Uždirbkite keliaudami su „Triffic“

„Triffic“ yra nauja mobilioji programa, naudojanti išplėstosios realybės, GPS ir „blockchain“ technologijas. Augant šioms pramonės šakoms, ji sulaukė daug dėmesio. „Triffic“ žaidžia jūsų gyvenimą, nes leidžia uždirbti kelyje.

Paprasčiau tariant, vartotojai gali aktyviai užsidirbti žetonų, dalyvaudami įdomiose šiukšlių ieškotojų medžioklėse arba pasyviai vykdydami reikalus, kasdienes darbo keliones, linksmas keliones ir kt. „Triffic“ šūkis yra „paversti mylias pinigais“ ir mes nekantriai laukiame, ar jie gali tai padaryti.

„Triffic“ patirtis

Norėdami vizualizuoti „Triffic“ patirtį, pagalvokite apie „Pokemon GO“, tačiau užuot bėgę gaudyti „Pokemon“, kuris neatlieka jokio tikrojo tikslo, vartotojai matys aplink juos esančius švyturius. Jei vartotojui pavyks pagrobti švyturį, jis bus apdovanotas GPS žetonais – programos gimtąja valiuta. Šiuos GPS žetonus galima iškeisti į „fiat“.

Tai moka žaisti (daugiau nei vienu būdu)

Verta paminėti, kad šie švyturiai gali padėti vartotojams gauti daugiau nei GPS žetonus. Siekiama, kad įmonės pasinaudotų technologijomis rinkodaros tikslais. Taigi, nenustebkite, jei už mėgstamos žaidimų parduotuvės pamatysite švyturį su parduotuvės prekės ženklu. Užkliuvę galite gauti keletą lojalumo taškų parduotuvei.

Steigėjas Jamesas Malachas neseniai paskelbė a vaizdo demonstracija internete, demonstruodama programą realiuoju laiku. Iš to, ką žiūrėjome, švyturiai yra nepaprastai gerai suprojektuoti, o išplėstosios realybės technologija yra tolygi, suteikianti kokybišką vartotojo patirtį. Atrodo, kad priešais tave plaukia tikras švyturys.

Verslo modelis

„Triffic“ siūlo keletą paskatų žaidėjams, keliautojams ir įmonėms kuo greičiau naudotis programa. Kuo anksčiau gausite GPS žetonus, tuo geriau.

„Triffic“ uždirba iš naudotojų peržiūrėtų vaizdo įrašų skelbimų. Norėdamas užsidirbti GPS žetonus, naudotojas turi turėti „degalų“ savo bake. Vienintelis būdas gauti degalų yra žiūrėti greitą 20–30 sekundžių vaizdo įrašo skelbimą.

Kiekvieno mėnesio pabaigoje „Triffic“ paima 50% savo pajamų, perka GPS žetonus atviroje rinkoje ir tada apdovanoja žetonų turėtojus proporcingu turimų žetonų kiekiu rinkoje. Pvz., Jei turite 10% visų GPS žetonų, uždirbsite 10% visų mėnesinių paskirstymo premijų. Tai gali greitai prisidėti!

GPS žetonų uždirbimo būdai

Pagrindiniai GPS žetonų uždirbimo būdai yra šie:

 • Žaidimai ir „Scavenger“ medžioklės
 • Kūrėjai, žaidimų kūrėjai ir įmonės gali sukurti savo siužetus, medžiotojų paieškas ir įdomias žaidimo aplinkas, pasinaudodami „Triffic“ išplėstosios realybės technologijomis ir vartotojų baze..
 • Neįprasti žaidėjai ir vartotojai gali dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir užsiėmimuose, kad gautų GPS žetonų ir dar daugiau.
 • Lojalumo taškai
  • Įmonės gali lengvai sukurti lojalumo taškų kampanijas. Jie gali nustatyti savo sąlygas, sakyti „nusipirkti 2 žaidimus ir gauti 1 nemokamą“, be to, vartotojas gauna GPS žetonus.
  • Verslo rinkodara
   • Verslas gali būti kūrybiškas, norėdamas pasinaudoti „Triffic“ paslaugomis. Apskritai jie gali dislokuoti savo firminius švyturius ne savo vietose, kad pritrauktų naujų ir esamų klientų. Uždirbus GPS žetonus prieš perkant kavą, vieną dieną galima gauti nemokamos kavos.
   • Asmeniniai malonumai
    • Vienas pavyzdžių, kaip minėta jų baltojoje knygoje, yra šunų vedžiojimas. „Triffic“ vartotojui gali prireikti, kad kas nors vedžiotų savo šunį, kol jie nėra. „Triffic“ vartotojas gali paskelbti informaciją apie laiką, kada jiems reikia šuns vedžiojimo, vietą ir mokėjimo informaciją. Iš ten jie gali priimti gaunamus pasiūlymus atlikti užduotį. Likusi dalis yra automatizuota, todėl lengva naudotis vartotojais iš abiejų galų. Ši funkcija pažymėta kaip tolesnė jų gairėse, tačiau vis tiek puiki savybė, kurią reikia žinoti.
    • HODL! Jūsų GPS žetonai

     GPS žetonus bus galima keisti per „Ardor“ decentralizuotą mainų centrą arba per bet kokius viešuosius mainų sąrašus, ko tikisi jos vartotojai.

     Peržvelkite savo GPS žetonus

     Dažniausiai mainų sąrašai yra vienas reikšmingiausių skausmo taškų daugeliui šifravimo projektų, tačiau „Ardor DEX“ vis dar yra patikimas „fiat“ konversijų būdas. Be to, kaip minėta, vartotojai gali pradėti įsigyti GPS žetonus dabar ir anksti pradėti rinkos dalį.

     Paruošta išbandyti programą?

     Šiuo metu „Triffic“ priima alfa testuotojus, kurie jau dabar gali užsidirbti GPS žetonus ir eksperimentuoti su savo siūlomomis papildytos realybės funkcijomis..

     Tai reiškia, kad galite pradėti tyrinėti vietoves ir gaudyti švyturius, nesvarbu, kur gyvenate. Akivaizdu, kad jų dėmesys sutelktas į produkto kūrimą ir vartotojo patirtį, ieškant konstruktyvių ir sąžiningų atsiliepimų.

     Jie neseniai savo puslapyje įkėlė registracijos skyrių, skirtą programėlių bandytojams.

     Registracija yra paprasta; galite tai patikrinti čia.

     Praneškite mums, kaip programa jums tinka, nes mums taip pat įdomu sužinoti apie aktyvius vartotojus.

     Panašus vaizdas per „Triffic“

     Pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę, klientai turėtų atlikti savo tyrimus.

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me