Uždirbti kriptovaliutos palūkanas? „Celsijaus“ tinklo planai tai padaryti

Kas būtų, jei galėtumėte uždirbti palūkanas už savo kriptovaliutą?

Tai yra klausimas, kurį užduoda Celsijaus tinklas, Niujorke įsikūręs startuolis, norintis panaudoti „Ethereum“ galią, kad sutrikdytų šiuolaikinę bankų sistemą ir sugrąžintų finansinę nepriklausomybę masėms..

Šiandien, jei jūs įnešite „fiat“ valiutą į tradicinį banką, jums būtų labai pasisekę, jei daugelyje šalių gausite net 1% palūkanų už savo indėlį. Net jei prisijungsite prie didelio palūkanų kredito unijos, vis tiek greičiausiai gausite ne daugiau kaip 3–5% ir tik už pirmuosius 500 ar 1000 USD jūsų sąskaitoje.

Tada bankai atsisuka ir paskolina tuos pačius pinigus jums kreditinės kortelės arba asmeninės paskolos forma, kurios palūkanos yra nuo 14% iki 25%. Jei turite blogą kreditą, šis skaičius gali būti daug didesnis. Arba gali visai nepavykti gauti paskolos.

Taigi, kur yra pinigai tarp mažų indėlių uždirbtų palūkanų ir nepaprastai didelių paskolų palūkanų? Atsakymas: visa tai eina į bankininkų kišenes.

Kad būtų dar blogiau, bankai ir bankų paskolos visada kaupiamos jaunesnėms kartoms. Taip yra todėl, kad jaunesni žmonės turi trumpesnę kredito istoriją arba jų neturi, taigi jie negali gauti geresnių paskolų ir kreditų paslaugų. Net vidutinio amžiaus žmonės dažnai negali gauti geriausių paskolų, nes aukščiausio lygio paslaugoms gauti reikalingas mažiausiai 1 mln. USD ar didesnis balansas..

Daugeliui iš mūsų buvo liepta laikyti santaupas banke, kad būtų galima uždirbti palūkanas, ir išlaikyti infliaciją. Ir vis dėlto priešingai yra tai, ką mes darome su savo kriptovaliuta. Mes paliekame jį piniginėse, kurios nesudomina, o pasikliaujame tik turto galimybe įvertinti save.

Kriptovaliutos problema

Kriptovaliutos problema

Kaip uždirbti iš kriptografinių laikmenų? – Vaizdas per „Fotolia“

Visiems, kurie anksti investavo į kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“, jie dabar gali sėdėti ant didelės vertės krūvos. Net jei jų akcijos nėra didelės, tai vis tiek sudaro dalį jų turto, kuris idealiu atveju turėtų jiems kažkaip būti naudingas. Nors kai kurios įmonės už kriptovaliutą priima mokėjimą, už didelius pirkinius, pavyzdžiui, automobilį ar namą, vis tiek reikia mokėti grynaisiais.

Deja, norint visiškai išnaudoti kriptografinio turto vertę, greičiausiai reikės jį parduoti. Pardavus turtą kyla dvi reikšmingos problemos. Akivaizdžiausias yra tai, kad jei turto vertė vis didėja, pardavėjas nepraleis šio aukštyn.

Antra ir galbūt ne tokia akivaizdi pasekmė yra ta, kad kriptovaliutos pardavimas apmokestina vadinamąjį kapitalo prieaugio mokestį. Kapitalo prieaugio mokesčiai gali būti pakankamai dideli, kad būtų sugadinti, ir gali žymiai sumažinti pelną, gautą vertinant turto vertę..

Reaguodamas į tai, praėjusiais metais pasirodė keli kriptovaliutų projektai, kurių kiekvienas siūlo skirtingą šios mįslės sprendimą..

Pavyzdžiui, „Druskos skolinimas“ leidžia vartotojams imti paskolas grynaisiais už kriptovaliutos užstatą. Pinigai už paskolas pirmiausia gaunami iš bankų. Nors tai yra kriptovaliutų turėtojų patobulinimas, bankai vis dar dalyvauja, todėl jie sieks liūto turimo pelno. Kita vertus, „Celsijaus tinklas“ turi visiškai kitokį sprendimą.

Visuomenės orientuotas Celsijaus požiūris

Užuot tik sukūręs vienpusį ryšį, „Celsius Network“ leis savo nariams ne tik skolintis grynuosius pinigus už kriptovaliutos įkaitą, bet ir leisti nariams uždirbti reguliarias palūkanas už savo indėlius..

Sistema bus tokia lanksti, kad vieną savaitę narys galėtų būti skolininkas, kitą savaitę skolintojas, o vėliau vėl skolininkas. Kiekvieną kartą, kai narys yra skolintojas (turi indėlį ir uždirba palūkanas), jų uždirbtos palūkanos galėtų būti panaudotos būsimos paskolos palūkanoms sumokėti, taip suteikiant neįtikėtiną finansinį lankstumą..

„Celcius“ tinklo piniginės

Vaizdo šaltinis: „Celcius Network Whitepaper“

Narys netgi gali turėti indėlį, kuris uždirba palūkanas, ir tuo pačiu metu turėti paskolą pirkimui (pavyzdžiui, 10 000 USD indėlis ir 4 000 USD paskola). Už indėlio uždirbtų palūkanų gali pakakti žymiai sušvelninti ar net padengti paskolos išlaidas, nes skirtumas tarp jų yra daug mažesnis nei įprastame banke.

Be to, pagal IRS, paskolos nelaikomos pajamomis, todėl joms netaikomi kapitalo prieaugio mokesčiai.

Kiek kas gali uždirbti Celsijaus?

Remiantis oficialiu „crowdsale“ puslapiu, tie, kurie sistemoje turi indėlių, galės uždirbti „iki 9% palūkanų už savo paskolintas monetas“. Taigi, nors ne visos paskolos uždirbs 9 proc., Palūkanų suma, uždirbta pagal Celsijų, bus žymiai didesnė nei tradiciniame banke ir net daugumoje kredito unijų. Celsijaus duomenimis, mažiausios palūkanos, kurių galima tikėtis uždirbti platformoje, yra 5 proc..

„Celcius“ tinklo skolinimo pavyzdys

Palūkanų grafikas prie Celsijaus. Šaltinis: „Celcius Network Whitepaper“

Imant paskolas, palūkanų norma bus tik šiek tiek didesnė nei skolinimo norma. Dalis šio skirtumo bus įtraukta į grupę, kuri bus naudojama skolintojams apsaugoti nuo nuostolių dėl skolininkų, negrąžinusių paskolų..

Palaikomos kriptovaliutos

Kai platforma paleidžiama artimiausiais mėnesiais, nariai galės įnešti indėlius ir uždirbti palūkanas už „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Bendrovė pareiškė, kad artimiausiu metu jie planuoja į savo sistemą įtraukti dar daug kriptovaliutų. Jų nurodytas tikslas yra turėti visas 20 geriausių valiutų, kurias galima naudoti indėliams tinkle.

Celsijaus laipsnio žetonas

Celsijaus laipsnio žetono paskirtis bus dvejopa. Pirma, norint įsigyti narystę svetainėje, reikės laipsnio žetonų. Panašu, kad tai gana panašu į tai, kaip norint gauti prieigą prie platformos, norint gauti prieigą prie platformos „Salt Lending“ reikalingas mažiausiai vienas „Salt“ ženklas.

Tačiau, norint gauti didesnių paskolų ar lankstesnes sąlygas, „Druska“ reikalauja didesnių mokesčių, Celsijaus laipsnis yra daug paprastesnis. Suma, kurią galite pasiskolinti, priklauso tik nuo užstato sumos, kurią galite pateikti jai užtikrinti.

Antra, laipsnio ženklai bus tai, kaip uždirbamos ir mokamos palūkanos. Idėja yra ta, kad kai kriptovaliutų fondai (pvz., Rizikos draudimo fondai) nori pasiskolinti turtą, jie turės sumokėti už palūkanas Celsijaus laipsnio žetonais. Tai savo ruožtu užtikrins pastovią prieigos rakto paklausą ir padidins tikimybę, kad laikui bėgant jo vertė augs lėtai.

minios, Celsijaus laipsnio žetonai (CEL) bus parduodami po 0,20 USD. Minios išpardavimas prasideda vasario pabaigoje.

Paskutinės mintys

Nors yra keletas kitų startuolių, užsiimančių paskolomis, susijusiomis su kriptovaliuta, atrodo, kad „Celsius“ tinklas vienintelis aktyviai skatins vartotojus ne tik skolintis pinigus, bet ir juos skolinti bei uždirbti už juos palūkanas..

Kreditorių rizika bus labai maža dėl dviejų svarbių veiksnių. Viena, kriptovaliuta yra skolinama institucinėms finansų grupėms (pvz., Rizikos draudimo fondams ar kriptovaliutų fondams), o ne asmenims. Antra, „Celsijaus“ išlaikys draudimo grupę, sudarytą iš skolintojų surinktų palūkanų. Šio fondo lėšos gali būti panaudotos nuostoliams padengti, jei jie turi atsirasti.

Tai visiškai prieštarauja kitoms P2P skolinimo platformoms, tokioms kaip Skolinimo klubas arba Prosper. Tose svetainėse, jei skolininkas negrąžina paskolos (visiškai neužtikrintos), paskolos davėjui prarandami visi investuoti pinigai.

Šiandien vienintelis būdas užsidirbti kriptovaliutos palūkanų yra sudaryti jas paskoloms maržose, o tai kelia daug saugumo problemų, arba uždirbti labai mažą tik bitkoino grąžos normą per konkrečių bitkoinų taupymo svetaines..

Tai, ką pasiūlys Celsijaus, gali pakeisti kriptovaliutos veikimo paradigmą ir tai, kaip mes su ja bendraujame kasdieniame gyvenime. Tai galėtų paskatinti naują kaupėjų kartą kurti turtus ir išmintingai skolintis.

Paveikslėlis per Medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me