Žvaigždžių liumenų apžvalga: tinklas, perkeliantis mikro mokėjimus

„Stellar“ yra viena perspektyviausių šiuo metu rinkoje esančių mokėjimo kriptovaliutų. Užmegzti daugybę partnerysčių ir kurti pažangiausias technologijas.

„Stellar“ projekto tikslas yra priversti pinigus judėti kaip el. Paštą. Jie kuria nemokamą ir atvirą kodą, kuris leis visiems kurti pigių finansinių programų. Žinoma, yra daugybė konkuruojančių projektų, kuriančių panašią technologiją.

Taigi, kaip „Stellar“ gali iš tikrųjų konkuruoti?

Šioje „Žvaigždžių“ apžvalgoje gausite viską, ką reikia žinoti apie projektą. Taip pat išanalizuosiu jų žvaigždžių liumenų (XLM) ilgalaikę kainą ir įsisavinimo galimybes..

Kas yra žvaigždė?

Žvaigždžių visų pirma yra paskirstytasis mokėjimų tinklas, skirtas greitai, saugiai ir nebrangiai atlikti tarpvalstybinių mokėjimų sprendimą. Jis taip pat gali būti naudojamas išduodant savo žetonus, o kaip ICO platformą yra žymiai lengviau naudoti, palyginti su „Ethereum“.

Žvaigždžių projekto apžvalga

Žvaigždžių projekto apžvalga. Vaizdas per „Stellar.org“

Tinklas ir jo prijungtas pamatas buvo paleisti 2014 m., O tinklą maitina vietinis „Stellar Lumens“ (XLM) prieigos raktas. XLM yra raktas į beveik momentinius sandorius tarp skirtingų valiutų ir mokėjimų vykdymą per tarptautines sienas.

Žvaigždžių tinklas

„Stellar“ tinklas buvo sukurtas kaip decentralizuota platforma, leidžianti greitai ir nebrangiai perkelti turtą į bet kurią pasaulio vietą.

„Stellar“ tinklas gali sujungti asmenis, bankus ir mokėjimo sistemas, kad būtų galima saugiai, patikimai ir greitai pervesti valiutas, o tai sudaro dalį tradicinių mokėjimo šliuzų ir valiutos pervedimų kainos. „Stellar“ siekia pakeisti tarptautinius mokėjimus ir perlaidas, kad jie būtų saugūs, greiti, lengvi ir pigūs visiems pasaulio žmonėms.

„Stellar“ taip pat gali būti projekto ICO paleidimo pultas, o žetonus kurti „Stellar“ blokų grandinėje yra daug lengviau nei konkuruojančiose platformose. „Mobius“ tinklas, „SureRemit“ ir „Smartlands“ yra tik keletas projektų, kurie savo ICO organizavo „Stellar“.

Kuo „Žvaigždės“ yra unikalios?

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad „Stellar“ teikia daug tų pačių paslaugų, kurias galite gauti iš savo tradicinės bankų sistemos, tačiau yra keletas pagrindinių skirtumų, dėl kurių „Stellar“ yra unikali.

Viena vertus, „Stellar“ operacijos vyksta decentralizuotoje blokų grandinėje ir tinkle, kurio apdorojimas žymiai greitesnis ir mažesni mokesčiai, palyginti su tradicinėmis bankų sistemomis..

Žvaigždžių liumenų palyginimas

Žvaigždžių, palyginti su kitais projektais. Vaizdas per Tvirtovė

Su „Stellar“ mokėjimai apdorojami per 2–5 sekundes, o mokesčiai yra tokie maži, kad jų beveik nepastebi. „Stellar“ tinkle pakeitus vieną valiutą kita, už operaciją mokamas tik 0,00006 USD mokestis. Palyginkite tai su tarptautine viela, kuri gali kainuoti net 75 USD.

„Stellar“ taip pat yra unikali, palyginti su kitais kriptografijos ir „blockchain“ projektais. Nors daugelis iš šių populiarių šifravimo projektų yra orientuoti į naudos teikimą korporacijoms ir įmonėms, „Stellar“ buvo įkurta kilniu tikslu sukurti įtraukią skaitmeninę ekonomiką, todėl ji tarnauja asmenims.

„Stellar“ nori panaudoti savo technologijas, naujoves ir padėtį, kad padėtų „kovoti su skurdu ir maksimaliai padidinti individualų potencialą“.

„Žvaigždžių technologija“

Paskirstytą „Stellar“ tinklą sudaro daugybė serverių, kurių kiekviena naudoja „Stellar Core“ programinę įrangą ir kuriuos visi valdo skirtingi žmonės ir organizacijos visame pasaulyje..

„Stellar Core“ programinė įranga turi savo vietinę „blockchain“ kopiją ir bendrauja bei sinchronizuojama su visais kitais kompiuteriais, kuriuose veikia „Stellar Core“ programinė įranga ir kurie yra prijungti prie tinklo..

„Stellar“ skiriasi nuo daugumos kitų kriptovaliutų tuo, kad jos sutarimo mechanizmas nėra nei darbo įrodymas, nei „rizikos įrodymas“. Vietoj to, jis naudoja vadinamąjį „Žvaigždžių konsensuso protokolą“ (SCP), kuris pateikia metodą, kaip pasiekti sutarimą, nepasikliaujant uždara sistema, siekiant tiksliai įrašyti operacijas..

Kaip veikia žvaigždės

Pirmas dalykas, kurį turi padaryti kiekvienas, norintis bendrauti „Stellar“ tinkle, yra sukurti paskyrą, tiksliau, piniginės adresą. Tai apims tiek viešąjį raktą, kurį galima bendrinti su kitais, tiek privatųjį raktą, kuris apsaugo jūsų paskyrą. Jūsų viešasis raktas yra kriptografinis metodas, naudojamas užtikrinti, kad tinkle atliktos operacijos būtų saugios.

Kaip veikia žvaigždės

Paprasta žvaigždžių veikimo apžvalga

Turėdami sąskaitą turėsite įkelti šiek tiek lėšų į „Stellar“ tinklo inkarą. Inkaras yra konstrukcija, kuria patikima laikyti indėlius ir išleisti virtualų kreditą „Stellar“ sąskaitose.

Inkaras yra ryšys tarp „Stellar“ tinklo ir esamų valiutų. Dėl šios priežasties dauguma tinklo inkarų yra bankai, perlaidų įmonės ir taupymo įstaigos.

Kai jūsų lėšos bus įkeltos į inkarą, būsite pasirengę pasinaudoti beveik momentinių pervedimų tinkle galimybėmis.

Žvaigždės prieš Ripple

Kiekvienas, žiūrintis į „Stellar“, bandys automatiškai palyginti „Ripple“ (XRP) palyginimus, nes abu yra mokėjimo tinklai, o abu juos sukūrė Jebas McCalebas. Šie du projektai turi tam tikrų panašumų, ir jie plačiai vertinami kaip konkuruojantys tinklai.

Be to, tarp dviejų platformų taip pat yra esminių skirtumų, ir nors kai kurie žmonės „Stellar“ pavadino „Ripple“ šakute, tai netiesa. „Žvaigždė“ turi savo unikalų kodų pagrindą, o jųdviejų filosofija skiriasi.

Nors „Ripple“ rūpinasi institucine finansinių operacijų puse ir bandė bendradarbiauti su didžiaisiais pasauliniais bankais, kad pakeistų pasaulinius pinigų perlaidų tinklus, „Stellar“ daugiau dėmesio skiria asmeniui, suteikdama platformą, kurioje pabrėžiama įtrauktis ir pasaulinis finansinis raštingumas..

Žvaigždės prieš Ripple

Žvaigždžių ir bangų palyginimas

Tiesa, iš pradžių abu projektai buvo daug artimesni savo funkcijomis ir kodo baze, tačiau po 5 metų „Stellar“ kūrimo to nebėra. „Stellar“ pakeitė „Žvaigždžių konsensuso protokolą“ dėl savo sutarimo mechanizmo, naudodama modelį, žinomą kaip Federacinis Bizantijos susitarimas.

„Ripple“ lieka naudojant protokolą, kuriame naudojamas mechanizmas, žinomas kaip teisingumo įrodymas. Pasak „Ripple“ dokumento, šis „PoC“ sutarimo mechanizmas:

„Kas kelias sekundes taiko visi mazgai, kad būtų išlaikytas tinklo teisingumas ir sutarimas“.

Tarp šių dviejų tinklų yra ir kitų skirtumų. Pavyzdžiui, „Ripple“ turi 100 mlrd. XRP žetonų tiekimą ir yra defliacinis, atsižvelgiant į kintamą žetonų įrašymo greitį. „Stellar“ prasidėjo nuo 100 mlrd. XLM žetonų tiekimo, tačiau šiuo metu dėl „Stellar“ įmontuotos 1 proc. Infliacijos visa pasiūla yra kiek daugiau nei 105,3 mlrd. Žetonų..

Taip pat jau aptarti tikslinės rinkos skirtumai („Ripple“ institucijos ir „Stellar“ asmenys) ir skirtingi protokolai, naudojami sutarimui pasiekti..

Žvaigždžių komanda

„Stellar“ įkūrė 2014 m Jedas McCalebas ir Joyce Kim. Be to, kad vienas iš „Ripple“ įkūrėjų, McCalebas yra ir failų bendrinimo svetainės „eDonkey“ bei liūdnai pagarsėjusios „Bitcoin“ biržos „Mt Gox“ kūrėjas. Po dvejų metų „Ripple“ McCalebas jautėsi priverstas išeiti dėl skirtingos filosofijos ir paliko Ripple, kad suformuotų „Stellar“.

Žvaigždžių komanda

Iš kairės: Jeddas McCalebas, Joyce Kim & Denelle Dixon. Vaizdas per „Twitter“ & Kūrybinis viršūnių susitikimas

„Stellar“ prezidentas, generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius yra Denelle Dixon. Ji yra neseniai papildyta komanda, kuri „Stellar“ atėjo 2019 m. Gegužės mėn., Praleidusi septynerius metus „Mozilla“, kur ji neseniai buvo vyriausioji operacijų vadovė. Anksčiau ji taip pat dirbo „Yahoo“ vyresniąja teisine direktore, gavusi J. D. iš Kalifornijos universiteto.

The likusi komanda apima technologus, inžinierius, verslininkus, mokslininkus, dizainerius ir kitus, visus suinteresuotus kurti įtraukią pasaulinę finansų sistemą. Nors „Žvaigždžių fondas“ turi biurus San Franciske ir Niujorke, jo komandos nariai yra pasklidę po visą pasaulį.

Žymi žvaigždžių partnerystė

Vienas iš geriausių būdų padidinti įsivaikinimą ir greičiau išplisti yra partnerystė su esamomis organizacijomis. „Stellar“ vadovų komanda tai puikiai supranta ir užmezgė partnerystę daugelyje pramonės šakų ir su įvairiausiomis įmonėmis. Toliau pateikiamos kelios reikšmingiausios partnerystės:

Didžiausia ir labiausiai kalbama apie partnerystę yra vienas su IBM. „Stellar“ dirba su garbinga technologijų bendrove nuo 2017 m. Spalio mėn., O naujausia plėtra buvo paleista „IBM World Wire“ – realaus laiko pasaulinė mokėjimų sistema, veikianti „Stellar“..

„IBM Stellar“

IBM naudojant žvaigždžių technologiją. Vaizdas per Žvaigždžių naujienlaiškis

Ką tik paleistas 2019 m. Kovo mėn., Jis jau palaiko 47 valiutas ir veikia 72 skirtingose ​​šalyse, turinčiose 44 bankinius taškus ir daugiau nei 1000 unikalių valiutų prekybos porų. IBM taip pat pasirašė 6 bankus, kad išleistų stabilius monetažus, pagrįstus XLM.

Yra daugybė kitų „Stellar“ sukurtų partnerysčių, įskaitant kelias su pinigų pervedimo paslaugų teikėjais, tokiais kaip „Tempo“ Prancūzijoje, „Remitr“ Amerikoje, „SatoshiPay“ Europoje, „SureRemit“ Afrikoje ir daugelis kitų.

XLM žetonas (žvaigždžių liumenų)

Liumenų, kurie naudoja simbolio simbolį XLM, yra „Stellar“ tinkle naudojamas vietinis turtas. Tinklas pradėjo veikti su 100 milijardų liumenų, o metinė infliacija siekė 1%. 2019 m. Rugsėjo mėn. Dabar yra 105 323 320 203 XLM. „Lumens“ tinklas „Žvaigždžių“ tinkle turi du tikslus:

  • Tai apsaugo nuo šlamšto tinkle, padengdama operacijų išlaidas (mokesčius), kartu užtikrindama, kad vartotojai išlaikytų minimalų balansą. Buvo nustatytas minimalus balanso reikalavimas, kad tinklas nebūtų šlamštas suklastotomis operacijomis. Kiekviena „Stellar“ tinklo operacija turi 0,00001 XLM mokestį.
  • Tai taip pat palengvina sandorius keliomis valiutomis, nes veikia kaip tiltas tarp įvairių valiutų ir leidžia vykdyti sandorius, net jei tiesioginė rinka nėra pakankamai didelė, kad palengvintų prekybą..

Nors „Lumens“ prekiavo dar 2014 m., Kai jie buvo įtraukti į sąrašą, po to trejus metus jis išliko gana ribotas. XLM prekyba siekė nuo 0,001 iki 0,006 USD. Tik tada, kai įvyko 2017 m. Bulių bėgimas, Lumensas pasiėmė garo.

XLM kainos efektyvumas

XLM kainos efektyvumas. Vaizdas per CMC

Balandžio mėnesį kaina pradėjo kilti aukštesnė, o mėnesio pabaigoje ji buvo didesnė nei 0,005 USD. Gegužę kaina sprogo, o XLM prekyba siekė net 0,067443 USD, tačiau didžiąją dalį per gegužę ir birželį ji siekė nuo 0,04 iki 0,05 USD.

Kaina vėl nukrito į 0,02 USD sritį ir liko ten iki plataus masto kriptovaliutų ralio, kuris prasidėjo 2017 m. Lapkričio mėn. Kaina sparčiai kilo iki 2017 m. Lapkričio ir gruodžio mėn., O XLM 2018 m. Sausio 4 d. Pasiekė aukščiausią lygį – 0,938114 USD..

Ji prekiavo stabiliai žemiau šio aukšto lygio, trumpai šoktelėjo 2018 m. Balandžio mėn., Tačiau beveik visą 2018 m. Liko nuo 0,2 iki 0,3 USD. 2018 m. Lapkričio mėn. Jis nukrito žemiau 0,2 USD ir 2019 m. Sausio mėn..

Prekyba & Laikoma XLM

XLM prekiaujama šimtuose skirtingų biržų. Tai apima keletą gerai žinomų, tokių kaip „Coinbase Pro“ ir „Binance“. Taip pat yra daugybė kitų vietinių „fiat gateway“ mainų, kurias galite naudoti konkrečiuose regionuose.

Kalbant apie prekybos apimtį, atrodo, kad daugiau nei 50% yra sutelkta trijose skirtingose ​​biržose (BCEX, LAToken ir BitForex). Tai reiškia, kad XLM likvidumas priklauso nuo pavedimų, einančių per šias biržas.

Tai pasakius, atrodo, kad atskirų užsakymų knygose yra gana didelis likvidumas. Pavyzdžiui, „Binance“ XLM / BTC rinkoje užsakymų knygos yra labai gilios, o apyvarta didelė. Taigi, jūs galėtumėte saugiai pateikti didelius blokinius užsakymus be tokio paslydimo.

„Binance XLM“

Prisiregistruokite „Binance“ ir įsigykite „XLM“ žetonus

Kai turėsite „Lumens“, tikriausiai norėsite juos laikyti neprisijungus prie piniginės. Mes visi gerai žinome riziką, kylančią dėl kriptovaliutos palikimo centralizuotoje biržoje.

Kalbant apie saugojimą, yra gausybė XLM palaikančių piniginių. Čia nenagrinėsiu jų, bet jei norite išsamaus sąrašo, galite perskaityti geriausių „Stellar XLM“ piniginių apžvalgą.

Žvaigždžių liumenų platinimo planai

„Stellar“ turi unikalų „Lumens“ platinimo planą. Kadangi Žvaigždžių plėtros fondo misija yra skatinti pasaulinę finansinę prieigą, raštingumą ir įtraukimą, jis turi ambicingą tikslą – 95% visų liumenų paskirstyti pasauliui..

Fondas laikė 5% pradinių 100 mlrd. XLM atsargų savo veiklai finansuoti ir aukcione jas mažomis partijomis išplatino įvairiose biržose. Kiti 95% skirti paskirstyti taip:

  • 50% bus skiriama asmenims. Iš pradžių tai buvo daroma naudojant unikalią registracijos nuorodą, tačiau Fondas šią programą sustabdė. Be to, yra ir kitų programų, skirtų XLM naudoti žmonėms. Naujausias buvo paskelbtas 2019 m. Rugsėjo mėn. Ir jis išdalins 2 mlrd. XLM pranešimų paslaugos „Keybase“ vartotojams.
  • 25% buvo skirta partneriams, kurie prisideda prie „Žvaigždžių“ tinklo diegimo ir augimo. Tai apima verslą, ne pelno organizacijas, institucijas ir vyriausybines agentūras.
  • 20% buvo suteikta BTC ir XRP turėtojams dar 2016 m. Spalio mėn. Ir 2017 m. Rugpjūčio mėn. Paskirstymo metu 19% buvo skirta BTC ir 1% „Ripple“ turėtojams..

Žvaigždžių raida

Neabejotina, kad „Stellar“ buvo gana aktyvi ir jie reguliariai informuoja savo bendruomenę apie naujausius darbus, kuriuose dalyvauja projektas.

Bet kaip vyksta neapdorota projekto plėtra?

Vienas iš geriausių būdų tai nustatyti yra pažvelgti į jų kodo įsipareigojimus viešosiose kodų saugyklose. Vadinasi, nusprendžiau pasinerti Žvaigždžių „GitHub“ ir stebėti jų kodavimo veiklą.

Žemiau pateikiami trijų didžiausių prisegtų saugyklų per pastaruosius 12 mėnesių kodas.

Žvaigždžių „GitHub“

Įveskite istoriją trijose populiariausiose atpirkimo operacijose. Vaizdas per „GitHub“

Kaip matote iš to, kas išdėstyta pirmiau, buvo atliktas gana didelis protokolo darbas. Taip pat turėčiau paminėti, kad tai tik trys iš 73 kitų saugyklų.

Tai daugiau nei aš mačiau kituose panašaus dydžio projektuose. Tiesą sakant, jei norėtume patikrinti kodą svetainių stebėjimas, „Stellar“ užima 36 įsipareigojimus už bendrą įsipareigojimą ir 23 už bendrą veiklą.

Šis pašėlęs vystymosi tempas yra prasmingas, kai jis vertinamas kartu su gairėmis, kurias jie pasiekė savo plėtros plane. Per pastaruosius metus įvyko keletas svarbių protokolų išleidimų.

Be to, žvelgiant į ateitį, projekte galima gana jaudintis. Jų išsamų planą, jie suskaido darbą, atliekamą dėl pagrindinio protokolo, platformos, produkto ir platesnės ekosistemos.

Jei norite nuolat atnaujinti naujausius kūrimo leidimus, visada galite juos sekti kūrėjo dienoraštis. Jie atlieka gana gerą darbą, kad atnaujintų savo bendruomenę.

Išvada

„Stellar“ akivaizdžiai turi daugybę galimybių ateinančiais mėnesiais ir metais, tačiau, be abejo, ji taip pat susidurs su iššūkiais. Vienas iš šių iššūkių bus įveikti konkurenciją pasirinktoje erdvėje ne tik iš „Ripple“, bet ir iš kitų platformų, tokių kaip „OmiseGo“.

Kalbant apie jos siekius būti ICO platforma, yra dar daugiau iššūkių. Tai ne tik prieš „Ethereum“, bet ir su naujomis sutelktinio finansavimo alternatyvomis, tokiomis kaip „Binance Launchpad“. Jei dėl reguliavimo neapibrėžtumo projektai vengia ICO modelio, tai gali būti kova, kad būtų galima pritraukti šią sritį.

Kai kuriems rūpi ir altruistinė filosofija, kuria remiasi „Žvaigždė“. Kadangi jis yra pelno nesiekiantis ir jo tikslas yra pasaulinė finansinė įtrauktis, pelno maksimizavimui mažai skiriama dėmesio. Nors tai pagirtina kaip humanitarinis tikslas, tai nėra populiari pozicija įmonėms, kurios gali bendradarbiauti su „Stellar“. Tai galėtų sulaikyti XLM žetoną, kad jis gautų geriausią pelną.

Neabejotina, kad „Stellar“ yra įdomus projektas ir jis taip pat populiarus. Nors tai rašo, pagal rinkos viršutinę ribą jis užima dvyliktą vietą, jis kelis kartus pateko į dešimtuką.

Susiduria su sunkia konkurencija, tačiau pats yra sunkus konkurentas, turintis platų naudojimo atvejų spektrą ir įspūdingą funkcijų rinkinį. Partnerystė su IBM yra ypač verta dėmesio ir gali padėti padidinti „Stellar“ turtus.

Prieš įsigydami „XLM“, turėtumėte patys įvertinti „Stellar“ projektą, tačiau akivaizdu, kad rinkai patinka šis projektas, o jo ateitis atrodo šviesi..

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me