Švęskite šias Kalėdas naudodami „CoinGecko’s Limited Edition NFT“

Šventiniai linkėjimai!

„Yuletide“ laukia mūsų! Šiais metais kriptografinė rinka gali būti intensyvi, tačiau nepamirškime svarbių gyvenimo dalykų. Paimkime šį atostogų sezoną, norėdami atsipalaiduoti ir įsijausti į kalėdinę dvasią.

„CoinGecko“ norėtų įsijausti į kalėdinę dvasią, šiemet dovanodama ką nors ypatingo. Dovanojame riboto tiražo „CoinGecko“ kalėdines temas „ERC-721“!

Eksperimentuodami su neužfiksuojamais žetonais (NFT), mes norime pamatyti, ką galime #BUIDL šioje erdvėje, ir mes pasirodėme su šiais mielais riboto leidimo nefungible geckos kalėdiniais drabužiais!

Kodėl mes išleidžiame NFT?

Vienas iš „blockchain“ kūrinių, į kurį daug dėmesio skyrėme 2018 m., Yra „Non-Fungible Tokens“ atsiradimas. Kartu su Non-Fungible.com, mes sukūrėme specialų segmentą NFT 2018 m. Q3 šifravimo ataskaita.

Jei jums įdomu, kas yra NFT ar net pakeičiamumo sąvoka, čia yra trumpas paaiškinimas. Ženklų nepakeičiamumas reiškia ypatybę, kai vienas žetonas yra identiškai pakeičiamas kitu. Kita vertus, neužfiksuojami žetonai reiškia atskirai unikalaus pobūdžio žetonų klasę, kurią galima atskirti.

„Coingecko NFT“ žetonai

Aukščiau yra mūsų 40 skaidrės ekrano kopija Q3 šifravimo ataskaita paaiškinant NFT.

„CoinGecko Christmas NFT“

Kadangi mums čia yra labai įdomus NFT, mes norėjome nukaldinti keletą NFT ir pasidalinti su savo draugais, kurie supranta nefungifinius žetonus. Šiais metais mes sukūrėme savo „Gecko“ iš 5 skirtingų kalėdinių pozų. Pristatome jums mūsų nevalgomus gekonus!

Santa Gecko

Ho! Ho! Ho! Ar šiais metais buvote išdykusi ar maloni? Aš žinau, kad tu norėjai Ethereum kaina vėl siekti 1000 USD ir palinkėjo, kad galėčiau tau tai duoti. Deja, negaliu to padaryti ir paruošiau jums dvi mažas dovanas. linksmų Kalėdų!

Mažasis Timmy Gecko

Čia žiema, ir aš myliu savo eglutės džemperį! Mano kepurę ir kumštines pirštines pynė mama. Ji man pasakė, kad gyvenime turime būti dėkingi ir visada būti laimingi. Neturiu kuo pasidalinti, bet čia turiu saldainių lazdelę. Ar tu tikrai to nori?

Sniego senis Gecko

Man patinka žiemos sezonu gaminti sniego senius. Didžiausias mano pagamintas sniego senis buvo 2 metrų ūgio! Tai tik mini, ir aš didžiuojuosi, kad ant jo uždėjau savo tėčio fedorą. Tikiuosi, kad jums patiks sniego senis!

Dapperis Gecko

Viena iš mūsų šeimos tradicijų – kartu pasipuošti ir papuošti savo šeimos eglutę. Kiekvienais metais mes traukiame burtus, kad ant eglutės padėtume žvaigždę. Šiais metais, 2018 m., Buvau išrinktasis ir turiu nusifotografuoti su eglute smokingu ir raudona peteliške.

Čiuožykla Gecko

Kas nemėgsta čiuožti pačiūžomis! Kiekvienais metais laukiu, kol tvenkinys užšals, kad galėčiau čiuožti su draugais. Tai priverčia mano širdį siautėti ir jaučiuosi tokia laisva. Man patinka, kaip pasaulis yra mano austrė ir jis man teikia tiek daug galimybių!

Čia apsilankykite mūsų 2018 m. Kalėdiniame NFT Microsite puslapyje ir pamatykite mūsų NFT! https://xmas2018.coingecko.com/

„Coingecko Countdown“

Kaip gauti „CoinGecko Christmas NFT“?

Mes nukaldinome 20 nevalgomų gekų rinkinių, kurių kiekvienas turi savo unikalų serijos numerį nuo 1 iki 20. Kiekviename nevalgomų gekų rinkinyje yra aukščiau nurodyti 5 unikalūs „Gecko“ dizainai. Iš viso yra 20 x 5 = 100 nevalgomų gekų.

Kadangi tai yra pirmas kartas, kai mes diegiame išmaniąją NFT sutartį, dovanojame 16 neužfiksuojamų gekų rinkinių, iš viso 80 „Christmas Gecko NFT“. Mes bijome, kad galime padaryti kokių nors klaidų, todėl mes laikome 20 NFT kaip rezervą, jei kažkas nesiseka, kai mes siunčiame NFT.

Norėdami laimėti vieną iš šių 80 „CoinGecko Christmas NFT“, atsakykite į klausimus ir atlikite užduotis čia:

https://gleam.io/P4mWZ/coingecko-christmas-nft-giveaway

Įrašas uždaromas 2018 m. Gruodžio 23 d. 23:59 GMT +8. Nugalėtojai bus nustatomi pagal kūrybiškiausius pateiktus atsakymus. Nugalėtojai gaus tik vieną iš 5 „Non-Fungible Gecko“ dizainų ir mes stengsimės suteikti pageidaujamą dizainą.

Mes planuojame 2018 m. Gruodžio 24 d. Per Kalėdas išvesti 80 nevalgomų gekų.

Terminai ir sąlygos

Žmogaus negalima piešti daugiau nei vieną kartą. Pateikdami savo el. Pašto adresą sutinkate užsiprenumeruoti „CoinGecko“ dienos naujienlaiškius. Neišmušamą gekoną išsiųsime nurodytu ETH adresu. Prašome įsitikinti, kad jūsų „Ethereum“ piniginė palaiko „ERC-721“. „CoinGecko“ neatsako, jei pateikėte piniginę, kuri nepalaiko ERC-721.

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą, skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me