Viskas, ką reikia žinoti apie praėjusių metų OmiseGo Airdrop

Dar liepos mėnesį dabar populiarioje „Ethereum“ pagrįstoje platformoje „OmiseGo“ buvo didelio masto aerodromas, kuris nemokamai išleido penkis procentus visų žetonų į laisvę..

Šiandien „OmiseGo“ arba „OMG“ žetonai yra prekyba už kiekvieną po 20 USD spaudos metu. Tačiau šį aerodromą sutiko daug painiavos, ir daugelis sukčių pasinaudojo proga nukreipti į nieko neįtariančius aukas, kurie nesupranta, kaip veikia oro lašai..

„IQ Option Trade OmiseGo“

Kadangi aerodromas baigėsi prieš kelis mėnesius, apžvelkime, kas nutiko, ir ką turėtumėte daryti, jei manote, kad turėjote teisę gauti ką nors iš aerodromo.

OMG ir bendraamžių mainų ateitis

Taigi, kas yra „OmiseGo“ (tariama „Oh-Me-Seh-Go“)? Tai bus a plazma tinkle valdoma, greita ir prieinama „peer to peer“ sistema, kad akimirksniu pasikeistų beveik bet kokia vertybe. Tai gali apimti „fiat“ valiutą, kriptografinę valiutą, oro linijų mylius ar bet ką kitą, kurį tinklas galiausiai palaikys.

OMG žetonų turėtojai gali reguliariai uždirbti operacijų mokesčius naudodami naujovišką akcijų paketo įrodymo modelį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie OMG, turėtumėte patikrinti jų pareigūną Interneto svetainė ir Baltas popierius.

Kas yra Airdrop?

Kadangi yra daug painiavos dėl to, kas iš tikrųjų yra aerodromas, pereikime, kokie jie yra ir kaip jie veikia.

„Airdrop“ yra metodas suteikti ERC-20 žetonus žmonėms, kurie „Ethereum“ laiko tinkamoje piniginėje. Paprastai norint, kad oro lašai būtų tinkami, reikės minimalaus balanso. Paprastai tai yra 0,1 eterio. Priežastis, kodėl jie turi minimumą, yra sumažinti žetonų siuntimo į realiai mirusius adresus riziką.

Oro lašą išduodanti grupė nuskaitys blokų grandinę visiems adresams, turintiems pakankamai eterio. Tada, atsižvelgdami į turimą eterio kiekį, jie paprastai išduos tam tikrą žetonų skaičių vienam eteriui.

Kiti oro lašai tiesiog siunčia fiksuotą žetonų kiekį kiekvienu tinkamu adresu. Pavyzdžiui, neseniai INSP projektas kiekvienam tinkamam adresui suteikė po 777 žetonus.

Norėdami gauti oro uostą, neprivalote įvesti savo viešojo adreso arba, svarbiausia, privačių raktų į bet kurią svetainę. Lėktuvų lašai atliekami automatiškai, nuskaitant tinkamų adresų blokų grandinę.

Daugelis apgavikų mėgsta pasinaudoti painiava, kurią gali sukelti oro lašai, ir sukurs sukčiavimo svetaines, kuriomis bus siekiama pavogti aukų asmeninius raktus, kad galėtų „užsiregistruoti“. Savaime suprantama, niekada neturėtumėte atiduoti privačių raktų jokiai svetainei ar asmeniui.

Ar jūs galite naudotis Airdrop?

„Omise Go Airdrop“ tinkamumas

Vaizdas per „Fotolia“

Kad galėtumėte patekti į „OMG“ aerodromą, galiojančioje „Ether“ piniginėje turėtumėte turėti bent 0,1 eterio. Tai reiškia, kad jei laikėte pinigus mainuose ar panašiai kaip „Coinbase“, tuomet oro uosto negausite. Vietoj to mainai, turintys jūsų eterį, jų gautų, o jūs ne.

Antra, oro lašai paprastai remiasi vadinamuoju momentiniu vaizdu. Tai reiškia, kad jie nustatys labai konkretų bloką ar laiką, kuriuo remsis savo oro lašą.

Taigi, norėdami gauti kvalifikaciją, turėsite laikyti minimalų eterio kiekį tame konkrečiame bloke. Jei po to bloką parduotumėte ar prekiautumėte savo eteriu, jūs vis tiek galėtumėte patekti į oro uostą.

OMG momentinė nuotrauka buvo padaryta bloko aukštyje 3988888. Tas blokas įvyko 2017 m. Liepos 7 d., 16.36 UTC.

Kaip patikrinti, ar gavote „Airdrop“

Jei nesate tikri, ar gavote orlaivį, ar ne, bet norite patikrinti, paprasčiausias būdas tai padaryti yra atidaryti piniginę tokioje paslaugoje kaip myetherwallet.com (jei norite pasiekti prieigos raktus) arba Etherscan.io (jei norite tik pamatyti balansą). Atminkite, kad naudodamiesi tokia svetaine kaip „MyEtherWallet“ turėsite pateikti savo asmeninius raktus arba 12 žodžių slaptafrazę.

Įsitikinkite, kad esate tinkamoje svetainėje, o ne sukčiavimo ar sukčiavimo svetainėje. Kai įsitikinsite, kad esate tinkamoje svetainėje, galite įvesti savo informaciją ir pasiekti savo piniginę. Prisijungę prie paslaugos, galite patikrinti savo žetonų likutį.

Ten turėtumėte pamatyti OMG balansą ir visus kitus jūsų gautus oro lašus. Pvz., „Streamr“ dar ne taip seniai padarė aerodromą, todėl, be kita ko, galite turėti DATAmonetų, kurie įvyko pernai.

Visada būkite atsargūs, spręsdami „Airdrops“

Viena svarbi žinia, kurią reikia atimti iš viso to, yra tai, kad oro lašai visada atliekami automatiškai. Niekada niekada neturėtumėte išduoti savo asmeninių raktų ar privačios informacijos tiems, kurie tvirtina, kad yra atsakingi už oro uostą.

Apgaulingų svetainių yra visur, nes kriptovaliutų erdvė vis dar nereglamentuota. Todėl jūs turite užtikrinti savo investicijų saugumą.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me