Tai buvo neseniai paskelbė NEO trejybės susitikime Berlyne, kad jie išleis kryžminio grandinės keitiklį.

Šis keitiklis leis NEO žetonus (NEP-5 standartą) iškeisti į ETH žetonus (ERC20). Skirtingai nuo kryžminių atomų apsikeitimo sandorių, kurie yra kuriami kitoms kriptovaliutų grandinėms, grandinės konversijoje TNC naudojamas kaip konversijos žetonas.

Konversija veiks taip:

  • TNC žetonai bus siunčiami konversijos adresu, kuris yra „Trinity“ išmanioji sutartis. Ši operacija taip pat turės išsamią informaciją apie gavėjo ETH adresą.
  • Tada šie TNC žetonai bus užšaldyti pagal NEO konversijos adresą ir atitinkamas ETH bus neužšaldytas.
  • Ta pati suma ERC-20 TNC bus grąžinta vartotojui per „Ethereum“ konversijos išmaniąją sutartį

Naudojant panašų procesą priešinga kryptimi, ERC-20 žetonus galima pakeisti į NEP-5 TNC žetonus. Konversijos taip pat atliekamos naudojant žetonus, kurie šiuo metu yra apyvartoje ir nėra kuriami nauji.

Kryžminė grandinės konversija vis dar yra ankstyvoje kūrimo stadijoje, tačiau „Trinity Network“ įkūrėjas Davidas Li twiteriavo, kad „MainNet“ bus pradėta veikti po 2 savaičių.

Taip pat buvo tam tikros spekuliacijos kad kryžminės grandinės konversija gali būti įgyvendinta netrukus pasirodysiančioje NEX biržoje. Tai suteiks vartotojams galimybę decentralizuotoje prekybos platformoje prekiauti NEP-5 žetonais, skirtais ERC-20.

NEX biržą planuojama išleisti vėliau tais metais, o kryžminė grandinė leistų šiuos sandorius atlikti naudojant pažangių sutarčių technologijas.

Tolesni Trejybės įvykiai

Trejybės tinklas dirba ir kitose svarbiose iniciatyvose. Tai apima „Trejybės lojalumo apdovanojimą“, kuris bus paskelbtas iki kovo pabaigos. Tai leis TNC žetonų turėtojams užrakinti savo žetonus į išmanią sutartį, kuri vėliau išmokės premiją, kai ją bus galima atrakinti..

Darbuose taip pat vyksta daugiau partnerystės diskusijų, o komanda užsiminė apie „didelę paslaptį“, kurią planuoja atskleisti balandžio mėnesį. Tai paliko spekuliacijas NEO bendruomenėje.

Nepaisant to, galimybės, kurias teikia ne grandinės mastelio keitimo sprendimai, yra neprilygstamos. Jei NEO galų gale pasieks parabolinio įsisavinimo lygį, bus visiškai realizuota tikroji Trejybės protokolo nauda.

Paveikslėlis per trinity.tech

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map